Naruto-s játékok

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Ensi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.03.06. 13:02
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Naruto-s játékok

Hozzászólás Szerző: Ensi »

Nah itt lehet beszélgetni a narutos játékokról, akár konzol, akár nem(mondjuk PC-re még nem sokat láttam)

kezdjük mindjárt 1 kis ínyencséggek a Narutimett 3al.. kinek van még meg?

Kép
Kép
"Az Úr nevében, azok, akiket önhibájukon kívül magához ragadott a sötétség, ítéltessenek végsõ pusztulásra. Ámen."
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

ez megvan a barátomnak, Revillo Phoenixnek
hát, eléggé elvont egy verekedős játék, szó-szó, bár szerintem a Naruttimetto Hiiro 2 jobb volt, mert ott több szintje volt a szupertámadásoknak
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Ensi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.03.06. 13:02
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ensi »

igazad van, bár ott nem volt RPG mód, és nem alakultál át, egyes embereknél, pl. kimimaro, tayuya, sasuke, naruto...

de amugy vmennyire nekem is jobb volt, azért talán, mert sokkal nehezbb volt a story mod...szeretem a kihivásokat :D
"Az Úr nevében, azok, akiket önhibájukon kívül magához ragadott a sötétség, ítéltessenek végsõ pusztulásra. Ámen."
Avatar
Medvesajt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.02.22. 20:00
Tartózkodási hely: Konoha

Hozzászólás Szerző: Medvesajt »

nekem is megvana hero3...majnem ki is van akasztva csak van egy kis gondom:már csak 1. és 2. hokage, Konohamaru és Hanabi kell ..őket hogy lehet unlockolni?
meg az normális hogy az RPG mód végigvitele után ha visszamejek a training groundsra ahol aza 3 tuskó van Kakashi újra elkezd magyarázni és ideadja az első kék kristályt...minta játék elején
Kép
Avatar
Axel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.09.19. 15:24
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Ismeri valaki a Naruto RPG sorozatot :?: Eddig 3 rész jelent meg. Az első GBA-ra a másik 2, pedig NDS-re. Ha valaki nem ismeri akkor: link
A láncfűrész ritmusra jáár!!
Avatar
csont12
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.07.19. 16:53
Tartózkodási hely: Rédics

Hozzászólás Szerző: csont12 »

Naruto mugen-nel játszok a legjobb mugen linkje:http://users.atw.hu/shiro/game/ultimatenarutomugen.rar
Nézétek meg!!!
Kép
Avatar
Pein1994
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.03.13. 12:01
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Heves város

Re: Naruto-s játékok

Hozzászólás Szerző: Pein1994 »

Ensi írta:Nah itt lehet beszélgetni a narutos játékokról, akár konzol, akár nem(mondjuk PC-re még nem sokat láttam)

kezdjük mindjárt 1 kis ínyencséggek a Narutimett 3al.. kinek van még meg?
Nekem sajnos nincs meg nem rég volt a névnapom és azt hittem azt kapom de helyette a Narut Uzumaki Chronicles 2-őt és a Naruto Ultimate Ninja első részét :mosoly: :vigyor: ::^_^:: :LOL:
De voszont minden áron meg akarom szerezni :thumb:
Avatar
ElemenT
Profi
Profi
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2009.04.05. 23:31
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajdaság, Temerin
Kapcsolat:

Re: Naruto-s játékok

Hozzászólás Szerző: ElemenT »

Hmm.. van kb. olyan 3-4 év hogy játszotam a

Kód: Egész kijelölése

www.naruto-arena.com
akkor nagyon lekötött, elég új volt akkor még a dolog voltam Hokage is szóval első rank ami csak azt mondja hogy tényleg sokat játszotam, akkor lerobbant nekik az oldal meg valamik még történtek fölújitoták az oldalt, néha néha lezavarok egy-két partit de csak annyi.
The world is my country, science is my religion.

Kép
Válasz küldése