Satoshi Urushihara

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Satoshi Urushihara

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Satoshi Urushihara

Biztosan ismeritek páran ezt a nevet. Egy szerintem nagyon jó Manga/Hentai rajzoló a pali. Pár animeben is vállalt rajzolói munkát, ezek is nagyon szépek.

Én csak egyet ismerek ezek közül a Plasctic Little-t.

Satoshi Urushihara pályafutását hentai rajzolóként kezdte. Szerencsére valaki egyszer azt mondta nik, hogy olyan jól rajzol, hogy kár lenne csak erre pazarolni a tehetségét. Azóta mangákat is csinál. A karakterei gyönyörűek. ::daisuki::

Nem vagyok nagy hentai fan de az övéit elolvastam mert nagyon jók és szépek. Hálistennek a normál stílust részesíti előnyben. (Értsd. nincsenek csápok, sem megerőszakolás, sem perverziók, mindkét fél bene van a dologban.)

Bár mangákat csinál, de a régi beidegzősések még valszeg mindig nagyon erősek, mert a legtöbb sttorija nem nélkülöz, némi egészséges erotikát. :) :oops:

Pl. A Vampire Master Dark Crimson c.mangájában jön ez ki a legjobban. 1oldal/mell a az arány. A rajzolás viszont gyönyörű!!!! Amikor Helenből vámpirt csinál a főhős, hogy az életét megmentse az nagyon szép. (Minden értelemben :oops: ) Ez a AHQ-n fen van.

Szóval nézzetek utána, és ha ismetrek még műveket ettől a rajzoló félistentől akkor nyugodtan írjátok, meg +azt is miként vélekedtek a műveiről.

Na Bye!
Avatar
Weny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.09.16. 14:52

Hozzászólás Szerző: Weny »

Hi!

Bár eddig még nem ismertem, de hála neked... :)
Szerintem is nagyon jó, mondhatnám, ragyogó tehetség!
...mondom is.
Ajánlom azoknak, akik(mint én) eddig nem ismerték.

(Most írok először ::jhuh::
Remélem nem ciki.-Sikerült rávenni magam...)

Nem vagyok 1-hú-de-nagy szakértő, de imádom a rajzokat,s mindent, ami anime, vagy manga! ::daisuki::
Szerintem nagyon igazad van, mármint a félisten dologban.
(Bár nekem mindenki az egy kicsit, aki jobban rajzol nálam. Tehát majdnem mindenki...)

Weny
Linachan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.03.23. 10:57

Hentai

Hozzászólás Szerző: Linachan »

Satoshi Urushihara műveit én is nagyon szeretem de én már jóval ezelött ismertem munkásságát. Bécsben vettem meg a Venus Illustration arbookját, egy fiú barátomtól pedig megkaptam a Ragnaroc city akárcsak a Vampier Master Dark Crimsont is. Én nem csak őt kedvelem magát a műfajt a hentait nagyon szeretem, de nem azért mert a különböző és sokszínű szereplők szeretkeznek hanem pont azért mert a karakterek és az emberi testet nagyon jól ábrázolják, de azért nem tagadom meg a szeretkezés jeleneteket sem azok is jók. Eggyik fiú barátom pont a hentaikból tanulta meg hogy hogyan is elégitsen ki egy nőt, ő nagyon hentaios de csak nekem mesélte ezt el. Elég fura hogy én szeretem mert én lány vagyok és csupán csak 19 éves. Természetesen ez nem gátol meg abban hogy hentait nézzek. :oops:
Lezárt