J-Buli Szentendrén

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Feihung
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.05.21. 22:33

J-Buli Szentendrén

Hozzászólás Szerző: Feihung »

Hello!Mint gondolom sokan közületek, én is nagyon szeretem a japán zenéket.Mindefélét.Ámbár kevés szórakozóhely van, ahol ilyen zenéket játszanak.Azért gondoltam arra, hogy kéne csinálni egy bulit, akár rendszeresen.Én szentendrén tudok egy helyet, amit ingyen odaadnak, csak annyi a kitétel, hogy nem lehet semmit behozni és ott kell fogyasztani. Lényegében zenét mindenki hozhat, kérhet.
Kérdésem az hogy kit érdekelne ez a dolog?
Hány olyan ember van akit ez a dolog érdekel és milyen formában?
Ezzel egyetemben van még egy ötletem, ami talán vegyíthatő ezzel.Erről egy iwiw forum topicot is indítottam(szentendre városban), ahol az alábbi szöveg jelent meg.Jelzem ez külön ötlet volt, de ha bejön sokaknak, akkor vegyíthető a japán zenei bulival.
Idézem.:
Sziasztok!
Már régóta bennem van ez az ötlet.
Leírom mire gondoltam.
A dolog lényege az, hogy, aki szeretné úgy érezni magát, mint egy énekes a színpadon az nyugodtan elénekelhesse kedvenc dalait anélkül, hogy bárminemű énektudásra szüksége lenne!Playback, vagyis csak tátognod kell és előadni magad, úgy ahogyan szeretnéd.
Szervezünk egy helyet(már van is ötletem hogy hol és ingyen odaadják)és akit érdekel a dolog, az akár minden héten eljöhet és hoz magának számot.Csináljunk egy nagy bulit és tegyünk úgy, minha minden egyes számot egy sztár énekel a helyszínen.Kiválasztod a számodat, mi lejátszuk és csak annyi a dolgod, hogy úgy teszel, mintha te énekelnéd.A legcélszerűbb rávenni mindenkit arra, hogy veled csinálja, vagy hogy mindenki táncoljon.
Én sokat csináltam úgy otthon, egyedül, mintha én lennék az adott dal énekese és én adom elő.Gondoltam is rá, hogy megyek majd karaoke partyra és majd ott megmutatom.Csakhogy nekem nincs olyan hangom.Ezért gondoltam arra, hogy biztos vannak ezzel mások is így, és mi lenne, ha egyszer kétszer összejönnénk és egy nagy buli keretében mindenki megmutatja mennyire szeret egy számot, és mennyire szeret úgy tenni, mintha ő énekelné.Mindegy hogyan adod elő, de biztos vagyok benne, hogy élvezetes és jó buli.Ezt a nézők és az előadók is élvezik.Lényegében karaoke, csak nincs szöveg és nem kell ténylegesen énekelni.Persze nincs megtiltva.
Várom az ötleteket és hogy kit érdekel.Én tök jó bulinak tartom!!
Szóval ez a másik ötlet.
Várom a visszajelzéseket.
Buli időpontja szerintem péntek este.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

A tátogós részét nem tudom,én szeretem az élő karaokét (hallgatni :dirr: hangom nekem sincs), de j-zene buli JÓÓÓ lenne! SZENTENDRÉN!!! JEE!!! *szentendrei lakos* Remélem, összejön :D
Feihung
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.05.21. 22:33

Hozzászólás Szerző: Feihung »

Hehe :D :D :D
Végre valaki támogat!És ráadásul szentendrei.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Huh, jól hangzik :dirr: Ha sikerül beindítani a dolgot valszeg én is megfordulok majd ott XD
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Feihung
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.05.21. 22:33

Hozzászólás Szerző: Feihung »

FIGYELEM!
A J-PARTY SZENTENDRE már februárban létre fog jönni.Készült a témában egy honlap.Aki óhajt jönni vagy érdekli a dolog ott megtalálja az információkat.A rendezvény zárt körű, az ott található "Írj ha akarsz jönni" menüben tessék jelentkezni.

Köszönjük.
A honlap címe.:
http://j-party.gportal.hu
Avatar
Benyo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2004.03.29. 13:07
Tartózkodási hely: Egy kis világ melyet csak én ismerek

Hozzászólás Szerző: Benyo »

hmm... érdekesen hangzik, bár nem igazán szeretem előadni magam zenei formában, támogatom az ötletet, s lehet néha be is néznék, tahisi lakos lévén,
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Feihung:
Hmm, mennyi lesz a whisky kóla? :dirr:
Poént félre téve, ha már party lesz, legalább egy címet mondhatnál ÉS/vagy rakhatnál fel pár fotót is, h milyen a hely. A honlap meg egy pöppet üres, ahhoz képest, h februárban lesz ott vmi..
Let's begin, de gozaimasu!
Lezárt