Anime OST beszerzőhelyek!

Mit, honnan lehet megszerezni, letölteni, vásárolni?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ignesis írta:http://www.tenshi.spb.ru/anime-ost/ ->nálam egy kicsit lassan jön...
OMG, a Ryvius OST-k!!! *__________* Tönkrement a CD amin voltak, és már azt hittem, sosem hallom ezeket újra... köfi~~ *___*
Annyira jó zenéje van ennek az animének... ::daisuki::
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Na jó, rengeteg letöltő progit írtatok, de most én is bedobom, mert nem láttam egyszer se- BearShare. Kb 400különböző anime zenét szedtem le vele.. meghatározhatod hogy mit keressen /kép, videó, zene, dokumentum, bérmi stb/ zenénél hogy pontosan milyen zenei fájlt pl mp3, wma, ogg, aac stb de ált. mp3 a tuti, illetve bitráta meghatározás. Amugy www.bearshare.com és asszem 5.2.4-es verzió. Ha már a gépeden van két mappa lesz az asztalon, BearShare és B.S. Downloads (ide dobja be, amiket leszedett) de a menüben valahol meg lehet határozni, hogy közvetlenül iTunes-ba /vagy más lejátszóba-gondolom/ mentse be. Röviden- pl inuyasha - zene - search. elkezdi belistázni, rámész arra ami kell, jobb egér- download. (ha ismered azt a zeneszámot, amit le akarsz tölteni érdemesebb pontosan rákeresni- pl Inuyasha - My Will) Ha a felső sorban kiválasztod a download menüpontot láthatod hogy hol jár százalékban. Van amikor érdemes nyomni egy Re-search-öt a Blue Gender-re van amikor van 200 találat, van amikor 3 db.. ja ha akarod te is feltölthetsz dolgokat a közösbe.. de nem muszály. Gondoltam inkább leírom mert a következő ugyis az lett volna, hogy-és hogy használjam? :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

A Yu Yu Hakusho azon free downloadjait keresem,mint pl a YYH Complete Vocal Collection,amiken azok a dalok vannak,amik az OST-okon nincsenek.Főleg az Eien no Rekuiemu/Eternal Requiem c. számot.Kösz.
Hanatarou desu.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Kérlek szépen, kattints IDE aztán válogass kedvedre :) Az eljárás- kiválasztod ami kell /yu yu hakusho-k közül/ majd belistázza mi van, megint választasz, és valahol középtájt ott lesz, hogy click here, de nem bal hanem jobb egér gomb-al, és cél mentése más néven. /rakhatod közvetlenül mp3 lejátszóba, asztalra mappába stb/ ingyenes, no reg/ Ezt most belinkeltem neked, de ha elösször mész az oldalra, a jobb felső sarokban válaszd ki hogy MP3S, majd az abc sorrendből ami kell, utánna már jöhet az a eljárás amit már leírtam :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Na megint itt vagyok...Honey and Cloverből keresem a Zundoko Bushit,amit Morita Shi!No!Bu! senpai énekelt a tizenvalahányadik részben...legalább a szövegét,mert van egy csomó ilyen dal kb. ugyanarra a dallamra,de azt a bizonyos szöveget még nem találtam meg...
Kösz.
Hanatarou desu.
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Kérlek bennetek, hol lehet a Spiral zenéjét letölteni?
Kép
Avatar
Alexiel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2006.01.26. 19:59

Naruto OST

Hozzászólás Szerző: Alexiel »

Hy :D
A Naruto OST-jét... honnan tudnám megszerezni? Minden Helpel közönöm x)
A secret makes a Women a Women (Detective Conan)
Avatar
KazukiFuse
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.14. 19:07
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KazukiFuse »

Nem tudom jobb helyen feltenni a kérdést ezért:
Valaki nem segítene megkeríteni az Ichi the killer c. anime zenéjét?
Nagyon megkösZönném!

-----
Alexiel írta:Hy :D
A Naruto OST-jét... honnan tudnám megszerezni? Minden Helpel közönöm x)
Az Isohunt.com-on fennt van
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

http://gh.ffshrine.org/soundtracks/view-all

Rengeteg Anime OST!!!! Jó szórakozást!!! :D
Kép
Avatar
aya-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.12.02. 19:45

Hozzászólás Szerző: aya-chan »

Antras írta:http://gh.ffshrine.org/soundtracks/view-all

Rengeteg Anime OST!!!! Jó szórakozást!!! :D
Nagyon jó kis oldal,köszi a linket! :D
Avatar
Susannah
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.03.02. 11:48
Kapcsolat:

beszerzés vásárlás

Hozzászólás Szerző: Susannah »

Sziasztok!

Mivel nemcsak beszerzés topicról van szó, hanem vásárlásról is, lenne egy kérdésem.
Egy barátnőm nagyon meg szeretené venni a Full Moon OST cd-ket (1-2) és a final live cd-t !
Én azt a tanácsot adtam neki, hogy kérdezze meg egy használt és új cdket is árusító zeneboltban, ugyanis egy másik barátnőm egy olasz dj nagyon nagyon fanja, és Debrecenbe hoztak neki rendelésre maxikat és lemezeket.
Válaszotokat előre is köszönjük!
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Antras írta:http://gh.ffshrine.org/soundtracks/view-all

Rengeteg Anime OST!!!! Jó szórakozást!!! :D
Meg rengeteg sok játékzenét is tartalmaz. Én innen szedtem le az összes Mario járék zenéjét.
Avatar
anyita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.22. 00:15
Tartózkodási hely: Tótkomlós

Hozzászólás Szerző: anyita »

hi!
Kéne egy kis segítség! Egyik haveromnak kellenének ezek a zenék:
Fumio Hayasaka - Seven Samurai (Soundtrack)
> Shinichiro Ikebe - Kagemusha (Soundtrack)
> Toru Takemitsu - Ran (Soundtrack)
> Masaru Satoh - Sanjuro (Soundtrack
Ha bárki tudja honnan lehet letölteni(torrent és dc kizárva),kérem írjon nekem!előre is köszönöm!
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

Nem tudja valaki megmondani hol találom meg a Bleach ost-jeit. Torrenten találtam De abban 1opst volt a többi meg a szinkronhangok éneke. Meg az oste-na az op és ed.k nem full verziósok, hanem anime verzió.
Nekem meg Az összes Openin és ending kéne full verzióban.
Nincs valakinek ötlete? ::umh::
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Avatar
anyita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.12.22. 00:15
Tartózkodási hely: Tótkomlós

Hozzászólás Szerző: anyita »

http//:downloads.khinsider.com
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Anime OST beszerzőhelyek!

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Hazánkban kiadott anime OST-ket keresek vagy más hasonló terméket. Én a magam részéről arról tudok, hogy az Animatrix OST-jét adták ki illetve az egyik Naruto játékhoz is került a boltokban egy ilyen. Illetve Csip-csup csodák Kalán néni karácsonya címmel egy bakelit lemezt amit a hazai szinkron hangok adtak ki. Ti tudtok/ismertek más egyéb kiadást?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Anime OST beszerzőhelyek!

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Kíváncsi lennék, hol érdemes még japán CD-ket vásárolni. eBay-ről és CDJapan-ről szereztem be néhány CD-t, de kb. 2 éve felfedeztem magamnak az Amazont, itt elég olcsón lehet japán CD-ket találni, és a szállítás is elég jó. Aztán rákerestem a Yahoo auctions-re, ahol szintén lehet olcsón találni CD-ket, csak a szállítás nagyon drága. Ti milyen beszerzőhelyeket ismertek még?

Amúgy a legutolsó CD-vásárlásom HIRO-X-től a Calling kislemez volt. Nézem a Prince of Tennis-t, és nagyon megtetszett az első két opening tőle. Amikor jobban utánajártam, meglepett, hogy összesen csak 5 kislemeze van. Azért döntöttem a Calling kislemez mellett, mert ez sehol nem volt elérhető neten, a többi dalait meg szerettem annyira, hogy vakon bizalmat szavazzak ennek a kislemeznek. Nem rosszak a dalok, de igazság szerint jobbra számítottam. A kedvenc kislemezem tőle a THE MEANING OF TRUTH és pont ez a legdrágább. Ezt valamiért csak 70-100 dolláros áron érhető el. Ha lenne ez olcsóbban, akkor lecsapnék rá.
Moon Breaker
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2011.07.08. 06:32
Nem: Férfi

Re: Anime OST beszerzőhelyek!

Hozzászólás Szerző: Moon Breaker »

Eladó CD Lemezek

Mindet a cdjapan.co.jp -ról rendeltem, kb. 2-3 -szor hallgattam őket - ( mind makulátlan-patika állapotú kívül-belül )

- Panty & Stocking with Garterbelt OST Pt.2 by TCY FORCE presents TeddyLoid - 4.000 Ft KÉP KÉP
- A/Z | aLIEz [Regular Edition] - 1.500 Ft KÉP KÉP
- Best Of Vocal Works [nZk] Hiroyuki Sawano - 4.500 Ft KÉP KÉP
- Aldnoah.Zero - Original Soundtrack [Blu-spec CD] - 4.000 Ft KÉP KÉP
- Star Driver: Kagayaki no Takuto Songs & Soundtracks ( 3 lemez ) - 5.500 Ft KÉP KÉP KÉP
- Akatsuki no Kuruma (from TV anime "Mobile Suit Gundam SEED") - 1.500 Ft KÉP KÉP
- Honoo no Tobira (from TV anime "Mobile Suit Gundam SEED DESTINY") - 1.500 Ft KÉP KÉP
- Kalafina - Magia [Regular Edition] - 1.500 Ft KÉP KÉP
- "Kantai Collection - Kan Colle - (TV Anime)" Intro Theme: Miiro - AKINO from bless4 - 2.000 Ft KÉP KÉP
- "Kantai Collection - Kan Colle - (TV Anime)" Outro Theme: Fubuki - Shiena Nishizawa - 2.000 Ft KÉP KÉP
- Macross F (Frontier) Intro Theme: Lion - May'n / Megumi Nakajima - 2.000 Ft KÉP KÉP

Ha többet veszel, adok árengedményt !

Igény esetén eladó egy Kenwood DPF-2030 CD lejátszó is 4000Ft -ért. KÉP

Posta nincs, átvétel személyesen nálam, vecsésen lehetséges.

csere : köszönöm, nem.

Küldj privát üzenetet ha valamelyik érdekel. (csak komoly érdeklődők üzeneteit várom!)



további szép napot.
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Anime OST beszerzőhelyek!

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Pálinka-állapotot olvastam patika-állapot helyett. T_T El is gondolkodtam azon, hogy az mégis milyen lehet? Megjegyzem, tökéletesen anti-alkoholista vagyok.

Na szóval, a Magia kislemez ennyi pénzért érdekelne. De probléma, hogy csak Vecsésen lehet átvenni. :( Na mindegy, ha legközelebb megyek fel Pestre, és meg tudom venni, akkor megoldom, hogy eljussak hozzád, és megvegyem.
Válasz küldése