Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

alvaro írta: 2017.04.11. 20:16 Ummm... Írtam itt olyat, hogy nézem a SU-t? Nem mintha nem lenne igaz, csak most meglepődtem :vigyor:
Nem is egyszer tettél rá utalást. :D Aztán persze lehetséges, hogy ezek csak annak tűnnek fel, aki szintén nézi, vagy legalábbis szegről-végről ismeri az SU-t. :D (Például volt egy ilyesmi mondatot, hogy "Madoka ellenségének lenni kb. annyira nehéz, mint Steven Universének." Vagy lehet Madoka helyett valami más animés kariról volt szó, de a mondat második felére tisztán emlékszem, ez pl. Steven paficista jellemére utalt, amit csak az ismer, aki valamennyire azért elmerült már a sorozatban. Aztán volt valami rövid kommented a Gemekről/fúzióikról is asszem, de mindet nem tudom már fejből visszaidézni. XD)
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Titkos írta: 2017.04.11. 20:20 (Például volt egy ilyesmi mondatot, hogy "Madoka ellenségének lenni kb. annyira nehéz, mint Steven Universének." Vagy lehet Madoka helyett valami más animés kariról volt szó, de a mondat második felére tisztán emlékszem, ez pl. Steven paficista jellemére utalt, amit csak az ismer, aki valamennyire azért elmerült már a sorozatban. Aztán volt valami rövid kommented a Gemekről/fúzióikról is asszem, de mindet nem tudom már fejből visszaidézni. XD)
Igaz lehet :) Azóta is tartom. Be kell valljam, az új évadot nem követtem, majd igyexem felzárkózni. Viszont nem hiszem, hogy Steven jellemében alapvető változás állt volna be. Ha valamivel, azzal biztos fel tudnának húzni...

Steven az én szememben valahol még Madokán is túl van egyébként. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki akár a legmélyebb morális mocsárból annyira kiborítsa, hogy eldöntse, hogy ez az entitás immár minden alapját elvesztette, hogy a jót lássuk benne, és úgy istenigazából hazaküldje valami durva gem powerrel. A Jók Tanácsának többi tagjából kinézem. Madoka egy szint után tuti képes lenne kiírni valakit a létezésből. Utána minden bizonnyal megsiratná. Egyedül, mert senki más nem emlékezne az illetőre, de ha emlékezne, se sírna, mert akit Madoka eltöröl, az aztán biztos, hogy megérdemli. Az ennél valamivel kisebb bűnösöket Nanoha brutálisan szétmaszterszparkozná, ehhez kétség sem fér. Hijiri Byakuren pedig mosolyogva számolna vissza, és senki nem szeretné tudni, mi történik, mikor eléri a nullát :drop:

szerk. Ja és igen nagyon röhögtem, mikor melóhelyen az alábbi feliratú zsákkal találkoztam:

http://imgur.com/J3eOiAH

Kár, hogy azon a helyen senki nem fogja megérteni az elvont hülyeségeimet.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Yuri helyzete a cartoon&comics univerzumban
Most annélkül, hogy mélyebben belemennék a témában az első meleg házasságkötésre fősodorbeli comicsnál egészen 2012-ig kellett várni.

Aztán ugye tavaly még a Disney is letagadta, hogy meleg lenne a Szenila nyomában látható pár. Idén pedig amikor a mozikba küldték a Szépség és Szörnyeteg című filmet ahol már felvállaták a dolgot, előtte még bedobták a Csillag kontra Gonosz erőket hogy ott is lehetett látni meleg karaktereket.

Természetesen az adult cartoonnokban már jó rég óta vannak ilyen karakterek. De a fiatalabb korosztálynak csak most kezdik ezt beadagolni.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Boldog/kellemes/szép/vallásos (a kívánt rész aláhúzandó) húsvétot kívánok mindenkinek! :xmas: (nincs nyuszi ez van helyette).
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok! :D

Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Boldog és részeg nyulat a tepsiben!
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Boldog nyulat mindenkinek! :D
Kép
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Boldog Húsvétot mindenkinek! :)
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ja tényleg :D Boldog húsvét! :vigyor:
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Balus »

Boldog húsvétot mindenkinek! Aztán csak óvatosan a tojásokkal... :D
Kép
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Jaja, boldog nyulat.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Boldogat!

Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Részemről is, boldog tojásozást szeretteitekkel! :lol:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Surci »

Kép
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Jaj, de sok kis Koscsej-tojást hozott az alien nyuszi... :lol:
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Surci: Ezt a Madokás képet még nem is láttam, pedig van a gépemen pár. Gyorsan lementettem, hogy meglegyen. :D
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Gondolkoztam rajta lehet elő kéne venni a sílécet a Szlovák alpokban biztos megmarad a hó a hét végéig. ^^
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Random: Az Ergo Proxy mióta lett ilyen "klasszikus anime"? XD Csak azért kérdezem, mert emlékszem, már abban az évben sem nagyon beszéltek róla, amikor megjelent, páran megnézték és kb. ennyi. XD Ehhez képest újabban egyre-másra jön elő különbözős animés szövegekben, videókban, stb., de kb. ilyen NGE-kkel meg hasonlókkal egy lapon emlegetve, mint egy ilyen "classic hypolt anime". Mióta? :lol:
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta: 2017.05.04. 06:19 Random: Az Ergo Proxy mióta lett ilyen "klasszikus anime"? XD Csak azért kérdezem, mert emlékszem, már abban az évben sem nagyon beszéltek róla, amikor megjelent, páran megnézték és kb. ennyi. XD Ehhez képest újabban egyre-másra jön elő különbözős animés szövegekben, videókban, stb., de kb. ilyen NGE-kkel meg hasonlókkal egy lapon emlegetve, mint egy ilyen "classic hypolt anime". Mióta? :lol:
Én jelentem a 9gag animés rovatában egy db. postot nem láttam róla. ^^
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Nekem olyan "újrafelfedezésnek" érződik kicsit, mint az volt az 1985-ös Angel's Eggel kapcsolatban a 2000-es éveket követően. Akkor emelték kultstátuszba, mint "Oshii mesterművét". ( :drop: )
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Akkoriban láttam, nekem nem alkotott korszakot.
Jó a csaj sminkje. Csak a nevére nem emléxem. Passz. :D
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hogy állnak a Japán idősek a külföldiekhez? Nos mint ahogy láttam meglepően intelligens modon.
Jó kis vidi érdemes rászánni azt a pár percet.

https://www.youtube.com/watch?v=hyXQXDkR26Y
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Tanulságos volt, köszönöm!
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

alvaro írta: 2017.05.12. 17:33 Tanulságos volt, köszönöm!
Nagyon szivesen ^^

Találtam, annyira aranyos volt hogy meg kell osztanom. (great urgent of kawaii spreading :D)

https://9gag.com/gag/axV8Ydp
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tulokos azt hitte, hogy a No Game No Life-nál jobban már semmi nem fogja felidegesíteni ebben a hónapban. Aztán Titkos mutatott neki egy cikket és megtudta, hogy a "moe fertőzés" akár még egy állatot is megbetegíthet. :( (De tényleg, igazából nem tudom, hogy mit gondoljak erről, de a "tünetek" teljesen ugyanazok, mint ahogy egy japán otakura hat egy anime csaj: nem szocializálódik az élő embertársaival, 24 órában a 2D-s "waifut" bámulja, stb. Én mondjuk épp ezért nem is raktam volna be az állatokhoz ezeket a promó kartonizéket.)
Kép
Válasz küldése