Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Rui-chan írta:Lesz még ilyen is. :D
Pont azért jöttem, hogy ezt belinkeljem. :D Olyan lehangoló, hogy még egy évet kell várni rá.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Surci »

A Shingeki Live Action mozit valószínűleg bemutatják Amerikában is:

http://index.hu/kultur/2015/07/18/itt_a ... elozetese/
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:A Shingeki Live Action mozit valószínűleg bemutatják Amerikában is:

http://index.hu/kultur/2015/07/18/itt_a ... elozetese/
Azt nézem amúgy, hogy még sztorira is egész korrektnek tűnik. Eddig azt hittem, hogy lesz valami Michael Bay-szerű akció-mozi, amiben két óráig titánokat vagdosnak, meg ugyanúgy hívják a karaktereket, mint az eredeti sorozatban, de úgy látom, még Titán-Eren is benne lesz, meg elővették az eredetiből jól ismert "nem a titánok az igazi ellenségeink" témát, szóval egyre inkább várom a filmet. :D
Kép
Avatar
Lu Siyuan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.07.12. 13:04
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Lu Siyuan »

Most A Marsi filmadaptációját várom nagyon, kíváncsi vagyok mit tudnak kezdeni a könyvvel. Nem tűnik egy egyszerű esetnek, mert a zsenialitása nagyrészt Watney feljegyzéseiben rejlik, amit nem tudom hogy oldanak meg, hacsak nem fog magában beszélni. Ami mondjuk elképzelhető. Mindenesetre nem várok sokat a filmtől, de mindenképpen meg kell majd néznem. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Relatíve "hamarosan", de már nagyon ideje volt. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Testvéreim, gyűljetek körém, élvezkedjünk együtt! *___* (Elnézést, de erről tényleg nem nagyon tudok mást mondani.... XD)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:Testvéreim, gyűljetek körém, élvezkedjünk együtt! *___* (Elnézést, de erről tényleg nem nagyon tudok mást mondani.... XD)
Én teljesen köréd vagyok gyülve. Röhejes páncélok ftw.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:
Titkos írta:Testvéreim, gyűljetek körém, élvezkedjünk együtt! *___* (Elnézést, de erről tényleg nem nagyon tudok mást mondani.... XD)
Én teljesen köréd vagyok gyülve. Röhejes páncélok ftw.
:D Jut eszembe: amúgy már most sokan csesztetik a filmet amiatt, hogy "túl rajzfilmes/mesés/CGI-s", nem tudom, ők milyen Warcraft játékokkal játszottak eddig... :-P
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Semmilyennel.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Valószínűleg. :D

Ééééés már itt van a magyar szinkronos is, jó hamar! :D Amúgy nagyon tetszenek a hangok, pedig ez még csak a trailer-szinkron. :) (Leszámítva ott középen a háborúról beszélő orkot, akinél mintha túltolták volna a torzítógépet, de remélhetőleg a teljes filmre majd ezt is javítják. XD) A cím megmaradt, viszont arra kíváncsi leszek, hogy az ilyeneket, mint "Stormwind" hogy fogják magyarítani.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Van benne Ragnar, az nekem bőven elég. XD (Remélem feliratosan is adják majd!) A játékról csak annyit tudok, amennyit a cosplayeseken keresztül látok, nem vagyok gamer, de a film érdekel. (Ugyanez lesz a helyzet az Assassin's Creed-del is.)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Bocsi minden WoW fantól, de jelenleg ez engem jobban érdekel. :D Remélem hozni fogja az első 2 rész színvonalát.

Hm, amúgy a Fifth Wave se tűnik rossznak első blikkre, legalább is eddig kicsit más benyomást keltett, mint az átlag YA könyvadaptációk.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

A Kungfu Panda III. ültő helyében jobban izgat mint a SW? hányadik része a WoW mozi együtt véve. Amúgy remélem a sorozatból is lesznek karakterek beemelve a sztoriba, ha csak párperc erejéig is.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
weingartia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2008.07.17. 07:18
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: weingartia »

Rui-chan írta: Hm, amúgy a Fifth Wave se tűnik rossznak első blikkre, legalább is eddig kicsit más benyomást keltett, mint az átlag YA könyvadaptációk.
A 5th Wave-t olvastam, az első kötetet: az eleje zseniális. Tele van potenciállal, kellően sötét a hangulata. Nagyon ötletesen felépített a sztori, szimpi főszereplő, éééés...ennyi. Ugyanúgy átmegy egy csöpögős szerelmi drámába, ahol mindenki oda van a csajért. A lánynak persze a jobbnál jobb pasik közül kell választania.
Kb. ma ha valaki pénzt akar keresni egy sci-fivel vagy fantasyval, akkor megírja egy lebutított verzióját YA könyvként. Elég gáz.
Kung fu panda mindig jöhet! :)
Üdv: egy passzív fórumozó :-P
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Rui-chan írta:Bocsi minden WoW fantól, de jelenleg ez engem jobban érdekel. :D Remélem hozni fogja az első 2 rész színvonalát.
Nem tudom, miről beszélsz, ez így kapásból egy bújtatott Mists of Pandaria mozifilm. :D

weingartia:
Ehhh, de kár érte. :( Úgy tűnik ebbe a kategóriába írnak, akiknek van ugyan jó ötletük, de írni nem tudnak. Sem írástudó felnőtt emberhez méltón, sem történetvezetésileg. És igen, a legrosszabb, hogy így is bestseller lesz a könyvük, jön filmadaptáció, és minden irányból dől a lé. Nem is értem, akik komolyan foglalkoznak az írással, miért törik még magukat... Ja, de mert az érték, és fennmarad, bár az az egyszeri YA írót sehol nem érdekli, mert már futja jakuzzira. Na nem lenne önbecsülésem, én is írnék egy ilyen igénytelenséget.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára A mordályos nyul 2015.11.09. 22:12-kor.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

weingartia írta:A 5th Wave-t olvastam, az első kötetet: az eleje zseniális. Tele van potenciállal, kellően sötét a hangulata. Nagyon ötletesen felépített a sztori, szimpi főszereplő, éééés...ennyi. Ugyanúgy átmegy egy csöpögős szerelmi drámába, ahol mindenki oda van a csajért. A lánynak persze a jobbnál jobb pasik közül kell választania.
Kb. ma ha valaki pénzt akar keresni egy sci-fivel vagy fantasyval, akkor megírja egy lebutított verzióját YA könyvként. Elég gáz.
Kung fu panda mindig jöhet! :)
Üdv: egy passzív fórumozó :-P
Már azért megérte belinkelnem az előzetest, hogy aktívvá tegyen egy passzív fórumozót - még ha csak egy hozzászólás erejéig is.
Nem akarok nagyon offba elmenni, mert ez mégis csak filmes topic, de sajnálattal hallom, hogy ez is elmegy csöpögős love story irányba. :? (Ráadásul pasi írta a könyvet.) Mondjuk legalább annyi előnye van a filmnek, hogy el tudom dönteni, hajlandó vagyok-e tovább követni az egészet, illetve adott esetben beleolvasni a könyvbe.
Azért is tetszett meg, mert végre a világhódító idegenek alkalmaznak némi stratégiát és meggyengítik az emberiséget, mielőtt ők maguk harcba szállnának ellenük.
A mordályos nyul írta:Nem tudom, miről beszélsz, ez így kapásból egy bújtatott Mists of Pandaria mozifilm. :D
Ez esetben, én kérek elnézést. :D
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Gods of Egypt
Amikor megláttam a posztereket, kicsit zavart, hogy kb. mindenkit ausztrál színészek alakítanak majd, de a trailer után ez már nem igazán érdekel. Ez a cucc is az eye candy-re és a töménytelen akcióra fog rámenni, kb. annyira lesz "történelmileg" hiteles, mint a 300 volt. :dirr:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Captain America: Civil War
1. ez menő volt
2. kérem a tréler másik felét is, mert Tonyiék motivációjáról nulla infó van ebben kb.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:Captain America: Civil War
1. ez menő volt
2. kérem a tréler másik felét is, mert Tonyiék motivációjáról nulla infó van ebben kb.
Én is épp az előbb néztem. :D A trailer másik fele nekem is kéne, csak nekem az újak miatt. Szal semmi Spidey, Hangya, Fekete Párduc (oké, belőle láttunk egy nagyon picit), amikor ők lennének az új tagok? Bár lehet ha már ez a film témája, akkor a trailereket is így rakták össze és majd a második teljesen Tonyék szemszögéből fog játszódni. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Cruel Angel írta:Captain America: Civil War
1. ez menő volt
2. kérem a tréler másik felét is, mert Tonyiék motivációjáról nulla infó van ebben kb.
:thumb:
Szerintem azt majd a következő trailerben fogjuk megkapni. Nem is mutatták be az összes szereplőt, bőven van még mit felfedni. Talán TV spot formájában is jönni fognak plusz dolgok.

Az új Zootopia trailer is nagyon jó lett. Lajhárok. XDDD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Az új Zootopia trailer is nagyon jó lett. Lajhárok. XDDD
Ezen meg épp tegnap röhögtem. XD Ha ilyen lesz a film végig, imádni fogom. :D
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Viking.
A látvány már biztos jó. :)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

A mordályos nyul írta:Viking.
A látvány már biztos jó. :)
Úúú, jöhet!
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

X-men: Apocalypse :banan: :cool: :shock: --->ezeknek a kombinációja volt a reakcióm
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Most, hogy egyre több előzetes jön ki a Batman vs Superman filmről, kezdek aggódni. Csak szerintem néz ki nagyon sűrűnek az egész? Mármint lesz benne Batman vs Superman, aztán közös ellenség és Wonder Woman. Ennyi történetszálat kb. 2-2,5 órában is kevés lenne kibontani, de max. ennyire tippelem a játékidőt.
Mondjuk az Avengers-t sikerült jól megoldani, szóval lehet a DC-nek is menni fog.
Kép
Válasz küldése