Perfect World MMORPG

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Perfect World MMORPG

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Honlap: http://www.perfectworld.com.my/

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Perfect_World


Már egy jó ideje szerettem volna kipróbálni, de sok gond volt a szerverekkel, így csak tegnaptól indították be őket. Ingyenes, természetesen =) A világ sztem nagyon szép, távolban óriási ködös hegyek, ázsiai stílusú várak, esténként nagy telihold a háttérben *_* De inkább nézzétek meg a linkeket, van pár kép is =D
Amit hátránynak mondanék viszont, hogy az angol fordítást elég könnyen észrevehetően kínaiak csinálták, szóval néha nem igazán érted meg a szöveget. (Akkora fennakadást a játékban nem okoz.)

Aki esetleg már kipróbálta, írjon pár tapasztalatot ^^
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Perfect World MMORPG

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most látom, hogy ilyen topic is van. :)
Igazából azért figyeltem föl rá, mert elkezdtem kutatni ingyenes mmorpg-k után, kedvem lenne kipróbálni egyet, de annyit találtam, hogy nem tudom, melyik mellett döntsek. Ha személyes tapasztalataiddal megkönnyítenéd a dolgom (bármely irányba), azért nagyon hálás lennék.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Perfect World MMORPG

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Mi a Silkroadot nyomjuk, az Alexander szerveren van egy 49-es wizardom, meg most kezdtem egy warriort kétkezes karddal. :D Gondolod jöhetsz te is
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Perfect World MMORPG

Hozzászólás Szerző: anubys »

Köszönöm, regeltem, az eddig kipróbáltak alapján ez tűnik a legjobbnak.
Egyetlen félelmem, hogy bár nem sokat nézegettem X-Fire-ön játékos adatlapokat, de így is találtam nem kevés embert, aki 1000+ játékórával "rendelkezett" már benne, sőt, olyat is láttam, aki mát több, mint 7,000 (!) órát ölt bele. Komolyan , nekem a torrentkliensem nem futott fele annyit sem. ::japhaha::
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
firefly
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.04.11. 19:39
Nem: Férfi

Re: Perfect World MMORPG

Hozzászólás Szerző: firefly »

Üdv!

Létezik magyar szerver, megemelt drop rate-el de még élvezhető módon.
Ami jó benne a játék nagy része magyar! Csak magyarok játszanak rajta, így segítségnyújtásban elsőrangú! Sok klán! Segítő kész GM-ek.
Malajziai verzió ami egy kicsit eltér az Internetional-tól de nem kell újratanulni a játékot :)

Szeretettel vár a szerver minden olyan játékost, aki szeretne egy barátságos, jó hangulatú és békés környezetű, szerveren játszani!

Itt elérhető az oldal és a kliens(regelés után):

http://perfectworld.revolution-world.com
Lezárt