Wolf's Rain

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Wolf's Rain

Hozzászólás Szerző: Yankee »

háááááát... sztem elég érdekes a mangája :weh: nagyon furi! pl: a farkasoknak nincs olllyyan hosszú lábuk... kicsit érdekes.... aki még nem látta,annak nem mondanám,hogy nézze meg,de nem az én dolgom,ha érdekel,akkor ne csodálkozz,miért nem ajánlottam!
Lullaby
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.10.17. 14:29

Hozzászólás Szerző: Lullaby »

A farkasok lába tényleg "furi" de nekem tetszik a manga. Nagyon jók a rajzok és a jó kis WR hangulat is megvan. Persze nem ez a legjobb amit valaha is olvastam de szeretem ^^
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

igen,elég jó,de egy kicsit az is idegesít,hogy a kedvenc szereplőmnek Toboe-nek ott világos haja van! ezt nagyon tudom utálni,hogy így megváltoztatják a szereplőket... :roll:
Avatar
Ishi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2005.04.08. 20:32
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Ishi »

Szerintem a grafikában nincs kivetni-való, egyszerűen hozzá kell szokni.
Egyedül azt nem értem, hogy miért csak kettő kötet lett a manga... sajnos ahelyett, hogy bővebb információkkal szolgálna, teljesen leegyszerüsíti a történetet, sok minden másképp történik, és sokminden egyáltalán nem is történik meg...
Ennek ellenére sztem érdemes elolvasni WR rajongóknak, márcsak a hangulatáért is, + az új részekért (amik ugyanolyan elgondolkoztatóak és megragadóak, mint az anime történései - most nem az OVA-kra gondoltam).
Kép
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

én mondjuk nem néztem végig,mert a nővérem csak magyarul tudta letölteni,ami engem nemnagyon érdekel,mert sztem nem olyan jó a magyar manga... :roll:
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

én nemrég kezdtem el olvasni.. eddig nem sok mangát olvastam, de szerintem a WR jó...az animéjét még nem láttam
Válasz küldése