Napjaink Rádiói, avagy van élet az internet mellett?

Zenék, együttesek

Hallgatsz még rádiót?

Igen, otthon is munkahelyen is, és van kedvenc adóm.
11
20%
Igen, otthon is munkahelyen is, nincs kedvenc adóm.
3
6%
Igen, csak munkahelyen.
4
7%
Néha bekapcsolom, hogy zúgjon valami.
18
33%
Nem hallgatok rádiót.
18
33%
 
Szavazatok száma: 54

Avatar
Gorgar
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.10.09. 05:16
Tartózkodási hely: Sopron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gorgar »

nem hallgatok radiot mert a slageren kivul fos az osszes=P neha munkahelyemen a kollegak hallgatjak es orulok ha Slager megy^_^ azon neha zenet is adnak.
"Gorgar will eat you..."
Koszonet az Avatarert Ynah-nak.
Avatar
Asami.
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2006.08.14. 10:48
Tartózkodási hely: Egy jobb helyen...

Hozzászólás Szerző: Asami. »

Én is elég ritkán hallgatok, de akkor ált. Danubiust vagy Slágert. Ha 20szor megy le aznap a Killing me softly (elnézést azoktól akik szeretik, nem megbántásként mondom, csak példaként) akkor nem bírom tovább és váltok.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Nem akartam hinni a füleimnek, de a Radio Cafe-n lenyomtak vmi japan pop musicot....nem is egyszer!
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
KCurama1991
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.12.09. 13:22
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: KCurama1991 »

Én a Sláger Rádiót hallgatom reggeltől-estig, kivéve, ha suliban vagyok..
Én szeretem hallgatni a szerelemhullámhosszánt.. mikor kibékül két ember olyan arik, amikor elsírják magukat a telefonban.. :)
Sorsunk elől nem menekülhetünk. De alakíthatjuk...
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

LastFM
Piracy is charity.
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Érdekes topic.... és csak most fedeztem fel :D
Nos én csak otthon szoktam, meg néha a melóhelyen és akkor csakis és kizárólag a Radio Cafe-t...főleg mert olyan változatos a zenei kínálat is meg a műsorok is :cool:
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Shinzo írta:Érdekes topic.... és csak most fedeztem fel :D
hát öhm.. én is elgondolkoztam amikor megláttam ezt a topicot. most hogy belegondolok, már nem tom miota nem hallgattam rádiot. amiota van netem azota nem igazan ::japtoun:: amugy régebb nagyon sokat hallgattam a danubiusz rádiot. a szüleim oda vannak a slágerért... nem tom én nem annyira csípem.. meg idegesít h annyit szövegelnek a rádiokban.. inkább bekapcsolom a gépet s hallgatok rendes zenét, amit én választok ::jsmile:: saját kívánságműsor ::taka::
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

matsuo-chan írta: inkább bekapcsolom a gépet s hallgatok rendes zenét, amit én választok ::jsmile:: saját kívánságműsor ::taka::
Egyetértek.

Én suli közben azért reggel, amíg megiszom a tejemet XD szoktam danubiust hallgatni. Amikor anyukám itthon van, akkor mindig megy a rádió. Amikor beszélek vele, vagy valamilyen különleges okból kimegyek a szobámból, akkor szoktam.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Hmm. Ha megyek nővéremmel kocsival valahová, mindig rádiót hallgatunk. xD Vagy a fürdőszobában (!) is van ám rádió, méghozzá mindig a sláger rádión van...na azt sokszor hallgatom. ^^ xD (ergo sokat vagyok fürdőszobában..? ftw :dirr: )
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Hm :) Imádom a rádiót! Nagyon szeretem, de jelenleg nem tudom hallgatni, mert nagy fenforgások vannak a szobámban XD Kicsit átrendezték, úgy hogy még a kábeleket el kell rendezni.

Anya mindig (ez it a reklám helye!) Juventus rádióval kezdi a napot! Szeressük :), mikor még én is suliba mentem, mindig azt hallgattuk. A slágert unom,... XD. Elképzelhetetlen net mellett élni? Egyetértek, és a Youtube olyan szolgáltatás, ahol saját magam keverem a rádióműsort :) (És még videót is nézhetek)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Reggelente szoktam rádiót hallgatni. Meg kora este.

Bár annyira nem tartozik ide, de megjegyzem. Kedvencem volt a kabaré csütörtök a Petőfin, de levették a műsort. Összintén szólva tudnk mitt kezdeni azzal a taggal aki ezt kitalálta :gun:
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Hogy mennyit emlegetik mostanában (nagyikámék is teljesen kivannak, nagyon elégedetlenek a jelen helyzettel). Nagybátyám hallgatta a Kabarét, és egy héten lesz szombaton, csupán 1 órácskában, azonban ezeknek színvonala... (Tivadar bácsitól megváltak)
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Néha mikor már nem tok mit kezdeni: Indi Rock és Metál Rádió-t hallgatok.
akit érdekel van meghívóm.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Új rádió őrület: PontFM 88.1 /rock/ Cenzúrát figyelmen kívül hagyják :D És délután igazi mai témákat feszegetnek16:35 - 18:30 Apokalipszis Zrt.
/megéri belehallgatni /
Avatar
snowcat
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.08.14. 20:22
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Napjaink Rádiói, avagy van élet az internet mellett?

Hozzászólás Szerző: snowcat »

Régebben Sláger Rádiót hallgattam,de azt is csak azért,mert,néha leadtak egy-két jó,régi rocknótát(Edda,Bikini,P-mobil stb.),amiket szerettem^^ régen kizárólag csak rockzenét hallgattam,ez azért mára jócskán megváltozott... nem lettem ugyan diszkós,sem rapper,de,mostanában... sőt mostanában inkább anime OST-ket hallgatok,meg mondjuk Versailles-t,Dir en Grey-t,és a többit.... ::jsmile:: Valahogy a régi zenéimet néha már-már unalmasnak érzem. nyif. :weh:
De,a kérdésre is válaszolva: ma már egyáltalán nem hallgatok rádiót. szerencsére rendelkezem annyi zenével,és kedvenc együttesekkel,hogy ne kelljen. ::hehe::
De mondjuk ma már nincs is hallgatható rádió. ::jtears:: Legalábbis szerintem.
Légy önmagad. Jobb egy fura figurának lenni mint egy olyasvalakinek aki nem te vagy."- Reita-
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Napjaink Rádiói, avagy van élet az internet mellett?

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Nálunk egész nap be van kapcsolva a rádió, csak senki nem igazán hallgatja. Amíg volt Radio Café, addig a Hét mesterlövészét hallgatta az egész család. Mostanában Jazzy-t hallgatunk.
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Napjaink Rádiói, avagy van élet az internet mellett?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hotaru írta:Amíg volt Radio Café, addig a Hét mesterlövészét hallgatta az egész család.
Az mekkora királyság! :D Mindenki a Csillag születikből ismeri Puzsért, pedig ebben a műsorban sokkal nagyobbat alakított, főleg, hogy nem csak cseszegetéseket hallhatunk tőle és közben még a "filmes kultúrája" is fejlődött az embernek. Amúgy nem vagyok egy nagy rádiós, általában be sem kapcsolom, de ezeket az adásokat megtaláltam YouTube-on és kész élvezet őket hallgatni. XD (Már ha az ember képes azon túltenni magát, hogy Puzsér non-stop olyan hanglejtésben beszél, mint aki dühös/fulladozik. XD)
Kép
Válasz küldése