Sziget 2008 - ott leszel? hol leszel?

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt

Ott leszel idén a Szigeten?

A szavazás 2008.08.18. 20:35-kor befejeződött.

Naná! Éjjel nappal tvenifórszevönpartipípöl!
0
0 szavazat
Ott a helyem! Persze azért a saját kényelmes ágyamban pihizek majd.
1
6%
Lesz egy vagy két vagy több nap amikor kinn zúzom én is!
1
6%
Nope... ez kimarad.
15
88%
 
Szavazatok száma: 17

Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Sziget 2008 - ott leszel? hol leszel?

Hozzászólás Szerző: Mayer »

No, mivel közeledik az idei Sziget gondoltam nyitok neki egy topicot. Lehet imádni, lehet utálni de tény: lesz :)

Ha esetleg kiváncsi volnál a fellépőkre akkor erre tessék:
http://sziget.hu/fesztival/program

És egy bővebb lista, de ez unofficial szóval csak erősen vajazva fogyasztandó:
http://szigetnews.com/programmation/

Ki mit vár? Kinek mik a tapasztalatai? Szigetszüzek mire figyeljenek, vagy éppen miért érdemes elgondolkodni a borsos jegyáron?

Cheers!
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Még soha nem voltam a Szigeten, és valószínűleg nem is megyek. Egyszerűen nem vonz.
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Kétszer voltam eddig Szigeten, mindkétszer egy-egy napra, és jónak jó volt, de ez már nekem túl nagy. Az igazán családias fesztiválokat szerettem (leginkább Kottát szerettem), de már évek óta semmilyenen nem voltam.
Tény, hogy egy kb 20 fős közönséges koncertnek is megvan a varázsa, illetve egy Sziget nagyszínpadosnak is :D
Ami nagyon tetszett a Szigeten, az az éjszaka közepén szabadtéri filmvetítés, amin sikerült kifognom a Lucía y el sexo című remek filmet amit azóta már vagy háromszor láttam :D
Bár nem igazán ismerem - annyira nem is ez a kedvencem, de egyik legjobb élményem Moloko koncert volt a nagyszínpadon :D

És idén az államvizsga és az esküvőre készülődés közé sem terveztünk beszúrni egy fesztivált se :D
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Elég igénytelennek tűnik eddig a lista, no meg pínzem se' lesz rá.. :(
Iron Maiden? Ezen jót kacagtam!
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Anno vagy 8-10 évvel ezelőtt töltöttem a Szigaten 1-1 napot 3 éven át, de igazán nem volt meghatározó élmény számomra. Mivel azóta felé sem néztem , nem valószínű, hogy idén megszakítanám ezt a "hagyományt".
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ha lesz akkora mázli, h a Pendulum és Ferry Corsten egy napon lesz (és nem ütik egymást - kicsi rá az esélyT_T), akkor nagyon elgondolkodom, h elmenjek... amúgy meg nem hiszem, h kimennék, csak akkor, ha egy napra összejön egy olyan zenei felhozatal, amire azt mondom, h odab*sz és hallanom kell :roll: (ilyen még nem nagyon volt, mióta figyelem a Sziget programját, ergo még nem voltam SzigetenXD)
Kép
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Egyszer volt megbánás, hogy nem mentem le, mert lenn volt az Apocaliptica, meg a Rhapsody, de egyébként nem vonz. Főként a tömeg miatt...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Meg ha már több napos happening, inkább megyek Boom-ra. Vagy majd egyszer talán az álombulira, Ipy Poty-ra. ::jeye::
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Tavaly Voltra mentem fel egy napra (ami ugye tudjuk, hogy olcsóbb, mint a Sziget), 4 kedvenc bandám játszott (köztük a Prodigy) +még egy, amit szeretek, de így is nagyon- nagyon szívtam a fogam a jegyár miatt. Egyszerűen sokalltam ezért ennyit kiadni. Így Sziget nálam alapból kiesik. Biztos jó meg minden, de máshova is el tudom rakni azt a pénzt :dirr: Inkább Művészetek Völgye- párti vagyok :)
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én a jegyár kérdést sosem értem igazából.... félretéve a hetijegyet ami tényleg drága, a napijegy is "csak" 8000 Ft, ami annyi vagy néhány másik eseményt elnézve olcsóbb mint egy másik egyzenekaros koncerten.
Ezért cserébe meg kapsz több koncertet és eseményt.
Persze ehhez az is kell, hogy egy nap több olyan együttes legyen ami érdekli az embert, szóval érthető ha valakit így sem mozgat a sziget :)

Meg ami jó, hogy egy rakat másik ember is kifizeti ezeket, és szinte tuti, hogy rengetegen lesznek kinn a kedvenc zenekar koncertjén... nem úgy mint a 6000 Ft-os Hives, amire nem vettek elég jegyet és a koncert el is maradt... *duh*
Kép
Avatar
rudi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.06.21. 19:14

Hozzászólás Szerző: rudi »

mi a hegyalja-i fesztiválra megyünk :)
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Én a VOLT-ra megyek inkább megint, mint ahogy azt az utóbbi pár évbenis tettem. A Sziget helyszíne és programja sem vonz.
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Már öt éve nem voltam, úgyhogy nem tudom, még most is olyan-e mint rég, de amikor még én voltam, akkor a KOTTA Hajdúböszörményben volt a kedvencem (a fesztiválozós három évemben Hegyalján, Kottán, Szigeten meg Vekeri fesztiválon fordultam meg (a VOLT Debrecentől nagyon messze van), ez mind kb 5 éve ért véget :D )
Mert a kotta családias, pici (egy nagy, meg egy kisszínpaddal, ahol a nagy is akkora, mint máshol a kicsik :D ), van fimvetítése is, a nagy külföldi fellépőkön, meg mondjuk Tankcsapdán kívül oda is elmegy sok zenekar (persze lehet ez azóta változott :D )

Szóval akit zavar a tömeg, aki a nem hatalmas magyar zenekarokat szeretné hallani, és nincs neki nagyon hülye helyen Böszörmény, annak nagyon tudom ajánlani.
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

én vagy 5 éven át kinn sátraztam, de ez még régebben volt és azóta hiányzik is, de már nem is a régi, meg a társaság akikkel mentünk minden évben is, sem jött össze... idén amire mindenképp kimegyek az Avantasia, Iron Maiden és talán Apocalyptica + Sex Pistols, attól függ mennyi zsetonom lesz rá... szeretem a fesztiválokat:) de a kedvencem a Hegyalja:) családias, Tisza, borvidék, nyár, zene...:) illetve még a Művészetek Völgyét szeretném megnézni, csak még nem jutottam el odáig:(
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem voltam Szigeten, nem is leszek.

Művészetek Völgyére mennék, de hát idén nem lesz, csak Bűvészetek Völgye... (Ami kultúra lenne, arra ugye nálunk nem szokás adni...) Na de majd talán jövőre. :)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

A Bűvészetek Völgye gyakorlatilag egy "fapados" Művészetek Völgye lesz, a névváltoztatás azért történt, mert a 20. völgyet mégiscsak méltóképpen akarják megünnepelni, nem ilyen alacsony költségvetésből. Szerintem idén sokkal családiasabb lesz, én biztos megyek, tavaly úgyis untam már, hogy Kapolcson nem lehetett megmozdulni. (Bocsi az offért)

Szóval tömeg. Gondolom Szigeten is van, Volton az volt a gond tavaly, mikor mentem, hogy "teltház" volt, nem lehetett kettőt se lépni, az emberek 90%- a bagózott, nekem meg hajnalra hányingerem volt a füsttől... Ha Sziget is ilyen, akkor köszi nem :neutral:
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Nos a Sziget nagy :) szóval ott azért lehet találni (legalábbis 5 éve lehetett) olyan helyet, ahol kevesen vannak. Bár szerintem a Volton is van olyan hely, ahol kevesen vannak (de volton még sose voltam). Na ezek persze nem a színpadok/italmérőhelyek/wc-k :D közelében vannak :D
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Nos aznap, mikor a Volton voltam, akkora volt a tömeg midnenhol, hogy amerre fordultál, emberekbe ütköztél. Mondjuk azon az estén elvileg már nem tudtak beengedni több embert, annyira tele volt a kemping...
Ki mit tud, idén csak Szigeten lesz Pendulum?
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

shizu írta:Ki mit tud, idén csak Szigeten lesz Pendulum?
A myspace-ük szerint csak a szigetre jönnek. Amúgy gondolom ez a nap a volton tavaly volt a Prodigy péntekén. Akkor tényleg nem lehet lépni, de a szerdai nyitáskor még egész tűrhető, csak minden évben egyre többen vannak és lehet, hogy idén már nyitónap délben nem lesz sátorhely :(
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Ha lenne megint Within Temptation,akkor elmennék...de amúgy nem tom...egyelőre úgy vok h nem megyek...eddig kétszer voltam...,(2006,2007)
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

madfist írta:Amúgy gondolom ez a nap a volton tavaly volt a Prodigy péntekén.
Igen, az volt :lol: Annyi sátrat egy helyen még soha nem láttam...
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Lezárt