Gta: San Andreas

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Már mindent próbáltam,az a baj hogy másmilyen a billentyűzetem...
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Nojika írta:Rengeteg benne a hiba,oké hogy ilyen hatalmas helyhez már nem lehet tökéletes grafikát mellékelni,de hogy az emberek "darabosak" (sajna nincs képem,nagyjából olyanok mint a szellemek),meg hogy vidéken szaggat a játék,alig lehet játszani,városokban szebb a grafika...nagyon idegesítõ volt,dolgozhattak volna még rajta 1-2 hónapot!
Nem a nagy tér a gond, hanem az, hogy ez eredetileg ugye PS2-re jött ki, a portolt játékok optimalizációja pedig sosem volt a legjobb. Talán a következő GTA szebb lesz, nextgen konzol, ugye.

Amúgy én is végigtoltam mindhármat, zseniális játék, nem álszent, és iszonyatosan szórakoztató, a gegek és a poénok pedig hegyekben állnak.
Dín

Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

De a következőt nem akarják PCre kiadni. A San Andreas is elég nehézkesen jött ki. Mindenesetre ha megjelenik rá,ki akarom próbálni.
Misu!
Tudsz valami képet vagy ilyesmit küldeni róla? Majd én megfejtem a billentyűzeted! :dirr:
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Nojika írta:De a következõt nem akarják PCre kiadni. A San Andreas is elég nehézkesen jött ki. Mindenesetre ha megjelenik rá,ki akarom próbálni.
Én úgy emlészem (a HW-n olvastam, de most lusta vagyok utánanézni), hogy lesz PC-s verzió is mindenképp, de majd csak fél évvel a PS után.

Nagyon nem örülnék én sem, ha console-only lenne. :weh:
Dín

Kép
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Dínchamion írta:
Nojika írta:Rengeteg benne a hiba,oké hogy ilyen hatalmas helyhez már nem lehet tökéletes grafikát mellékelni,de hogy az emberek "darabosak" (sajna nincs képem,nagyjából olyanok mint a szellemek),meg hogy vidéken szaggat a játék,alig lehet játszani,városokban szebb a grafika...nagyon idegesítő volt,dolgozhattak volna még rajta 1-2 hónapot!
Nem a nagy tér a gond, hanem az, hogy ez eredetileg ugye PS2-re jött ki, a portolt játékok optimalizációja pedig sosem volt a legjobb. Talán a következő GTA szebb lesz, nextgen konzol, ugye.

Amúgy én is végigtoltam mindhármat, zseniális játék, nem álszent, és iszonyatosan szórakoztató, a gegek és a poénok pedig hegyekben állnak.
Hát nemtom, szerintem a San Andreas irtózatosan unalmasra és helyenként nagyon idegesitőre sikeredett. A hatalmas téren kívűl semmi ujdonságot nem hozott a Vice Cityhez képest. Én a SA-t meguntam kb a felénél, pedíg nemsok játék van amit jobban vártam.
Kép
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

Chidori írta:Hát nemtom, szerintem a San Andreas irtózatosan unalmasra és helyenként nagyon idegesitõre sikeredett. A hatalmas téren kívûl semmi ujdonságot nem hozott a Vice Cityhez képest. Én a SA-t meguntam kb a felénél, pedíg nemsok játék van amit jobban vártam.
Az idegesítőt aláírom, egyszerűen nem hiszem el, hogy egy ilyen volumenű játékban képesek katasztrofális irányításrendszert (járművezetést) berakni. A versenyek már önmagukban agyvízpumpálóak, na de aztán a repülés... nálam install, játék, ideg, uninstall, egy hét pihi, reinstall, goto step 1 volt. :P

Viszont a hangulat fergeteges (na jó,azért minimum toleránsnak kell lenni, én nem vagyok egy ilyen gengszter alkat, de nagyon jól szórakoztam), a minijátékok (randizgatás, öltözködés, hasonlók) jól beleillenek a témába... A zene/hangok továbbra is csillagos ötös, a sztori csavaros és igényes.

Kevés olyan offline játék van, aminél el tud kapni a "1:30 am: na csak még egy kicsit; 4:00 am: na még ezt az egy küldetést; 6:30 am: jó reggelt család, én még nem aludtam"-feeling. :) De a GTA minden egyes részénél megvolt ez.

Na persze ízlések és pofonok.
Dín

Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Dínchamion írta:Az idegesítőt aláírom, egyszerűen nem hiszem el, hogy egy ilyen volumenű játékban képesek katasztrofális irányításrendszert (járművezetést) berakni. A versenyek már önmagukban agyvízpumpálóak, na de aztán a repülés... nálam install, játék, ideg, uninstall, egy hét pihi, reinstall, goto step 1 volt. :P
Nem értelek. A repülés kb ebben a játékban volt a legjobb. Minden meglett aranyra az iskolában tök gyorsan és a boeinggel repülni meg annyira jó :D mondjuk ha nem a reptérre próbálsz leszállni nem nehéz fölrobbanni :D Viszont ha belejössz beparkolok a concorde-dal a szökőkútba :D

Az egyetlen nehézség ott annál a résznél jelentkezett amikor körbe kellett menni Las Venturason időre... Hát az nagyon betett. Sztem több mint egy napig szenvedtem vele (tiszta játékidőben)...
Avatar
Dínchamion
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.05.28. 11:41
Tartózkodási hely: The Boulevard of Broken Dreams
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dínchamion »

SoonDead írta:Nem értelek. A repülés kb ebben a játékban volt a legjobb. Minden meglett aranyra az iskolában tök gyorsan és a boeinggel repülni meg annyira jó :D mondjuk ha nem a reptérre próbálsz leszállni nem nehéz fölrobbanni :D Viszont ha belejössz beparkolok a concorde-dal a szökõkútba :D

Az egyetlen nehézség ott annál a résznél jelentkezett amikor körbe kellett menni Las Venturason idõre... Hát az nagyon betett. Sztem több mint egy napig szenvedtem vele (tiszta játékidõben)...
Nekem már a repülőiskola is idegösszeomlást okozott... mondjuk nekem amúgy sem áll rá a kezem a járművek irányítására (lehet, hogy kontrollerrel jobb lenne, de az nincs). A repülőiskolát meg az ottani küldetéseket megcsináltattam mással, a többivel úgy-ahogy boldogultam (repülőiskola első része még ment, de a helikopternél majdnem kidobtam a gépemet, menteni közben meg ugye nem lehet).

Autózni sem szerettem, motor sokkal irányíthatóbb és strapabíróbb volt.
Dín

Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Igen. Ízlések és pofonok. :D
Autók és motorok arra jók, hogy elvigyenek egy reptérre :D
Bicikli arra jó, hogy 3 évig egykerekezz.
Ja és jetpack. Az se rossz :D Máshogy nemigen lehet összeszedni a lópatkókat...
Katonai járművek elég jók. Tanknak végre egérrel forog a csöve (mondjuk így nem lehet rendesen kigyorsítani lövöldözés segítségével...
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Nojika, laptop-billentyűzet,nincs rajtaa pár olyan gomb ami a rendesen rajta van.. köszönöm a segítőkészséged,de valahogy majdcsak megoldom ha lesz kedvem hozzá :-P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

A repülő suli nekem is okozott itt-ott nehézségeket,de voltak ennél nehezebb részek is. Én a végén akadtam el sokszor,amikor azt a r*hadt Sweet-t mindig leesett a tűzoltó kocsiról.

Misu: Laptop? De jó neked... :cool: Azért szívesen. :)
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

háhá a San andreas az egyetlen, amit nem szeretek a gta játékok közül. Az abszolút kedvencem a GTA3, de a vice city is tökjó. (jelenleg is vice cityzni szoktam XD :D)
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Egytértek veled Rii én se szeretem a San Andreast.
1. Ki az a néger ember? :lol: Eddig Vercetti -vel kelett menni
2. Lehet hogy látvány világban többet nyújt de számomra akkor is GTA3 és Vice City marad az abszolút befutó
Ja és én is mindig Vice Cityzek
::jthrill::
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

XD hát igen az a néger ember tényleg eléggé... :D:D
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Valaki tud valamit erről a néger emberkéről? :D Csak mert kiváncsi lennék hogy miért vette át szegény Vercetti helyét :?
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Tényleg eléggé feldolgozhatatlan, de már megesett a számítógépes játékok történetében, hogy néha lecserélték a főhőst. Igazatok van tényleg sokkoló, hogy CJ néger.
De megkönnyebbülhettek a GTA 4-ben már nem ő lesz.
Kép
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Végre valami jó hír xD GTA4-ben ki lesz? Le vagyok maradva San Andreas után nem voltam már akkora Gta fan. :neutral:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Nikolai Bellic-et a kilsés keleteurópai oroszos-akcentusos gangsztát.
Kép
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

És hogy a további félreértéseket elkerüljük, Tommy Vercetti a Vice City, és nem a GTA3 főszereplője. Csak a Vice Cityben szerepelt. Tehát nem "leváltották", hanem egyszerűen minden résznek más a főszereplője. ENNYI :rozsaszintancoloelefant:
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

jaja de nem csoda, ha azt hiszi valaki, hogy mindkettőnek egy a főszereplője, mert a vice cityben meg a gta3-ban is tommy a neve a csávónak ha jól emlékszem, és még hasonlítanak is egymásra. :thumb:
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Csak mert úgy tűnik, nem voltam elég egyértelmű:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ch ... III#Claude

Hasonlóság:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/e ... Claude.jpg
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:GTAV ... rcetti.jpg

Már arcra sem nagyon.
Még ha valamennyire hasonlítanának is egymásra, legalább 15 év különbség van a két karakter között. Tommy még 1971-ben balhéba keveredett, amiért 15 évet kapott. GTA:Vice City 86-ban a szabadulásával indul, míg a GTA3 sztorija 2001-ben, 15 évvel Vice City történései után kezdődik. Ebből mondjuk ki lehet következtetni, hogy Tommy már 86-ban legalább 33 éves volt, ha mondjuk 18 évesen varrták be, de simán elképzelhető, hogy nem 18 éves kis taknyosként került börtönbe, mert azért súlyosabb volt a balhé, amiért oda került (nem akármiért osztogatnak 15 évet ugye, ő meg 11 embert lemészárolt - önvédelemből ugyan de bíróság előtt ez mit számít).
Na már most ha teszem azt ugyanaz a karakter lenne a kettő, akkor Tommy 2001-ben már legalább 48 éves lenne, tehát nem egy ilyen fiatalos, huszon-harminc éves sráccal randalíroznánk a GTA3-ban, hanem egy őszülő, sörhassal megáldott gengszterrel, aki a játék felénél a sok rohangálástól szívrohamot kap, és meghal.

Ragozzam még tovább? :rozsaszintancoloelefant:

Emberek, ha lehet, akkor egyszer úgy játszatok (végig?) egy játékot, hogy azért a sztorit is próbáljátok megérteni, ha nem azonnal, akkor egy kis utánaolvasás segítségével.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

okok nyugi megértettem :vigyor: Az előző írásomban nem azt írtam, hogy ugyanaz a két szereplő, hanem hogy nem csodálkozok rajta, ha valaki ugyanannak a személynek hiszi őket.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Lezárt