Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Doctor
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.05.29. 11:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Doctor »

Hakuma Riyuichi írta:nem tudtam hova tegyem, de HOTD rajongóknak alapfelszerelés: http://kepvilag.com/?p=757
:twisted:
Ezt 9gag-en is láttam. Kezd herótom lenni az ilyen Zombie Apocalypos posztokból.
Főleg azért, mert aki akarná is ezt, kb. az lenne az első áldozat. ><

Ahogy a macskás, Avangeres, macskás-avangeres, swagos, meg ilyen postokból is.
Az egész 9gag mainstream lett és azok járnak föl oda, akiket alapvetőleg kiparodiált az egész oldal. :|
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Titkos: ez mi a jóistennyila akar lenni? És mi baja annak a lánynak, hogy a mosolyától nem látszik milyen szót mond? (tudom, hogy rá van vágva ez a szöveg (gondolom), de akkor is.. )

Doctor: egyik haverom csak annyit mondott: tele lett 10-11-es középsulis tejbepapikkal és bunkókkal. És ha jól megnézed, tényleg. Majdnem minden 3. 5. poszt az ilyen kifejezetten fiatalabb középsuliséletmódhoz kapcsolódik.

A vicc az, hogy én pont a héten ,,kezdtem" 9gag-ezni, de egy este alatt annyi a reposzt, hogy ez a ,,csoda" is 3 napig tartott nálam. Hát legalább kipróbáltam. Vicces volt. Maradok a tumblrnél .... :D :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Doctor
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.05.29. 11:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Doctor »

A tumblr-t nem igazán ismerem. Hát én egy éve masszívan 9gag-ezem és voteon szokott rengeteg repost lenni, de volt olyan is, hogy egy nap kétszer kikerült ugyan az a post.

Meg túl liberális nekem ez az egész már. Mondjuk ezt nem egy ilyen oldalon kéne kifejtenem xD

Ez pl. jó: http://9gag.com/gag/4754517 :D

Igazából, gondoltam arra is, hogy abbahagyom teljesen, de nem lehet. Függőséget okoz xD
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Titkos: ez mi a jóistennyila akar lenni? És mi baja annak a lánynak, hogy a mosolyától nem látszik milyen szót mond? (tudom, hogy rá van vágva ez a szöveg (gondolom), de akkor is.. )
Ja, hogy neked ez a "csoda" eddig kimaradt?

Rebecca Black - Friday

A tavalyi év legnagyobb tinislágere, az egyetlen, aki még Justin Bieber-t is alul tudta múlni. :D A Doomsday pedig értelemszerűen ennek a számnak a paródiája. :)

9gagről: Talán ha a poénok 99%-a nem valami trollface-es mém lenne (amit előzőleg már 4chanék is rongyosra koptattak), akkor talán még élvezném is, így viszont csak arra volt jó, hogy 1-2 unalmas gépes órán nézelődjek rajta, de azt is csak kínomban tettem. XD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Huh, na sorban.

Nekem ez a kedvenc Friday paródiám. Ezen mindig besírok. "Eveybody's Russian" XDDDD

Ebből a zombi mániából nekem is kezd elegem lenni, de van köztük egy HATÁROZOTTAN érdekes. Sőt, a legjobb zombis dolog EVAAH, még annak fényében is, hogy rühellem az ilyesmit. DayZ-nek hívják, egy játék, az Arma II modja, MMO, és NAGYON durván ki van dolgozva. Kezdődik ott, hogyha meghalsz, a karakterednek vége. Kezdhetsz újat. A zombik tényleg veszélyesek és ijesztőek. Bele lehet halni a sokkba, el lehet ájulni, folyamatosan kutatni kell ivóvíz, élelmiszer és fegyverek után, a kezdőfelszerelés meg elég gyenge. És bakker, ez egy játékmod.

Én Redditre járok, folyton ezt lehet tőlem hallani. A legszarabb a dologban az, hogy TUDOM, hogy tele van értelmiségiekkel a hely... hova járok mégis? /r/gaming, naná, a sok karma-whore közé. Itt csak az a rossz, hogy jön egy nagyon jó poén... aztán jön egy hasonló jó, meg még egy, meg megint... és a végén tele a kezdőlap ilyen hülyeségekkel.
Példa: /r/gaming dicsőit minden Valve/Gaben, Pokemon, régi konzol és/vagy játék thread-et, de lehúz minden EA, DRM, PS3/Xbox dolgot. A karma-whore ezért mit csinál? Összeollóz képeket a fenti listából, és BUMM frontpage. Minden. Egyes. Alkalommal. Vagy volt egy körben Misty cosplay, az atyaúristen is Misty-nek öltözött be. Persze egy idő után eltűntek.
Jó, persze, most volt az "Allan please" vonat, amire mindenki felszállt, és nekem is nagyon bejött. A sztori a Hitman: Blood Money cö játékkal kezdődött, ahol volt egy ilyen: http://i.imgur.com/DXRVK.jpg (Ez az Allan egyébként egy designer az IO Interactive-nál). Innentől kezdve, ha valaki talált valami hibát a játékban, bigyesztett egy screenshotra egy szöveget "Allan, please add details/ending/gun/finish this". Az I-re a pontot a következő tweet tette föl: http://i.imgur.com/vNCHh.png. (Ez a fazon a Hitman: Blood Money és a Hitman: Absolution rendezője.) Hibátlan.
Szóval a Redditet azért is bírom, mert sok ilyen "hősünk" megfordul arra. Komolyan nem lepődnék meg, ha Gaben is redditor lenne. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1541
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ha kilenc vizsgán nem voltam, akkor egyen sem.
Sárkánybaby írta:KETTES LETT AZ A ROHADT LOGIKAAAA!!!!!
Hát épp hogy. :wc:
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

scineram írta:Hát épp hogy. :wc:
Inkább "éppen ideje". Van mifelénk egy közmondás, bár egy kicsit elavult: "Várterész [logika tanár] dönti el, hogy mikor kapsz diplomát, Pici bá' [progamozás tanár volt] meg hogy kapsz-e diplomát." Ezelőtt csak röhögtem rajta, most a bőrömön tapasztalom.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Tudja valaki, hogy mi van a Tokyotoshóval? Már három napja se kép, se hang. :weh:
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ez vicces, de tény úgyhogy inkább ide írom:

http://th06.deviantart.net/fs71/PRE/f/2 ... 56juj7.jpg

:D :D :'D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

IGEEEEEN!!!!
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nya milyen volt a nyári Con? (mármint aki volt)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

No emberek, hoztam nektek egy érdekes tesztet, hátha még nem ismeritek.
Alignment test!
Kíváncsi vagyok, nektek mi jön ki? :D (Nekem rendszerint három dolog: legnagyobb eséllyel a True Neutral, kicsivel kevesebb eséllyel a Neutral Good, és olykor a Chaotic Neutral. ÉN vagyok a szürke három árnyalata. XD)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Megint egy teszt, amiben több kérdésre nincs válasz, ami rám igaz lenne :o_O:
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Amúgy most a való életre kell asszociálni, vagy a D&D világára kell gondolni?

Szerk: megpróbáltam minden esetben valós szituációkat elképzelni. True Neutral jött ki a végén.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Neutral Good bár sok kérdésnél szöszmötöltem...
Avatar
Doctor
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.05.29. 11:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Doctor »

Engem, valahogy nem visz rá a lélek, hogy végigcsináljam. Asse tudom, hogy lett nyelvvizsgám. xD
Mindenesetre, valakire lehet számítani a mai Margitszigeti "pontadó" ünnepségen? :D

Látom, senki se akara. xD Mindenesetre valszeg felvettek :)
Valaki innen nem OE-ra jár? :D

Megjött az sms >.<
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Tudjátok, elég bicskanyitogató az, amikor egy rajzfilm második szezonjáról még semmi hír, de a concept artért felelős köszönetet mond, és búcsúzkodik.
Bakker, ha a Thundercats-nek nem csinálnak második szezont, akkor muszáj leszek belenézni a hackelés fortélyaiba, vagy 4chanon pár fant gyűjteni, és DDoS koktélt repíteni a Cartoon Network-nek. Saját hibájuk miatt nincs híre a sorozatnak, és pénzügyi okok miatt ki is akarják lőni. Egy olyan sorozatnak, amit a fanok ÉS a kritikusok is egyaránt szeretnek. This is why we can't have nice things.
Wáh de felbosszantott.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

És most bemutatom nektek az Asterix-rajzfilmsorozatok (szerintem) legzseniálisabb jelenetét, ami mindig eszembe jut, akárhányszor papírmunkát kell intéznem.
http://www.youtube.com/watch?v=ed-GMwJp73s
Na, ki ismert rá a saját tapasztalataira? :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A baj az, hogy az állami szervek pontosan így működnek. ^^'
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Megfejelve azzal, hogy "kérem húzzon egy sorszámot".
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ohhh a A38 igazolvány . :D Az egyik legjobb rész Asterix sorozatból ez 12 probás.

http://www.youtube.com/watch?v=tLKUbZrZR7Q nekem ez ::^_^::

ja meg ez

http://www.youtube.com/watch?v=mebusYkse3w
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Új szinkron... hallottam, hogy talán csak két film van, aminek a DVD kiadásán a régi szinkron maradt meg, de lehet még azt is megvágták pöttyet. :(
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1541
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

JimRaynor írta:Nya milyen volt a nyári Con? (mármint aki volt)
A Mondocon topikba írtam valamit. Végre. :arrow:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Most egy kicsit szokatlan téma ezen a fórumon. :D

Tegnap volt a 2012-es jojó-világbajnokság, és az Artist Performance kategória nyertesei nálam is nagy sikert értek el! :LOL: :thumb:

Ez az előadás is AP-ban volt, és a sok szünet miatt kicsit kevésbé pörgős, de jobban illik a fórum tematikájához.

Szintén ehhez a témához kapcsolódik: a magyar Wikipédiát ismeri mindenki, de azért néha az angol verzión is akadnak fura dolgok. Ma ezt találtam:
Top 3 Players as of 2013: (results Taken From the World Yo-Yo Contest) 1st. Jess the Best 2nd. Sebastian Brock 3rd. Gentry Stein
1. LOL, 2013-as?
2. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy hogyan állították össze ezt a statisztikát. Mert ha mondjuk azt mondanánk, hogy aki a 2012-es versenyt megnyerte, az 2013-ig a legjobb, azt érteném, de az eredményeket elnézve marhára nem erről van szó; meg ez a Jess the Best nem tudom, kicsoda/micsoda akarna lenni... Vagy vicc, vagy összekeverte a szerkesztő a zenét a fellépővel.
Na meg az öt kategóriából melyiket nézték? ^^;

Szóval még az angol wikit is szerkeszthetik néha hülyék, mindenféle hivatkozás nélkül...

Ui: YoYo FTW!
Válasz küldése