Musical zenék

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Meroko írta: janurrá már november eleje óta lehet jegyeek venni ,szal nyugi, már tutti nincs jegy:)
...mondtam hogy imádlak drága egyetlen Merokom? XD Vigyázz, ha így haladsz nuku karácsonyi ajándék XD!!!

Na jó, akkor tippeket várok: lehet egyáltalán még megnézni az R&J-t valahol/vmikor?
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

MaKo írta:
...mondtam hogy imádlak drága egyetlen Merokom? XD Vigyázz, ha így haladsz nuku karácsonyi ajándék XD!!!

Na jó, akkor tippeket várok: lehet egyáltalán még megnézni az R&J-t valahol/vmikor?
én is szeretlek^^

mivel a februári műsor még nincs kirakva, figyleni kell az operett weboldalát,é s amint kirakják a műsort, rohanni kell a jegyirodába. Én is így szereztem jegyet:)
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

A madarak azt csiripelik hogy már februárra sincs jegy...XD
A szomszéd kislány volt venni, és neki mondták, én meg persze hogy ari legyek és bájos vigyorogva közöltem vele hogy van jegyem :LOL:
De a februárival együtt a márciusi is ki lesz rakva addigra valszeg bizti lesz... meg lehet hogy lecsúszik a top listán és megint a Mozart! lesz a király ::vic::
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Malik-chan írta:A madarak azt csiripelik hogy már februárra sincs jegy...XD
A szomszéd kislány volt venni, és neki mondták, én meg persze hogy ari legyek és bájos vigyorogva közöltem vele hogy van jegyem :LOL:
De a februárival együtt a márciusi is ki lesz rakva addigra valszeg bizti lesz... meg lehet hogy lecsúszik a top listán és megint a Mozart! lesz a király ::vic::
hogy fogyhatnak el a jegyek amikor még azt sincs meg, hogy melyik nap mit adnak?^^
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Ugye májusban még fogják vetíteni? XDDDD két vizsga között beiktatom... ja még akkor holnap megrendelem a jegyeket XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ayanami írta:Ugye májusban még fogják vetíteni? XDDDD két vizsga között beiktatom... ja még akkor holnap megrendelem a jegyeket XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
... én is XD Bár ha minden jól megy, akarok minél hamarabb rá menni... *_*
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Anya tegnap felhívta a színházat. Akit érdekel: Hétfőtől árulják a jegyeket februárra. Nyem örülök, hogy Rózsa Sándorral fogom látni :(
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Elyon írta:Anya tegnap felhívta a színházat. Akit érdekel: Hétfőtől árulják a jegyeket februárra. Nyem örülök, hogy Rózsa Sándorral fogom látni :(
de még nincs is kiírva a februári cucc...
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Wáááá, lehet januárban tudok menni RésJ-re *______* sőt, anyumék már elkezdtek szervezkedni a cégnél is, így lehet március-április környékén is megyek :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Waaaai, imádom az öcsémet! XDDD Elkezdett vinnyogni, hogy ő meg akarja nézni a magyar R&J-t (pedig nem szereti a mjúzikeleket^^'''), és anya meghallotta ^^'''' Szal úgy néz ki, meg lesz engedve, hogy vegyek februárra is jegyet ^__________^ És nekem mostmár a szereposztás is tökmind1, mer láttam Dolhai bácsival ^^ Mondjuk örülnék neki, ha Árpi lenne benne minimum! Bár Szentit is szeressük, ugye Mero? Főleg a Mozart!ban XDDDD
Ely: ne vágj ilyen fancsali képet! Fogadjunk, hogy ha kijössz a színházból Rózsa Sándor-mániákus leszel! És jövő karácsonyra Rózsa Sándor életéről szóló társasjátékot fogunk kapni XDDDDD (Juteszembe, köszi ^_______________________^). Neked legalább Árpi is benne lesz ^^

Imádom őőőőőőőőőőőőőőőőőt! Annyira édes volt tegnap a Mozart!-ban!!! *___________*

És háromszoros hurrá Szinetár Dórinak és Náray Erikának, akik ketten játszották Constanzét!!!! Fantasztikus volt! Na, így még nem láttam a Mozartot XDDDD
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Sora írta:Waaaai, imádom az öcsémet! XDDD Elkezdett vinnyogni, hogy ő meg akarja nézni a magyar R&J-t (pedig nem szereti a mjúzikeleket^^'''), és anya meghallotta ^^'''' Szal úgy néz ki, meg lesz engedve, hogy vegyek februárra is jegyet ^__________^ És nekem mostmár a szereposztás is tökmind1, mer láttam Dolhai bácsival ^^ Mondjuk örülnék neki, ha Árpi lenne benne minimum! Bár Szentit is szeressük, ugye Mero? Főleg a Mozart!ban XDDDD
Ely: ne vágj ilyen fancsali képet! Fogadjunk, hogy ha kijössz a színházból Rózsa Sándor-mániákus leszel! És jövő karácsonyra Rózsa Sándor életéről szóló társasjátékot fogunk kapni XDDDDD (Juteszembe, köszi ^_______________________^). Neked legalább Árpi is benne lesz ^^

Imádom őőőőőőőőőőőőőőőőőt! Annyira édes volt tegnap a Mozart!-ban!!! *___________*




És háromszoros hurrá Szinetár Dórinak és Náray Erikának, akik ketten játszották Constanzét!!!! Fantasztikus volt! Na, így még nem láttam a Mozartot XDDDD


IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN^^ Mindenki nagyon fantasztikus volt. De a közönség a végén nem ordibálta vleünk ,hogy Mozart>.< Viszont mikor csillagok aranyát énekeltünk az lehet hallatszott elöl isXD
És imádom Árpit én is.) nem annyira mint Sziszit de imádom
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Én az öcsikémmel csak az Elizabethet akarom megnézetni, mert az nagyon teccik neki, bár már a Lehetsz királyt is énekli ^^
Tök vicces volt a koripályán mikor R&J-ket kértünk "És most szóljon a dal Mercutionak, Romeonak és Benvolionak" XD
Alig várom mér a 27.-ét hogy végre lássam az R&J-t *_____*
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Malik-chan írta:Én az öcsikémmel csak az Elizabethet akarom megnézetni, mert az nagyon teccik neki, bár már a Lehetsz királyt is énekli ^^
Tök vicces volt a koripályán mikor R&J-ket kértünk "És most szóljon a dal Mercutionak, Romeonak és Benvolionak" XD
Alig várom mér a 27.-ét hogy végre lássam az R&J-t *_____*

én is alig várom^^ Jajj meg: Ha irodalmi tudásom nem csal, ők a Rómeó és Júlia főszereplői....

És 31.-én 21.15-kor lesz Együtt a Sztárok a duna Tv-n^^
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Állítólag jövőre a Szegedi Szabadtéri Játékokon fogják adni a Rómeó és Júliát. YEAH! Anyummal kijelentettük, hogy megyünk. Mondjuk akkor érdemes már februárban megvenni a jegyet, nehogy lemaradjunk. A szabadtéri amúgy csak július-augusztusban lesz. Csak ugyebár a jó előadásra hamar elfogy a jegy...
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Valaki meg tudja mondani, hogy hol lehet legközelebb jegyet venni az R&J-ra? O_o
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Meroko írta:És 31.-én 21.15-kor lesz Együtt a Sztárok a duna Tv-n^^
Január másodikán meg az m1-en 5 körül :P Szóval nem kell bunyóznunk szilveszterkor a többiekkel ^^''''

MaKo: Operettszínházban, de előre...@.@
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sora írta:
MaKo: Operettszínházban, de előre...@.@
Ez mit jelent? Mikor lehet legközelebb leghamarabb elmenni? Március?
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

MaKo írta:
Sora írta:
MaKo: Operettszínházban, de előre...@.@
Ez mit jelent? Mikor lehet legközelebb leghamarabb elmenni? Március?
Állítólag már márciusra se sok van, de ha akkorra akarsz kapni figyeld az operett oldalátés ahogy kirakják a műsort spuri a pénztárhoz ^^" Bár még így is szerencse kell hozzá, mert mi Meroval már az árusítás másnapján sem kaptunk.És a sor a körútig állt :crazyy: Legegyszerűbb neten lefoglalni ha van rá módod. Úgy várom a holnapot, olyan rég láttam már Attilámat ::daisuki::
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Malik-chan: köszi az infót ^^ Most jöttem rá, hogy van egy nagybátyám, aki balettozott sok évig ott, valszeg van némi protekciója, folyton igyennjegyeket kap mindig ^_^" Jókor kapcsolok XD Majd megkérdezem tőle ^_~
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Nah, végre én is megnéztem a Rómeó és Júliát...Tybalt tényleg nagyon jó...az első felvonást csak miatta szenvedtem végig(csak 2 szám tetszett), de a második felvonásra szerencsémre nagyon belehúztak a fiúk és ha mellettem egy túlsúlyos szőke nem visítozott volna állandóan, életem egyik legjobb színházi élményében lett volna részem. Idáig a musical favorit a WSS volt. Jah, amikor Tybaltról képeket keresgettem, véletlenül találtam néhány képet a francia előadásról is és... ha nem lenne párom, most fülig szerelmes lennék...
Bocs csajok, de kinek kell Dolhai ilyen Rómeó után?
Damien
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Dru 2004.12.30. 20:12-kor.
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Lehet jan. 15-én megyek ^^
Jajj, ha én a RJ-t húzom érettségin... szerintem előadom a "This is Verona, lovely Verona-t", meg Tybalt és Mercutio vitáját szépen magyarul :dirr: :dirr: :dirr: "Kivágom, megsütöm, felnégyelem..." stb :D legalább a szereplőket ennek hála nem kell átnéznem... amúgy ha jól emlékszem, Tybalt volt a kedvencem a darabban, amikor olvastam (amúgy nekem túl nyálas volt a story, meg erőltetett a vége... a musicalt is a zenéje miatt szeretem ^^)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Dru írta: Bocs csajok, de kinek kell Dolhai ilyen Rómeó után?
Damien
Nekem XD Bár az tény hogy Damien tényleg állat pasi, csak ne vágatta volna le a haját :(
Áááá én már láttam az R&J-t és naon kész voltam tőle, nagyon nagyon jól van megcsinálva, és a srácok is cukik voltak ^^
Az Előszilveszteri koncert meg nagyon csúcs volt, egyszerűen nem találok rá szavakat, Dolhaiii ::daisuki::
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Előszilveszter *___________________________*

Annyira büszke vagyok magunkra, hogy sikerült rávennünk a közönséget az állótapsra a végén ^^ Isteni este volt, nem mindennapi, az biztos. Egy-egy Mozart! vagy Rómeó és Júlia után is, ha kijövök a színházból, szóhoz sem tudok jutni a hatásától. Ilyenkor legszívesebben nagyokat ugrálnék (azt szoktam is :PP), és kiüvölteném a világnak, hogy mennyire szeretem ezeket a musicaleket és a szereplőit! ^______________^
Amint láttam, a srácok is jól érezték magukat tegnapelőtt este. Attila kész volt az állandó vigyorgásával XD (A pengetőőő:PP). Homonnay konferálásai nagyon ott voltak (és kellettek). Ilyen koncerteken annyira jó, hogy közvetlenebbek a színészek. Lényeg a lényeg: Fantasztikus este volt, köszönök nekik! ^_______________^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Dru írta:Jah, amikor Tybaltról képeket keresgettem, véletlenül találtam néhány képet a francia előadásról is és... ha nem lenne párom, most fülig szerelmes lennék...
Most ezzel valami olyasmire utaltál, hogy tetszik a francia Tybalt?...
Az egyetlen színész, akit nem bírok elviselni ^^'''''''''

Olyan jó volt a Wenn ich tanzen will magyarul! Valaki írja le nyekem a szövegét ^^'''
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Boldog szüli-és névnapot Dolhai Attilának! ^^ Alig várom a vasárnapot hogy láthassam az Elisabethet, meg vérom nagyon a musicalestet, remélem jó helyünk lesz, meg hogy elcsíphetjük utána a színészeket ^^
Ely, én max úgy tudom leírni a szövegét a dalnak ahogy te is hogy megnézem a videót és leírogatom XD
Kép
Lezárt