Tanemura Arina

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Melyik a kedvenc Arina mangád?

Valamelyik short story (melyik?)
0
0 szavazat
I*O*N
0
0 szavazat
Kamikaze Kaitou Jeanne
3
75%
Time Stranger Kyoko
0
0 szavazat
Full Moon wo Sagashite
1
25%
Shinshi Doumei Cross
0
0 szavazat
Zettai Kakusei Tenshi: Mistress Fortune
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 4

Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én Arina cuccait mindig min. 10x újra olvasom, hátha találok valamit, amit eddig nem vettem észre. XD
Viszont az vettem észre, hogy az eddig is agyonvágott Penchi de Shakin-ok (a kis Arina-s mini-képregények) a németben mostmár kezdenek átmenni értelmetlenbe. Olvastam a specialt és valahogy nem értettem a lényegét. Az angoloknál az a gond, hogy van pár helyesírási hiba, de ott nem hagynak ki semmit se a freetalkokból se a Penchi de Shakin-ból. Szóval már alig várom, hogy kijöjjön a 7. kötet angolul. ^^" (És imátkozom, hogy a DC Comics legalább ilyen jó munkát végezzen a Jeanne-nál. ^^")
Amúgy nagyon örültem a cuccoknak a 7. kötet végén, mert már azt hittem, semmi új nem lesz benne nekem, és mégis volt! X3
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Na, enyhén megkésve, de itt egy link Tanemura Arina blogjához: http://rikukai.arina.lolipop.jp/ Mondjuk, kanji tudás kell hozzá. ^^"
Az elmúlt hónapokban megjelent a Shinshi második kötete is, én meg megtudtam, hogy a Ribon originalban minden kötethez megjelenik egy külön borító hozzájuk. (Ehhez azon szerencsések jutnak csak hozzá, akiknek van pénzük megrendelni a Ribon Originalt, meghát a japánok...) Argh. >_<
Ezen kívül megjelent egy csodaszép Shinshi Doumei Cross 2006 Calender. Jellemző módon a kedvenc borító-képeim vannak rajta. Akiket érdekel, megnézhetik itt: http://www.shinshidoumeicross.tk ezenbelül a Gallery résznél van. (Itt fenn vannak a fent említett külön kötet-borítók is.) De vigyázzatok, mert az egyik kép spoileres, szal ha nem olvastátok még az 5. fejezetet, lehet, hogy jobban jártok, ha kihagyjátok.
Aztán német nyelven elérhetők a Shinkuro fejezetei 11-ig a http://www.doitsu-no-kajitsu.com/ fordításában, mircről lehet letölteni. Az angol fordítás 10-nél tart, az Aku-Tenshi csinálja változatlanul. http://www.aku-tenshi.com Kezd egyre érdekesebb lenni a Shinshi, szal remélem, hogy lassan beérik a japán scanneket.
Kép
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

jaj nagyon szeretem Arina Tanemura munkáit ::daisuki::
olyan gyönyörűen rajzol, tetszik a stílusa. a történetek, a karakterek, minden!!! ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki::
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én is nagyon szeretm Tanemura-senseit^^ de néha vannak olyan részletek a mangában ami egy picit nyálas^^" de mi azt úgy szeressük^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hát igen, KKJ-nél éreztem néha, hogy kezd nagyon csöpögős lenni, de valahogy illett az egész történetben. A mangáihoz valahogy hozzátartoznak az ilyen jelenetek. Anélkül egyszerűen hiányérzetem lenne. De lehet, csak azért gondolom így, mert már megszoktam. ^^"
Egyébként nem tudom, ki hogy van vele, de régebben az volt a gond, hogy minden férfi szereplő Chiakinak nézett ki, most viszont kezd átesni a másik oldalra... minden pasi kezd Shizumasa-samara hasonlítani... Az utóbbi fejezetekben meg különösen rondára sikeredtek a férfi szereplők. (Shizumasa meg nem a legszebb karaktere eleve...) Mondjuk, a legutóbbi 16-os fejezetnél egész jók voltak a rajzok. Csak kétszer nézegettem át gépen, de szerintem egész normális fejeket rajzolt. (Bár a borító valahogy nem tetszik... a 15-ös fejezet borítója viszont nagyon jó lett.)
A Shinshi rajzaival álltalában az a bajom, hogy néha úgy érzem, Arina elsieti a munkát velük. De ez végülis ízlés kérdése. Nekem KKJ 5. kötetétől a Full Moon végéig nagyon tetszettek a rajzai, aztán jött a Shinshi és ott már volt jópár olyan kép, amin néztem, hogy úr isten, mi történt Arinaval. O_o" De mindegy, a mostani fejezetben egész normálisan nézett ki még Shizumasa is. Csak maradjon is így.

----

Ez a topic halódik sajnos... (elnézést, hogy magam alá postolok, de több hónapja nem írt utánam senki, ha így se ok, akkor megértem, ha törlitek vagy editelitek a postot).
Ha bárkit érdekel, a német TokyoPop licenszelte a Shinshi Doumei Cross-t. Ennek örömére a Doitsu no Kajitsu a 14. fejezettel befejezte a Shinkuro német fordítását.
A megjelenés március-aprilis környékére várható, németül tudóknak bővebb infó itt:
http://www.tokyopop.de/buecher/manga/sh ... /index.php
http://www.tokyopop.de/buecher/manga/sh ... /band1.php

Sajnos a King Comics nem hoz be mangákat a TokyoPop-tól, így csak rendelni lehet majd netről, vagy kimenni érte külföldre. A TP fórumán azt rebesgették, hogy lesz egy ajándék képeslap az első kötethez, de ennek nem jártam utána, így nem biztos, csak rebesgették.
Mivel a Shueisha (többek közt a Ribon magazin kiadója is) leszerződött a TokyoPop-al, ezért mostantól max. ők adhatják ki Arina munkáit (tehát nem lesz több Egmontos Arina-kiadás), lehet, hogy ezért nem adta ki az Egmont a Tanemura Arina Collectiont, ami javarészt Full Moon képekkel van tele, ezért kicsi az esély rá, hogy a TP kiadná (hiszen ez ingyenreklám egy másik kiadónak), de azért reménykedni szabad.
A képek alapján valószínűleg szebb lesz a kiadás, mint az eddigi Egmontosok (remélem, a fordítás is jobb lesz).
Nem tudni egyelőre, hogy milyen gyakorisággal jelennek majd meg a kötetek, mivel a sorozat még fut Japánban (decemberben adták ki a 3. kötetet, Ushioval a borítón).
Kép
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Én most a Shinsi Dumei Crosst kezdtem el olvasni tőle szép jó érdekes.
De néha akkora kavarc vagy csak szerintem? @_@
Egyébként szeretem a munkáit ^^
UI.:Nem tudom emnnyire szabad vagy érdemes megemlítenem,hogy angolul olvasva a 3. kötet közepén járok amit netről gyűjtöttem be.
Tetszik és még senki nem fordítja...kár érte :-P
UI.,UI.: Tenshi szép az oldalatok ^^ még sok mindent kell aktiválni de szép lesz :)
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Mitsuki a kedvenc lánykarakterem Arinától. Félelmetesen tud rajzolni!! Imádom a szalagjait meg a halakat, ahogyan tekergőznek a lányok nyaka körül. A színei is isteniek, főleg a szürke-lila árnyalatok.
Fiú karakter, talán Takuto, nekem Noin túl angstos (na vki ezért leszedi a fejem).
De Kyokora szavaztam, mert Mitsuki nem volt... Kyokot is szeretem.
És szia Luluko!!! Tök régen találkoztunk!! Sajna el vagyok havazva otthon, de majd csak kisírom a netet.
Légyszi Moderátorka, ne szerkeszd ki ezt a magánbeszólást!!
::daisuki::
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Elnézést mégegyszer, hogy nincs Mitsuki a listán, annó elfelejtettem beletenni. :dirr: *Tenshi és az ész*
Igen, a szalagok annyira szépek. *_* Imádom, mikor szalagokat rajzol.
Én nagyon szeretem még a madarakat, amiket rajzol, bár mindig mondja, hogy nem tud rendes állatokat rajzolni. Hát, télleg nem túl... élethüek a madarak, de azért szerintem van bennük valami, amitől nagyon szépek. *.*
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

"Közkívánatra" tettem egy Mitsuki-t a szavazásba.
(Tenshi: Ezt Te is megtehetted volna, hiszen [elméletileg :dirr:] minden hozzászólásod tudod szerkeszteni, most a topiknyitó postot kellett volna.)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Télleg... :dirr:" Elnézést mindenkitől, ez valahogy kiment a fejemből. De akik már egyszer szavaztak, azok mostmár nem tudnak újra szavazni, nem? :(
Kép
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

A madarait is nagyon szeretem! El nem tudom képzelni, mennyi időt tölt egy képpel... csak minden részletét felfedezni is hosszú percekbe kerül...
::jeye::
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Én nagyon szeretem a rajz technikáját,de amikor először láttam a KKJ animét meg a FWMS animét nem gondoltam, hogy ugyanaz rajzolta volna de kellemesen csalódtam ^^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Mivel az animéket két külön stúdió készítette, a KKJ-t a TOEI, a Full Moon-t meg a DEEN, ezért ezen annyira nem csodálkozom.
Mangában is változott a Full Moon-ra a stílusa (amik a hajak kidolgozását leszámítva majdnem sík ugyanolyanok, az a KKJ és a TSK), de ott azért látszik, hogy ugyanaz a rajzoló. Nekem nem tetszenek annyira Arina mostani rajzai, de szerencsére annyit még nem változott a stílusa, hogy ne lehessen felismerni. Sztem a Ginyuu Meika alatt volt a csúcson. A Full Moon utolsó köteteinél már volt egy-két igénytelenebb kép, amit valószínűleg átdolgozott a kötetekhez (van pl. egy jelenet az utolsó fejezetben, ami a Ribon-ban és a tankubonban teljesen más, kicserélte az egész képet), de a Shinshi első pár fejezete... hát, elég... gáz néhol, főleg a pasik... de mostanában kezd kicsit magára találni (viszont Ushio-t, aki eddig messze a legszebb csaj volt, egyre csúnyábban rajzolja...).
Sokan panaszkodtak, hogy nem szeretik Arina képein, hogy ennyire kidolgozott, ezt többször magára is vette, pedig én szerintem pont emiatt olyan szépek és egyediek a rajzai és nyugodtan maradhatna a részletesség mellett, mert ért hozzá.
Kép
Avatar
Mimiru
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2003.09.24. 05:42
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Hozzászólás Szerző: Mimiru »

Egyet értek és Ushiot én is nagyon sajnálom... De azért nem tudom nem szeretni a munkáit ^^

Egyébként nem lehet neki e-meilt küldeni valahogy? én mivel nagy Aoi Nanase fan is vagyok már neki is írtam de Arinának nem lehet? ::jhuh::
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Arina Németországba, Lipcsébe jön március 18-19-én a Lipcsei Könyvvásárra. Megpróbálunk kijutni, de egyelőre még semmi se biztos. Akit esetleg érdekelne és szívesen kijönne velünk, az a részletekkel kapcsolatban keressen meg privátban. ^^ (Ha esetleg vkinek van lipcsei v. közelében lakó rokona, szóljon!!!)
Kép
Avatar
Zita
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2005.09.03. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zita »

Arina Tanemura...imádom az ő műveit! A Full Moon-t már olvastam, és most rendeltem meg a Kamikaze Kaitou Jeanne-t is! Már alig várom!! ::hehe::
Avatar
kaoru-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006.03.27. 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: kaoru-chan »

Hozzá kéne adni a listához a Shinshi Doumei Cross-os csajokat is. ;D De most komolyan: az eddigi Arina mangákban valahogy a lány szereplők nem igazán hagytak olyan mély nyomot bennem....na jó, talán Mitsuki (de ha nekem Mitsuki random eszembe jut, akkor az a leütni való kiscsaj jut az eszembe...argh xD). Na meg Meroko - olyan szánalmas szegénykém, ahogy fut Takuto után, pedig igazából nincs is tisztában az érzéseivel.....örültem is neki, hogy a manga végén összejön Izumivel. ::jblush2::
De a SDC-ból kapásból tudnám Hainét és Usio-t mondani. Főleg Usio-t......olyan titkozatos a csaj, kiváncsi vagyok, mik derűlnek majd ki róla. Hainét is le tudtam volna ütni, de 2 és fél manga után már nagyon átérzem a helyzetét és tisztelem benne azt, ahogyan felfogja és kezeli a dolgokat.

A bishikről inkább nem kezdek el fecsegni, mert annak nem itt a helye és amúgy is nagyon elszállnék. xD
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szia Kaoru!*waves*

Mikor még annó a szavazés indult, a Shinkuro még sehol se volt. Lehet, érdemes lenne újraindítani az egész szavazást csak a főszereplőcsajokkal. Viszont én próbáltam editelni a topicnyitó postot, és nem tudtam.
Az egyik barátnőm kijutott Lipcsébe (én nem mentem, fél óra Arináért nem adok ki 40-50ezret...), úgyhogy elvileg már készül egy élménybeszámoló és fordítás a vasárnapi beszélgetéshez (nem tudom, hogy a teljes beszélgetést, vagy csak egy részletét olvastam-e az egyik oldalon, de érdekes volt ;)). Ezen kívül szombaton is volt egy sajtókonferencia, ahhoz Maronnal csinálunk fordítást. Amint kész, mehet is fel az oldalunkra, meg persze a Mangazin-ra is. ^_^ *pofátlan önreklámunkat hallották*
Fényképek nem nagyon lesznek fent, mert, mint kiderült, Arina és a TokyoPop megkérték a résztvevőket, hogy a rendezvényen készült fotókat Arináról ne tegyék fel netre. ... Ehm, én eddig azt gondoltam, hogy igazságtalan megoldás volt, hogy mindössze 200 ember kaphat aláírást (mikor Watase esetében az olaszok ezt sokkal jobban megoldották), de tévedtem. EZ az igazságtalanság. Csomóan voltak, akik nem tudtak kijutni pénz és/vagy időhiány miatt, németek is, ez viszont olyan, mintha azt mondanák, "Nem tudtatok eljönni? Pech.". =_= Mindegy, ez van, én tiszteletben tartom a kérésükat és nem rakok ki képeket Arináról az oldalra. DE a barátnőm elvileg készített fotókat meg videót is, úgyhogy ha sikerültek, és megengedi, szivesen elküldöm bárkinek, aki kéri, azzal a kikötéssel, hogy senki se tegye fel ezeket az oldalára. (Nem értem egyébként az egészet, Yuki Kaorinak és Selena Linnek se volt semmi baja a képekkel, ráadásul Arina blogján is van időnként egy-két kép róla, dehát ez van, ki érti ezt. ^^""")
Egyébként továbbra se biztos, hogy lesz anime a Shinshi-ből, de engem már az a gondolat is feldobott, hogy, mint kiderült, kaptak néhány ajánlatot. :) Ezekből nem biztos, hogy lesz is valami, de ezek szerint van érdeklődés egy újabb Arina-anime iránt, ami jó szerintem. :)
Kép
Avatar
kaoru-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006.03.27. 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: kaoru-chan »

Hm, ha kapsz fényképeket, nekem elküldhetnéd e-mailben, szívesen megnézném! :wink:

Amúgy Arináról már nem egyszer kiderült, hogy chotto el van szállva magától...pl. hogy tudja és ki is mondja, hogy igen, ő profi. Ok, hogy ez igaz, de én nem bírom az ilyen embereket....x_x azért egy kis szerénység sosem árt. Egy ideig olvastam is a saját kis bejegyzéseit a SDC manga egyes oldalain, de egy idő után úgy döntöttem, hogy mégse akarom megismerni közelebbről a szerzőt, mert egyre unszimpibb, és félek, hogy ez elrontja a manga iránt érzett szeretetemet...:/

Lehet, hogy nem lesz anime a SDC-ból? valahogy ez olyan hihetetlen....én azért remélem, hogy lesz. Bár biztos más lesz, mint a manga, de azért poén lenne~
"Aki szeret, az alulmarad, és szenvedni kénytelen." ~Thomas Mann: Tonio Kröger
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nem tudom, én valahogy pont fordítva érzem. ^^" Rengeteg bejegyzése volt a KKJ és a Full Moon alatt is, ami erősen arra mutatott, hogy nagyon nincs önbizalma, a rajzaihoz is sokszor írja, hogy ez se lett jó, meg az se (holott Lipcsében rajzolt spontán egy nagy képet állva, és... szóval gyönyörű lett ^^"). Persze nem lenne jó, ha átesne a ló másik oldalára, de szerintem egyelőre ettől még nem kell félni. (A fotó dolgot legfeljebb tőle lehetne megkérdezni, majd lehet, írok neki egy fan-mailt, hátha válaszol vmelyik kötetben rá, hogy miért nem lehet őket közzétenni. Mondjuk Yuki Kaori-ról se láttam túl sok képet, lehet, ő se engedte...? Majd utánajárok.)
Megvannak közben a fotók *leborul mayu_ előtt*, úgyhogy akinek kell, az privizzen rám. Csak arra kérek mindenkit, hogy ne tegyétek ki az oldalatokra.
Én is örülnék egy SDC animének (mondjuk nem vagyok egy KKJ-anime rajongó, szóval örülnék, ha nem a Toei csinálni... szeretem Umezawa animéit, de a KKJ valahogy nem jött be), de valahol már annak is, hogy egyáltalán érdeklődnek utána. :) Eddig amiatt "aggódtam", hogy talán azért nem készült belőle anime, mert az ilyen hétköznapi cuccokra nincs vevő. De akkor ezek szerint lehet, hogy lenne vagy lesz is. :)
Kép
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

Kedvenc mangáim tőle az Ion és KKJ én imádom ezt a mangát és a vége annyira jó :oops:
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ha érdekel valakit, a Shinshi Doumei Cross-t Gentlemen Alliance néven licenszelte a ViZ, előreláthatólag 2007 márciusára várható az első kötet. Mivel shoujo beat-es lesz, már félek, hogy a magzinjukban lesz és csak nagyon lassan jelenik majd meg. >_<
Az Aku-tenshi leáll a fordítással, a waltz-häagen, vagy legalábbis KuMoék szeretnék tovább vinni, mert már nagyon a végét járja a történet, de ha felkérik, ő is kénytelen lesz befejezni a scannelést és fordítást.
Az oldala, a shinshidoumeicross.tk átköltözött a http://shinshidoumeicross.org oldalra (nekem mondjuk sdc.kefi.org címen jön be, de ez mellékes). Az Aku-tenshi 16 fejezetet fordított le, az irc csatornájukon még elérhető az utolsó, de valószínűleg nemsokára lekerülnek. A waltz-häagen 17-22-ig jutott el eddig, a többihez sima fordítás és japán scan KuMo oldalán van. A waltz-häagen címe: http://squeakerboxxx.org/manga/
Akit esetleg érdekel, annak szólok, hogy a youtube.com-on van néhány pár másodperces videó Arináról a németországi szerepléséről. :D
Kép
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Na,rákerstem YouTube-on Arinára. Jó rövidek a videók,de ezeket vajon fel lehet tenni? xDDDD Csakmert nem hiszem hogy a fényképektől nagyban különbözne!
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Valószínűleg nem, de sztem Arina nem jár youtubera. XD
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Remélem, hogy nem baj, ha ide írom ki, mert témába vág a dolog, hogy jelenleg tovább vittem a Time Stranger Kyoko Manga projectet, tehát ha valaki ellenállhatatlan vágyat érez, hogy mangát olvasson Arinától, akkor bátran tegye meg a Mangazin honlapján. Természetesen mivel egy tovább vitt programról van szó, nemcsak az enyém, de Cézár és Banya fordításait is olvashatjátok :) :oops:
Válasz küldése