Shaman King

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Ki a kedvenc karaktered?

Yoh-kun & Amidamaru
5
16%
Anna"-chan"
9
29%
Horo-horo
2
6%
Ren
6
19%
Ryu
3
10%
Manta
1
3%
Faust
3
10%
Hao-kun
2
6%
 
Szavazatok száma: 31

Avatar
timemagic
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.12.01. 20:42
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Shaman King

Hozzászólás Szerző: timemagic »

Nagyonszeretem ezt az animet...mangáját is olvastam már egypárat, de az abszolút kedvencem az anime... abból is Ryu :oops: :cool: ::jthrill:: ::daisuki::
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

általában nem a főszereplőket szoktam a legjobban szeretni, de ez most kivétel :D Yoh-t szeretem a legjobban.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Mangához egy jó kis hely: http://mankin-trad.net/main.php

Az anime szvsz elég gagyi a mangához képest, eléggé jó-rossz dologra megy ki az egész, uncsi =/ Hao-t pl. a mangában sztem nem lehet olyan könnyen elítélni, nagyon jól árnyalják és bemutatják a karakterét. Yoh-ról, Anna-ról is sokkal több dolog derül ki, etc. etc... (Az amcsik által átdolgozott verzió meg pláne... Szavak helyett nézéttek meg esetleg ezt, hogy hogyan is készül az "amerikai" anime: http://www.vgcats.com/comics/?strip_id=145 Sztem fun xD;;;)

Takei amúgy befejezetlenül hagyta a mangát, de ez év végén folytatja, yay~! ^____^

-----

Jah, szavazásnál nem tudok sajna dönteni Yoh és Hao között, mindkettejüket nagyon bírom, de másképp o___O
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Én nem olvastam a sámán királyt mangába, csak beleolvastam, de mondjuk szerintem az anime sokkal jobb a mangánál. Vagyis inkább úgy mondanám, hogy engem sokkal jobban leköt az anime.
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Igen, én a magyaron leadott anime alapján ismertem meg és jónak is tartottam, de rajongója nem lettem tőle, az csak a manga után sikerült =) Hát... ízlések és pofonok ^^
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Michiyo-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.27. 10:24
Tartózkodási hely: Ahol éppen vagyok....^^"

Hozzászólás Szerző: Michiyo-chan »

Nekem a kedvenc szerplőm Len(Ren).De úgy nagyjából az összes karaktert nagyon szeretem. Ez volt az első anime amivel megismerkedtem, szóval ez nálam kiemelet helyet kap. ::japsmil:: Szerintem a magában sokkal jobban ábrázolják a szereplőket és azoknak a kapcsolatát. Ki is hagytak az animében néhány szereplőt... De összeségében nagyon jó. ^^
Megfigyelés alatt tartalak. Most olvasol. ^.^
Válasz küldése