A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ez már az ismétlés volt. Először októberben vetítették le, csak akkor sikerült angol szinkronnal leadniuk. :lol: Még biztos fogják máskor is adni, de arról semmi infó, hogy mikor.
Kép
honya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.09.25. 22:01
Nem: Férfi

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: honya »

Mariko írta:
honya írta:- lehetne itthon venni nem magyar szinkronosat (mert egy kalap fos, már bocs a kifejezésért. mondtad hogy mostanában jó, hát nemtom, én még 1 db jót nem láttam. pl az FMA-ban a 14 éves Ed-nek beraktam egy olyan 30 körüli mély férfi hangot. FMPben a katona Sousukenek beraktak egy nyálas teenager hangot. A bleachben Kisuke-t "kiszüké"nek ejtik. Nekem itt meg van halva a magyar szinkron)
Ez a kívánságod máris teljesül, mert nálunk megjelent anime DVD-k 90%-án van japán hang és magyar felirat is. Az FMA-n, az FMP-n, és a Bleachen is. ^^

BTW: Urahara keresztnevét mégis, hogyan kéne ejteni? Én inkább azt rónám fel, hogy 'u'-val ejtik a vezetéknevét, bár a magyarok még mindig sokkal jobbak ezen a téren, mint az amcsik.
úúú régen jártam itt.
hmm, akkor lehet majd conon veszek 1-2őt xD

Kisuke-t? Kiszke. Az u az egyik legelharaphatóbb betű a japánban, azért rakják mindig azt az angol szavakba XD
urahara, ezt konkrétan úgy kell ejteni ahogy leírod XD
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Japánul ugyan nem tudok, de fülem azért van, na mindegy. Ha már Uraharánál tartunk engem sokkal jobban zavart az, hogy menet közben lecserélték a magyar hangját, mint az, hogy nem tökéletes japánsággal ejtik a nevét.
Kép
honya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.09.25. 22:01
Nem: Férfi

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: honya »

hm, hát nincs olyan rég óta animaxom, szóval nem tudom hogy milyen volt az előző hangjuk...
de a mostani az nagyon .... szal gondolom sokkal rosszabb nem lehetett XD

viszont a most kezdődő trinity bloodnak így első hallásra nincs is olyna rossz hangja. vélemény?
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Trinity blood szinkronja nekem eddig tetszik, egyedül Abelével nem vagyok teljesen megelégedve.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nekem eddig kimondottan tetszik a Trinity Blood magyar szinkronja, egyedül csak Tresszel és Cainnel nem vagyok megelégedve, de ők is a még elmegy kategóriába esnek, a többieket viszont tényleg nagyon eltalálták. Na jó, ha nagyon kötekedni akarok, akkor Abel beszélhetne egy kicsit fenyegetőbb hangon a harcjeleneteknél, de ezt leszámítva tényleg nem tudok semmit felróni nekik.
Mondjuk ne kiabáljuk el a dolgot, ez még csak az első két rész volt, és még a fontosabb szereplőknek még a fele se tűnt fel.
Kép
honya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.09.25. 22:01
Nem: Férfi

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: honya »

akkor ebben egyetértünk xD
mondjuk én nem ismerem annyira az animét, magyarból is csak 1 részt láttam, de nem volt az az érzésem hogy fúúj ez a hang nem illik ehhez a karakterhez.
Viszont az afro szamuráj időnként kiakaszt. afrónak a hangja nem olyan rossz, de az a ninja aki vele megy, kifejezetten idegesítő. mármint tudom hogy olyan karakter, mert mindig kell egy dumás karakter egy néma mellé, de nem ilyen idegesítőnek kéne lennie..

meg ami kifejezetten nem tetszik a magyar szinkronban az a szövegek hosszúsága. Időnként túl hosszúra fordítják a japán szöveget, és így 2 mondat teljesen egybefolyik, nincs semmi taglalás közben, elég idegesítő xD
De hatarozottan fejlődnek XD

Ja amúgy egy kérdés: meddig van az animax? mert nekem ilyen t-s szolgáltatom van, ami 23:00-kor kikapcsolja az adást. ha film közepén van, ha nem, pukk lekapcsol >.>
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Premier műsor éjjel 11 ig van, utána ismétlik a két nappal korábbi műsort.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
honya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.09.25. 22:01
Nem: Férfi

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: honya »

értem, köszi
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: miyume »

Csak nekem tűnt fel hogy az anime csatorna egyre kevésbé mondhatja magát anime csatornának?
Rákattintok a honlapra és a főoldalon a műsorok címszójú ízelítőben 6/6 nem anime....most akkor mi van? Miért kell egy ANIME csatornán a már AXN és egyéb csatornákon is 100szor ismételt vacakokat adniuk (természetesen 100szor ismételve...) ?!
Lassan jöhetne egy konkurens, valóban anime csatorna, nekem lenne rá igényem mert itt már csak elvétve találkozom animével ha bekapcsolom... :?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Az Animax most már nem animecsatorna, hanem ifjúsági csatorna, úgyhogy tegyük össze a két kezünket, hogy egyáltalán adnak még animét. Egyébként a hétvégi program az, ami igazán fájdalmas, kb. 9-től 11-ig mindent adnak csak éppen animét nem.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Külföldi Animax csatornán olyan is volt, hogy egy hónapban animét sem adtak.

AXN csatornái egyébként furák. AXN scifin sem csak scifiket adnak, hanem az is tele van már animékkel, valóságshowkka. Ezek után nem meglepő, hogy az Animaxon sem csak animéket láthatunk. Addig jó míg van mit nézni.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: scineram »

Másnál is halott az Animax fórum? Nálam úgy január óta elérhetetlen.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Képzeljétek, a UPC elvette a Zone Club-ot, és most Minimax/Animax van helyette. Ezzel csak egy baj van, vagyis kettő. Nekem nem hiányzott az Animax, a Zone Club viszont azon kevés csatornák közé tartozott, amiket rendszeresen nézek (néztem), és kezd elegem lenni, hogy a UPC a sok felesleges sz*r közül mindig pont ezeket veszi el (a Travel Channel-nek is búcsút inthettem anno, pedig minden este néztem).

Az Animax fórum másnál sem működik, de pontos okot nem tudok, nem jártam oda.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Az Animaxosok állítólag valami jogi probléma miatt zárták be a fórumukat. Elvileg azt ígérték, hogy ha sikerül rendezniük a dolgot, akkor újra megnyitják. Mondjuk én nem tudom elképzelni, hogy egy szigorúan moderált fórum, ahová még előzeteseket is csak a hivatalos honlapról lehetett belinkelni, miféle jogi problémákat okozott. :weh:
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Tegnap este Amazing Race Asia volt az Animaxon. o_O <3
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: scineram »

Régóta megy már.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

De én az AXN-en láttam először (pont a budapesti részt a 2. évadból), később pedig be is kapcsolódtam (az már a 3. évad volt, ami az Animaxon is megy most), aztán interneten gyorsan bepótoltam a többit is (de csak az Asiát, a többi túl sok, és nem is érdekel annyira), szóval az Animaxos rész már nosztalgiaként ért. :D
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Szentem nem olyan jó, hogy az animaxon adják.
egyre kevesebb az anime!
Viszont azt a japán vetélkedős műsort visszahozhatnák. Jó volt elijeszteni az ősöket, csak bekapcsoltam a sztereót, megy a két hangfalat és a többi a japánok torkán múlott. shi
Már szinkronhiányom van. Na jó azért nem annyira...
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Michiyo1188
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2010.08.12. 15:00
Nem:
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Michiyo1188 »

A Túléltem egy japán vetélkedőt megint adják. :D
Véletlenül vettem észre valamelyik nap.
"Az anime is egy egyfajta drog...könnyű rászokni de nehéz leszokni"
nagy igazság. :D
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Andro »

Ilyenkor adok hálát az égnek hogy nincs animaxom.
Kép
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Nekem van, de legutóbb talán fél éve néztem. Szerintem már nyugodtan átnevezhetnék AXN 2-re. Anime szinte soha nincs, csak idióta amerikai filmek/sorozatok.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Andro »

AXN Scifin szoktak animék menni, de ugye az sok embernek nincs. Mi meg max Csillagkaput nézünk rajta. XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ja igen, vicces módon az AXN sci-fin lassan több az anime, mint az Animaxen. ^^'
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nekem is pont ez jutott eszembe. És ott még Star Trek is van. Meg Battlestar Galactica. Talán még Outer Limits is. Persze nekem nem fogható.
Kép
Válasz küldése