Nyári AnimeCon 2008

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Nyári AnimeCon 2008

Hozzászólás Szerző: Shin »

Miért láttam azt , hogy ilyen téma még nincs?? Pedig még rá is kerestem! Hikari és Rage ha mégis van gomen!!

Nah szóval ki jön vagy nem jön vagy valami NyaCon-ra Győrbe?
Én ott leszek :-P bár bevallom az eljutás nem egyszerű...
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Kagain
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.10.19. 15:30
Nem: Férfi

Re: Nyári AnimeCon 2008

Hozzászólás Szerző: Kagain »

Hali!

Én ott leszek.
Amit ezzel kapcsolatban kérdezni szeretnék: a kassza nyitása mikor lesz? Mert azt látom, hogy 10h-kor kezdődik a rendezvény, de jegyet mikortól lehet venni helyben? ::vic::
I'll let some air come in the window
Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio
Coz they play shit, like... you know
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Nyári AnimeCon 2008

Hozzászólás Szerző: Shin »

Én úgy tudom 9.30tól lehet a jegyeket megvenni.
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
yxxxy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.07.19. 17:55
Nem:

Re: Nyári AnimeCon 2008

Hozzászólás Szerző: yxxxy »

találtam egy oldalt, ahol van egy rövid videós összefoglaló az idei győri NYári AnimeCon-ról!!! NÉzzétek meg!!! (lehet, hogy rajta vagytok:))
itt a link: http://www.hircity.hu/cgi-bin/hircity/i ... 8&nyelv=hu
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Nyári AnimeCon 2008

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Magam ugyan nem találtam meg, de azért egész tűrhető volt, bár mintha a tavalyi jobb lett volna.

Itt szeretném jelezni, hogy keresem az illettőt aki 2:3-ra elvert Maxival Soul Caliburban :dirr: Jó, ez most különösebben nem volt komoly, de azt meg kell hagyni a konzolszoba felszereltsége 5* volt.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Nyári AnimeCon 2008

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Lehet valahol infót találni az eredményekről? Első sorban a cp érdekelne
Kép
Christo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.07.21. 03:07

Re: Nyári AnimeCon 2008

Hozzászólás Szerző: Christo »

FÉNYKÉPEK_ANIMECON_2008_GYŐR

http://www.gigasize.com/get.php?d=tdz9dq1mrwb

rengeteget fotóztam, de ezek már válogatott képek (a homályosakat nem tettem fel), 167 kép van, eredeti 2000mittoménhanyas felbontásban

mindenről fotóztam szinte, érdemes mindenkinek megnézni őket

Én megelégedtem ezzel a színvonallal is, bár tényleg voltak amik kétség kívül rosszul lettek megoldva. Pl ha valakinek megy a vonata és nem marad ott másnap hajnalig, annak nem biztos hogy mindegy hogyha késik a műsor.
Persze mint mindennek, ennek is biztosan van oka. Elvégre nyár van és hát mégiscsak vidéken kellett megrendezni a cont, távol az megszokott anyavárostól, budapesttől. Persze nem tudom hogy mik azok a dolgok amikben ez hátrányt jelent mert nem vagyok tisztában minden részlettel. Például azzal, hogy előre megvan minden a conokhoz (személyzet, a technikához kellő eszközök...satöbbi), csak a kibérelt helyiség az ami máshol van, vagy pedig egyes technikai kellékeket is a helybéli animés társaságok vagy más egyéb szervezetek biztosítanak.

A budapesti cosplay szerintem is jobb volt, de én ezt is szivesen néztem végig. Az afterparty viszont nem volt valami nagy durranás. A lányok akik kezelték a DJ gépet tőlem kértek USB kábelt mert hogy "nem tudtak hozzáférni a géphez". Persze ez nekem nem baj, viszont egy kicsi kakaót lehetett volna még adni rá. Ha kell én szivesen segítek legközelebb, nagyobb hangfalakat tudok szerezni és van pár DJ ismerősöm, meg akik régen TV-ben dolgoztak.

Amúgy szerintem látnivaló volt fiúknak is és lányoknak is egyaránt, szóval efelől senki nem panaszkodhat ;)

Ilyenek miatt meg kár kiakadni hogy nem készült el a death note magyar manga, mert úgyis a csapból is az folyik, szóval ennyire nem kell érte rajongani hogy nem bírtok ki 2 napot a con után.

Én még csak egy conon voltam ezelőtt, annak is csak a második napján, de szeretnék ezentúl minden conon ottlenni, és ezen a Matsuri napon is, miskolcon.

Ha én ott leszek és sikerül szereznem fényképezőt (1 éven belül talán venni is... de ha már veszek akkor nagyon jót veszek, ami viszont 200ezer forint), és egy rakás kép készül biztosan mindenről ;)

A fotókat feltöltöttem rapidsharere is, ha valaki nem tudta letölteni a másik helyről, innen le lehet tölteni:
http://rapidshare.com/files/131234514/a ... k.zip.html


Ja és annyit szeretnék még hozzátenni, hogy MONDO-ba meg mindenféle újságba, honlapra fel lehet tenni a képeimet. Ha fontos hogy a nevemet ne kelljen melléjük írni akkor azt sem kell.
A kérés nyilván csak annyi, hogy módosítatlanul (átméretezni persze lehet, csak azt nyilván méretarányosan ;)). Tudom hogy ezek evidens dolgok, de azért a teljesség igénye miatt mégis leírtam.

Üdv mindenkinek!
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Re: Nyári AnimeCon 2008

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Christo írta:.A lányok akik kezelték a DJ gépet tőlem kértek USB kábelt mert hogy "nem tudtak hozzáférni a géphez". Persze ez nekem nem baj, viszont egy kicsi kakaót lehetett volna még adni rá. Ha kell én szivesen segítek legközelebb, nagyobb hangfalakat tudok szerezni és van pár DJ ismerősöm, meg akik régen TV-ben dolgoztak.
Az egyik lány én voltam,legfőképp én kezeltem. Annyi volt,hogy akik fel voltak bérelve mint DJ, nem értettek hozzá, mi meg odamentünk kérni pár számot,és akkor mondták,hogy jólvan,kezeljük mi. :shock: Namost a playlist tele volt anime opneingekkel és endingekkel, "normális" zúzós szám sajna alig akadt, így másfél óra után nagyon rossz lett az afterparty. kb csak a mi társaságunk zúzott hajnali 2-ig. Ha ezt tudom akkor elhozom az itthon lévő sok gigányi japán partyzenéim. ^^' Kakaót nemtudtunk adni rá.Próbálkoztam,ügyködtem a gépen de ott már nem lehetett.
Pecsában szerintem nem lesz gond a hangositással,de itt sajna volt,ezvan ^^ én azért élveztem. =)
Christo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.07.21. 03:07

Re: Nyári AnimeCon 2008

Hozzászólás Szerző: Christo »

Abból a sok gigányi japán partyzenéből kaphatok valamennyit? :D:D
Lezárt