Viccek

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Vree »

Ennek a magyar megfelelője volt az a poén, amikor a "Szülészet" váróba besétáló kiskorú lányt (mindenki szörnyülködik, stb.) sorra kerülve a nővér áttessékeli a "Fülészet" feliratú ajtóhoz.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Vree írta: Ennek a magyar megfelelője volt az a poén, amikor a "Szülészet" váróba besétáló kiskorú lányt (mindenki szörnyülködik, stb.) sorra kerülve a nővér áttessékeli a "Fülészet" feliratú ajtóhoz.
Nem ismerem majd linkeld be ha esetleg rálelsz a neten valahol. :)
A mordályos nyul írta:
ViharTáncos írta: Monthly social quota

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a8 ... 00b_v1.jpg
::daisuki:: kell
Nem kis igény lenne rá úgy hiszem. :vigyor:
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Vree »

A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

:LOL: Fenomenálisak! Ráadásul ma is mennyit tanultam művészettörténetből :)
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rulez! :D Bár ami végképp beütött nálam, az a végén lévő dalnak a teljes verziója. Persze ez is paródia, meg minden, de én már a fele körül úgy voltam, hogy:

-Na Titkos, megkaptad a mai "80-as évek retro popdala" adagodat?

-Meg! *___*

Illetve totál más, de ezen majdnem hangosan felröhögtem. Mert tudjuk, hogy igaz! :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Egy kis DW poén, don't skip Nine! :D
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

ROW ROW FIGHT THE POYO

(Bírom hogy a játék még ki sem jött Japánban, és már előtte születnek ilyen minőségű crossoverek, arról nem is szólva, hogy a TTGL jellegzetes bele-az-arcodba jellege abszolút együttműködik a Kirby aranyossági faktorával)
Kép Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nos annyit meg kell hagyni zavarban ejtően jó grafika és elképesztő mozgás kultúra közös gyermeke. :thumb:

https://vimeo.com/78424222
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Dodgers írta:ROW ROW FIGHT THE POYO

(Bírom hogy a játék még ki sem jött Japánban, és már előtte születnek ilyen minőségű crossoverek, arról nem is szólva, hogy a TTGL jellegzetes bele-az-arcodba jellege abszolút együttműködik a Kirby aranyossági faktorával)
A játékot nem ismerem (már azon túl, hogy "Kirby, a rózsaszín kis gömb kalandjai"), de TTGL paródiák mindig jöhetnek. :3
Rui-chan írta:Kiégtem. :dirr:
Akarsz röhögni? XD Nekem már a moziban nézés közben is valami hasonló villant be ettől a jelenettől. XDDD Oké, nem pontosan ilyen, mert a magyar szinkronban nyilván nem "let it go"-t mondott, így kevésbé jött át az utalás, de már az gyanús volt, ahogy a Disney elkezdett kvázi "magának beszólogatni" ezzel, hogy "ez nem egy rajzfilm, ahol elénekelsz egy dalt és minden megoldódik!" XDDD
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Titkos írta:
Dodgers írta:ROW ROW FIGHT THE POYO

(Bírom hogy a játék még ki sem jött Japánban, és már előtte születnek ilyen minőségű crossoverek, arról nem is szólva, hogy a TTGL jellegzetes bele-az-arcodba jellege abszolút együttműködik a Kirby aranyossági faktorával)
A játékot nem ismerem (már azon túl, hogy "Kirby, a rózsaszín kis gömb kalandjai"), de TTGL paródiák mindig jöhetnek. :3
Maga a játéksorozat általánosságban egy kimondottan jó példája a "hogyan csináljunk minden korosztálynak egy aranyos, de mégsem vérkönnyű játékot" mentalitásnak a Nintendo részéről (nem mintha nem ők lennének a játékvilág Disney-je, de Kirby mégiscsak a maga kategóriája), de annak is példája, hogy a Kirby-t viszonylag rendszeresen használják arra hogy úgymond könnyen ússzák meg a bejáratott formulán való újítást, amit például egy Mario-nál már nehezebben mernek meglépni. Ez a mostani Kirby is a hagyományosabb részekből kerülne ki, csak most idézőjelben annyit csináltak, hogy hozzácsaptak egy mechát a formulához, amolyan pályák közbeni-végi extrának. Amit egyébként fogalmam nincs hogy honnan szalajtottak, de a 'net népének már bejött annyira az ötlet, hogy például már például a Gainax/Gunbuster pózzal is készült fanart, ahogy ilyen abszurd párosítás is készült, szóval szerintem lesznek még TTGL paródiák ezzel a játékkal kapcsolatban.
Kép Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1261
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Szakadok! Hirtelen nem is tudom melyik tetszik a legjobban. Az az országházas facsaró, az a trianon tálkészlet, LOL! Személyes kedvencem a Toldi GPS, talán annál röhögtem fel a legjobban vagy a Gellért koktél shakeren?? Mindegy, a többi is marhajó, lessétek:
http://hungarophilia.hu/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:Szakadok! Hirtelen nem is tudom melyik tetszik a legjobban. Az az országházas facsaró, az a trianon tálkészlet, LOL! Személyes kedvencem a Toldi GPS, talán annál röhögtem fel a legjobban vagy a Gellért koktél shakeren?? Mindegy, a többi is marhajó, lessétek:
http://hungarophilia.hu/
Zseniális. :vigyor: A tárgyakhoz tartozó rövid, egymondatos leírások pedig csak a hab a tortán. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Eredetileg ezt csak az Animeajánló topicba akartam linkelni Yuriko és Catrin Sonico-fangirl "coming out"-ja után, de így végignézve szerintem a Madoka-fanok legalább annyira fogják díjazni, plusz 1-2 egyéb cameo is befigyel a videóban. :D Aztán lehet, hogy mivel ez egy három éves cucc, csak én vagyok slowpoke és már mindenki rég látta. De ez utóbbiak is kapnak fájdalomdíjat, végignézhetik George R. R. Martin és J. R. R. Tolkien rap-csatáját. ("Még az "R.R."-em is elloptad!" -> "Nem érdekel minket minden egyes kib*szott faág háttértörténete!" zseniális! XDDDD)
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1261
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Titkos írta:Aztán lehet, hogy mivel ez egy három éves cucc, csak én vagyok slowpoke és már mindenki rég látta.
Ühüm, (valójában 5 éves) én legalábbis jóval előbb jelöltem malon, mint a sorozatot, de a másik linked ikszdé. :vigyor:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:De ez utóbbiak is kapnak fájdalomdíjat, végignézhetik George R. R. Martin és J. R. R. Tolkien rap-csatáját. ("Még az "R.R."-em is elloptad!" -> "Nem érdekel minket minden egyes kib*szott faág háttértörténete!" zseniális! XDDDD)
Ezt a videó-sorozatot én is követem többé-kevésbé és legtöbbször nagyon eltalálják a dolgot. Mondjuk nekem továbbra is a direktoros a kedvencem, bár pont David Lynchet kihagyni belőle nagy hiba volt.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:
Titkos írta:Mondjuk nekem továbbra is a direktoros a kedvencem, bár pont David Lynchet kihagyni belőle nagy hiba volt.
Ó igen, a rendezős is nagyon jó, a nevekről meg annyit, hogy "sajnos" túl sok jó van, mindenki tudott volna szerintem még minimum 1-2-t mondani, akit berakott volna. :D (Pl. haver megjegyezte, hogy "még Tim Burton mehetett volna melléjük a gothos stílusával" és arra is csak bólogatni tudtam. XD) Abba meg bele sem megyek, hogy magából a sorozatból hány kedvenc részem van, mert kb. szezononként van úgy legalább 2-3. :D Amikor pl. végigmennek az 1900-as évek orosz történelmén, vagy amire gyerekkorom óta vártam: "Teknősök vs Művészek" (aki látta, tudja... XD), stb-stb.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Felhőtlen szórakozás az egész családnak! :D

Ja, erről jut eszembe, ajánlom ezt a Perfect Blue trailert is. :lol:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Tudod mi az ökölszabály :D Minden, ami gyerekekről szól, az gyerekeknek szól. Ja, meg minden animált film is.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ti melyik szintnél tartotok? Van még lelketek? :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése