Keresem!

Itt lehet kérdezni, ha nem megy, nem érted, elakadtál, vagy egyéb kérdésed van.
symor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.05.18. 04:35

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: symor »

Gyermekkorom kedvenc anime sorozatára szeretnék rátalálni, ami már csak azért is nehézségekbe ütközik mert nem ismerem a címét, vagy a készítőit. Általános iskolás alsós koromban néztem nagy elszántsággal, azt remélem itt vannak olyan hozzáértők akik az emlékeim alapján meg tudják határozni mi is az amit láttam és szeretnék újra megtalálni:

Háborús, sci-fi anime sorozat, az emberiség alárendelt és/vagy háborús helyzetben áll egyfajta emberszerű óriásokkal, akik ellen az emberi katonák robotokká átalakuló vadászgépekben, erődként szolgáló anyahajó-robotokban ülve harcolnak.

A vadászgépek néha félig alakultak át, vadászgép orrukból lábak, fegyvertartó karok váltak ki, végigfutva a falon amivel a csatában szembekerültek. Igazi légicsatákkal, űrcsatákkal tarkított anime volt, a német adókon néztem a részeket.

Kérem segítségeteket a cím és alkotó megtalálásában.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

marci_attila írta:Azért kösz :D Tudom, túl nagyok az igényeim :dirr:
Amugy nem csinalnak ok rossz zenet, csak ne kelljen latnom...bar what was seen once , can not be unseen...XD akkor sajnos nem tudom honnan lehet...
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

marci_attila: a Cabos nevű programmal egyesével lehet számokat letölteni; lehet, hogy érdemes lenne megpróbálkozni vele.
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Yuriko-chan: Köszi, utánanézek. (amint leszek elég nem lusta hozzá :) )
IloveRenji írta:bar what was seen once , can not be unseen...XD
engem nem zavarnak :) Bár nem mondom, hogy szertnék úgy kinézni :D
symor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.05.18. 04:35

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: symor »

symor írta:Gyermekkorom kedvenc anime sorozatára szeretnék rátalálni, ami már csak azért is nehézségekbe ütközik mert nem ismerem a címét, vagy a készítőit. Általános iskolás alsós koromban néztem nagy elszántsággal, azt remélem itt vannak olyan hozzáértők akik az emlékeim alapján meg tudják határozni mi is az amit láttam és szeretnék újra megtalálni:

Háborús, sci-fi anime sorozat, az emberiség alárendelt és/vagy háborús helyzetben áll egyfajta emberszerű óriásokkal, akik ellen az emberi katonák robotokká átalakuló vadászgépekben, erődként szolgáló anyahajó-robotokban ülve harcolnak.

A vadászgépek néha félig alakultak át, vadászgép orrukból lábak, fegyvertartó karok váltak ki, végigfutva a falon amivel a csatában szembekerültek. Igazi légicsatákkal, űrcsatákkal tarkított anime volt, a német adókon néztem a részeket.

Kérem segítségeteket a cím és alkotó megtalálásában.



Megtaláltam önerőből, a Robotech Macross Saga-át kerestem. Most feliratot keresek hozzá, ezt a kérést az ennek szánt topikban is feltüntettem, de csakmert közel egy éve nem járt arra senki bátorkodom itt szintén megemlíteni.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

symor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.05.18. 04:35

Hozzászólás Szerző: symor »

Köszönöm Yuriko-chan, a feliratok.hu és az opensubtitles oldalakon már megtaláltam azt a három epizódnyi fordítást, ami könnyebben felfedezhető. Azt remélem van még egy eldugott anime-feliratokkal foglalkozó oldal, amelyiken a további 33 részhez találni feliratot.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

kerese azt a webcomic-ot, ami kb egy olyan háborús helyszínen játszódik, mint az Appleseed2004 eleje, és különböző színű csapatok (piros, kék, sárga stb.) bénázását mutatja be.

EDIT: megvan. Gone with the Blastwave! ajánlott^^ (van magyarul is)
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

outsyder írta:kerese azt a webcomic-ot, ami kb egy olyan háborús helyszínen játszódik, mint az Appleseed2004 eleje, és különböző színű csapatok (piros, kék, sárga stb.) bénázását mutatja be.

EDIT: megvan. Gone with the Blastwave! ajánlott^^ (van magyarul is)
Az jóság :D Ha nem találtad volna meg, tudtam volna szállítani a linket :)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

igazság szerint Khaos mondta meg (mégegyszer köszönet), csak nem itt, hanem a blogomban :3
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Keresem!

a SHINOBI live action magyarul leszinkronizált változatát :D :D péntekig akárki aki tud segíteni keressen meg püben. Arigato!


---------------

Okés, azóta megszerezve XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ayla 2008.05.25. 13:38-kor.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Plíízz... valaki..... már mindenütt kerestem, de sehol semmi. Persze lehet csak én vagyok béna. :wink:

Cromartie High School The Movie

Ez a sorozat live-action-ja akar lenni és igencsak megnézném, mivel csípem nagyon a sztorit. :cool:
symor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.05.18. 04:35

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: symor »

Sziasztok!

Keresem a Ghost in the shell - Stand Alone Complex 2nd - t avi formátumban. Torrent oldalon már felfedeztem saját erőből, csak épp nem tölti senki, ezért leszedni sem tudom. Ha valaki tud róla, hogy avi - formátumban fel van téve valamelyik direkt letöltő egységen (pl. rapishaed), vagy anime oldalon, esetleg normál sebességgel tölthető torrentként, kérem írja be ide a címet.

NAGY SEGÍTSÉG LENNE EGY MINŐSÉGI ANIME FÜGGŐNEK, NEKEM, AKI LÁTTA AZ ELSŐ SZÉRIÁT, DE A MÁSODIKAT NEM TUDJA BESZEREZNI ÖNERŐBŐL :cool:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ez ugyan torrent, de szerintem menni fog...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
symor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.05.18. 04:35

Hozzászólás Szerző: symor »

Köszönöm a segítséget anubys, egyáltalán nem baj, hogy torrent. A lényeg az avi formátumában van. Regisztráltam is, de a torrentcímek elavultak azon a letöltési útvonalon amit ajánlottál.

Ezért még mindig keresem szíves jótevőimet, segítsetek letöltenem a Ghost in the shell - Stand Alone Complex második szériáját valahonnan.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

A gits 2ndGIG-hez LMF batch torrent de kevés a seeder és különben is fenn van a gőzösön, szóval nem értem a problémát...
Kép
Avatar
IchiGo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2003.08.15. 12:32
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest ^^
Kapcsolat:

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: IchiGo »

Valaki tudja, hogy honnan tudnám letölteni az Angel Sanctuary OVA-ját és az UTENA movie-ját felirat nélkül? Előre is köszi!
Mindig van két lehetőség. Vagy nincs.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Az Utena moziról nem tudok nyilatkozni, de az AS OVA fenn van Usteamen softsubos verzióban.
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Olyan animés zenét keresek, amire lehet angol keringőzni (szóval lassú, és háromnegyedes). Ja, és szép :D
Ehhez szeretnék jó ötleteket kérni.
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: madfist »

csak bécsi-tempójú jut hirtelen eszembe: FMA OST3 - 16 - Butou
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: outsyder »

... az S. S. Astro mangát...
most fogják kiadni amerikában, de még reménykedem, hogy fellelhető valahol :roll:
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Valaki tud torrentet Hellsing OVA 5-re? anidb szerint november 21-én kijött már, de ennek semmi jelét nem látom.
És még valami, van egy RPG amit sehol sem találok: Shin Megami Tensei III:Nocturne, ez egy ps2 game. Lécci ha tudtok valamelyikre torrentet vagy akármilyen downloadot akkor tudassátok velem!
Köszi!
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: anubys »

Itt van belőle egy. Sajnos azt nem tudom, mit jelent az UnDub, lehet, hogy csak szinkron nincs rajta, de a felirat azért még angol. Legalábbis gondlom. Amúgy ha jól sejtem, ebből készült a Persona: Trinity Soul. Amit persze "jószokásom" szerint az első rész után elvetettem. De a játék még érdekelne, valamint láttam, hogy most jött ki a negyedik része, és nagyon jó értékeléseket kapott. (96%-a sorozatból messze ennek a legjobb az értékelése) :D

Hellsing-et jónéhányat találtam a Tokyo-n, de mindegyik RAW, és AniDb sem írja, hogy bárki megcsinálta volna már az ötödiket....
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Köszi a segítséget anubys :D De kicsit mellényúltál.
Én a shin megami tensei III-ra gondoltam, aminek a Nocturne a címe.
Te meg a PErsona 3-mat adtad meg. (ami egyébként megvan, az undub az meg azt jelenti, hogy eredeti japán szinkron, angol felirattal).
Egyébként kaptam már segítséget pü-ben.
Ja és itt megtalálod a különbséget a Persona és a Nocturne között: http://en.wikipedia.org/wiki/Megaten ha érdekel :D
a Persona:Trinity Soul-t én is elvetettem az első rész után, mert nem nagyon találtam összefüggést a játék és az anime között.
A PErsona 4 meg állítólag december 9-edikén jön ki az USÁban. Király lesz XD
Ja és az avatárom a Shin megami tensei: Digital Devil Saga 2-ből van, bár senki nem kérdezte.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Keresem!

Hozzászólás Szerző: anubys »

:oops: Akkor bocsánat, most utólag én is megtalátam...
Wikipedia alapján igen szép, kiterjedt univermummal rendelkezik. Kár, hogy sejtésem szerint hozzánk nem fogják elhozni a Persona4-et. Pedig az érdekelne... :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése