SIMS

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

én is szeretem a simset. Tök jól el lehet vele hülyülni, de egy idő után nekem unalmas lesz az emberek monoton élete.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Sims:
10 éves korom óta nagy hatást gyakorol rám , illetve mostmár Sims2 -vel játszok minden kiegészítő megvan, oldalt is nyitottam róla ami családok életét mutatja be képekben :cool: Persze van pár idegesítő dolog is benne, egyetértek a ruha áthúzásával. Sims1ben talán még oké volt de szerintem Sims2 -re kitalálhattak volna valami frappánsabbat. Illetve azt is szeretem mikor sikítoznak csak a tűz előtt ahelyett hogy eloltanák és közbe lemennek a szükségleteik minimumra :lol: Rengeteg japán illetve anime dolgot lehet letölteni hozzá. Én általában japán kultúrával kapcsolatos tárgyakat szoktam :wink: Megéri kipróbálni mert én is úgy szerettem bele ^^
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Szerintem ezen az oldalon nagyon jó cuccok vannak: http://freearea.peggysims2.net/index.do
Én általában innen szoktam letölteni.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

igazából az egyetlen játék amit szeretek az a sims. De nekem még csak az egyes verzió van meg mindenestől..
mennyi hely illetve RAM kell a 2-es sims-hez? hogy viszonylag normálisan működjön.. a gépem is és a játék is. :D Nagyon szeretnék már sims kettőt..
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Rii ajánlom ezt az oldalt : http://paysites.mustbedestroyed.org/booty/ Ahogy már a címéből is kiderül olyan simses oldalak letöltései vannak fennt amikért elvileg fizetni kéne. Peggysims az egyik ilyen oldal ahol ha megnézted a "Donation Area" nevezetű dologban rengeteg jó cucc van. Ezeket le tudod tölteni a booty -ról ingyen és nem is illegális.

Ayumie:256Mb Ram kell és 3.5 Gb szabad hely (vagyis ez van az eredeti Sims2 hátulján nos amikor telepítem azt írja 2.8 Gb hát no komment :D)
Hogy tervezed ? Megveszed vagy letöltöd?
Nekem Sims egy olyan 60-70k -ba van eddig :D
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

jáááj kösziköszííí ::sumima::
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Szivesen , így legalább némileg viszonozni tudtam azt hogy szóltál a Merupuriról
::hehe::
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Dakota írta:
Ayumie:
Nekem Sims egy olyan 60-70k -ba van eddig :D
:o_O: mi az a 60-70k? (biztos megint lemaradtam...)
amúgy haverom megvette(asszem, mert nagyon nagy volt a szája..) és tőle lesz meg...

És köszi az adatokat.. laza, simán elindul a gépemen :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

60-70 ezer ft csak nem írtam a végére véletlen a ft-t sry^^ Mivel én nem nagyon szeretek letöltögetni ezért inkább megveszem és Sims2 eredeti ugye 12.000 ft kiegészítők meg 7.500/db akkor vannak még ilyen cuccok meg csomagok azok kb 3000ft/db :D Meg vannak krónikák is azok is megint ilyen 12.000 ft körül + meg nekem Sims1-hez is megvolt minden kiegészítő ezért van nekem a Sims olyan 60-70 ezer ft-be :lol:

Ja és szívesen (adatok :D )
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

na, lenne egy kérdésem, ha esetleg valaki tudna segíteni, mert sejtem mi a megoldás, de jó lenne, ha valami más is lenne...
Feltettem a gépemre a Sims2-t, utána 3 kieg-et letöltöttem, és mikor a 4.et letöltöttem (Évszakok) és feltelepítettem, az egész grafikáját szétizélte... mert eddig ugyebár váltogathattam, hogy 1024x768-as legyen a felbontás, vagy pedig 800x600, de így, hogy feltettem már csak 800x600-asba tudom állítani, és eltűnt az 1024x768... nekem így nagyon nem tetszik a játék... szerintem az a probléma h rosszat töltöttem le, csak nem akarom kivárni míg lejön egy másik, amiből mondjuk kevesebb a feltöltő... tudna nekem valaki segíteni? :?
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Lezárt