Mivel játszol mostanában?

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:[félig off]Rákérdezek: Miért?[/félig off]
Nyugodtan, amúgy amikor Péter blogján volt szó erről a játékról, ott ezt már össze is foglaltam, úgyhogy most csak copy-paste:
Tudom, sok előnye van, ez inkább az én személyes hülyeségem, hogy úgy állok hozzá a dologhoz, hogy ha már fizetek egy játékért, akkor szeretem a magaménak tudni a lemezt, a dobozt, a kézikönyvet, stb. Persze, Steamen keresztül is az eredetit töltöm le, meg tudom, hogy szabadon lehet rajta keresztül újrarakni/törölni, ha épp ehhez van kedvem, de valahogy akkor sem ugyanolyan. Így is baromira idegesít, hogy egyre több olyan játék jelenik meg, amik CSAK netes gépről hajlandóak elindulni és valami külön “kliensen” keresztül. Miért kéne nekem ahhoz netre csatlakozni, vagy egyáltalán bármilyen plusz programot futtatni (pl. Steam), hogy elindítsak egy single player FPS-t vagy akár RTS-t? Egy MMO-nál még értem a dolgot, de a legtöbb más játéknál, hacsak nem akar multizni az ember, szvsz ez totál felesleges.
Persze lehet tényleg csak arról van szó, hogy úgymond "maradibb" vagyok és nehezen szokom meg, hogy most már egyre több játék lett ilyen "online-felületű".
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

(De pont ezért mondtam, hogy itt nem kell futtatnod semmit. Egy böngészőt, és ha a 9gigás letöltést nem akarod direktben lehúzni tőlük, mint ahogy azt javasolják akkor egy torrent klienst. Persze ott a lehetőség, hogy Steamen keresztül szerezd be később újra, de nem muszáj. Még egy steam accounttal sem kell rendelkezned, hogy letöltsd. A fizetési módszered accoutjával kell bírnod, pl. PayPal és kész. Azzal is csak addig ameddig megkapod a letöltési linket. Miután letöltöd a neked szimpatikus platformra után a letöltött fájllal elutazhatsz egy lakatlan szigetre, ahol van egy napelemes laptopod, és játszani tudsz vele, ameddig akasz. Egyedül tényleg csak a dobozt nem kapod meg a polcodra. ... No mindegy, nem ragozom tovább, ha nem, nem, a Te döntésed.)
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Brütal Legend: Anno azt olvastam, hogy állítólag csak letölthető formában jelenik meg PC-re. Hozzáteszem, én szívesen itt tudnám a polcomon, de hát ez van. =(

A játék amúgy tényleg szuper, a fejlesztők nagyszerű atmoszférát teremtettek, de játékmechanikailag látszik, hogy nincs nagy tapasztalatuk az openworld játékokkal. Leginkább az zavart, hogy nincs ugrás, aminek nem csak a harcok folyamán láttam volna hasznát, de emiatt, gyalogosan, elég macerás a hepehupás terep leküzdése, lévén elég nagy kerülőket kell tenni, egy-egy magasabb, meredekebb hely eléréshez. Másodszor a mellékküldetések 80%-a egy kaptafás, és nincs is túl sok felé belőlük, így a játékot egy idő után, már csak szakaszosan lehet élvezni. Aztán ott volt a játék vége, ami... nos én nem számítottam volna arra, hogy (spoiler mentesen fogalmazva) a 2. boss legyőzése után, rögtön ugyan ott kell lerendezni a végső gonoszt is. =/

Duke Nukem Forever 2013: Igen, elkészült hát ez is, természetesen ingyenesen letölthető mod formájában. =) Akik csalódtak a 2011-es, hivatalos verzióban, azoknak érdemes ezzel tenni egy próbát. Bővebben: http://www.moddb.com/mods/duke-nukem-forever
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hű de rég jártam erre.

Kép


Hétvégén végigvittem a Sine Mora-t csak dicsérni tudom mert nem vártam ennyit tőle, nagyon szép s elképesztően változatos, meglepő főellenségek jönnek és a történet keserédesen gyönyörű, nem gondoltam volna hogy 2D repülős shooter valaha megérint ennyire. Ajánlom mindenkinek a Digital Reality-s srácaink megérdemelték azt 7 Eurot amit kiadtam rá. Nagyon is.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Hm, ezt félbehagytam korábban, talán ideje folytatni... vagy újrakezdeni, hogy a sztorival és a játékmenettel is képbe kerüljek. A magyar szöveg amúgy fenomenális :lol: De legalábbis pozitív érdekesség. Sajnos eddig csak katasztrofális magyar hangot hallottam játékban (véletlenül szinkronos volt a Stalker Clear Sky, amit leemeltem a polcról, hiba volt hozzáérni), szóval felüdültem.

Nálam egyébként a Touhou 13.5 és 14 van terítéken, easy modoban túlvagyok mindkettőn, de hát nem az a poén bennük :vigyor: Szerintem is túl sokan vannak a szereplők, és egyre többen, de Hata no Kokoro azért egy jó karakter.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

alvaro írta:Sajnos eddig csak katasztrofális magyar hangot hallottam játékban (véletlenül szinkronos volt a Stalker Clear Sky, amit leemeltem a polcról, hiba volt hozzáérni), szóval felüdültem.
Ajánlom akkor a Postal 2 magyar szinkronos változatát. :D Sajnos nem tudom, ki a főszereplő hangja, de valami zseniális volt az ürge. XD
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:
alvaro írta:Sajnos eddig csak katasztrofális magyar hangot hallottam játékban (véletlenül szinkronos volt a Stalker Clear Sky, amit leemeltem a polcról, hiba volt hozzáérni), szóval felüdültem.
Ajánlom akkor a Postal 2 magyar szinkronos változatát. :D Sajnos nem tudom, ki a főszereplő hangja, de valami zseniális volt az ürge. XD
Egyesek szerint Ganxta Zolee volt. Ő már több játék magyar szinkronjához is adta a hangját, például a Chrome című FPS-ben is ő volt a főhős hangja. =)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:Egyesek szerint Ganxta Zolee volt. Ő már több játék magyar szinkronjához is adta a hangját, például a Chrome című FPS-ben is ő volt a főhős hangja. =)
És most így belegondolva tényleg az övére hasonlított Postal Dude magyar hangja, szóval nem lehetetlen. :D (Meg amúgy is, "profiljába vágó szerep volt", mondjuk így. :lol: )
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Saints Row 4: Egy konkrét bajom van ezzel a játékkal, hogy mint számozott folytatás lett kiadva. Az eredeti tervek szerint, kiegészítőként, még jó is lett volna, így viszont marha kevés. Leginkább olyan, mint ha az előző részbe, belekevertek volna egy jó adag Prototype 1, némi Mass Effect, és egy kevéske Assassins Creed 2 oldatot, aztán nesztek, itt az "új" rész. Az elején még poén volt, egy-két óráig el lehet vele ökörködni, és nem egy rossz játék, de nem éri meg az árát, ellentétben az előző résszel. 6/10
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Nekem nincs semmiféle gamer cuccom itthon és a laptopomat is inkább netezésre, meg anime nézésre használom. Ha sikerül átjutnom a barátaimhoz, akiknél van PS3, akkor Sengoku Basara 3-at tolok. Olyan egyszerű, mint a bot, semmi logikát nem igényel, csak némi gyakorlást, amivel könnyen ki lehet tapasztalni a támadásokat és a kombókat. Látványos, kellően akció dús és akár órákig is lehet lenni vele, anélkül, hogy észrevenném. :thumb:

A telefonomon néha szoktam Angry Birds-t tolni, de nem viszem túlzásba.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Részemről épp a PSPs Persona 3 Portable-lel tolom. Már vagy 50 óra játékidőt beleöltem és még mindig nem vagyok a végén. Bizar módon szórakoztató egy gém. JRPG meets visual novels meets animés középiskolás klisék. XD (Egyedül School Festival nem volt, de az is csak azért mert elmosta egy tájfún. Egyébként lett volna. Maid Cafeval meg Kisértet házzal. XD)

ééés... csak, hogy azoknak is reklámozzam a dolgot akik eddig azt hitték, hogy csak Angry Birdsölni tudnak, mert nincs semmijük, amin játszhatnának: Van PSP emulátor Androidra és a hw követelménye sem túl magas. (Az én egy magos, ' Ghz-es, 512 MB ramos, 40k Ftba fájó telefonomon is elfut!) A neve PPSSPP, Play Storeban megtalálható. Szívesen.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Dupla poszt.

Szal egyrészről játékot vettem egy két hete: StarBound
Mi ez? Terraria klón (ami egy 2d-s retró MineCraft klón) csak scifi körnezetben. Minden világ az egy külön bolygó, amin minden procedurálisan generált a monsztáktól (ugyanolyan monsztát két különböző bolygón nem fogsz találni), a dungeonok, a teljes biom (pl. annak a függvényében, hogy milyen a naptól való távolsága) stb. Mivel minden bolygó nem random, hanem mint mondom generált ezért bár kb. végtelen féle hely van de meg lehet adni másik játékosnak a koordinátáid és akkor ő is felfedezheti az adott világot. Van némi sztori is, de amúgy béta a dolog. Egész fun, akit az ilyesmi leköt. (Engem MineCraft nem kötött le, de itt a felfedezgetési faktor miatt szórakoztat. Vicces volt, hogy jeges bolygón megfagytam és még szerencsém volt, hogy az adott gáz óriás körül keringett még egy lakható hold, különben nem lett volna üzemanyagom továbbmenni.)
De mindezek mellett miért öltem bele pénzt? Mert ez a kis fejlesztő csapat úgy döntött, hogy natívan linuxra is fejleszt és az nálam bónuszpont.
És itt kanyarodnék tovább... Steam-en karácsonyi vásár van, úgyhogy itt is úgy döntöttem, h ha már úgy is van némi keresményem, akkor támogatok némi aprópénzzel olyan fejlesztőket, akik hajlandóak linuxra fejleszteni és szignifikáns leárazásban részesült valami játékuk (a dolog úgy működik egy fél naponként, naponként vannak 80% körüli leárazások is), ami haloványan is érdekel. Így a Steam gyűjtemnyem kiegészült a Trine 2-vel (2d szép kézzel rajzolt hack'n'slash platformmer) és az Amnesia: The Dark Descent-tel (survival psycho horror, belső személyes nézettel, harc nincs csak menekülés és kreatív elbujkálás).

Végül de nem utolsó sorban: HOLNAP REGGELIG INGYENES a Left4Dead 2, akit tehát haloványan is érint itt a lehetőség, hogy legálisan birtokolja. Nem is kell letölteni (kivéve persze ha valaki megfelelően paranoid), elég csak hozzáadni a Steam Accounthoz.
Kép
Laurie Wolf
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.10.22. 10:51
Nem:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Laurie Wolf »

Nemrégiben játszottuk ki a Left4Dead2őt, Sniper Elite Nazi Zombie-t barátomékkal.
Általánosságban World of Tanks, Minecraft és Skyrim.

Watch Dogs és a Tom Clancy's The Division-t várom már vérfrissítésnek. (amire várhatok bőséggel még)
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Team Fortress 2: Én ki nem állhatom az FPS-eket, de a TF2 teljesen magával ragadott. Szeretem a rjzfilm-szerű grafikáját, és a karaktereket, és ahhoz képest hogy lány vagyok, egész tűrhetően megy a játék.
Yume Nikki: Ez aztán egy pszichedelikus játék! és nagyon nehéz, sehova nem jutok benne. ::bawl::
Wurm Online: Kötelező vele játszanom... A szüleim erősen függői, és nekem is kell vele foglalkoznom. Nem rossz játék, de egyedül nagyon unalmas lenne. Elég lassú játék, aki Minecrafthoz szokott, annak nem jó buli. (Amúgy Notch nagy valószínűséggel innen mintázta a híres játékát, hiszen mielőtt elkészítette volna, a Wurm egyik programozója volt. Aztán kilépett, és létrehozott egy hasonló, csak jóval gyorsabb játékot). sajnos, ha valaki nincs befizetve, nem igazán tud semmit csinálni.
Minecraft: Nehéz nálam bénább Minecraftost találni, de próbálok fejlődni. :vigyor:
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kép

Deponia sorozatot ismeri valaki?
(Bár gondolom nem mert P&C címek nem hódítanak az animéseknél valamiért inkább csak visual novel címekre vannak rá állva számomra megmagyarázhatatlan módon.)

Kis ízelítő: (bírtam mikor hogys mint orbitális hülyeségeket kellett művelnem ahhoz hogy tovább juthassak a két cica be drogozása hát az epic jelenet volt :D)

https://www.youtube.com/watch?v=KRQhKw-YCWs&feature=kp
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

A másik topicba már nem való, szóval itt folytatom a fanolást:
ÁÁÁÁ, ezt a Wildstar Flick vidit még nem is láttam! -> http://youtu.be/9pgK0I3FqvU :LOL:

Igen, már játszom vele, és körülbelül akkora n00b vagyok, mint maga a bolygó. :hammer:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Jelenleg ingázom a Warframe/Dead Island Epidemic/Firefall/(és egyéb ami majd száz fölé rugó listámon épp kedvem van stb stb. szigorúan csak hétvégenként :D )
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Hirtelen felindulásból pár hete belevágtam a Vampire: The Masquarade - Bloodlines című 10 éves rpgbe. A cucc érdekessége, h anni amikor kijött akkor rettentő bugos, és effektíve végigjátszhatatlan volt, de az alkotók tettek bele egy jó csomó jó ötletet, mechanikát, ami miatt egy keménymag szépen nem hivatalos patchek garmadáját hozta ki azóta és így most nemcsak, hogy játszható, de számos plusz kveszt, mellékszáll is elérhető. Hangulatos, kár, hogy egy hete nem volt alkalmam, hogy leüljem tolni, pedig a fősztori 2/3-ánál járok. ... viszont, hogy negatívumot is mondjak, borzalmasan bele a képedbe fanszörvízzel él a játék, ami néha imho rendkívül gáz.
Kép
Androsama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2014.07.12. 09:14
Nem:
Tartózkodási hely: Amestris
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Androsama »

Én csak online-ban tolom, és jelenleg egy jó ideje a Drakensang nevű MMORPG játékkal játszom. Imádom! :)
"Az élethez életet kell áldozni"

(Envy - Fullmetal Alchemist)

Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Brutal Doom :vigyor: Az eredeti játék 21 éves, de sebaj, ilyen jó kis moddal korszerűsíthető :lol:

Ezen túl pedig... Grief Syndrome, Homura Combat, 2048 Rebellion Edition :hammer: Lőjetek le :lol:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kiprobltam a Mass Effect 3 multiját mert ismeröseim áradoztak róla ... hát inkább a single kampány már akkor rettentesen önismétlő és nagyon szükek a pályák jóformán sehova nem tudsz elmozogni vagy fedezékbe vonulni sok ingyenes játék nyújt ennél sokkal többett. (kicsit sajnálom azt 4 pénzt amit kiadtam)

Kicsit Off de :

"Stay a while and listen!" :vigyor:

Kép

http://www.dorkly.com/post/64774/lesson ... on#!bNJOKA
Avatar
Shirosaki
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.11.24. 04:03

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Shirosaki »

Nekem igaziból most a Guild Wars 2 nevű MMO teszi ki minden szabadidőmet. Most húzom fel benne kábé az ötödik karakterem.

Akit esetleg érdekelne amúgy, holnap kezdődik a játék ingyenes trial sessionje.
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Castlevania Chronicles

Van már ugyan bő 12-13 éve hogy olvastam rivjút erről a játékról, de csak most jutottam el odáig hogy végre ki is próbálhassam (köszönhetően annak hogy mostanában újra rákaptam a PS1-es játékokra), és lényegében tényleg "csak" egy remakeről van szó ami voltaképpen nem is igazán remake, hiszen a Konami pusztán annyit tett hogy fogta az NES-es Castlevania X68000-as, csak Japánban ('93-ban) megjelent remake-jét (pontosabban szólva újraértelmezését, akárcsak az SNES-es Super Castlevania IV volt a maga módján) és szépen átírta PS1-re, ezúttal nyugaton is kiadva. Feltételezhetően ők is érezték hogy egy puszta port még kissé soványka lenne, és itt jön képbe az idézőjeles "csak" az előző mondatban: maga az alapot képező remake ugyan 16-bites szintre emelte az audiovizuális színvonalat (elég jól, hozzáteszem), a pályák nagy részét nagyrészt átszabta (szintén nagyrészt jó munka, mégha idővel azért kezdenek erősen sűrűsödni az akadályok) és az irányítást is sokkal jobbá tette (aminek személy szerint örülök, mert az NES-es triológia kezelése enyhén szólva idegesítő tud lenni), de cserébe az ellenfelek nagy része három-négy sérüléssel laposra tudja simítani a főszereplő EKG-ját, szóval nem a legnyugodtabb élményt garantáló epizód a mentési lehetőség ellenére sem. A PS1-es újrakiadás pedig ezt úgy oldja meg, hogy a fenti okosságokkal megvert remake-et Original Mode-nak nevezi és mellé hozzátesz egy Arrange Mode-ot is, ami lényegében a remake kicsit kitupírozott változata. A grafika valamivel jobban fest, az OST remixelve lett (javarészt rosszul, de egy kód használatával elő lehet csalogatni az X68000-as remake háromféle zenei anyagát, amik közül az FM a legjobb), de ami a legjobb az az, hogy a nehézségi fok emberibb szintre lett lenyomva. Még véletlenül se lehet rá azt mondani így se hogy könnyű lenne pláne a játék vége fele, de az NES-es CV-hez képest sokkalta élvezhetőbb, és ami a fő, emészthetőbb az Arrange Mode által kínált produktum a nehézsége ellenére is (az AM magáénak mondhatja a nehézségi fok változtatásának lehetőségét is, de nálam minden játéknál a Normal szint az alap). A PC-Engines Rondo of Blood mondjuk még így is jobb kvázi minden téren, de ahhoz képest hogy mennyit halogattam a Chroniclest, ahhoz mérten eddig elégedett vagyok vele a szivatásai ellenére is.
Kép Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hoztam nektek ezúttal egy nagyon szép ingyenes játékot. ^-^

Skylands

https://www.youtube.com/watch?v=tsNZIl_tWSM

Letöltési oldal
http://www.skylandsthegame.com/
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Borderlands: The Pre-Sequel! - Kezd nagyon elegem lenni abból, hogy manapság olyan folytatásokkal állnak elő, és árulják őket teljes áron, amik jobbára egy kiegészítő lemez szintjén vannak, minden téren. Nem érdekel hogy Claptrap mennyire vicces, és hogy mennyire fun vele játszani, ez akkor sem ér meg 10kt.
Kép
Válasz küldése