Mit hallgatsz éppen?

Zenék, együttesek
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Remélhetőleg valami Ant-Man AMV-t is csinálnak majd a fanok ebből a dalból, ha végre kijön a film DVD-n. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ezt. XD Az első egy percig még néztem, hogy "Oké, ez most mi a franc akar lenni?", de ahogy a majom dalra fakad, indul a röhögés és egészen a végéig csak fokozódik. XD Az egyik kommentelő még meg is koronázta a hangulatot: "The apes partying cuz all the humans are finally dead" :lol:
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^Jajj... neee...XD
Zöldutat engedve a hype-nak nálam Psy - Daddy-je a legújabb élmény. Néha nem árt egy kis agyfasz. :hammer:
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Csak, hogy jobban ráhangolódjunk a karácsonyi hangulatra, megosztom veletek a legújabb felfedezésemet. :D
Tomizawa Michie: Last Christmas (Ő kölcsönözte a hangját Sailor Mars-nak a régi animében.)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Guild Wars 2 ending dal: Fear Not This Night
https://www.youtube.com/watch?v=qOMQxVtbkik

bjútiful.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Rui-chan írta:Csak, hogy jobban ráhangolódjunk a karácsonyi hangulatra, megosztom veletek a legújabb felfedezésemet. :D
Tomizawa Michie: Last Christmas (Ő kölcsönözte a hangját Sailor Mars-nak a régi animében.)
Én inkább egy másik karakterrel azonosítom. :)
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Egy percet se játszottam még az Emperor: Battle for Dune című játékkal, sőt, még a Dune univerzum is totálisan idegen a számomra, viszont ebből a játékból ez és ez a szám már lepörgött egy jó párszor az elmúlt pár napban. Amúgy is kimondottan kedvelem a metalzenét, és ahhoz képest hogy az Emperor egy RTS játék, a videók alapján már csak ez a két szám határozottan kedvemre lenne még egy, az Emperorhoz hasonlóan szöszmötölősebb játékhoz is talpalávalónak.
Kép Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Most a Zootopia fő zenéjére, a Try Everything-re vagyok rákattanva.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Vettem mézes whisky-t és most ezt toljuk a pubban. (ez alatt a hátsó konditerem/fészer értendő)

https://www.youtube.com/watch?v=ye5BuYf ... 1JGmKyccf2
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Vettem mézes whisky-t és most ezt toljuk a pubban. (ez alatt a hátsó konditerem/fészer értendő)

https://www.youtube.com/watch?v=ye5BuYf ... 1JGmKyccf2

Örök klasszikus. :)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Az ajánlók között kihozta a Carry on Wayward Son-t és tök jó volt erre kicsit nosztalgiázni. A Supernatural korábbi szezonjaiban szólt az évad végi összefoglalók alatt.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ma esti marokrántás adta menünk:

Noragami_-_Heart_Realise.mp3
Nisemonogatari_-_Platinum_Disco.mp3
Arakawa_Under_The_Bridge_2_-_Akai_Coat.mp3
Ben-To_-_Egao_no_Housoku.mp3
Shin_Sekai_Yori_-_Wareta_Ringo.mp3
Ro-Kyu-Bu_SS_-_Rolling_Roling.mp3 - most itt tartok :thumb:
Nanatsu_no_Taizai_-_Netsujou_no_Spectrum.mp3
Kyoukai_no_Kanata_-_Kyoukai_no_Kanata.mp3
Mawaru_Penguindrum_-_Tamashii_Kogashite.mp3
Kamisama_Dolls_-_Natsu_no_Niwa.mp3
Kuroko_no_Basket_2_-_The_Other_self.mp3
Ore_no_Imouto_ga_Konna_ni_Kawaii_Wake_ga_Nai_-_Shokuzai_no_Serenade.mp3
Gosick_-_Resuscitated_Hope.mp3
Denpa_Onna_to_Seishun_Otoko_-_Os-Uchuujin.mp3
Kurenai_-_Love_Jump.mp3
K_-_Circle_of_Friends.mp3
Aquarion_Evol_-_Paradoxical_Zoo.mp3
Kami_Nomi_zo_Shiru_Sekai_-_Love_Kanon.mp3
Star_Driver_Kagayaki_no_Takuto_-_Gravity_.mp3
Soredemo_Machi_wa_Mawatteiru_-_Sou_wa_Ittemo_Sekai_wa_Owaranai.mp3
Shin_Sekai_Yori_-_Yuki_ni_Saku_Hana.mp3
Jinrui_wa_Suitai_Shimashita_-_Real_World.mp3
Star_Driver_Kagayaki_no_Takuto_-_Innocent_Blue_Version_de_lapprivoiser.mp3
Danganronpa_-_Never_Say_Never.mp3
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Rui-chan írta:Most a Zootopia fő zenéjére, a Try Everything-re vagyok rákattanva.
Most hogy láttam már én is máshogy értékelem. :)
Titkos írta:
ViharTáncos írta:Vettem mézes whisky-t és most ezt toljuk a pubban. (ez alatt a hátsó konditerem/fészer értendő)

https://www.youtube.com/watch?v=ye5BuYf ... 1JGmKyccf2

Örök klasszikus. :)
Bezony ^^
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Minap belefutottam ebbe a kis Simpson poénkodásba így most régebbi számokat hallgatok úgy mint:
Tony Orlando and Dawn: Tie a yellow ribbon 'round ol' Oak tree
Doris Day: Que Sera Sera
Anne Murray: Snowbird (igen a FG-ből ismertem meg)
Rita Pavone: Viva La Pappa Col Pomodoro (igen ezt meg a Hej nekem reklámból ismertem meg)

Ezt meg édesapám mutatta meg, de megtetszett különös képen a hozzá kapcsolódó legendárium:
Rostás Károly Huttyán: Kisangyalom
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ez a Mi van mostanában Nyul fejében végtelenített-lejátszásra kapcsolva?-rovatunk aktuális száma.

Öcsémmel néha meglepően öszepasszol az ízlésünk (első ránézésre nem úgy tűnne), ő mutatta nekem az Alt-J csapatot. Az énekesnek fura vennyogó hangja van, de én már elfogadtam, hogy kattanok a vennyogó férfihangokra.

A Breezeblocks-ot hallgattam tőlük elsőnek, a 2:45 körül kezdődő kánonos megoldásnál esélyem sem volt ellenállni többé. :D A videóklipje miatt különösen érdemes végignézni, a koncepció engem odaszegezett a képernyőre. A történet egyébként számomra nem teljesen világos, és nem tudok egyetérteni a kommentek között futó értelmezésekkel, hogy ki kinek a kicsodája, és mi is váltotta ki a konfliktust.
SPOILER
Nekem olyan lazának tűnik a fickó, mikor kiszedi a csajt (a feleségét?) a szekrényből, annak meg az arkcifejezése annyira... gyűlölködő, hogy egyszerűen muszáj vagyok azt hinni, hogy a pacák rakta be oda. Egy pszichopata domináns féreg, akin a betolakodó önkényes igazságot/bosszút akar tenni. A kommentelők állítják, hogy a támadó állított szekrényes csapdát, de ahhoz azért nem tűnt nekem eléggé rémültnek/döbbentnek/? csávókám.

Érdekesség, hogy a szám ihletője a Where the Wild Things Are, annak a végén mondják a szörnyek, hogy “Oh please don't go - we'll eat you up - we love you so!”, ami megragadta a csapat fantáziáját.

A Fitzpleasure egy fokkal karcosabb, megküldték némi akciófilmtréler-kürteffekttel. A klip meg egyenesen disturbing-kategóriás.

A kellemesen lágy dallamú Matildát pedig a Leon a profi ihlette.

Amit még így első körben tudnák ajánlani, az az Every Other Freckle a maga szexuális vágyaktól tobzodó dalszövegével egyetemben. A klipet rendkívül figyelmes módon két verzióban is elkészítették, a fentit elsősorban hölgy nézőinknek ajánlom megtekintésre. :cool: (Na jó, a természetképek is szépek)
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

(Nyul offtopicos "provokációjára" reagálva, bár nem előadó ajánlóként, csak random.)

Jó neked, hogy öcséd ilyen kellemesebb meglepetésekkel szolgál. ::^_^:: Az enyém legutóbb ezzel kínzott, amit amúgy tök véletlenül talált egy másik szám keresése közben. Aztán azóta annyit skipelt nekem, hogy sajnos rám is ragadt. Pedig nem csípem az ilyen tucatnyálgéppopokat. XD

A másik támadása ellenem az volt, mikor ezt karaokézta, ami végül annyira jól sikerült, hogy repetát kértem.

Mostanság amúgy én ezt hallgatom rongyosra (amióta megtaláltam - az AMV topicba már linkelt Johan videót -, azóta rá vagyok függve a számra, olyannyira, hogy klip ide vagy oda, én már a Monster amvhez társítom), de néha befigyel más is a Fall Outtól.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ha már Mordályosnak zeneajánlóra fáj a foga, akkor én is csak úgy random belinkelek három remek szerzeményt, amit mostanában hallgatok: a Children of Bodom két legutóbbi albumáról az szvsz legjobban sikerült (régi számaikra leginkább hasonlító) két tételt már hónapok óta napi szintem nyomatom kábé tízszer, és még mindig nem tudom megunni. Külön felhívnám a figyelmet a gitártémák és riffek között-mögött megbúvó, jellegzetesen COB-os billentyűs dallamokra. Végül pedig utolsó albumuk címadó dala, kellemesen lazulós nóta egy fárasztó nap után :D. Remélem kedves Nyul, neked is elnyerték tetszésedet :dirr: :dirr:

Viccet félretéve, örülök hogy a COB feltámadt a Blooddrunk és a Relentless után, és visszatért a régebbi hangzásához, amiért anno is szerettem.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Óóóó, új zenék! *___* Köszi szépen mindkettőtöknek, meghallgattam, feldobták a munkaidőmet! :)

Surci: ugyan valóban ritkán hallgatok direkt ilyesmit, ha úgy jön ki a lépés, simán lecsúszik. Amit sajnálni szoktam kicsit ezeken, hogy a hangszeres részben annyi munka van, a vokál meg hozzá képest siralmasan semmilyen. (A dalszöveget nem nézem most.) Mert az egy dolog, hogy nekem nem jön be a hörgés (Halls-cukorka...), de dallamot csak nyomokban tartalmaz. Mintha lenne egy antik bútorod, amit lefestenél olcsó műanyagfestékkel retrónarancssárgára. Vagy nem tudom. A Gordon Ramsey-szintű avokádós fürjtojásos csodahogyhívják mellé feltálalnád a teszkósvirslit. Vagy Potatojesus. Erős túlzással persze.
Az instrumentál tök élvezhető.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

A mordályos nyul írta:Mert az egy dolog, hogy nekem nem jön be a hörgés (Halls-cukorka...), de dallamot csak nyomokban tartalmaz. Mintha lenne egy antik bútorod, amit lefestenél olcsó műanyagfestékkel retrónarancssárgára. Vagy nem tudom.
Maradjunk annyiban hogy nincs hozzá füled :D :D Btw én sokszor hallgattam már ilyen power-metal cuccokat instrumentalként, de hiába baromi jó a zene önmagában, úgy egyszerűen nem jön át a feeling.

Mondjuk a Nightwisht épp ezért szeretem, mert ott a nagyon igényes zene mellé még a csajok is opera-szintű éneket tolnak. Persze az más stílus, nem véletlen symphonic-melodic metal a műfaj műfajmegnevezése.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Surci írta: Maradjunk annyiban hogy nincs hozzá füled :D :D
No, hát az lehet. :D És a műfajokhoz sem értek, általában csak elfogadom, ha valaki rámondja, hogy ez bizony "indusztriális gypsy folkmetál", vagy "progressive dupstep-swing". Szerintem még a legegyértelműbbnek tűnőt sem tudnám rendesen behatározni.
Az mondjuk másik, hogy szeretem, ha a zenészek nem veszik szigorúan a műfajhatárokat, ha vannak egyáltalán, hanem mernek kísérletezni a zenei eszközökkel.

A Nightwish-t mondjuk pont nem bírom sokáig hallgatni, a számok hangneme túl hasonló számomra*, sokszor olyan, mintha ugyanazt a számot hallgatnám. Az egyik (a hallgatottak közül) átmegy dúrba egy pár taktus erejéig, hát ott lestem csodálkozva, hogy milyen merész dolgok estek meg! Mondjuk lehet van még egyéb ilyen "vadabb" számuk, de nem volt kedvem tovább keresgélni. :(

Szóval jah, ha a zenei ízlésemről kérdeznek, ilyen szinten nem tudom megmondani, milyen is az. Nem is mindenevő. Bár mindenmegkóstoló.


*Ha bárkinek van infója a hangnemről, vágja hozzám, mert a google nem volt a barátom, a saját zenei tudásom meg túlságosan lekopott ahhoz, hogy hallás után ezt megállapítsam. Többet kellene gyakorolni. Lehet ha egyszer nagyon halogatni akarok valami sokkal fontosabbat, nekiülök és szakszerűen kielemzem, hogy aztán majd jól rájöjjek, hogy a hangnem marhára nem ugyanaz, csak megzavar, hogy mindegyik moll, és a jellemző dallamvezetésüket alkalmazzák.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Mivel mostanság semmi új anime OP-ED függésem nincs (leszámítva a sokak által jól ismert - minek említsemXD - Gundam 00 párosítást), így megint ebbe a topicba jövök (talán Nyul újabb öröméreXD).

Tegnap végre megtaláltam egy számot, amit fél éve keresek. Jó, ennek kis története van: nyáron hosszasan utaztunk valamerre, hallgatva az autó rádióját, a kérdéses számba is többször belefutva. Nem volt egy nagy cucc, de el dúdolgattam, kellemes. Később otthon ráakartam keresni, de azt sem tudtam már mikor játszották, se előadó, se szövegrészlet nem rémlett már csak a dallam. Azóta pedig csak párszor hallottam, többnyire futtában pl. boltban, melóhelyen (tudni kell rólam, én már rég nem hallgatok random rádiót - ahogy tévét sem nézek már évek óta - csak kocsiban, ami ez idő alatt elég ritkán fordult elő (vagy neten animerádiót, mindegy), szóval nem sok esélyem volt ismét belefutni, pedig tuti nyomatták. Egyszer mikor dúdolgattam, próbáltam nyári válogatásokat keresni, hátha valamelyik youtube videóban rábukkanok (mivel új számnak tűnt), de nem leltem meg. Na most pénteken megint elkaptam a fülemmel és gyors meg is jegyeztem a szövegéből amennyit hirtelen hallottam. Öcsémnek eldúdoltam hátha rémlik neki, azt mondta passzolja, erre én: jajj mély néger hangot képzelj el, és dúdoltam kicsit mélyebben neki, így már felismerte. Ő is kereste már korábban, yes, többre is emlékezett a szövegéből, mint én yes. Megtalálta, yes. Szóval én mostanság ezt hallgatom, yes.
Ami a klipet illeti, előszőr vállatvontam, hogy már megint csak egy végig éneklős teszemazagyam lesz, de egész kreatívan mászkál ez az afro.
Szóval Kwabs - Walk. Előszőr hallom ezt a nevet, lol.


Plusz eszembe jutott a tegnapi családozásnak köszönhetően - Nyul további zene-tágítására (ha már múltkor így kérted^^) -, hogy linkelek pár A.E. (Albert Einstein) Bizottság számot, akiket én apám révén régóta ismerek, nem tudom itt ki mennyire van képben... Gyerekként én ahogy tudtam ignoráltam ezeket a számokat, de apa fel-fel idézgette. Aztán egy-egy pillanatban átragadt rám is, mondjuk csak a móka miatt.

Vigyázat, ezek a számok erős ráhangolódást/jól megválasztott lelkiállapotot igényelnek!XD Előre bocsi.
Első példa
Második példa
Harmadik példa
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Haha, ha már a 45 naposban (meg máskor is) előjött annyi guilty pleasure. Nekem zenében van ilyen, pár napja találtam meg, mi a fene is ez. Az albatrosz. Ami nem is az. Mert csak.
Ha totál értelmetlen szövegű (és egyébként is teljesen what) szám kell, íme: https://www.youtube.com/watch?v=Bznxx12Ptl0
Amiért mégis bejön az az, hogy a csajnak teljesen eszelős a hangja.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Surci írta:Ha már Mordályosnak zeneajánlóra fáj a foga, akkor én is csak úgy random belinkelek három remek szerzeményt, amit mostanában hallgatok: a Children of Bodom két legutóbbi albumáról az szvsz legjobban sikerült (régi számaikra leginkább hasonlító) két tételt már hónapok óta napi szintem nyomatom kábé tízszer, és még mindig nem tudom megunni. Külön felhívnám a figyelmet a gitártémák és riffek között-mögött megbúvó, jellegzetesen COB-os billentyűs dallamokra. Végül pedig utolsó albumuk címadó dala, kellemesen lazulós nóta egy fárasztó nap után :D. Remélem kedves Nyul, neked is elnyerték tetszésedet :dirr: :dirr:

Viccet félretéve, örülök hogy a COB feltámadt a Blooddrunk és a Relentless után, és visszatért a régebbi hangzásához, amiért anno is szerettem.
:goodpost: :thumb:

Dallamos death metal és power metal nálam a nyerők, kedvencek hétről hétre változnak, jelenleg leggyakrabban a munkahelyen (mert csak ott van alkalmam zenét hallgatni) Stratovarius megy, főleg a legújabb album (erről egy szám), a legújabb felfedezett, a Morifade (tőlük egy szám) és az eggyel korábbi felfedezett, a Dark Tranquillity (legyen egy szám tőlük is) (meg még egy, mer nem tudom eldönteni melyik jobb)

A Metal volt, van és lesz, örökké és még annál is tovább.
Just follow your heart, don't listen to the crowd
The wisdom, the voice is calling from inside
The time long forgotten will soon come again
Prepare for the meeting, the gods of metal reign


- keep the flame burning -
\m/>.<\m/

/elvetemült metal fan mode off
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mit hallgatsz éppen?

Hozzászólás Szerző: Surci »

OMG még egy metálfan? :D És köszi a linkeket, a Dark Tranquillity-n is sokat függtem anno, be is tettem pár régebbi számukat a playlistbe kicsit nosztalgiázni, nagyon jó! A Strato is ment még régen, de aztán kissé szétváltak útjaink, mert inkább a CoB-DT-szerű, kissé "hörgősebb" irányba mozdultam el, és nem a "sárkány-vikingmetál" felé :D Amúgy ha eszedbe jut, csak úgy random linkelhetnél néha a fenti posthoz hasonlóan egy-két számot, én akár egyedüliként is vevő vagyok rá, hátha felfedezek egy-két rejtett gyöngyszemet, esetleg új együtteseket, mert olyan nagyon sokat nem ismerek azért, inkább megvannak a konstans kedvencek, ami 10-15 csapat, és azokat nyomatom.

Cserébe jöjjön pár favoritom, nemtom mennyire ismerősök:

Kalmah: Doubtful About it All (ez a banda az egyik legnagyobb TOP, főleg az első albumaik, annyi energia van bennük hogy leviszi az ember fejét, nálam még a COB-ot is überelik power metal terén).
In Flames: Pacing Death's Trail
És hogy közös kedvencünk, az Evangelion felé is legyen egy kis kiszólás: Eternal Tears of Sorrow: Sakura no REI és Sweet LILITH of my Dreams :D :dirr:
Catrin írta:Kwabs - Walk
LOL napi 10 alkalommal biztos adják a Radio Tirolban (ha nem többször), már fejből nyomom a szövegét. Az egyetlen elviselhető szám leszámítva a szerencsére szintén sokszor játszott Eye of the Tiger c. örök klasszikust.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése