Devil May Cry és Legacy Of Kain

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Ismered valamelyiket?

Igen, mindkettőt.
6
33%
A Devil May Cry-t
6
33%
Legacy Of Kain-t
2
11%
Egyiket se
4
22%
Devil May Cry animét/mangát ismerem
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18

Avatar
Alha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.02.05. 01:23
Tartózkodási hely: hát ahol tartózkodok

Devil May Cry és Legacy Of Kain

Hozzászólás Szerző: Alha »

Ezeket még nem láttam topicba, vagy csak vak vagyok :lufi:
Nos, nekem ez a 2 kedvenc játékom,kicsit fanatikus is vagyok (főleg DMC-vel: minden játék, különkiadással, artbookok, cd-k, kacatok :^_^: ).
A Devil May Cry főszereplője Dante, a félig démon, félig ember férfi, családját elvesztette, és ikertestvérével is a találkozása nem jajj-de-jó-hogy-újra-látlak-tesó-ra sikeredett. ::are:: Démonvadász, és az eddig nálunk is megjelent játékokban kap egy küldetést, a játékot végigvíve egy-egy történet kerekedik ki.
Legacy Of Kain nagyon leegyszerűsítve egy vámpírtörténet. Aki gyorsan vihető játékot akar ne ezt válassza :twisted: 5 játék van, 2 "főszereplő". Kain a Blood Omen részekbe vihető, "fia", Razyel a Soul reaverekben, a Defiance pedig a lezáró rész, felváltva kell velük menni. A történet rengeteg szálon fut és első végigjátszásra lehet nem épp világos... Vámpírok, emberek és Hyldenek vannak egymás ellen, egy drámai történet alakul ki a háttérben és a befejezés szomorú és elgondolkodtató.

Bocs a hosszú bejegyzésért... Talán lesznek páran, akiket érdekelni fog a topic ::reliev:: Szerintem nagyon jó játékok ::jthrill::
Devil May Cry
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

DMC-ről inkább csak hallottam, de a LoK sorozatot imádom. :D

Megvan az összes rész. Többször is végigjátszottam őket. Egyszerűen baromi jó. Bár van néhány hibája persze, de minek nincs...

Lehet, megint előveszem. :cool:
Kép
Avatar
Alha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.02.05. 01:23
Tartózkodási hely: hát ahol tartózkodok

Hozzászólás Szerző: Alha »

Dejó, őszíntén szólva inkább csak olyanokkal szoktam összefutni aki a DMC-t szeretik :mrgreen:
Egyetlen játék van nálam, ami mindig elől van, az a Blood Omen. Mikor tényleg nagyon a padlón vagyok és nem épp a párnát itatom, a Blood Omen a nyerő: Kainnal levadászok mindent ami mozog, és pozitívum, hogy ezt rengeteg féle képp megtehetem. :twisted: Tudom, gonosz vagyok :hee: Legjobban, ha játékról van szó, ez vezet le.
Hát én a Blood Omen1-rt nem tudtam végigvinni, mert senkitől se tudtam megszerezni. A SR-t is csak pc-n, és órákat szöszöltem azzal hogy micsoda megoldások vannak benne... ( sose voltam jó PC-játékos... nyomtam ami kézre esett, és csodálkoztam hogy Razyel felkapja a szörnyet. Futottam egy kilómétert kb, fejem felett a szörnyikével majd beledobtam a tűzbe... :tard: be**arás :LOL: )
Devil May Cry
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

Hát én mindet PC-n toltam. De mondom DMC-vel még nem játszottam, lehet azért van, hogy LoK jobban tatszik. (Bár kétlem, hogy ennél jobb lenne. :P)

Igen, az irányítás és a kamera. Ezek a gyenge pontjai a játéknak, de a sztori kárpótol érte. :D
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

oh, jé! DMC OAO<3 az a sok pózőrködés amit Dante Lady meg Vergil lenyom O___O" én eddig csak a játékkal játszottam PS2-őn meg láttam az első mangáját ami nagyon WTF volt... meg egy képet az animéből. de majd egyszer ha lesz időm biztos leszedem és megnézem XD;;; egyszer biztos OAO"""
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! Legacy of Kain: Defiance!!!! <3 ::daisuki:: Egyszerűen imádoooom! :D Kaint és Razielt csak imádni lehet! <3 Én csak a Defianceval játszottam, így ez a kedvencem, mondjuk meg van a Soul Reaver2 meg a Blood Omen 2. De azokhoz nem nyúltam, de a Defiance RULZ! <3 És a zenéje!!! <3 Imádom. :D xDDD

Aztán DMC3!!!! Bár nem tudtam végig játszani, sajna... :( Dante Virgil második csatájáig jutottam... Az én gépemnek sajna valami kínja van vele... Az öcsémén meg nem játszhatom, lévén nem enged hozzá. xDDD Mindegy. De imádom Dantét!!!! ÁÁÁÁÁ ::daisuki:: Nem lehet őt nem imádni! Olyan kis menőn szerencsétlen. xDDD Annyira édes. xD Jó fehér haj nálam mindig előny, de na... xD És a zenéje szintén isteni <3! :D

És naná, hogy megnéztem a Devil May Cry animét is. :D Sajnáltam, hogy Dante karaktere nem igazán jött át az animében... :( Néha meg meg csillant, de egyébként... Mindegy, azért jó volt, megérte megnézni.

És ez egy nagyon jóóóó topic! Két ilyen fantasztikus játékról szól! :D Csak jó lehet. ^^
Kép
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

Azt hiszem a DMC akciója jobb, de a LoK sztorija erősen veri a DMC-jét. :)

Ha még csak a Defiance-szel játszottál, hát, kár érte. Én az elejétől játszottam a sorozattal, így sokkal izgisebb volt a Defiance-ben a végkifejlet. ;)

Az előző játékok grafikája (és néhol a játékmenete) persze nem ilyen jó, de a sztori szerintem megéri. Próbáld ki őket!

És a zenéje tényleg baromi jó, mindegyiknek. ^^
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Egyetértek veled. :) A LoK sztorija tényleg jobb.

A LoK-ot jó lenne végig vinni az elejétől, mert bár nagyjából tudom a sztorit, azért nem minden teljesen tiszta... Csak már nem igazán játszok. És nincs is meg az összes rész. xD Mondjuk a Blood Omen 2-t az öcsém végig vitte, néha-néha láttam játszani, az nem igazán fogott meg.

A zenéknek meg annyira örültem, hogy le tudtam szedni. :D Teljesen be voltam zsongva. xD
Kép
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

Blood Omen 2 sztorija nem kapcsolódik szervesen a LoK sztorihoz, azt kihagyhatod. ;)
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Hehe. :)
De ha már játéknéál tartunk, akkor inkább a DMC3at fejezném be. xD Ami aszem soha sem fog megtörténni. :P xD

Amúgy aLoKnak inkább a sztorija érdekelne, mint sem az, hogy játszak vele. Már rég nem vonzanak a PCs játékok, jó akadnak kivételek. xDD
Kép
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

Ez esetben van egy jó oldal számodra. ;)
http://www.nosgoth.net/

Tartalmazza a történéseket/párbeszédeket. Elolvasod, mint egy könyvet és már tudsz is mindent.
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Wow! :D

Köszönöm szépen. :D

Be is teszem kedvencekbe, hogy mikor lesz időm elolvassam. :D Köszike! ^^
Kép
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

Hoppá.
Most nézem, hogy csal a Soul Reaver és a Defiance van így leírva ott. Bocsi, azt hittem minddel megcsinálták... :(
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

DDv írta:Hoppá.
Most nézem, hogy csal a Soul Reaver és a Defiance van így leírva ott. Bocsi, azt hittem minddel megcsinálták... :(
Semmi gond! :D Az is valami. :D
Kép
Avatar
Evangelioner
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.06.16. 14:26
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Devil May Cry és Legacy Of Kain

Hozzászólás Szerző: Evangelioner »

A DMC, az egyik kedvenc játéksorozatom....

A 3. rész megvan PS2-re és a 4.-t meg fogom szerezni PC-re....

A demóbol itélve elég jó, és meg mayx graf.-on XD
Kép
Ájánámi Rej deszü
Laretta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.09.18. 20:22
Nem:

Re: Devil May Cry és Legacy Of Kain

Hozzászólás Szerző: Laretta »

Mindkettő nagy kedvencem, bár a DMC-vel többet játszottam (legelső játékom volt Ps2-re) a LoK-ból pedig csak pár pályára emlékszem annyira régen játszottam :S
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Devil May Cry és Legacy Of Kain

Hozzászólás Szerző: dani576 »

DMC-ből a második rész egy fos, a többit szeretem, LoK-ból pedig csak a Soul Reavert tartom valamire, a Blood Omen nagyon nem jött be.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Devil May Cry és Legacy Of Kain

Hozzászólás Szerző: Péter »

Én pont fordítva gondolom, szerintem a Legacy of Kain sokkal jobb, mint a Soul Reaver.

A Májusban Síró Debil meg epic fail, egyrészt mert hack n slash, másrészt Dante miatt. Nem ártott volna ha Capcom észreveszi, hogy a nagydumás macho főhőst már megvalósított a 3D Realms Duke bácsi képében. :-P
Kép
Laretta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.09.18. 20:22
Nem:

Re: Devil May Cry és Legacy Of Kain

Hozzászólás Szerző: Laretta »

dani576 írta:DMC-ből a második rész egy fos, a többit szeretem, LoK-ból pedig csak a Soul Reavert tartom valamire, a Blood Omen nagyon nem jött be.
Az új rész valami eszméletlen rossz lesz a trailer alapján.... Ez legalább akkora bukás lesz mint anno a 2. rész is volt (a legrosszabb rész a sorozatban)
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Devil May Cry és Legacy Of Kain

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Igazad van. Az úgy, ahogy van egy fos. Miért kellett emós főhőst belerakni?
Válasz küldése