Hentai Games

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Amikhez eddig szerencsém volt:
Kana Little sister
Kango Shicyauzo 2
Tokimeki Check-In

A Desire-t ismeri vki?

Relunx
Kép
Avatar
Desmond
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2003.12.27. 01:46
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Desmond »

Na jó, kicsit kavarunk ezen a topikon ;). Én ugyan nem játszom hgame-ekkel, de némelyik CG-i igen kiválóak. Ajánlom mindenkinek az ORBIT cég által kiadott játékokat (már legalábbis annak, akit a nyelv nem tart vissza). A grafikus egy hölgy, kit csak Carnelian néven ismer a közönség.

Két ismertebb cím: No Surface Moon (顔のない月 - Kao no nai Tsuki), The Darkness, the Hat and the Traveler of Books (ヤミと帽子と本の旅人 - Yami to Boushi to Hon no Tabibito).

Készülő game: Quilt (きると).
valami... akármi... mitudoménmi...
Avatar
Rondeau
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.11.29. 21:07
Tartózkodási hely: 2330
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rondeau »

igaz hogy ez nem kifejezetten játék... Motion Gravure ...tele van pakolva a dvd csajokkal és zoomolgatni lehet őket ítéletnapig..
ps2re
sok értelmét nemlátom, de nem is nekem kell látnom jobbesetben
:cool: :lol:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Rondeau írta:... Motion Gravure ...
anatómiai alapismeretek kiegészítésére... egyébként semmi értelme, ha már játékot csinálnak, legyen legalább játék ^^'
Kép
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Honnan lehetne megszerezni (értösödö:letőteni)? Nekem kelllllll!!
C base does not mean sex!
Avatar
Desmond
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2003.12.27. 01:46
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Desmond »

teraflare írta: Honnan lehetne megszerezni (értösödö:letőteni)? Nekem kelllllll!!
A Yamibou speciel épp néhány napja került fel ide (torrent).

Egy kis ízelítő CG különböző játékokból: Extras.
valami... akármi... mitudoménmi...
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Nekem megvannak:
Come see me tonight (Thx to Edina-chan :P)
Ganguro Girl (Ez, lol de ez from Edina-chan)
Private Nurse
Come see me tonight 2

Ganguro-t innen lehet leszedni
Kép
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

már régebben szereztem egy nagyon királyt(csak már rég nem voltam ezen a fórumon) az í gonna serve 4 you. 2 cds hentai játék tulajnodképpen ugyan az az alap mint a dososok, csak gondolom azért ilyennagy mert zen meg nincsenek kihagyva az átvezető videók
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Mostanában elég sok új H-gamét sikerült szereznem. Az egyetlen jelenlegi problémám velük, hogy a nagyja japán^^. Bár ezt a problémát orvoslom texthookerrel, és az esetek 50%-ában sikerrel is járok. Sikerült rátennem a kezem az Onegai Twins, és a School rumble hentai játékra is. Mindkettőben van minden, ami egy hentai rajongónak álma. Kicsit régebb óta megvan (és angol nyelvű is!) A Little My Maid, ami számomra az egyik legkedvesebb hentai játékom. Többféle végigjátszási módja van. Kb 1, másfél óra alatt végig lehet vinni a játékot, de kb. 10-15 kimenetele van a játéknak. A tentacle kedvelőinek ajánlom a Viper szériákat (Viper M1, Viper RSR, stb.). Ezekből rengeteg animált gif és szines képsorozat van a neten, de persze játék is létezik belőlük.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Slaid
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.05.08. 18:43

Hozzászólás Szerző: Slaid »

Csak nektek utánanéztem (hehe) és ha valakit komolyan érdekel a téma annak ajánlom a www.jlist.com és www.isohunt.com párosítást az elsőn a játékokat találod a másodikon letöltheted,ha akarod... h
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Re: Hentai Games

Hozzászólás Szerző: Xell »

Tény hogy nagyon rég jártam a fórumon, de egy játékot megosztanák az évekkel ezelött kreált topicomban veletek, ha már így fentmaradt.

A játék címe Sengoku Rance.

Googlén rákeresve mindenki láthatja, hogy ez egy hentai-taktikai-stratégiai játék, visual novel köntösbe öltöztetve. A játék főhőse, Rance, egy külföldi, akit egy japán ház lordja azért hívatott magához, hogy védje meg az országát a jövőbeli támadásoktól, mivel az aktuális kormányzó már élete végét járja. Rance elég furi alak, külföldről megérkezve rabszolgájával, Sillel, szép lassan megismeri egész Japánt, és ezzel együtt a játékossal a játék menetét is. A csatázás körökre osztott, lehetőségünk van parancsnokokat felfogadni, képezni, tetszőleges nagyságú sereget adni nekik, különböző hadosztályokat létrehozni. Ahányszor sikerül egy területet elfoglalni, jól ki lehet elégíteni egy leányzót is, aki az ottani hercegnő, akár akarja, akár akarata ellenére van:D. Persze a játék és a sztori nem ilyen egyszerű. 4 különböző végigjátszása van a játéknak, és aki szereti a stratégiai játékokat, de három-négy nagy csata között szereti, ha lányok nyögnek a képernyőjén, akkor hajrá.

A játék nyelve japán, de van hozzá angol fordítás, ami napokon belül 100%-os is lesz. A fordítást yandere csinálja, erre is rá tudtok keresni a neten.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
honya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.09.25. 22:01
Nem: Férfi

Re: Hentai Games

Hozzászólás Szerző: honya »

akkor ide is írom:

Popotan (vicces, ecchi, de nem sok jelent van benne, végigjátszás kötelező)
Shuffle! (vicces, kevés scene, de aki tud japánul az simán végigviszi)
Little Busters EX (vicces, kevés scene, és az életbe nem viszi végig az akinek nincs végigjátszása. nekem végigjátszással se sikerült elsőre xD)
Kanojo x Kanojo x Kanojo (tele van scenevel, japán tudás nélkül is lehet 100%-ra teljesíteni :D)
Resort Boin (szintén scene-el tele, japán tudás nélkül lehet boldogulni vele. mondjuk 1-2 karaktert elég nehéz ledönteni japán tudás nélkül)

ez mind visual novel volt.

taktikai RPGben nekem meg az Utawarerumono tetszett, de nagyon látszik rajta, hogy azt megcsinálták a játékot, aztán beleraktak pár scenet, mert úgy jobban el lehet adni xD
de amúgy jó, ha nem erogeként játszol vele.

Ja és minden erogehez ajánlom az apploc nevű programot, amivel megadhatod egy programnak, hogy milyen nyelven fusson (tehát nem lesznek kockák a japán betűk helyett xD)
Avatar
Player~
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.02.04. 11:41
Nem: Férfi

Re: Hentai Games

Hozzászólás Szerző: Player~ »

Óha.. Óha látom azért ez a téma is megy rendesen :LOL:
~> http://www.freeforum.hu/animeone <~ nézz be a fórumra ;) nagyon jó most alakult.
AZ ELSŐ PÁR REGISZTRÁLÓ MODERÁTORI 'POSZTOT' KAP :] ;)

"*"++. Hell Edition~'
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Hentai Games

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ugyan ilyenekkel még nem játszottam, de a Kanojo^3 meg a Resort Boin kaptak anime adaptációt. Azok nyilván befigyelnek a vinyómon! És ha jól emlékszem még kifejezetten tetszettek is.
Kép
Válasz küldése