Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Balus »

Amikor még javában folyt ez a whitewashing-vita, többen említették Rinko Kikuchi nevét, mint lehetséges ázsiai színésznőt Motoko szerepére. A képességeivel nem is lenne baj, játszott már akciófilmekben is, ellenben nem beszél jól angolul (nem véletlen, hogy a Pacific Rimben alig szólal meg), és egy olyan live-action adaptáció esetében, aminek a fő célcsoportja az angol nyelvű közönség, elég kockázatos húzás lenne főszerepet adni neki. Így pedig marad Scarlett Johansson. (Amúgy a jelek szerint pont a japánoknak nincs különösebb problémájuk a castinggal)

Ugyanez a visszájára is fordítható: az Attack on Titan és a Fullmetal Alchemist live-actionben minden szereplőt japán színészek alakítanak, pedig az eredeti karakterek egyértelműen európai vonásokkal bírnak. De mivel elsősorban a japán nézők igényeit figyelembe véve készülnek ezek a filmek, ezért nem jelent problémát, hogy a színészek bőrszíne nem egyezik a karakterekével.
iskariotes írta: 2017.03.03. 22:04Motokoról közismert, hogy volt már férfi testben is egy-pár akciója során. Saját maga végig a porhüvelyének a rabságától szenved (páncélba zárt szellem könyörgök), ha egyáltalán ázsiai női testet választ az csupán azért van mert úgy hatékonyabban tudja elvégezni a feladatát. A valódi Motokot nem érdekelné, hogy éppen egy ázsiai vagy egy afrikai színész játszaná el őt a filmvásznon az érdekelné mennyire volt hiteles és meggyőző az alakítássá a színésznek.
Pontosan. Az egész Ghost in the Shellnek az a fő üzenete, hogy nem az teszi az embert emberré, hogy milyen testbe van bezárva a lelke. Abban a science-fiction környezetben, amiben Motoko létezik, akinek az agyán kívül minden testrésze mesterséges, a teste is csupán egy eszköz a munkája végrehajtásához.
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ahogy a videó végén van, not soon enough.

A Ghost in the Shell kapcsán inkább attól félek, hogy mennyire dolgozzák át az amerikai közönség szájíze szerint a történetet. A Dragon Ball: Evolution nagyon fájt, amikor láttam, pedig nem is vagyok akkora fanja az eredetinek.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: scineram »

Balus írta: 2017.03.04. 15:03Ugyanez a visszájára is fordítható: az Attack on Titan és a Fullmetal Alchemist live-actionben minden szereplőt japán színészek alakítanak, pedig az eredeti karakterek egyértelműen európai vonásokkal bírnak. De mivel elsősorban a japán nézők igényeit figyelembe véve készülnek ezek a filmek, ezért nem jelent problémát, hogy a színészek bőrszíne nem egyezik a karakterekével.
A Titánban kifejezetten Mikasa az egyik utolsó távol-keleti sarj. Legröhejesebb az ilyenekből a Thermae Romae volt, ahol az összes rómait is japánok játszottak. :thumb:
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Trainspotting 2-t nézett valaki moziban? Gondolkozom egy ideje, hogy erre be kéne most beülni, lévén a Rekviem után lazán a második kedvenc drog-tematikás filmem az első rész, és nem tudom, kitudnám-e várni a DVD/BD ripet belőle. (Véleményeket amúgy direkt nem olvastam, egyet kivéve, úgyhogy nem tudom, mire számítsak.)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kijött az AZ első trailere, ez részemről tuti nézős lesz, lévén az eredeti regény mégis csak az eddigi kedvenc Stephen King sztorim. Igazából erősen kétlem, hogy a rengeteg karakter jellemét, vagy a könyv hangulatát pontosan vissza tudják majd adni (egyébként pont azért gázos ezt a sztorit adaptálni, mint horrorfilmet, mert én ijesztőnek annyira nem találtam, nekem a történet, illetve a rengeteg karakter személyes kis sztorija jött be hihetetlenül, szal ez inkább volt egy jó könyv, mint egy jó horrorkönyv), de ha nem szúrják el és kapunk egy kellően nyomasztó hangulatú horrorfilmet, akkor szerintem már elégedett leszek. (Én amúgy a könyv magyar kiadásához hasonlóan a filmet is két részre vágnám, a Hobbittal meg hasonlókkal ellentétben itt a cucc terjedelme miatt ez tényleg indokolt lenne.)
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Leara »

Titkos írta: 2017.03.29. 21:15 Kijött az AZ első trailere
A régi feldolgozást érdemes megnézni? Tim Curry miatt érdekel, de nekem a könyv nem tetszett (kb. az első kötet feléig jutottam).
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Leara írta: 2017.04.01. 18:25
Titkos írta: 2017.03.29. 21:15 Kijött az AZ első trailere
A régi feldolgozást érdemes megnézni? Tim Curry miatt érdekel, de nekem a könyv nem tetszett (kb. az első kötet feléig jutottam).
Bevallom, azt még nem láttam. ^^" (Nem hallottam róla jókat, jellemzően max azok fanolják, akik gyerekként látták, a könyvet pedig sosem olvasták. XD) Tim Curry-t amúgy én is bírom. :)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Titkos írta: 2017.04.01. 20:22
Leara írta: 2017.04.01. 18:25
Titkos írta: 2017.03.29. 21:15 Kijött az AZ első trailere
A régi feldolgozást érdemes megnézni? Tim Curry miatt érdekel, de nekem a könyv nem tetszett (kb. az első kötet feléig jutottam).
Bevallom, azt még nem láttam. ^^" (Nem hallottam róla jókat, jellemzően max azok fanolják, akik gyerekként látták, a könyvet pedig sosem olvasták. XD) Tim Curry-t amúgy én is bírom. :)
Na, egyik filmkritikákat író ismerősöm, aki szintén olvasta a könyvet is, illetve látta a régi filmet (most meg várja az újat :D ), a régiről a következőket írta: "A tévéfilm egyszerűen csak béna, viszont volt egy Tim Curryje, aki pont azért hatott, mert egy átlag bohócként nézett ki, amíg el nem mosolyodott, ahogy csak Tim Curry tud." Úgyhogy ja, ez is megerősített abban, hogy a régit igazából csak miatta érné meg megnézni, de mint adaptáció, nem igazán ajánlott. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ez zseniális lett! :vigyor: Kár, hogy még 1 hónap van a filmig, hogy fogom kibírni!?

Btw, pletykáltak arról, hogy az Agents of SHIELD visszatérése alkalmából talán lesz valami Thor: Ragnarok trailer, de erre még úgy tűnik várni kell. (A sorozat tegnap folytatódott a 4. évad új részével.)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Bocsi dupla, de úgy tűnik kicsit leállt a topic. Az előző hozzászólásomban pont azon keseregtem, hogy az Agents of SHIELD visszatérése alkalmából vártam a Thor új trailerét, csak sajna akkor nem jött. Kb. egy hétre rá mutatták be. Egy kicsit idegenkedtem a filmtől, viszont a teaser trailer eddig kellemes csalódást hagyott maga után, a zene is pöpec. Mondjuk remélem innentől nem az lesz, hogy minden új filmbe beletesznek majd valami régi zenét. Ez a Guardians of the Galaxy védjegye, a Marvelnek azért ennyire nem kéne lopni a saját háza tájáról.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Azt hittem, az új Jumanjiban egyedül Robin Williams hiánya fog fájni, de hatalmasat tévedtem. Komolyan, ezt egyetemen kéne oktatni, a source materialt ilyen gyönyörűen szembeköpni még manapság is kevés filmnek sikerül. :dirr:
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta: 2017.06.29. 19:57 Azt hittem, az új Jumanjiban egyedül Robin Williams hiánya fog fájni, de hatalmasat tévedtem. Komolyan, ezt egyetemen kéne oktatni, a source materialt ilyen gyönyörűen szembeköpni még manapság is kevés filmnek sikerül. :dirr:
Wtf, második rész a Jumanjihoz? Hogy? Miért? Minek? De legfőképp: Miért így?

Bár minek is kérdezősködok, mikor tudom a választ, de azért egy ilyen kellemes gyerekkori emléket meggyalázni egy ilyen szennykupaccal... kicsit érzékenyen érint még engem is.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta: 2017.06.29. 21:09 Wtf, második rész a Jumanjihoz? Hogy? Miért? Minek? De legfőképp: Miért így?

Bár minek is kérdezősködok, mikor tudom a választ, de azért egy ilyen kellemes gyerekkori emléket meggyalázni egy ilyen szennykupaccal... kicsit érzékenyen érint még engem is.
Ugye? Egyébként maga a tény, hogy folytatást csinálnak belőle, még önmagában nem lenne gáz, lévén ez már kb. nem sokkal azután be lett lengetve, hogy sikeres volt az első része, sőt, ugye az sem véletlen, hogy annak úgy lett vége, hogy sétál egy párocska a tengerparton és megtalálják a társasjátékot a homokban. Csak aztán úgy járt ez is, mint másik nagy kedvencem, a Maszk: húzták-halasztották, a színészek egy része meghalt, a másik része más projecteken kezdett dolgozni, a harmadik része már nem is színészkedik, stb-stb., így végül sok éves késéssel kaptunk egy fost "folytatás" címen. Na, itt most jó eséllyel ugyanez lesz. Pedig a koncepcióban bőven lenne még potenciál, ha érdekel ez a téma, ajánlom pl. a Zathura című filmet. Nem, nincs annyira jó, mint a Jumanji, de gyakorlatilag arról szól, hogy milyen lehetne pl. a film, ha a dzsungel-téma helyett mondjuk egy űr-társasjáték lett volna. :) Teljesen vállalható, érdekes kis film. Nem mondható el ugyanez erről a fentebb linkelt gagyiról, amivel "csak" annyi bajom van, hogy:

1. Minek eleve a társasjátékot lecserélni videójátékra? Abban pont az volt a pláne, hogy egy misztikus "valami", azt sem tudjuk pontosan, hogy micsoda, ki készítette, stb., de minden korban játszható. (Pl. az mekkora volt, hogy elejtik a figurákat, azok maguktól "ráugranak" a játéktérre, amit Robinék még úgy magyaráznak, hogy "biztos valami mágneses cucc...", a 90-es évekbeli srácok meg már mikrochipekről vagy mikről dumálnak... XD) Ráadásul így pont a dolog izgalma vész el, egy videójátékban nem lesz kockadobás, meg táblán mezőnként előre lépő figurák,...áhh, szar az egész már így alapból. :/

2. Minek ez az avatar-hülyeség? Oké, legyen akkor SAO 2 a film, de minek kellett a geekből Dwayne The Rock Johnsont, a nerd csajból Karen Gillant, stb csinálni? Illetve hogyne tudnám: mert így a hülye geek tini, akiknek láthatóan készül majd a film, könnyebben faszagyereknek érezheti majd magát. (Gondolom ezzel együtt az ilyen komolyabb lelki témák, mint az első filmben Robin kapcsolata az apjával, meg az "időutazásának" feldolgozása is mennek majd mind a levesbe és helyette majd ilyen hülye iskolai bullyinget, meg hasonlókat dobnak majd be, amit minden filmben láttunk már.)

3. Azért nem semmi így mellélőni, hogy hangulatilag a régi film mindkét aspektusát sikeresen tönkrevágták. Mert milyen volt a régi Jumanji? Egyrészt rohadtul creepy, egy igazi "zöld pokol", a dzsungel legrosszabb arca, sőt, még több is annál, hiszen természetfeletti lények is megjelentek benne, kutya méretű pók, vagy olyanok, amiktől még úgy is beszartunk gyerekként, hogy a filmben fel sem bukkantak, csak Robin mesélt róluk. (A szörny, amit nem látsz, a szörny, ami csak éjjel jön, stb. Mekkora királyság lenne mondjuk azokból behozni párat motoros bandák, meg ilyen egyéb "MIAFASZOM???"-momentumok helyett...) Szóval olyan igazi creepy trópusi erdő, nekem mindig az volt a headcanonom, hogy pl. a Dél-Amerikába először behatoló fehér felfedezők érezhették magukat hasonlóan. Ugyanakkor volt egy vicces/vígjáték oldala is természetesen, a dilis vadásszal, a hülye majmokkal, illetve 1-2, játék által kimért büntetés is a lightosabbak között volt, pl. a kissrác majommá változása még egész tűrhető ahhoz képest, amikor mondjuk kijön egy oroszlán a board-ból. :D ("Jó lecke lesz kicsi pajti, majomkézzel próbálsz csalni.", ennyi bazeg, még mindig emlékszem ilyenekre is a filmből, pedig mikor láttam már... Ebből látszik, ha valami időtlenül epic...) Na, ennek az új filmnek konkrétan mindkettőt sikerült elszúrni, mert a misztikus/creepy hangulatból semmi nem maradt meg (de tényleg, az a motorosbanda kétszeresen WTF, egyáltalán hogy jön egy alapvetően dzsungelben játszódó filmbe MOTOR? Amivel a fák között két métert nem tudsz menni, mert...áh, mindegy.), a poénok meg leginkább csak rohadtul cringyk, ráadásul úgy látom, itt mindenből viccet csinálnak, szal amikor a társukat előttük zabálja fel egy víziló, az is körülbelül annyi érzelmet vált ki belőlük, mintha szegény dákón vágta volna magát valamivel. :P

4. Illetve szerintem nem a legjobb húzás, hogy ezúttal nem a játék elemei szivárognak át a mi világunkba, hanem a szereplők kerülnek bele, de még ez lenne a legkisebb gond, mert ettől még jó is lehetne, csak a fenti dolgok elcseszik.

Az meg külön "bónusz", hogy ahogy az a borzalmas tavalyi Szellemirtók film, úgy ez is olyan, mintha egyszerre akarna reboot és folytatás lenni. Mert oké, hogy elvileg itt minden más, még a játék is, de közben olyan híreket is hallani, hogy lesz pl. egy olyan jelenet a filmben, ahol Dwayne megtalálja azt a kunyhót, amit Robin épített magának, amíg 30 évig raboskodott a játékban. Ami csak azért vicces, mert Robint nem egy kibaszott arcade gép szippantotta be, szóval innentől borul az egész... Persze lehet majd előhúznak valami hülyeséget, hogy a Jumanji igazából egy "ragadozó", ami mindig az adott korhoz idomul, mert úgy tudja az "áldozatait" a leginkább magához csalogatni és foglyul ejteni, csak kérdés, hogy akkor az első filmben miért volt évszázadokig társasjáték-formája? Másrészt meg nem magyarázzuk meg a misztikust, mert azzal pont a feelingjét csapjuk agyon. Harmadrészt meg a Jumanji alapvetően nem valami embereket beszippantó portál, Robin egy sima büntetést kapott, ami nem is tartott volna évtizedekig, ha a csaj nem parázik be és nem hagyja ott a játékot a fenébe. ("A dzsungelben várni fogsz, amíg ötöt-nyolcat dobsz.")

Oké, kifanboykodtam magam azt hiszem, most már mehet a napalmcsapás Hollywoodra! :D
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Vree »

Köszi a tájékoztatót :D
Az én agyam úgy működik, hogy nem figyel semmire, ami szar, így kábé az egész trailer nekem kiesett, nem csak az idegesítő tinik, de maga az egész videojáték elem is.
Az egyetlen, ami megragadt, az volt, hogy:
Dwayne Johnsont honnan ásták elő?
A 80-90es években volt egy ilyen hullám, hogy megpróbáltak kigyúrt WWE sztárokkal B-filmeket forgatni, ennek a végén tűnt el Hulk Hogannel
együtt Dwayne is a süllyesztőben.
Erre most valamiért újra itt van, agyaltam, hogy egy űj Schwarzit remél benne egy hálivúdi fejes vagy mi? :D Utánanézve úgy tűnik, hogy saját filmes vállalata van, és az gyártja az összes ilyen remake-et.
Szóval valószínűleg direkt már úgy veszik/írják át ezeket a licenceket, hogy ő sztárolhasson bennük, nem a castingoláson választja ki a rendező a nagy tehetsége miatt...:D
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Leara »

A Jumanji nagy kedvencem volt gyerekkoromban, szóval a tavalyi Szellemirtók csalódás után inkább bele se nézek ebbe az új feldolgozásba/folytatásba (max. ha tényleg nagyon jókat írnak róla, de... azt valahogy nem hiszem XD... ráadásul nekem a Szellemirtók is annak ellenére volt baromi nagy csalódás, hogy a régi filmek még csak nem is tartoznak a kedvenceim közé).
Ha már ilyesmi téma, akkor inkább a Ready Player One-t várom, ami elvileg jövőre kerül a mozikba... épp most olvasom a könyvet, aminek még a felénél sem tartok (az a fránya kevés szabadidő :/), viszont eléggé beszippantós, szóval remélhetőleg a filmet is sikerül jól megcsinálniuk.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Csak pár hozóászóllást tennék Titkos gondolataihoz.

1, The Rock manapság talán a legmagasabbra értékelt olyan alak akinek filmes tapasztalata is van és mindig rendelkezik izommal, tehát nem csak egy-egy szerep kedvéért pakol magára súlyt vagy nem CGI-vel teszik rá az izmokat. De hogy ne kopjon ki ezért néha kell vele forgatni filmeket, az már egy másik kérdés, hogy mely filmeket teszik elé.

2, Szerintem inkább érdekesebb egy olyan Jumanji film ami a másik világot mutatja be semmint megint az jöjjön át ide.

3, A társasjátékot én is jobb megoldásnak gondolom, de simán lehet, hogy a Jumanji folyamatosan újabb és újabb formákban jelenik meg vagy több formája is létezik egyszerre (társas, kártya, könyv stb). De Hollywoodot ismerve pár év múlva jön majd az előzmény film amiben elmesélik, hogyan is készült el a játék. A Jumanji 6-ban pedig kiderül, hogy az egészet unatkozó biomérnökök hozták létre még évszázadokkal ezután.

4, A dzsungelban való motoros/autós üldözést meg már valaki ellőtte, szóval gondolom innen vették az ötletet.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Egy hónapja volt valami bulvárhír arról, hogy The Rock azon gondolkodik, hogy talán lenne esélye egy 2020-as amerikai elnökválasztáson nyerni. Én már el is képzeltem, ahogy a G8 csúcstalálkozón lever mindenkit egy "favágó meccsen"... :D
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A legfurább az, hogy inkább pozitív fogadtatással találkoztam a neten, még a Galaktika is azt írta, hogy eddig jól néz ki. Fura, ők azért nagyjából ki szokták szúrni, mi az, ami gagyi és mi az, ami pozitív kritikára érdemes.
Nekem amúgy már a leírás alapján fura volt, mert ugye leszögezték, hogy a tinik átváltoznak a választott avatarukká. Ja, és persze, hogy a nerd csávó lesz The Rock, a szégyenlős lányka Karen Gillan, a menő csaj egy dagi, szemüveges doki, a negyedik figurára pedig nem is emlékszem. ^^"
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: scineram »

Titkos írta: 2017.06.29. 19:57 Azt hittem, az új Jumanjiban egyedül Robin Williams hiánya fog fájni, de hatalmasat tévedtem. Komolyan, ezt egyetemen kéne oktatni, a source materialt ilyen gyönyörűen szembeköpni még manapság is kevés filmnek sikerül. :dirr:
Tisztességeset röhögtem ezen a traileren :lol: Úgy gondolom, ebből a filmre már nem marad semmi, úgyhogy ki is maxoltam az élvezetét. :cool: Ja, meg a ti reakcióitok. :thumb:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Úúúúúúúú!!!! Hype van rendesen, az új trailer miatt egyre jobban várom a Thor: Ragnarököt. :vigyor: Szerintem Thor és Hulk baromi jók együtt. :thumb:

Azért a Justice League sem szégyenkezhet, a Comic-Con trailer megvett kilóra. Örülök, hogy Jason Momoa kapta Aquaman szerepét, ötször olyan badass, mint szőke hajjal és zöld gatyával. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jaja, sőt Infinity War leaked trailer, addig nézzétek, amíg le nem szedik! :D

Edit: Ja és ebből az "apróságból" is kijött egy trailer... :D
Kép
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Balus »

A sok szuperhősös cucc között egyéb filmeknek is jöttek előzetesei.

The Shape of Water

Guillermo del Toro ismét egy merész koncepciót választott a következő filmjéhez: ezúttal egy néma takarítónő és egy víziszörny szerelmét mutatja be, mindezt a hidegháborús lázban égő Amerikában. Számomra mindenképpen várós, ha csak fele olyan jó lesz, mint a zseniális Faun labirintusa, akkor már elégedett leszek. (Amúgy látványvilágra nem pont olyan az egész, mintha ez is a Hellboy-univerzum része lenne?)

The Snowman

Sokak szerint az egyik legjobb skandináv krimi Jo Nesbo Hóembere, ebből készült most filmadaptáció, Michael Fassbenderrel a főszerepben. Izgalmasnak ígérkezik, még az is lehet, hogy elolvasom az eredeti regényt a bemutató előtt.

Blade Runner 2049

Ez a trailer viszont egy kicsit elbizonytalanított. A korábbi előzetesek meggyőzőbbek voltak, elég jól visszaadták az eredeti Szárnyas fejvadász noiros, cyberpunk atmoszféráját. Ez viszont pont úgy néz ki, mint egy hót átlagos sci-fi akciófilm, ugyanazokkal az unalomig ismert klisékkel és sablonokkal, amiket már százszor láttunk. Azért bízom a rendező, Denis Villeneuve képességeiben, mert tőle rossz filmet eddig még nem láttam (imho az Érkezés simán az utóbbi évek legjobb sci-fije).

Jigsaw

Kedves Lionsgate/Fűrész-franchise alkotói!
Kép
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Aaaaaaaa! ::vic:: ::jthrill:: Majd jönnek az "Ez csak egy Birodalom Visszavág remake" kommentek, de én továbbra is hájpolódva vagyok.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Azt hiszem jövőre a filmek miatt fogok csődbe menni. :dirr: XD Oké, azért én sem tervezek mindent moziban nézni, de eddig elég sok kiszemeltem van, amit úgy érzem muszáj lesz nagyvásznon meglesnem. :D

Kezdeném mindjárt ezzel: 14 év után végre megéljük, hogy folytatódik az Incredibles. :thumb: A Pixar nem kapkodta el, de remélem nem okoznak majd csalódást a folytatással.

Ahhoz kétség sem fér, hogy a Deadpool 2 ugyanolyan agyament lesz, mint az első rész. XDDD A festékek nevei is megérnek egy plusz újranézést. :D

Végre, a Fox rájött, hogy nem csak Rozsomákék léteznek az X-men univerzumban! New Mutants film is érkezik jövőre. Kíváncsi vagyok, ez a horroros téma mennyire jön majd össze a mutánsokkal.

Black Panther, Infinity War alap, azokhoz nem fűzök semmi extrát, meg már régóta tudjuk, hogy jövőre jönnek. Amin meglepődtem, hogy az Ant-Man második részét is láthatom 2018 nyarán.
Plusz Foxék is belehúztak, Dark Phoenix film szintén lesz, bár arról még viszonylag keveset tudni.
Hogy ne csak a Marvel kapja a figyelmet, az önálló Aquaman filmhez is nagyon pozitívan állok, remélem Jason Momoa tényleg új életet lehet a karakterbe.

Ezek 1 kivételével a képregényfilmek voltak, olyanokról, hogy Ready player one, Fantastic beasts 2, stb., stb. még szó sem esett. XD
Kép
Avatar
weingartia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2008.07.17. 07:18
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: weingartia »

Rui-chan írta: 2017.11.22. 00:11 Azt hiszem jövőre a filmek miatt fogok csődbe menni. :dirr: XD Oké, azért én sem tervezek mindent moziban nézni, de eddig elég sok kiszemeltem van, amit úgy érzem muszáj lesz nagyvásznon meglesnem. :D

Kezdeném mindjárt ezzel: 14 év után végre megéljük, hogy folytatódik az Incredibles. :thumb: A Pixar nem kapkodta el, de remélem nem okoznak majd csalódást a folytatással.

Wow, tényleg jön a hihetetlen család kettő! :lol: Ezt imádtam, és sosem értettem, hogy miért nincs belőle folytatás. Ezzel feldobtad a napom, köszi! ::hehe::

A deadpool 2 és a fantastic beast 2 nálam is moziban nézős lesz. Az említettek közül még a dark phoenix meg a new mutans érdekel. Sokkal jobban kedvelem ezt a világot (vagy multiverzumot, vagy öööö, nem tudom :D ), kár h a fox bénázik vele.
Jason Momoa szerintem nagyon cool aquaman lesz. Szegény aquaman-t mindig csak fikázzák, nem is ismerem másképp! :-P
Válasz küldése