A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Most tudtam meg, hogy az Ötöslottó heti várható főnyereménye...izé, vagyis hogy az Animax elvileg tavaly augusztus 4-re ígérte, hogy elkezdik leadni D.Gray-man-ből a sorozat második felét. Mivel ezek évekig elhúznak 1-1 licenszet, mire tényleg megveszik, és adni is kezdik, nem nagyon foglalkoztam a dologgal, viszont mivel azóta már lassan egy fél év is eltelt, megkérdezném, hogy aki nézi még a csatornát, az találkozott új D.Gray részekkel? Sőt, egyáltalán találkozott akármilyen D.Gray-vel, vagy bármilyen animével Narutón/Bleachen kívül? (Mert amikor legutóbb haveri társaságban rászántunk egy estét, valahogy nagyon hamar az lett a vége, hogy csak fél füllel figyeltünk rá, aztán már annyira sem, mert tényleg Naruto-Bleach-random_amcsi_sorozat szentháromság uralta a képernyőt.)

És gonosz kalóz is leszek, mert rákérdezek, hogy tudtok -e olyan oldalt, ahol a csatorna magyar szinkronos animéi letölthetőek? Gondolok itt az olyanokra, mint pl. a Nodame Cantabile, ami kereskedelmi forgalomba nem került, viszont már a honlapjuk videótáráról is régen törölték.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én csak olyan oldalról tudok, ahol a most menő, vagy régen magyarul leadott animék fellelhetőek.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Mondjuk most, hogy a Megaupload megszűnt, sok megosztó meg beijedt, elég necces lesz begyűjteni. :(

Na most azt nem tudom, hogy ezeknek a szinkronoknak mikor járnak le a jogaik, mert akkor elvileg felkerülnek Addicts-ra... De most az oldalon a híreket olvasva igazából összezavarodtam, lehet csak a 10-20 évvel ezelőtti adásokat teszik ki. :?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Andro »

A mordályos nyul írta:Mondjuk most, hogy a Megaupload megszűnt, sok megosztó meg beijedt, elég necces lesz begyűjteni. :(

Na most azt nem tudom, hogy ezeknek a szinkronoknak mikor járnak le a jogaik, mert akkor elvileg felkerülnek Addicts-ra... De most az oldalon a híreket olvasva igazából összezavarodtam, lehet csak a 10-20 évvel ezelőtti adásokat teszik ki. :?
Ha jól tudom, 10 évre szokott szólni a licensz a szinkronnál.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: scineram »

Én úgy tudom, valamilyen érthetetlen okból meg is semmisítik a joglejárt műsorok szinkronjait, ezért van annyi klasszikus film újraszinkronizálva.
Andro írta:Én csak olyan oldalról tudok, ahol a most menő, vagy régen magyarul leadott animék fellelhetőek.
Ez melyik oldal, vagy az Addictsra gondolsz?
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Andro »

scineram írta:Én úgy tudom, valamilyen érthetetlen okból meg is semmisítik a joglejárt műsorok szinkronjait, ezért van annyi klasszikus film újraszinkronizálva.
Andro írta:Én csak olyan oldalról tudok, ahol a most menő, vagy régen magyarul leadott animék fellelhetőek.
Ez melyik oldal, vagy az Addictsra gondolsz?
Nem. Ez az oldal a DragonHall.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Január 31-én Megszűnik az Animax

http://sg.hu/cikkek/101699/ujabb_hazai_ ... szunik_meg
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta:Január 31-én Megszűnik az Animax

http://sg.hu/cikkek/101699/ujabb_hazai_ ... szunik_meg
Várható volt sajnos. Ez a C8 meg szerintem az Animax "sötét oldalának" szellemi utódja lesz, magyarul ezen is valóságshow-k, illetve idióta amcsi tinisorozatok mennek majd. :? RIP Animax, igazán nagy és hosszú életű is lehettél volna, ha a működtetőid a pénzsóvárság helyett ésszel irányítottak volna.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

És lehet, hogy még az animeválasztásban is hasonló megfontolásokat is követnek majd, már körbekérdezték a Facebookozókat, hogy mit vegyenek meg.
A Code Geass, Sword Art Online és Sailor Moon (talán az új sorozat? nemtom) már biztos, hogy lesz a csatornán. A SAO-nak elvileg már a szinkronja is kész.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Elnézést az offért, de muszáj elmondanom, hogy a C8 csatorna animés része egy hatalmas kamu! Valóban lesz egy ilyen nevű csatorna, de ezen ifjúsági műsor lesz, ami nem feltétlen jelenti azt, hogy ennek az anime is része lenne. Akik üzemeltetik a Facebook oldalt, csak megtévesztésként csinálják, ezzel akarják rászedni a gyanútlan embereket. Már korábban is próbálkoztak ilyennel, viszont jogi dolgok említése után bezárták a profiljukat és töröltek mindent. Valószínűleg az Animax megszűnése miatt bukkantak fel megint.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Na jó, most összezavarodtam.
A mostani oldal elvileg azt állítja, hogy vannak, akik kamuoldalakkal próbálják őket lejáratni.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A lényeg: Lesz C8 nevű csatorna, ifjúsági műsorokkal, de ezekről bővebben nem lehet semmit tudni. Az animés része, meg a SAO, Code Geass, Sailor Moon (esetleges szinkronos) vetítése nem igaz.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Akkor az sem, hogy direkt helytelenül írnak, hogy közelebb kerüljenek a célközönséghez? :D Elég extrémen hangzott, de valamiért nem merült fel bennem, hogy kamu. :D
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

A mordályos nyul írta:Na jó, most összezavarodtam.
A mostani oldal elvileg azt állítja, hogy vannak, akik kamuoldalakkal próbálják őket lejáratni.
A Mondo Magazin is megcáfolta, hogy az új csatorna animeket fog sugározni! :drop:
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Lehet, hogy mégis kellene olvasnom a Mondo Magazint? :weh:
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Androsama »

-OJ- írta:Január 31-én Megszűnik az Animax

http://sg.hu/cikkek/101699/ujabb_hazai_ ... szunik_meg
Nem volt kár érte, a csatorna a folytonos ismétlésekkel, a pocsék szinkronokkal, meg a realitykkel igazából saját maga alatt vágta a fát. Csak idő kérdése volt.
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hú, erről le is maradtam, látszik mennyit nézek nem meccset. Vajon mi lett volna, ha nem vásárolják fel az A+t? Ők meddig húzták volna, és hogyan? Egy korszak vége, az biztos. (Vagy már korábban volt?)
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Péter »

Igen, megtörtént végül ez is. Én még tavaly írtam róla, illetve róluk egy bejegyzést, amiben pont azt fejtegettem, hogy miért, hogy, hogyan lesz ennek csúnya vége, és hát nem is kellett rá sokáig várni. ::^_^::
Kép
Válasz küldése