Anime Variety (szeged)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

pl itt egy ilyen vetítés ;)
Nem csak a fórumon kell körülnézni, az aoianime egy nagyon jó infós oldal :P
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

DeluksZ írta:Nem csak a fórumon kell körülnézni, az aoianime egy nagyon jó infós oldal :P
Köszi! Ha jól emlékszem azt már korábban is néztem , csak akkor úgy látszik nem figyeltem eléggé... Mivel most nem tudtam menni, majd a jövő héten már szeretnék...
Kösz mégegyszer.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Nincsmit. Sztem még simán van vetítés pesten, csak jobban körül kell nézni.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Pesten minden megvan, ami szem-szájnak ingere... Csak jól körül kell nézni. Olyan könnyen el lehet venni annyi minden között...
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

DeluksZ írta:Legközelebb 28.án lesz asszem vetítés.
Akkor biztos nem lesz, mert akkor szünet van a suliba. 21.-én azaz jövőhét hétfőn lesz a Perfect Blue
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Nah ma Perfect Blue... jön vki? :lol:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hagyjanak békén... Elegem van a Grand Caféból... Ma is voltam ott... Blöeh... ><
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

Narumi írta:Hagyjanak békén... Elegem van a Grand Caféból... Ma is voltam ott... Blöeh... ><
mi volt a Grad Caféban???

(mellesleg, ha Pesten van minden miért akar minden pesti Szegedre jönni vásárolni? :lol: )
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Amy: Kötelező mozinézés médiaóra keretében. Az ötödik pecsétet kellett megnézni...
Tényleg jó kérdés, hogy Pestről miért akarnak lejönni. Vagy már annyira nagy ott a kéosz, hogy senki nem talál semmit. XD
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Most hétfőn nem voltunk olyan sokan. (kb 40-en) Remélem nem a Goddess movie riasztotta el az embereket.

Legközelebb április 4.-én lesz az Akira.

Egyébként kinek, hogy tetszett a Perfect Blue? Nekem bejött pedig egyáltalán nem rajongok a thrillerekért.
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

A SZMAK-ba csak úgy simán el lehet menni vagy azért nem árt előtte valakinek e-mailt küldeni ::jhuh::
Kép
Kép
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

tök simán el lehet menni, de ha mindenképpen akarsz valakinek írni akkor az a fölötted hozzászóló Pojki legyen :wink:
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Szabi írta:A SZMAK-ba csak úgy simán el lehet menni vagy azért nem árt előtte valakinek e-mailt küldeni ::jhuh::
Gyere nyugodtan, a portástól kérdezd meg, hogy melyik terembe van a Szegedi manga és anime klubb. Jó esetbe tudja, hogy hol van. :) Ha jó az idő lehet, hogy kimegyünk szabadba. De csak később.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Chihorot vetitették most. Habár némi teknikai problémák adódtak... (értsd a film felétől kb 5 secet késett a sub^^) azért remélem mindenki élvezte, hiszen a Chihirot nem kell imádni, de nem lehet nem szaratni azokkal a jellegzetes Miyazaki karakterekkel:)

köv hét Hoshi No Koe (??? nagyon kétes de remélem hogy lesz.. mit remélem... AKAROM) és Kenshin... még nem tudni hanyadik OVA.
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

Ah! Arra jó lenne elmenni!! Engem leginkább a Hoshi no Koe érdekelne! Végre egy jó kis mechás anime a filmvásznon ::jsmile:: .
Már az Akirára is el akartam menni csak tökre elfelejtettem. Olyan jó lenne, ha lenne End of Eva vagy Death and Rebirth valamelyik vetítésen. Úgy is egy klasszikus anime miért ne nézhetnénk meg. Olyan jó lenne!!! ::bawl::
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Akirával is az volt sztem a baj, hogy már fél ország látta, az is akiket nem érdekel az anime :lol: Persze valamilyen szinten érthető a kalsszikus anime=vetítendő anime, de én jobban örülnék, ha nem ugy mennék el minden vetítésre hogy Xedik alkalommal látom a bemutatott alkotásokat, mint ahogy eddig:)

A hoshi no koe-ra inkább Romantikus animét mondanék, bár tény hogy a Tracerek sztem verik az EVA-kat ( :oops: ) Hoshi No koe mindmáig a kedvenc romantikus animém... remélem ha vetítik nem fogom megkönnyezni 50 ember előtt, mint ált. otthon a szobám magyányában:)

EVÁk engm nem annyira érdekelnek, ámbár nem lenne rossz egy közvéleménykutatás, hogy az eddigi résztvevőknek melyik anime jött be leginkább, és ha pl 80% Chihirot mond akkor nem lesz Elfen Lied Vagy valami hasonló atomblood killer hardcore psycho cucc :)

Az EVA OVA-khoz csak annyi, hogy azok a sorozat után játszódnak nem? Nah most nemhiszem hogy mindenki leül megnézni húsznál is több részt a movi előtt :oops: de tőlem mehet, és ott leszek szokásosan a leghátsó sor legjobboldalán... de legalábbis a jobb oldalon vhol:)
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

Szerintem ez olyan dolog, hogy aki már látta az anime-t az azért ül be, hogy láthassa kivetítőn és 5.1-ben. (Mint szerény személyem aki szintén látta már egy párszor) Szerintem az NGE rajongók ugyanezért ülnének le megnézni. A sorozat kérdést meg szerintem az első movie-val lehetne megoldani mert az a sorozatot foglalja össze röviden. Nem biztos, hogy mindenki megértené, de azért egy próbát megérne.
"This is what I live for.
This is the purpose of living for those who have no life."
Zone of the Enders
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

... vagy előtte szólni, hogy NGE lesz és kis ismertetőt írni aztán osztogatni vetítés előtt. Sztem nem lenne nagy hülyeég. "Most levetítünk egy Moviet, de ennek az előzménye egy sorozat ami lényegében arról szól hogy van a Shinji... and so on" sztem tök prof dolog lenne:)
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

Na!! Ha megpróbálok csinálni egy leírást akkor lehetne belőle valami?
Ha kell hozom a movie-kat is!!! Megvannak jó DVD minőségben!!!!
Csak a nyomtatást kéne még valahogy megoldani.
"This is what I live for.
This is the purpose of living for those who have no life."
Zone of the Enders
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Hát ha EVA movikat akasz vetíttetni úgy hogy valami meg is maradjon belőle az embereknek és tisztában legyenek azért az anime "jelentőségével" akkor kellenének ezek a kis papirkák. Creccával kell megdumálni, mert asszem be vanak már tervezve a flmek, de akármi is lehet még belőle. Remélem felnéz vmikor forumra, ha nem akkor meg felhivom.
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

Oké. remélem lesz belőle valami! Én legalábbis nagyon szeretném megnézni.
"This is what I live for.
This is the purpose of living for those who have no life."
Zone of the Enders
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

DeluksZ írta:... vagy előtte szólni, hogy NGE lesz és kis ismertetőt írni aztán osztogatni vetítés előtt.
röhögni fogsz, de ezt megcsinálták. az EoE bemutatoján Japánban. a mozi bejáratánál osztogattak 1 kis piros füzetecskét, amiben leirták, hogy ök ezt ugy gondolták hogy...
no comment
Kép
Avatar
Matt-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.03.23. 15:00
Tartózkodási hely: Szegedi NERV HQ.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Matt-kun »

Nem röhögök mert ezt tudtam már rég. Az a piros kis könyv volt a Red Cross Book. De attól még meg lehet próbálni.
"This is what I live for.
This is the purpose of living for those who have no life."
Zone of the Enders
Avatar
Pojki
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.10.06. 09:55
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP

Hozzászólás Szerző: Pojki »

Creccának igy is elég baja van nemhogy mindenféle papirokat osztogassunk. Egy papiron meg nem lehet összefoglalni a teljes eva sorozatot. Én ezt nem tartom jó 5letnek. Szivesen megnézném én is az EoE-vát filmvásznon de még sok anime van amit le lehetne vetíeni és nem kell hozzá információs füzet.
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Hát igen a papírfecni és az Információs füzet közt van különbség:) ezexerint nem lesz EVA... hogy stilusos legyek.. EVAn, ezt kell szeretni:)
Tényleg csak addig lesznek vetitések, ameddig a plakáton fel vannak tűntetve vagy csak addig van meg a fix program?
Válasz küldése