Bleedman comics

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Bleedman comics

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

sajnálatos módon nem manga hanem egy amerikai személy doujinshija. lehet hogy rossz helyen lett megnyitva a topic ezért kérem a moderátorokat, helyezzék az illő helyre... nem tudtam hirtelen hogy hova helyezzem el... @_____@ aki még nem olvasta a comicot akkor olvassa el feltétlenül mert nagyon érdekes ^.^ itt a link ahol lelehet tölteni^^ de sajna csak laponként... a doujinshi az amerikai mesékből van. pl.: Power puff girls vagy dester's laboratory, grim&evil stb... a rajzolása az elején nagyon furcsa. de a végén eszméletlenül megjavult rajzolás ügyileg *____* szal aki nem olvasta olvassa el feltétlenül^^ én csak ezt tom mondani ^^
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

nekem baromira bejön beleedman stílusa... szerintem az utóbbi idők egyik legjobban rajzolt webcomicjai... és a sztori is egész élvezhető... csak kell hozzá egy kis CN háttér ismeret, különben a poénok nagy részét nem fogja érteni az ember
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hát igen ez igaz xDDD akkor mindenki kezdjen el CN-t nézni xDD amúgy bleedman rajzstílusa az amerikai és a japán keveréke :D hogy meghozzam egyesek kedvét a comic olvasáshoz nézzék meg mondjuk ezt a képet :D
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleedman comics

Hozzászólás Szerző: Vree »

K@e-chan írta:sajnálatos módon nem manga hanem egy amerikai személy doujinshija.
Khm-khm, a Fülöp-szigetek az mióta Amerika? (Szóval megnyugodhatsz, nem amerikai, sőt ami azt illeti, ellenőriztetni is szokta az angolságát.)

Rajongóknak egyébként tanácsos inkább a DeviantArt-os oldalát látogatni.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én így tudtam hogy amerikai :shock: kössz az infót ::jblush::
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

grimm-es comicja nekem a második nagy ütése volt, a ppg-s mellett
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Bleedmant Bell miatt szeretem. Kár, hogy hiatusra rakta a PPG-t. A Sugar Bits meg hülyeség. Azt bizonyítja, hogy Bleedman egy pedobear. XD Egyszer felrakták wikipédiára a nevét, meg adatokat róla, de aztán törölve lett. Lol.
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Lezárt