Manga gyűjtemények

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Gondoltam létehozok egy ilyen topicot, ide írhatjátok milyen mangáitok vannak, íme az én gyűlyteményem:
magyar:
-A káosz kapui 3.
-Angyalok menedéke 1-2.
-Árnybíró 2.
-Chrno Crusade 1.

angol:
-Battle Royale 1.
-Yu-Gi-Oh! 2.

német:
Peridot 3.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Junichi-san 2011.08.21. 11:28-kor.
Junichi-san
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Manga gyűlytemények

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Oké, de előbb gyűJtemények, ha lehet....

: /
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Bocs, elírtam, gyűlyteményem akart lenni gyűlyteményed helyett. Ezt amúgy hogy értetted?
Junichi-san
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Junichi-san írta:Ezt amúgy hogy értetted?
Kép
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Jézusom, én nem tudok írni, komolyan! Szegény magyartanárnőm most fogná a fejét...
Junichi-san
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Ayla »

XD XD megesik az. XD

Nos, akkor kezdeném én:

Árnybíró 1->17 (de nincs meg a 16-os és 18-as még) (HUN)
Death Note 1->10 (HUN)
Hellsing 1->4 (HUN)
Dramacon 1->3 (HUN)
Naruto 6 (EN)
Kuroshitsuji 2 (EN)
Bizenghast 4 (HUN)
Trinity Blood 6 (EN)
Bleach 11 (EN)
Grimm mesék 1 (HUN)
Hetalia 1->3 (HUN)

Volt még más is, de eladtam....

Amit pl. ki akarok gyűjteni, majd egy szép napokon: Árnybíró (evidens), Death Note, Hellsing, Kuroshitsuji, Bakuman. Szóljatok, ha van ilyentek. Csere-berében is benne vagyok.

:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ayla 2012.06.02. 20:05-kor.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Na, ha már nyílt neki külön thread, akkor én is:

Magyar~
LoveCom 1-2
Berserk 2-5
Batman: Halotti Maszk

Angol~
Bleach 9-35
Claymore 8-18
Onimusha: Night of Genesis 1-2 (teljes)
Dogs 1
Kenshin 17-19
Elemental Gelade 1, 6, 10
Yu-Gi-Oh! 1-8
Gantz 1-2
No Need for Tenchi 1-2
D.Gray-man 1-3
One Piece 53-56
Deadman Wonderland 1-4
Highschool of the Dead 1-2
Asu no Yoichi! 1
Monster 1-10

Illetve pont ma sikerült eladnom a Fairy Tail köteteimet (3-9). Yey!
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Én is csináltam egy leltárt. ^^

Magyar:
Árnybíró 1-17. + Gaiden (teljes)
Tarot Café 1-7. (teljes)
Angyalok menedéke 1-4. (sose fogják folytatni :( )
Dramacon 1-3. (teljes)
Warcraft 1-3. (teljes, ráadásul az első kötet kétszer van meg)
Ruroni Kensin 1-10.
Hellsing 1-10. (teljes)
Élni (egykötetes)
Trigun 1-2. (ezt se folytatják)
Démonnapló 1-7. (teljes)
A vízisten menyasszonya 1-7.
Death Note 1-10.
Vörös kert 1-2. (valószínűleg szintén félbemarad)
Chrno Crusade 1-6.
Rozsmák-Snikt! (mert valamire be kellett váltanom a kuponomat ^^')
Kiscsillag (még több ilyet! :vigyor:)

Angol:
Samurai Champloo 1-2. (teljes)
Fushigi Yuugi 1-7.
Bleach 1-3.
Yami no Matsuei 1-2.
Saiyuki 1-9. (teljes)
Saiyuki Reload 1-9. (a Tokyopop lehúzta a rolót mielőtt kiadták volna az utolsó kötetet :mad:)
Akusaga 1-2. (teljes)
Kuroshitsuji 1-5.
Natsume Yuujinchou 1-7.
Honey and Clover 1.
Ristorante Paradiso (egykötetes)
Saraiya Goyou 1-2.

+ már úton van a Kuroshitsuji 6, a Saraiya Goyou 3, és a Natsume Yuujinchou 8.
Kép
Avatar
Kharex
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.08.05. 09:56
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest. Hol máshol?:P

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Kharex »

Én is nekiestem a gyűjteményemnek, hogy most aztán kilistázom, kerül amibe kerül, de aztán rá kellett jönnöm, hogy eddig egyedül a Hellsing tudta elérni nálam, hogy be akarjam szerezni mangába is. ^^ Igaz, a tizedik rész összegereblyézése után tervezem, hogy valami egyéb címmel is bővítem a "gyűjteményemet", van már néhány, amivel érdeklődve szemezgettem a legutolsó conon, pl.: Élni.

Lehet, hogy a végén még én is olyan szép hosszú listát tudok majd prezentálni, mint amik errefelé vannak. :D
"A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka."
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Új darabok nálam:
-A bárány panasza 1.
-Gravitation 3.
-Pirontan
-Rémmetró 2.
-Star Trek, a manga 1. - Shinsei Shinsei
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Junichi-san 2017.04.14. 11:32-kor.
Junichi-san
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Ma újabb kötettel bővült a gyűjteményem, ennek okán akkor már összeírom a többit is. :)

Bár előbb leírom a két nagy dilemmámat ami miatt elég nehezen szánom rá magam manga vásárlásra:
[0.) Minden fenn van online minek megvenni? Ami meg nincs, abban nagyon nem is bízom.]
1.) Azt amit tényleg megvennék, azt oda-vissza ismerem.
2.) Amit nem ismerek félek megvenni, mert ha nem érte meg a pénzét, azt költhettem volna másra amit szeretek és ismerek, és itt vissza torkollunk az első ponthoz.

És akkor a gyűjtemény:

Kenshin 1-7 (HUN), a hetediket vettem ma. Külön örülök, hogy eddig nem spoilereztem le magamnak, így tényleg meg éri az árát.
Árnybíró 1-2 (HUN), eddig csak a plot fejezetet olvastam el, de az alapján tetszik, majd ha lesz pénzem folytatom a magyar manga kiadás támogatását. Ezeket inkább azért vettem meg, mert az első két kötetet már szinte alig láttam a boltokban, és mikor egyszer megláttam őket lecsaptam rájuk.
A magyar egyenlőre ennyi, de egy Death Note sorozatot, már csak azért is szeretnék a polcra, mert annyira jól néz ki. És a kiadott Berserk kötetekkel is szoktam szemezni.

Angol kötetek:
Love Hina 1-5, a hatodikra lassan két éve várok, ha valakinek lenne egy fölöslegen írjon bátran. ;)
Azumanga Daioh 4 kötet az egyben kiadásban.
Tegami Bachi 1-4, talán már rendelhetném is a következőket.
D.Gray-man 7-9, itt a kedvencem Hoshinio artja.
Fullmetal Alchemist 9., ebben van a kedvenc jelenetem amit még a BH-ból is kihagytak!
Gintama 3-4, majd lehet össze szedem a maradékot amit még ki adott a VIZ.
Mahou Sensei Negima! 12.
School Rumble 10.
Eyeshield21 1 & 11. Pedig itt szeretném majd mind a 37 kötetet megszerezni. :drop:
Vagabond 5. Lehet elrontottam, hogy nem a 3 az egyben köteteket kezdtem el gyűjteni inkább.
Dogs 0. Meghozta a kedvemet a Bullets & Carnage-hoz is, de azt szerintem csak online fogom elolvasni.

Sorozatok amiket a jövőben tervezek, mert nem vonatkozik rájuk az 1-es és 2-es dilemmám, itt nagyobb gond a finanszírozás:
20th Century Boys, Pluto, Slam Dunk, GTO, ha addig el nem kezdem ezeket online.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Akkor én is.

Magyar:

Pirontan - Most őszintén, hányszor adnak ki nálunk hentai mangát? XD Már csak "for the fun!" alapon is megveszi az ember. XD

Berserk 1-5 - Amúgy is úgy vettem meg már az első kötetét is, hogy "addig vegyük, amíg be nem fuccsol", és úgy néz ki, eddig bírta. ^^"

Hellsing 1-10 - Így ez végig megvan. Már csak idő kéne, hogy elolvassam, mert valahol a közepe körül járok még. XD

Death Note 1-10 - Az eleje körül leragadtam, szerintem megvárom, amíg végig kijön, és újraolvasom a legelejétől.

Árnybíró 1-17 + Gaiden - Ez a sorozat is teljes így, sajnálom, hogy a befejezése olyan, amilyen, mert amúgy szép példája annak, hogy a koreaiak is tudnak, ha akarnak, elég sok japán manga vetélytársa lehetne, bár talán még így is az. :)

Kenshin 1-10 - Egyre jobban tetszik, szerencsére ebből én sem kaptam különösebben nagyobb spoilereket, így tényleg simán élvezhető. Szurkolok, hogy sikerüljön végig kiadni, mert ebből azért még nem kevés kötet van hátra.

Warcraft legendák 1-2, illetve Warcraft Napkút Trilógia (Sárkányvadászat, Jégárnyak, Szellemföldek) - Szódával elmennek egyszer, igazából egy jobb/közepesebb fanfic szintjén mozognak, látszik, hogy az összes ilyen könyv/képregény leginkább a játék sikerét igyekszik meglovagolni, de így fanboyként azért fogyaszthatóak voltak. XD

Hetalia 1-3 - Ez túl fun ahhoz, hogy az ember ne vegye meg. XD Sajnos a negyedikre egy darabig valszeg várnunk kell, Japánban is csak a közelmúltban adták ki.

Trigun 1-2 - Berserkhez hasonlóan szintén az "addig vegyük, amíg van mit" kategóriát erősíti, és sajnos úgy néz ki, hogy ennyi is volt a magyar kiadás, így a sztorinak pont azt a részét nem fogom megismerni, ami már jelentősen eltér az animétől, pedig kíváncsi lettem volna, ugyanis az pont a második fele miatt lett nagy kedvencem. :(

Bania 1-5 - Egyszer elment, mondjuk bevallom, itt engedtem a csúnya marketingnek, mivel ez is koreai volt, és olyanokat mondogattak róla, hogy "Árnybíró 2", így azonnal venni kezdtem, persze csak a végén derült ki, hogy ez azért egy annál jóval rövidebb és összeszedetlenebb sztori, de azért egyszer végig lehetett olvasni. Mondjuk úgy, hogy ha hirtelen pénzre lenne szükségem, az első mangám lenne, amit az antikváriumba viszek. ^^"

Dramacon 1-3 - Rövid kis romantikus vígjáték, ami egy animeconon játszódik, semmi extra, de sajnáltam volna, ha nem veszem meg. Épp a múltkor volt, hogy amíg nem tudtam használni a gépet, beleolvasgattam, és újfent megállapítottam, hogy a poénjai még mindig ütnek helyenként. XD

Nyári Srácok - Igen, bevallom, pénzt adtam ezért a sz*rért! :dirr: És a legrosszabb, hogy élveztem is! XDDDDDD De komolyan, a kiadása óta meg tudtam állni, hogy ne ruházzak be rá, mert ugyan mindig jókat röhögtem rajta, akárhányszor a kezembe vettem a könyvesboltban, de úgy voltam vele, hogy "jó-jó, de 1500-at nem adnék érte", viszont mivel az amcsi Tokyopop és a hazai Mangattack kb. egyszerre fuccsolt be, ezért ennek hatására megtörtem, és pár hete megvettem mindhárom kötetét. ^^" XD (Csak azt sajnálom, hogy nem akkor vettem meg, amikor úgy fél éve voltak egyes helyeken az extrém nagy leárazások, 500 Ft-okkal vitték le 1-1 manga árát.) Azért annyiban megvédeném, hogy ha valaki nem vár tőle nagyobb dolgot, mint mondjuk egy Amerika Pitét manga formában, akkor valszeg nem is fog csalódni. (Sőt, annál talán egy picit még komolyabb is helyenként.) Igazából lehet, hogy még valami közepesen értelmes sztori is kikerekedett volna ebből, ha a TP nem dönt úgy, hogy francba az egésszel, és nem zárja rövidre a szériát. :? (Olvastam interjút az íróval, mesélte, hogy eredetileg hosszabb lett volna ez, csak a második kötet után a TP jegelni akarta, a mangaka egy időre nem is ért rá, majdnem úgy volt, hogy neki kell a képeket is megrajzolnia stb., aztán végül tető alá hozták, de érezhető, hogy a teljes harmadik kötet egy ide-oda kapkodó, elsietett katyvasz a másik kettőhöz viszonyítva, szóval hiszek neki.)

Angol:

Yu-Gi-Oh! 1-38 (az amcsik három sorozatra bontották, külön alcímekkel, de azok most nem fontosak, az egész egyetlen sorozat) - Legelső angol mangám volt, és szó szerint évekbe telt, mire kigyűjtöttem végig a teljes szériát, de megérte. Igazából eredetileg csak azért kezdtem venni, mert a neten akkoriban még nem volt róla sehol egy normális angol fordítás (bár mintha azóta sem lenne, max a legelejéről), de nagyon hamar az egyik kedvencemmé vált, sokkal komolyabb, mint bármelyik anime sorozat, amit belőle csináltak, és a hangulata is megfogott. Tervezem, hogy egyszer majd újraolvasom, pedig nem rövid.

Chrono Crusade 1-8 - Ez is teljes, megérte az árát, kétségkívül jobb, mint az anime, egy megható történet.

MÄR 1-15 - Avagy a sorozat, amit szinte senki nem ismer. :D XD Pedig egész ötletes és sajátos volt, igazából ezzel is csak annyi volt a gond, hogy szerkesztőék rövidre akarták zárni, így a legvége eléggé összecsapott lett, de legalább úgy-ahogy lezárták normálisan. Bírtam volna, ha még tart pár kötetig a dolog, de így is egy egész egyedi manga lett szerintem, és legalább 15 kötetnél többet nem kellett vennem belőle. XD

Tengen Toppa Gurren Lagann 1-5 - Warcraft-effektus, vagyis itt is túl nagy fanboya vagyok az eredetinek ahhoz, hogy ne vegyek meg belőle szinte minden mást is. XD Ez még fut, és mivel félévente jelenik meg egy kötet, ezért szerencsére nem az a pénztárcaterhelő kiadás. Az animével persze nem ér fel, de azért egyszer simán végigolvasható, és eddig is volt már benne pár jobb/rosszabb apró eltérés az eredetihez képest.

High School Girls 1 - A legutóbbi tavaszi Mondoconon a karszalag ára levásárolható volt, természetesen a lehető leggagyibb, vagy legkevésbé kelendő mangákból lehetett csak válogatni, így csak sokadjára vettem észre, hogy "jé, ez is itt van! O_O". Mák, hogy pont az első részét árulták, bár ebből szerintem akármelyik kötetet helyből megvettem volna, mivel az anime nagy kedvencem, és a manga sem marad el mögötte sokkal. Röviden: arról szól az egész, hogy a mangaka kitálal nekünk (férfiaknak) a nők olyan dolgairól, amiket ők inkább letagadnának. :twisted: Röviden: instant win. XD Mivel az egész csak kilenc kötet, szerintem ha a fontosabb mangáim kiadását beérem, akkor utána ezt fogom végig megrendelni.

D.Gray-man 1-14, 19-20 - Na igen, ezzel most eléggé le vagyok maradva, ennél is fontosabb dolgokra kellett a pénz mostanában, de hamarosan behozom a lemaradásomat. Szerencsére annyira nem kell sietnem, mivel az angol kiadás is elérte a 20. kötetet, kb. innentől váltott át a cucc havi mangára, vagyis mostantól ebből is úgy kettő, max három kötet jelenik majd meg egy évben.

Fullmetal Alchemist 1-23 - Lassan az amcsiknál is a végéhez közelít a jelenlegi shounenkirály, így úgy néz ki, ez a sorozat is meglesz végig. Nem is baj, ha kigyűlik, ezt is újrakezdem az elejéről szerintem, mert tipikusan az a történet, ahol minden részlet fontos, és ilyen "egy év / 3 kötet" sebességgel olvasva jól belekavarodik az ember. (Értsd: mire kijött egy újabb kötet, elfelejtetted, mi történt az előzőben. XD)

Német:

To-Love-Ru (ami náluk "Love Trouble" XD) 1, 3, 4, 8-16 - Mivel prűd amerikai barátaink még most is képtelenek voltak kiadni (pedig közben ennél durvább mangákat is licenszeltek már, szóval akkor most mi van?), és mivel nagyon fanboy vagyok (XD), ezért olyan nyelven kellett beszereznem, amire ráfoghatjuk, hogy a magyar és az angol után a legjobban megértem. XD Az, hogy ilyen hiányosan van meg, egyrészt amiatt van, mert két kötet még hátra van a végéből (de úgy tervezik, hogy idén befejezik), illetve mert addig tököltem, és játszottam a "vegyem-ne vegyem?" játékot, amíg a 2, 5, 6, 7 kötetek elfogytak. Remélhetőleg lesz utánnyomás.

Japán:

Urusei Yatsura 1-34 - Nagyon nagy köszönet érte Mordályos Nyulnak! ^_^ A sorozatról annyi kell tudni, hogy egyrészt szégyellje magát, aki még csak nem is hallott róla (XD), mert Japánban egy 30 éve töretlen sikernek örvendő klasszikus, másrészt Rumiko első hosszú, sikeres mangasorozata, harmadrészt pedig angolban csak pár kötetig bírta, mielőtt elvágták, a németek pedig csak tervezték a kiadását, de végül elálltak tőle.

El Cazador de la Bruja 1 - Yuri subtextes westernmanga, ami csak egy kötet? ("Túl a barátságon" for boys XD) Kell! :3 Szintén köszönöm Mordályosnak. :)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kdanni írta:Bár előbb leírom a két nagy dilemmámat ami miatt elég nehezen szánom rá magam manga vásárlásra:
[0.) Minden fenn van online minek megvenni? Ami meg nincs, abban nagyon nem is bízom.]
1.) Azt amit tényleg megvennék, azt oda-vissza ismerem.
2.) Amit nem ismerek félek megvenni, mert ha nem érte meg a pénzét, azt költhettem volna másra amit szeretek és ismerek, és itt vissza torkollunk az első ponthoz.
Én hasonló okból szinte sose veszek látatlanba mangát, a többségét már olvastam korábban, vagy legalább láttam a belőle készült animét. Mondjuk engem nem is annyira az olvasás, hanem inkább a gyűjtőszenvedély motivál a mangavásárlásnál. ::^_^::
Titkos írta:Warcraft legendák 1-2, illetve Warcraft Napkút Trilógia (Sárkányvadászat, Jégárnyak, Szellemföldek) - Szódával elmennek egyszer, igazából egy jobb/közepesebb fanfic szintjén mozognak, látszik, hogy az összes ilyen könyv/képregény leginkább a játék sikerét igyekszik meglovagolni, de így fanboyként azért fogyaszthatóak voltak. XD
Hát akkor én mit mondjak, amikor a Napkút Trilógia elolvasása előtt annyi közöm a Warcrafthoz, hogy láttam az öcsémet játszani. Már többször fontolgattam, hogy túl kéne adnom rajta, mert csak a helyet foglalja a polcon, de nem visz rá a lélek, hogy rásózzam valakire. ^^'
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta: Trigun 1-2 - (...) a sztorinak pont azt a részét nem fogom megismerni, ami már jelentősen eltér az animétől, pedig kíváncsi lettem volna, ugyanis az pont a második fele miatt lett nagy kedvencem. :(
Ez nem jó? Ha már ló nincs, max sötét tudod, dark horse...

Én majd akkor írok listát, ha minden csomagom épségben hazaérkezett. (Hát sajna Black Jack összes nem lesz benne, de remélhetőleg a többi csemege épségben hazaérkezik)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:
Titkos írta: Trigun 1-2 - (...) a sztorinak pont azt a részét nem fogom megismerni, ami már jelentősen eltér az animétől, pedig kíváncsi lettem volna, ugyanis az pont a második fele miatt lett nagy kedvencem. :(
Ez nem jó? Ha már ló nincs, max sötét tudod, dark horse...
LOL. :lol: Amúgy köszi! :) Sok-sok éve kerestem rá, akkor még a Maximumból ilyen össze-vissza fordítás volt csak (akkor még nem léteztek ilyen online manganézegetős oldalak, ahol összegyűjtötték a fejezeteket), be sem volt a manga fejezve (mármint még a mangaka által sem), és a szken is brutális volt, ami a Trigunnál azért ijesztő, mert tipikusan az a mangaka, aki valahogy úgy "túlzsúfolja" a képeket. Nem arról van szó, hogy rondán rajzolna, csak egyszerűen még a kristálytiszta képein is baromi nehéz "kilátni", hogy az most épp egy füstfelhő, vagy egy habcsóksüti, hát még akkor egy ronda szken esetében... XD
Kép
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Új darabok nálam:
-A bárány panasza 2.
-Gravitation 1-2.
-Nyári srácok 1-3.(teljes)
-Rémmetró 3.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Junichi-san 2012.07.26. 22:08-kor.
Junichi-san
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Én csak magyart szoktam venni.

Trigun 1-2 sajnos ezt nem folytatják pedig érdekelt volna
Berserk 1-5 Szintén nem jönnek ki új kötetek : (
Hellsing 1-10 teljes, megérte
Death Note 1-2 két kötet után meggondoltam magam mert ugyanaz volt mint az anime és nagyon untam olvasni
Kenshin 1-10 egész jó kis shounen, várom a többi kiadást, remélem nem marad abba a felénél

Mást nem találtam magyarok között ami érdekelne, de angolul még jó lenne beszerezni párat pl One Piece vagy a Drifters. Utóbbiból még csak 1 kötet készült el.
Junichi-san
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010.08.18. 14:02
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Junichi-san »

Sikeült szert tennem a Dramacon 1. és 3. kötetére.
Junichi-san
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Kdanni írta:Angol kötetek:
Love Hina 1-5, a hatodikra lassan két éve várok, ha valakinek lenne egy fölöslegen írjon bátran. ;)
Most Októbertől elkezdik újra kiadni omnibus formában (három kötet egyben, 20dollárért - AnimeLandban 5600Ft), ha úgy érdekel :wink:
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Kdanni írta:
-OJ- írta:Most Októbertől elkezdik újra kiadni omnibus formában (három kötet egyben, 20dollárért - AnimeLandban 5600Ft), ha úgy érdekel :wink:
Köszi!
Akkor már a Conon is jobban körül fogok nézni. :)

Bár így is kéne egy hatodik kötet, mert ha azt venném meg a 4-5 kötet duplán is meglenne.
Love Hinát habár láttam több pultnál is, mind 10. fölötti kötetek voltak, talán egy kivétellel. Majd ha egyáltalán elérek odáig, akkor meg majd az nem lesz. -_-"

Amúgy egész jól bevásároltam, sokat költöttem de elég sok mindent is sikerült el hoznom. 10 ezer pénzel mentem, és ha nem is feltétlenül mindet el költeni, de azért majdnem sikerült:

1000- School Rumble 8. kötet (belépőből levásárolva), meg van a iskolai fesztivál közepe is! (Márcsak az eleje kell.:))
2500- Árnybíró 3-5. kötet, Mangafan akciót kihasználva. Eredetileg Árnybíróra akartam a belépőt is felhasználni, csak hogy elmondhassam 3000-ért vettem 4 kötet, de akkor 6 elolvasatlan kötetem lett volna már belőle.

Aoi meet után vissza néztem a zárás előtt a pultokhoz, és véletlenül kivettem egy 5. D.Gray-man kötetet, amire csak úgy véletlenül rá kérdeztem mennyi az ára és 1500- volt mert a előző tulaj bele írta a nevét az első oldalra. Szép dolog, hogy nem adták el teljes áron, észre nem vettem volna, hogy használt, talán még azt se, hogy bele van írni. Bár hangosan nem reklámozták.

5000-ért 5 kötet WIN!!

De a teljes történethez hozzá tartozik egy kis háttér sztori, az előző post óta, megjött egy 6. Tegami Bachi és 3. Nurarihyon no Mago, így szép lyukasan.
És akkor most a Conra megérkezett a 1., 4., 5. mondjuk az ötödiket explicite még meg se rendeltem, de itt van.
Na és hát ezeket is ki kell majd még fizetnem. (Ja, meg még egy második is jön valamikor, remélem).
Ezekből az 5. kötetet elhoztam, mert az nagyon jól néz ki, és nem tudtam ott hagyni. És ezzel további költekezésem is korlátoztam. Szóval +1: Nura: Rise of the Yokai Clan 5.. (3000-)

Szumm: 8000- még maradt is valami. és elhoztam 6 kötetet. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Meglett végre a saját Hetalia mangám ::jsmile:: mostmár igazán hetásnak érzem magam. Köszönöm con, karszalag! XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: scineram »

Bezzeg én odamentem pultokhoz: Spirál manga? Nincs. Őgyhogy belépőből csak egy Chrno Crusade 1 lett ezúttal. Ja, meg egy Kensin 11, bár úgy tűnik, a 10. még nincs meg.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: anubys »

Csak a hazai kiadványokat vásárolom.
Árnybíró (teljes, Gaiden is)
Death Note (1-6)
Nana (1)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

A legújabb szerzemény ::^_^::

Kép

Highschool of the Dead - Full Color Edition Vol.1 (16+)

+ a normál 1.kötet, 2.kötet és 3.kötet
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Manga gyűjtemények

Hozzászólás Szerző: scineram »

Te, abban mi a ráció, hogy ugyanazt a dolgot kétszer is beszerzed?

Amúgy puhafedeles a cuccos? Nem gond a vastagság olvasásnál?
Kép
Válasz küldése