Blame! ~ Noise

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

zavaró, hogy a karakterdizájn egyazegyben a Blame!-é, csak a nevek változtak, meg a helyi Killy kapott egy motort, a fegyvere mellé.
Én olvastam egy Xmen feldolgozást Niheitől (Wolverine: Snikt!) Szegény Rozsomák egy az egyben killy volt, csak más séróval, és karmokkal a kezén. Nem vagyok biztos benne, hogy újabb Blame! deja vu-kon kívül valamit létre tudna hozni ez az ember. Mondhatnám úgy is, hogy egylövetű... :(
Persze ha valaki rá tud erre cáfolni, várom a tippeket.
Piracy is charity.
Avatar
Roderick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.10.02. 08:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Roderick »

Wolverine Domo-ra hasonlított inkább, sztem...
az artbookban benne van.

amúgy a világa a Biomeganak eléggé másnak tünik, uh. sztem még valami jó is kisülhet a dologból, de majd kiderül.
Felteszem képes másra, csak ezt szereti csinálni, mert a Megalomania-s rajzai pl. tök más hangulatúak, igaz azok csak "város"képek...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.
Avatar
Shiroi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.11.26. 13:17

Hozzászólás Szerző: Shiroi »

A karakterek lehetnek egyformák, de ha egyszer ilyen pofátlanul jól tud épületeket rajzolni (mondjuk ezt tanulta, és a szakmában dolgozik elvileg most is), akkor én elnézem neki egy darabig. Viszont ha nem csak a külsejük egyforma...
Nos? Ti olvastatok mást is tőle. Egyformák a karakterek?
Avatar
Roderick
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.10.02. 08:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Roderick »

Shiroi írta:Ti olvastatok mást is tőle. Egyformák a karakterek?
Van más is tőle? Blame-Noise-Biomega... ezenkívül más neten beszerezhetö nagyon nincs...
Viszont érdekes, hogy a Biomegaban a vállalatot aminek a főhős dolgozik úgy hívják, hogy Toha Industries... ismerős valahonnan? :)
Nekem nem is esett le eddig, csak ma reggel ezzel a gondolattal ébredtem.
Pedig nem úgy néz ki, hogy köze lenne a Blame! világához, aztán ki tudja...

-------

Evil-genius lefordította, az ún Blame!-NSE elsö kötetét, ez a Blame! folytatása a távoli jövöben... érdekesnek tünik, csak elég vacak minöségü a scan... vagypedig rajzolni felejtett el Nihei

érdekes, akkor most két mangán is dolgozik egyszerre?
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

nah belevágtam én is ebbe az alapműbe... már egyszer megpróbálkoztam vele, de az első chapter nem nyerte meg a tetszésemet és ott hagytam, aztán most egy hete elkezdtem olvasni... és meg kell hagyni kb. az 5. chapterig szívtam a fogam, de utána rájöttem, hogy nekem az a része úgysem fog bejönni hogy a képeket nézegessem majd egy chapteren keresztül és elemezgessem hogy hű de nagy mélység, hű de nagy csata, hű de kúlosan mozdul Killy. Rájöttem, hogy amiről itt mások áradoznak az nekem nem jön be... viszont ahogy kezdett elindulni a sztori, az kezdett egyre jobben bejönni, úgyhogy én most gyakorlatilag úgy olvasom ezt a nagyszerű alkotást hogy szinte mindent átlapozva a lényeget szedem ki, és mielött megbotránkoznátok, nekem ez így jó. Elborult cyberpunk világ, elborult cyberpunk sztori... a képeket meg szvsz nézegesse aki képeskönyveket akar olvasni. (ezt az utsó mondatomat azért nem kell komolyan venni)
Kiváncs vok mi fog aztán kisülni belőle.

ui: a blame anime az mennyire kötődik a sztorihoz, és kb. mikor játszódik hozzá képest (szal mikor érdemes megnézni, mielött kiolvasom a mangát, vagy inkább utána mert tele van spoilerekkel)?
Kép
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Én szeretek képeskönyveket nézegetni. Nekem a Blame! is csak akkor lenne jobb, ha kihajtós lenne :dirr:.

Az animét még a manga előtt néztem meg, és egy szót nem értettem belőle. Mondjuk szerintem nincs is sok érteni való benne, mert mindössze néhány ötperces "klipp" az egész. Szépek voltak és hangulatosak, de kb. ezzel ki is merül a tartalom. Nem tesz hozzá semmit a történethez.
(jöhetnek kövezni a fanok: JEHOVA!)
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Ebben egyet értek... nagyon meg voltam lepődve, mikor megnéztem őket. Nem értettem, hogy ezek most végülis mik... Kedvet csinálnak a mangához az tény, de semmi több.
Még mindig lenyűgöznek a perspektívák, a karakterek... egyszerűen félelmetes... nah de az "anime"... jobb lett volna, ha le sem szedem. mindenesetre kíváncsi lennék egy OVAra :P
Avatar
andris
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2003.12.30. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest, 16. ker eldugott zuga
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andris »

a Blame a kedvenc mangám!
Hihetetlenül jó!
Valaki egyszer egy másik fórumon azt mondta, hogy a Blame a Gantz-hoz képes "silány" látványilag... :shock: :roll:
"Éljen a cs. kir. kretenizmus!"
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

ha mident jól értelmeztem, akkor van Blame anime is.
ha igen, akkor valaki dobna nekem 1 linket, h azt merre találom. mert az ismert helyeken nincs fent.
a segítséget előre is köszönöm.

meg még 1 kérdés lenne. biomega-nak eddig csak 2 angolra fordított fejezete van nem? én legalábbis csak ennyit találtam eddig.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

blame ova itt (magyar felirattal!):
ftp.animehq.hu:2121
login/pass: mmanga/mmanga
Kép
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

Cruel Angel írta:blame ova itt (magyar felirattal!):
ftp.animehq.hu:2121
login/pass: mmanga/mmanga
arigato! ^^
Avatar
Ginsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.06.07. 07:09
Tartózkodási hely: Szaturnusz:)

Hozzászólás Szerző: Ginsa »

Gyönyörű manga, nagyon megfogott, csak lestem milyen gyönyörű a rajzolás! Bár az is igaz, hogy a Wolverine: Snikt! képregényt előbb olvastam, bár csak később sikerült rájönnöm, hogy a Balme! volt az alapja, és az még sokkalta inkább tetszett, főleg mivel szabad alkotás, karakterileg nem volt korlátozva:) Tetszett, ahogy a kevés párbeszédet ellensúlyozta a lenyűgöző tájakért... azok voltak az egészben a legszebbek.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Mostanában kezdtem el olvasni, a mangát, és hááát...kérdéssel fordulok a téma szakértőihez...Kicsit elbátortalanodtam az első 3chp után...Az normális, hogy kb 80-100 anime+mange után megint úgy érzem magam mint egy totál kezdő a japán történet-vezetésben, és nem értek semmit?
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

Fenyx írta:Mostanában kezdtem el olvasni, a mangát, és hááát...kérdéssel fordulok a téma szakértőihez...Kicsit elbátortalanodtam az első 3chp után...Az normális, hogy kb 80-100 anime+mange után megint úgy érzem magam mint egy totál kezdő a japán történet-vezetésben, és nem értek semmit?
az első pár részben semmi sem törénik. csak figyelni kell az eseményeket és olvasni. az igazán érdekes dolgok a Vol2-ben kzedődnek el.
de akkor viszont úgy elkezdődnek, h nem lehet abbahagyni. :)

-----

Biomega manga befejelődött. 1 volt bírt ki, mert sokan panazskodtak, h gagyi volt.
hát igen. valjuk be, a beszélő medve és gyilkos vírus nem volt valami eredeti. :)

no de már az a hír járja, h nihei már dolgozik is a következő projectjén, amihez hasonló reményket fűznek, mint anno a Blame-hez.
szóval csak tudjuk kivárni. ^^
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Tryst írta: Biomega manga befejelődött. 1 volt bírt ki, mert sokan panazskodtak, h gagyi volt.
hát igen. valjuk be, a beszélő medve és gyilkos vírus nem volt valami eredeti. :)

no de már az a hír járja, h nihei már dolgozik is a következő projectjén, amihez hasonló reményket fűznek, mint anno a Blame-hez.
szóval csak tudjuk kivárni. ^^
Háát, én Biomegában nem lennék olyan biztos, már csak azért sem, mert én eddig csak Omanga oldalán olvastam, hogy Nihei befejezte, és Omangásokról meg tudni lehet, hogy kicsit lököttek! :lol: Mármint szeretnek poénkodni. Viszont ha máshonnan értesültél a dologról (értsd: nem Omanga a hírforrás; legyen az bármilyen fórumon, ha Omangától szedték a hírt akkor nem érdekel).

Nihei pedig nem következő projektjén, hanem projektjein (igen, többesszám) dolgozik, kb fél éve tok róluk, ezek pedig az Abara, és az NSE. mondjuk NSE-ről szinte semmi hír, csak egy szerény chapter (ami űberkirály!!!) Abarának viszont most jelent meg az első fejezete (cirka 2 hónapja :D).

Szal gőzerővel dolgozik a cuccosokon Nihei, és én még Biomegát sem temettem el! Lásd az úja avimat! :D (bár lehet, hogy lassan el kéne temetni, de a remény hal meg utoljára, ugye... :? )

Szerk.:

Nah, utánanéztem Biomegának, és télleg kamu.. Nihei nem fejezi be! :-P maga Zyph írta Omanga fórumon. szal csak körül kell nézni, és máris elmúlik a pánik...
Avatar
imaginary boy
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2003.12.07. 17:31
Tartózkodási hely: "Nyugat-Azsia" ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: imaginary boy »

Haliho!

NSE, Abara, Digimortal! Csupa jo hir.
/me kisse lemaradt Niheileg.
Most gyorsan meg is neztem az NSE fejezetet. Nem csalodtam.

-----

3D modellek:
http://secret.identity.free.fr/arts/3D/Blame/videos/

-----

itt van Abba is: http://bt.mindwerks.net/

Digimortal link? Valaki?

-----

na addig is szetnezek ezen a helyen, amit most talaltam:
http://www.heeen.de/blame
Kép
Close the world,txEn eht nepO
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Hey, te nem véletlenül syntaxerror néven vagy jelen a heeen-en? Csak mert volt egy magyar srác, aki a Digimortal-ról érdeklődött (Elég erős a gyanúm, hogy te voltál az :lol: ).

Na szal télleg lemaradtál a dolgokról, NSE kb akkor jött ki, amikor a Biomegát vadul fordították, Digimortal valamikor januárban jelent meg, ABBA nem tom mikor, de most dobtak fel egy fordítást Heeen-re két hete, Abara meg májusban jelent meg.
Mivel Nihei nem túl népszerű japóknál, ezért nehéz is scanlator-t találni, aki hajlandó lenne RAW-t szolgáltatni... :cry:

Heeen pedig télleg faja kis fórum, már lassan egy éve ismerem (bár nem tom miért nem említettem, hogy létezik :? ),igaz hogy regisztrálni én is csak most regisztráltam kb. fél hónapja, mindössze abból az okból kifolyólag, hogy nem bírtam nézni, mennyire szenved 4-5 ember a fórumon, mert nincs meg nekik a Blame! OST. Szal jó kiscserkész mójára megosztottam velük nagy nehézkesen a BLAME! OST-t.


NSE meg fantasztikus, ujjongtam örömömben, amikor megláttam anno Evil-Genius trackerén! :D Néztük is haverommal, hogy mi lehet ez a Blame! NSE, gondoltuk biztos valami naptár, vagy artbook, erre kiderül, hogy Blame! folytatás! :D :D Egy hétig csak ujjongtunk, ez volt az állandó téma, másra nem is tudtam gondolni.

...aztán vártunk...és vártunk...és NSE még mindig sehol, pedig már jó néhány hónap eltelt azóta, hogy egy kis LQ scannel lázba hoztak.

Digimortal meg nincs, és egy ideig nem is lesz,amíg a kedves Omangás srác, aki fordítaná, hozzálátna végre, vagy egyáltalán jelét adná, hogy dolgozik rajta, vagy jelezné hogy egyáltlán él. Csak közvetetten hallunk róla. A fórumon utoljára április 21-én adott életjelet magáról.
:weh:

Szal reméljük, hogy az elkövetkező 1-2 hónapban megkapjuk a Digimortalt.....
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
imaginary boy
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2003.12.07. 17:31
Tartózkodási hely: "Nyugat-Azsia" ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: imaginary boy »

...Szoval Abba-t talaltam, Abarat meg nem... T_T
Valamiert azt hittem ugyanaz a ketto, csak kesobb cimet valtoztatott...

Nem talaltam meg tovabba az Akai Kiba-ban megjelent cuccat, se a Dead Heads Artbook-ot.

Akit kerdezel nem en voltam, meg nem regeltem heeen-en. Viszont en "az" vagyok, aki a MagyarManga-nal csinalgatta a BLAME! forditasokat 2003. szeptembertol. A Japanban elo Rorimack segitett sokat, osszevetettuk vele a japan kiadassal, ami nem artott, mert az omanga-s tobb nyelven at torzult (japan->francia->angol->magyar).

Ahogy megjelent az anime, megkaptuk a wizzu-tol a hardsub effekteket es ilz-vel (iron lion zion, a.k.a. Neuromancer), aki kapcsolatban all/allt a kulfoldi csapatokkal, megcsinaltuk a magyar valtozatot.

Mikozben joideje hegesztettem a mangat, egyszercsak beindult nagygozzel egy forditas a manga.hu-n (asszem 2004. majusban) es ugy dontottem atadom a palyat, mert gyorsan haladnak es sokkal latogatottabb mangaletolto hely, mint a mienk, majd kesobb netem se lett.

Ja es koszi az "OST"-t. Regota kerestem mar. A kezzelfoghato ereklyekrol is szot ejtve: megvettem a harmadik kotetet spanyolul (hehe), amikor kint voltam hosszabb idot Mallorcan.

http://ultra.shueisha.co.jp/UJ98/images/Pin1.jpg
http://ultra.shueisha.co.jp/UJ98/closeup/DIGIMORTAL.gif
http://ultra.shueisha.co.jp/UJ97/closeup/DIGIMORTAL.gif


Na meg egy kis extra:
http://heeen.de/pics/blame/Zeb%20Noid/



Edit: kozben rajottem, hogy a Dead Heads a B&so on-ban volt, de nem tudom azonkivul van-e meg...
http://vaticanspecialforces.org/images/ ... _so_on.zip
Kép
Close the world,txEn eht nepO
Avatar
Rorimack
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.07.31. 05:02

Hozzászólás Szerző: Rorimack »

Sziasztok!

Én is idetaláltam :)
...Szoval Abba-t talaltam, Abarat meg nem... T_T
Valamiert azt hittem ugyanaz a ketto, csak kesobb cimet valtoztatott...

Nem talaltam meg tovabba az Akai Kiba-ban megjelent cuccat, se a Dead Heads Artbook-ot.
Egy Akai Kibás cuccot találtál: a fenti "Abb]" az Akai Kiba logója. ;)

A Dead Heads egy negyedévente megjelenő képregényújságban ment volna le, de kb. az első Dead Heads epizód után megszűnt a lap. Emiatt sajnos a Dead Headsból csak annyi készült el, amennyi a Blade! and so on-ban
van...

Link az Akai Kiba 4-re:
http://members.jcom.home.ne.jp/akaikiba/pre4.html
Avatar
imaginary boy
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2003.12.07. 17:31
Tartózkodási hely: "Nyugat-Azsia" ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: imaginary boy »

Kép
Close the world,txEn eht nepO
Avatar
Rorimack
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.07.31. 05:02

Hozzászólás Szerző: Rorimack »

Es ABe mit alkotott az Akai Kiba-kban? Arrol any info?
Volt két hasonlóan rövid manganovellája, pár illusztrációja, és egy borítója.

http://members.jcom.home.ne.jp/akaikiba ... cover3.jpg
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

Budzoli írta: Háát, én Biomegában nem lennék olyan biztos, már csak azért sem, mert én eddig csak Omanga oldalán olvastam, hogy Nihei befejezte, és Omangásokról meg tudni lehet, hogy kicsit lököttek! :lol: Mármint szeretnek poénkodni. Viszont ha máshonnan értesültél a dologról (értsd: nem Omanga a hírforrás; legyen az bármilyen fórumon, ha Omangától szedték a hírt akkor nem érdekel).

Nihei pedig nem következő projektjén, hanem projektjein (igen, többesszám) dolgozik, kb fél éve tok róluk, ezek pedig az Abara, és az NSE. mondjuk NSE-ről szinte semmi hír, csak egy szerény chapter (ami űberkirály!!!) Abarának viszont most jelent meg az első fejezete (cirka 2 hónapja :D).

Szal gőzerővel dolgozik a cuccosokon Nihei, és én még Biomegát sem temettem el! Lásd az úja avimat! :D (bár lehet, hogy lassan el kéne temetni, de a remény hal meg utoljára, ugye... :? )

Szerk.:

Nah, utánanéztem Biomegának, és télleg kamu.. Nihei nem fejezi be! :-P maga Zyph írta Omanga fórumon. szal csak körül kell nézni, és máris elmúlik a pánik...
hát ha folytatja, annak én tényleg örülök. :)
mert felőlem minden jöhet ami Nihei munka, leszarom, h nem nagyon erdeti benne 1 csomó dolog. de a látványvilág és megvalósítás viszont olyan egyedi, h már az egy teljesen más síkba helyezi még a hagyományos dolgokat is.
ezt az NSE-t meg most töltöm, remélem tényleg olyan jó lesz, mint amilyennek mondod. ^^
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

elolvastam ezt az NSE-t. a Biomega jó volt, mert egy új világ volt.
viszont az NSE-ben még arra sem vette a fáradtságot Nihei, h új helyszít ill. "szörnyeket" találjon ki.
már maga az NSE rövidítés is azt jelenti, h Net-Sphere Engineer.
szóval ez nekem teljes csalódás. még a főhős alakja is hasonlít Killyre, csak ez most szőke. bornyalom.
újat nem tudtunk meg a Blame világából csak egy rókabőrt láthattunk, így én nagyon remélem, h ennél valamivel 5letesebb az ABBA, azt sajnos még nem sikerült letölteni, de már azon is dolgozom...
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Szvsz az NSE csak annyiból lehet eredeti, hogy újat mutat a Blame világán belül, pl. mint az a nexus, amit láthattunk. Nihei szerintem azért nem vette a "fáradtságot" mert szerintem egyszerűen ez az ő világa... Ez a NAGY sztorija, amelyet a lehető legjobban ki akar dolgozni, ez az életműve, az élete célja. Én nagyon is örültem, hogy Blame folytatás ígéretét kaptam Niheitől az NSE-vel, mert a világról, amelyet megismertünk a Blame-ben, valahogy nem kaphattunk teljes képet... Szvsz az NSE nem a megastructure-t fogja részletezni, mint ahogy azt a Blame! tette, hanem inkább belülről, a Net Sphere felől akarja megmutatni a világot... Természetesen a sztori elején ez nehezen menne, mivel az egész rendszert leállították anno, ezért valamilyen bevezetést kell csinálni, hogy tiszta legyen a kép. Új "szörnyek" pedig picit furák lennének, főleg azért, mert a Blame!-ben sem láthattunk igazi szörnyeket. És nem is csoda, hiszen a Safeguard is egy édelmi rendszere volt a Net Sphere-nek. amolyan hardveres vírusírtó LOL
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Tryst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.11. 12:12
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tryst »

tudom, de valahogy nekem ez nem elég 1 blame után. :)
mondjuk ha még lett volna 4-5 másik fejezet jobb minőségben, akkor az én fantáziám is jobban megragadja, de így...
na mind1. attól függetlenül ha lesz új rész, természetsen letöltöm majd. :)

az ABBA pedig... hááát. érdekes. :)
1értelműen nagyon érdekes módszerrel mutatta be eme világot, és annak 1ik pici szegmensét.
ésszerintem az ABBA már csak azért is jobb lesz, mint az NSE, mert ez még a katasztrófa előtt játszódik jóval. még jóval a Noise előtt is.
személy szerint nagyon várom a folytatását. ^^
Válasz küldése