Naruto

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Sikerült rávennem magam a folytatásra, és eddig elégedett vagyok. Épp az Oro-Madara szövetség kezd kialakulni. Szerintem holnap el is olvasom, ami még hátra van, aztán megint haladhatok hetente. ::jcrazy::
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na srácok/lányok, ki mit szólt Kishi heti agymenéséhez? :D (Chapter 510.) Az öregnek megint sikerült magát alulmúlnia, ezúttal egy tök értelmetlen, és hipergyors "harcot" láthattunk ("hatszázmilliárd papírfecni!!!!444"), a chapter második felében pedig előkerül az összes hollywood-i klisé, és szófordulat. ("Nincs remény, nem győzhettek!" stb.) A végén a csaj szivárványt csinál az égre (uram segíts...), és még a megőszült hulla is vidáman mosolyog. Aki a falba akarja verni a fejét, annak ajánlom, nekem szinte fizikai fájdalmakat okozott a fejezet. Ja, és itt van Madara ULTIMATE JUTSU-ja: "I can turn imagination into reality." Persze hogy ne legyen túltápolt, elvileg ha ezt használod, odavész az egyik szemed, viszont Madarának otthon egy egész üvegnyi van, úgyhogy korlátlanul játszhatja az, hogy minden álma valóra válik. (Az ilyen szövegek, meg a szivárvány után nekem a Robot Unicorn Attack ugrott be a fejezetről. :vigyor: ) Szóval korlátlanul kívánhat bármit, csak tudnám, hogy ha ennyire tápos, miért szórakozik, simán képzelhetné folyton azt, hogy "az ellenfelem most meghal", mire a másik holtan esik össze, és máris nyert. Ja bocs, az logikus lenne, ebben a mangában az nem menő. Sajnos ez már régen nem arról szól, hogy ninják harcolnak, akiknek van 2-3 technikája, és azokat mixelve próbálnak felülkerekedni a másikon, hanem arról, hogy van 2-3 "isten" a sztoriban, akik csak egyet pislognak, és felrobban egy város, és ezek próbálják az X-edik szemtechnikával lenyomni egymást. (Esküszöm, a vége az lesz, hogy Naruto és Sóska farkasszemnéző-versenyt rendeznek, és aki hamarabb pislog, az veszít. :roll: )
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Titkos írta:Az öregnek megint sikerült magát alulmúlnia, ezúttal egy tök értelmetlen, és hipergyors "harcot" láthattunk ("hatszázmilliárd papírfecni!!!!444")
A köteteken át ívelő harcok se jók a rövidek se, nem igaz Kishi sose találja meg a középutat. :)

Nem tudom, de az átlag shounen, fight mezőnyben nekem kifejezetten tetszettek a legutóbbi fejezetek, főleg A Gai sensei és Kisame legújabb kalandjai. És még papírfecni vs. kacsingatás skilleket is az emészthetőbb hiper-szuperképeségek közé sorolnám.

De itt a remek alkalom, a Jump 45. számban lesz Kishimototól egy oneshot, ott bizonyíthat ha tud.
És még további oneshotok, nem is akár kiktől. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most vettem észre, hogy kb az 500. fejezet óta egyet sem olvastam el. És valahogy egyáltalán nem hiányzik. Gyanítom, hogy valamikor fogom még tovább olvasni, de lehet, inkább megvárom, míg befejezôdik (már ha megélem azt), és akkor végigolvasom.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Több hónapnyi kihagyás után most úgy "miért ne?" alapon belenéztem "Kishi mester" mangájába, és a mellbevágóan ronda art (ennyi szünet után elemi erővel vágja pofán az embert :dirr:), valamint a hihetetlen mértékben túlzó történet, és "fordulatok" mellett ismét be kellett látnom, hogy azért a negatív csúcsot még mindig ő tartja nálam. XD Ugye most vannak azok a részek, hogy Kabutóék minden elhalálozott szereplőt visszahoznak, és az Ino-Shika-Chou triónak Asuma ellen kell harcolnia. Gondolom mindenki emlékszik még rá (de az sem meglepő, ha már nem XD), hogy mielőtt Asuma meghalt, még Shika fülébe suttogta egy sógi-metaforával élve, hogy: "The King is..." Ettől aztán beindult a fantalálgatás, sokáig az volt a nagy kérdés, hogy ki/mi ez a King, volt, aki Narutóra gondolt, esetleg a Kyuubi-ra, mások a Hokagére, esetleg egy még meg nem jelent szereplőre. Mindenesetre Shika döbbent fejét látva abban mindenki biztos volt, hogy valami "nagy leleplezésre" számíthatunk, ha végre kiderül a dolog. Most így kb. 200 fejezettel később kiderült. Mindenki felkészült? "The "Kings..." are the unborn children who will grow up...to take care of the Leaf." Reakcióm: .... :dirr:.... :roll: Ezen kívül még annyit elárul, hogy Kurenai gyereke tőle van. Ezt aztán tényleg megérte idáig titkolni. :hammer: Az első mondat a várakozások fényében röhejes, a második pedig azért, mert kb. már mindenki tudta, hogy ők együtt vannak, sőt, igaz, hogy már régen olvastam, de mintha rögtön a halála utáni fejezetekben kiderült volna, hogy közös gyerekük van. (Egyébként már előzőleg is várható volt a dolog, mivel ezt a mangát a fanok írják, és a Kurenai x Asuma az egyik legnépszerűbb páros volt már a Time Jump előtt is.) Szóval Kishinek gratula, az ilyen húzások miatt untam bele abba, hogy akár csak poén szinten is rááldozzak heti 5-10 percet az aktuális fejezetre. Majd azért úgy háromhavonta lehet belelelesek, hogy éppen milyen újabb marhasággal múlja alul magát.
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

A támaszunk fel mindenkit aki valaha is meg volt említve a sorozatban húzással Kishi elérte, hogy többet ne védjem meg a negatív véleménytől. Ráadásul még a hullák mindenhol szembe találkoztak rokonaikkal, tanítványaikkal stb. :knife:

Az szerintem már volt korábban is, hogy a meg nem született gyerekek a királyok. Itt mint ha csak flash back lett volna. De az biztos, hogy ezt még a legutolsó fejezetből se fogom vissza keresni. :P
Már annyira megörültem neki, hogy itt a vége, erre ez a végső arc végül akár tart 2-3 évig, se baj nem egy nehéz olvasmány.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kdanni írta:A támaszunk fel mindenkit aki valaha is meg volt említve a sorozatban húzással Kishi elérte, hogy többet ne védjem meg a negatív véleménytől. Ráadásul még a hullák mindenhol szembe találkoztak rokonaikkal, tanítványaikkal stb. :knife:
Na igen, én már a Pain-es harc végén kiakadtam ezen (ott Kakashin kívül kb. nem is halt meg olyan szereplő, aki nélkül ne folytatódhatott volna tovább nyugodtan a sztori, sőt, még nélküle is vígan, csak hát ugye a fanok... XD), most meg ez a "Konoha of the dead" végképp kész. Bár azon röhögök, hogy ha jól értem, csak a testüket irányítja Kabuto, de a tudatuk az övék, ezért pl. Asuma nagyon lol, ahogy megpróbálja kicsinálni a triót, és közben szóban hergeli őket, hogy "Ne tököljetek, végezzetek már ki!", ha pedig bevisznek neki valami komolyabb technikát, akkor "Ez az fiam, szép volt!" XDDDD Ez a lepke-Chouji meg mindig akkor jön elő, amikor Kishi olyan nagyon coolra akarja csinálni a karaktert, de nálam kb. ilyen Star Driver-szintű fabulousness. XD

Egyébként tényleg volt egy pont (ha jól emlékszem, talán Pain halála után, amikor már csak Sóska és Madara maradtak, és Madaráról is kb. minden kiderült), amikor én is elhittem, hogy "OK, most már előbb-utóbb csak vége lesz", de ezzel az "újra öljük meg az egyszer már megölt szereplőket"-technikával még tényleg évekig húzhatja, meg én már kinézem belőle, hogy bármilyen baromságot kitalál a nyújtás érdekében. Amúgy azt nem olvastam, amikor ők harcoltak, de pl. a Zabuza-Haku páros itt hogy rúghat még labdába? Vagy őket le is ölték 5 perc alatt? XD Vagy Kabuto valamilyen módon most minden zombit feltápolt? Csak mert ugye Zabuzáék már anno sem voltak akkora ászok, Kakashi kb. egymaga kinyírta, Hakut pedig még a geninek is... XD Ha most semmilyen tápot nem kaptak, elég nevetséges lenne, ha velük is valami hosszú csata folyna, amikor már mindenki chunin/jounin, vagy afölötti szinten van. (Bár van egy olyan érzésem, hogy Kishi már arról is rég megfeledkezett, hogy még az elején felállított egy ilyen erőszint-rendszert.)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Pont gondolkodtam rajta, hogy bele kellene nézni már, mit művel Kishi az aranytojást tojó tyúkjával? Még talán évekkel ezelőtt merült fel, hogy na végre, tényleg mindjárt itt a befejezés. Ezek szerint továbbra is reménytelen dolog ezt várni...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Nah, gondoltam belenézek a topikba, ha már a mangát nem olvasom egy éve kábé. Persze folyamataosan tudtam mi zajlik, mert megkérdeztem az emberkéket. Asszem nem maradtam le semmiről.

Szerintem ez a zombis dolog nevetséges. Én Kishi helyében mással húznám a sztorit. Pl a maradék Akatsuki knyírása, míg azok harcolnak, flashback, mint anno Deidaráról.. meg ilyenek.

Mondjuk mostmár azon gondolkodom, hogy ha vége az arcnak mi lesz? Jó, lehet egy évig is eltart, de eccercsak meghal Madara és Konohában béke lesz, és Naruto meg Hokage lesz és közben Sasuket is kinyírja. Akkor aztán pápás, vagy nem?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ha a zombik után már tényleg nem lesz újabb gonosz, akkor még ott van Madara, "Kabutorochimaru", Sasuke, és van egy olyan érzésem, hogy a Holdba zárt Tízfarkút is le kell majd ölniük valamilyen módon. Ha most azonnal minden zombi megmurdelne, ez még akkor is legalább egy, de inkább két év Kishi tempójában.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ayla írta:Mondjuk mostmár azon gondolkodom, hogy ha vége az arcnak mi lesz? Jó, lehet egy évig is eltart, de eccercsak meghal Madara és Konohában béke lesz, és Naruto meg Hokage lesz és közben Sasuket is kinyírja. Akkor aztán pápás, vagy nem?
Ha Kishi akarja, bármikor behozhat egy újabb epic-bosst. Persze az már ultraszánalmas lenne, de mi nem volt az ebben a "műben" az elmúlt években?
Titkos írta:"Kabutorochimaru"
Ő még szerintem rendben is lenne, elvégre vele tényleg kell valamit kezdeni. (Bár lehet, hogy ismét szerepelt azóta, hogy abbahagytam a mangát...
Titkos írta:Holdba zárt Tízfarkút is le kell majd ölniük valamilyen módon
Ez poén akart lenni, vagy tényleg van benne ilyen? :shock:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:
Titkos írta:Holdba zárt Tízfarkút is le kell majd ölniük valamilyen módon
Ez poén akart lenni, vagy tényleg van benne ilyen? :shock:
Tényleg van. :dirr: Tízfarkú.

Spoiler az oldalról: "As a final precaution, using Chibaku Tensei, the Sage entombed the physical remains of the Ten-Tails within a colossal stone prison and hurled it into the heavens, creating the moon."

Szóval még rosszul is írtam, nem "Holdba zárt", hanem ő maga a Hold, vagy mi... :dirr: Egyébként akkor úgy látom, te még az igazi mindfuck előtt jársz a mangában. XD Én ott röhögtem fel kínomban, amikor Madara előadja az Eye of the Moon Plan-jét. Komolyan, ezt olvasd el, hihetetlen, hogy erre ment ki az egész "fogjuk el az összes démont" Akatsuki terv...

Kabutóval amúgy nekem jelenleg az a bajom, hogy volt egy aránylag normális gonosz, Orochimaru (mármint ahhoz képest, amik utána jöttek...), akinek még volt is némi kötődése meg háttérsztorija Konohához (jó, tudom, Madarának is van, de az már tipikusan a Kishi-féle asspull...), illetve a segédje Kabuto, akit sokan pont azért kedveltek, mert kissé szabadszájú volt, visszaszólogatott Orónak, és még az sem volt biztos, hogy mindig mellette fog állni, legalábbis, mintha lettek volna utalások erre. Erre Kishi az egészet agyonvágta szokásához híven azzal, hogy Oró kapott egy iszonyú béna halált (kb. kétszer ölték meg, de mindkettő röhejes fail...), Kabuto pedig egy "félőrült zseniként" tért vissza, aki annyira Oro-fan, hogy a génjeit beleültette a saját testébe, mert "így benne tovább él". :wtf: Most ott tartunk, hogy Kabuto sorban támasztja fel a halottakat Zabuzáéktól kezdve, sőt, visszamenőleg is, pl. régi Hokagék, stb. Persze a vége az lesz, hogy majd Oro harmadjára is visszatér, mert felülkerekedik Kabutóban, vagy hasonló baromság.
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Kabuto sorban támasztja fel a halottakat Zabuzáéktól kezdve, sőt, visszamenőleg is, pl. régi Hokagék, stb.
Greatest friggin asspull I've ever seen.

Ennél tényleg már csak az lenne lejjebb, ha Natúrónak újból meg kellene harcolni az összessel karakterfejlődés címén, természetesen nagyon emós stílusban előadva az eset súly(talanság)át.
Kép Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:Tényleg van. :dirr: Tízfarkú.
OMG, komolyan azt hittem, hogy poénnak írod. :o_O:
Titkos írta:Egyébként akkor úgy látom, te még az igazi mindfuck előtt jársz a mangában.
Bizony, bár amiket leírtál az alapján még egy darabig maradok is ott. Így is van kismillió dolgom, nem hiszem, hogy a Naruto manga olvasása lenne az idő eltöltésének leghasznosabb módja. :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A több részen keresztüli egy más püfölésen kívül most nem látok én se mást.

Egyszer perc alatt végig szaladok rajta úgy nem tűnik fel a mérhetetlen mennyiségű hülyeség és örülök hogy nem olvastam vissza. :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

JimRaynor írta:A több részen keresztüli egy más püfölésen kívül most nem látok én se mást.

Egyszer perc alatt végig szaladok rajta úgy nem tűnik fel a mérhetetlen mennyiségű hülyeség és örülök hogy nem olvastam vissza. :)
Lassan tényleg úgy lehet majd reklámozni, hogy "Kapcsold ki az agyad olvasás közben!Kishimoto is ezt teszi!" :dirr:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: anubys »

Tudom, hogy nem lehet tudni előre, hogy mikor fog véget érni (ár ha véget fog valaha...), de van valami arra utaló jel, hogy Kishi befejezi, mielőtt még kihűlne a Nap?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Fene tudja, én már hónapok óta nem is olvasom, de tekintve, hogy most ez a zombis izé megy, és az élőhalottakon kívül ott van még Kabuto, Sasuke, és Madara, ez Kishi sebességével minimum 1-2 évig még valszeg eltart. :dirr: Hacsak valami oltári nagy asspullal rövidre nem zárja az egészet, ami tőle mondjuk nem állna távol, de az aranytojást tojó tyúkját csak nem fogja egyhamar levágni. :dirr:
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

No nézd csak, és még azt mertem mondani Kishire, hogy nincs nála értékelhető jellemfejlődés. :LOL: (Ezek után már csak arra a reakcióra lennék kíváncsi, ha mégis vesztenének. :dirr: XD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Tetszetős volt ahogy 10-en ezres veszteségeket úgy közlik mintha híreket olvasnának.

Meg ez a sumák orvos gyilkolosdis rész is elég unalmas volt...
Megfertőzte a sorozatot a Bleach vírus. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mondjuk nem tudom, szerintem a Naruto már helyből gányabb volt az elején is, mint a Bleach nekifutásból. XD :dirr:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos, még anno kérted, hogy szóljak, ha valami nagyon extrém dolog történik a mangában és mindenképpen tudnod kell róla. Egyik ismerősöm írta: "Naruto kézrátétellel/pacsival meggyógyítja a gyógyíthatatlan Gai-t, csettintésre repkedni kezd a levegőben mintha misem természetesebb lenne... A másik oldalról meg az ellenfél egy kacsintásra lávatengert hoz létre a semmiből." :dirr: Tessék! XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Titkos, még anno kérted, hogy szóljak, ha valami nagyon extrém dolog történik a mangában és mindenképpen tudnod kell róla. Egyik ismerősöm írta: "Naruto kézrátétellel/pacsival meggyógyítja a gyógyíthatatlan Gai-t, csettintésre repkedni kezd a levegőben mintha misem természetesebb lenne... A másik oldalról meg az ellenfél egy kacsintásra lávatengert hoz létre a semmiből." :dirr: Tessék! XD
LOL, köszi! XD Amúgy ez a "végzet": a múltkor amikor az új Shingeki fejezetet kerestem és épp Mangafoxon jártam, gondoltam belenézek már ebbe is, épp hol jár a baromkodás. Akkor még "csak" valami férfiból nővé változó félisteni főboss jelent meg (illetve feltűnt, hogy Sóskát valahogy megint kebelbaráttá tették, annak ellenére, hogy korábban megpróbálta kinyírni Sakurát, a kagékat, meg hasonló, dehát Kishi kedvencének minden meg van bocsátva...:dirr:), a mostani fejezet viszont tényleg nem volt semmi... XD Az "OMG, NARUTO, TE TUDSZ REPÜLNI???" résznél engem is elkapott a facepalm (bár mivel a DB-t másolja az egész manga, igazából lehet csak az a csoda, hogy ennek felhasználására idáig kellett várnunk...), a lávás rész annyira nem lepett meg, mert Kishi mindig is imádta a degenerált, minden korábbi logikát nélkülöző túlzásokat, viszont azon röhögtem, hogy Natúró és Sóska már annyira fontos szereplők lettek, hogy ha bármelyikük is meghal, vége lesz a világnak, mert senki más nem képes legyőzni a mostani übertáp, transznemű ninját. XD (Ezt így konkrétan Sasuke ki is fejti a fejezetben.) Szóval öröm látni, hogy annyi hanyatló cím mellett itt van ez a csoda, ami így az ötvenedik köteten túl is képes tartani a (béka s*gge alatt lévő :dirr: ) színvonalát és sosem okoz csalódást... XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Naruto

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Out of sheer fun elolvastam az utolsó fejezetet, ha már szenvedtem vele anno nem is keveset.

Mondjuk sokat nem tudok róla mondani, a karakterek 80%-ára már nem is emlékszem, viszont az világosan látszott, hogy Kishimoto eléggé betartotta a "fanok követeléseit", már ami a párosításokat és egyebeket illeti. Ezzel biztos lekenyerezte őket. Amúgy meg a szokásos "new generation" dolog, semmi extra.

Btw azok a nevek... xDD Bolt, Salada, meg etc.
Válasz küldése