CD-eladás

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
Amethyst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.04.16. 14:36
Tartózkodási hely: NERV
Kapcsolat:

CD-eladás

Hozzászólás Szerző: Amethyst »

Ha felesleges a téma, akkor elnézést, de a beszerzéses főtopic csak animékre vonatkozik ^^ (gondolom legalábbis)
A gondom a következő: szeretnék használt (de jó állapotú!) cd-ket eladni, és utánanéztem a neten, hogy hol lehetne...elég siralmas a helyzet ^^ A vaterán szinte nulla a forgalom, csakúgy mint a tesz-veszen... a google talált egy jó oldalt (www.musicland.hu), de ott nem találtam eladást, csak hogy mi vehetünk cd-t...
Nem tudtok valamit ajánlani? ^^
KépKép
Avatar
Theonyn
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2006.06.27. 17:38
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Theonyn »

Kimész valami fekete piacra...mondjuk Szabadkára, kidobod az asztalra az árút, és eladod :-P najó...szerintem így nem fog menni, egyszerűen csak hírdesd ahol lehet a szándékod, majd csak jelentkezik valaki....apropó...milyen cd-kről is van szó? :-P
Avatar
Amethyst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.04.16. 14:36
Tartózkodási hely: NERV
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amethyst »

Hú...mindenféle ^^"" Régebben nagyon vegyes volt az ízlésem, összehallgattam minden olyat, amitől ma már hányni tudnék ^^ Van pl Britney CD-m is :? Szóval az ilyenekre, amikről tudom hogy soha többé nem fogom őket meghallgatni, már nincs szükségem, és szívesen eladnám, mert a bejövő pénzből tudnék venni pár újat...van is már egy listám :D Csak szülinap meg ilyenek azért mégiscsak messze vannak... :lol:
KépKép
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Rock/metal CD-ket vesznek a Headbangerben, CD-pincében is pl... ha van köztük olyan, érdemes ott próbálkozni...
Amúgy a teszvesz szerintem nem olyan vészes forgalom-ügyileg:)
"I believe in miracles... They happen every day"
Lezárt