Guilty Gear

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Ismered ezt a játékot?

Igen.
12
57%
Nem.
9
43%
 
Szavazatok száma: 21

Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Hozzászólás Szerző: gr33n »

Oh. Szerencsés napod van. ::hehe:: Nekem megvan egy cucc amibe le van írva hogy mikor mit mondanak (arra az esetre ha japán a játékod. :wink: ) és az is le van írva hogy kell a story mod-t 100%-osara végigvinni.
Guilty Gear story
Enjoy! ::jeye:: Ha kérdésed van még írj. ::jnotes::

amcsi írta:nincs valahol egy profi Kuradoberi Jam videó? (mármint ahogy játszanak)
Oh amcsi! Ha látnál engem mikor játszok Jam-el. ::jsmile:: ::sugoi::
Van egy játékfelvevős progim majd csinálok egy video-t. Csak rosszul crack-eltem így most amíg nem formatálom a gépet addig nem tudok csinálni video-t csak 30s-t ami nem is mond sokat és kevés is az idő. ::reliev:: :sobsob:

Áh..Már 20x-ra szerkeztem át ezt a beszólást. ::hoo::

Na még el nem felejtem. Itt egy honlap ami verekedős játékkokkal foglalkozik, így a GG-vel is. Lehet letölteni minden féle video-kat. Általában versenyeket is rendez és le lehet tölteni a legutóbbi versenyt ami GG SLASH-el volt (persze most csak GG-ről beszélek merthát mégiscsak GG fórum. :wink: ) Itt meg lehet talán egy-két elég brutális dolgot. Figyelmetekbe ajálom a fuku combo video-t amiben fuku majdnem minden karakterrel bemutatja a romantic hatalmát. Érdemes megnézni márcsak azért is hogy csodálkozzunk és a zene sem rossz hozzá. ::jhihi::
http://www.combovideos.com/index.php
Van egy fórum is ahol meg lehet kérdezni egy-két dolgot és ha mázlid van válaszolnak majd. ::jblush::
És innen származik a "Fierce Gear" nevű program is ami lehetővé teszi hogy játszani tudjunk Online mod-ban vagyis interneten keresztül egymás ellen. Alig várom már! ::tenshii::
Kép
Avatar
blint
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.10.21. 13:14

Hozzászólás Szerző: blint »

Köszi Green a segítséget, láttam írtál tegnap csak már késő volt mert kiléptél! :( Szóval már várom hogy megmérkőzzünk! :D én Chipp Zanuff párti vagyok amivel nem vagyok egydül!!!
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Emberek ne haljunk meg!

Itt megtláljátok a készülő Ancent Core karakterábráit. Szerintem meseszép a színezés!

Más:

Én nem tudom Mina-san, de amikor a túlélőben játszottam (XX Midnight...), akkor nekem a Justice utáni szintek voltak olyanok, mint az X-ben a 60-on felüliek, nehézségben.
Real World Espada
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Srácok, légyszi valaki privizzen nekem egy torrent linket a Guilty Gear X (pc-és) változatára, ha jól tudom ez a második rész.
Az XX Reload az megvan már régóta, most a régebbi részekre vadászok.
Avatar
gr33n
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.06.05. 23:05

Hozzászólás Szerző: gr33n »

Erre is régen jártam. Na igen, a Core azóta már rég kijött és most van készülőben az Overture. Személy szerint ez a 3d-s cucc nekem nem annyira jön be. Amúgy Goofy, sajnos nincs PC-re egyik GG rész sem az XX Reload-n kívül, X-el is csak úgy játszottam PC-n hogy leszedtem egy PSX-t és azzal. Szóval kénytelen leszel leszedni egyet te is és beszerezni a PS1-s verziót. :wink:
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Pc-re sikerült találnom GG Isukát és GGX-et, semmi emulátor nem kell hozzá, akkor most hogyan van ez? :shock:
AMúgy az Isuka szar, mert külön gombot kell nyomni ahoz, hogy megforduljon a karakter :P
Válasz küldése