Hazai DVD kiadványok

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

anubys írta:Nekem is újdonság, de nem vagyok Bebop fan, szóval nem csapok le rá. Ellenben ha felröppen valami hír Haibane díszdobozos kiadásról, teletöltött extrákkal, feltétlen szóljatok. Ideje felébredni!
Annak én is... örülnék? Vagy féljek előre, ha szinkronizálni akarná valaki? :shock:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A Bebopot már megvettem egyenként, úgyhogy ezt kihagyom.

A díszdobozos Haibane kiadásra viszont én is rárepünék! :D Szinkron nem kell, elég a felirat! És akkor a keleti szél becsukta a mesekönyvet
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Mariko írta:A díszdobozos Haibane kiadásra viszont én is rárepünék! :D Szinkron nem kell, elég a felirat! És akkor a keleti szél becsukta a mesekönyvet
Szerintem én is, annak ellenére, hogy otthon csücsül a dobozos amriki kiadás és egy echte cog.1, amit véletlenül halászott nekem egy hwsw-s fórumtárs az Akibán jártában-keltében, meg két különböző fansub, továbbá a saját verzióm dupla hanggal (alapvetően nem szeretem az angolt, de Carrie Savage olyan kawaii :D), dupla felirattal (magyar is), amit a japán dvd-k anyagából muxoltam (valamivel jobb minőség, na meg LPCM hang), részenként kb. 1.4GB, fanartok és egyebek... A szoba másik felében meg a ...niwa de könyv, amiért keményen megharcoltam az ebayen :D Talán itt már lehet rám furcsán nézni, bár nem ártok ezzel senkinek :)

(még a "mangák" is jól jönnének, egyszer talán összefutok velük :))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alvaro 2008.06.04. 20:58-kor.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Tudom, hogy csákbamacska, de berendeltem a Batman DVD-t. Nagyon bízok benne, hogy lesz olyan nívós, mint az Animátrix lett...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: anubys »

Szept. 15-től kapható a Vampire Hunter D - Bloodlust egylemezes kiadásban. "Kemény" 990 forintér. :mosoly:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Ma láttam egy nagy köteg Ghost in the Shell DVD-t a Media Marktban, 990 Ft darabja.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Akciós DVD-k a Tescóban, köztük Cowboy Bebop, Full Metal Panic, Ghost Stories és Trigun - mind a négy 16-os karikás, és mindegyikre rá van b***va a "gyerekmese" matrica. Na ilyenkor sípol ki a fülemen a gőzzé forrt agyvizem.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: anubys »

Hiába no, el kell azokat adni, bármi áron! :)

Amit sajnálok, hogy hiába vártam még Karácsony előtt a Perfect Blue kiadását, már nem kerül idén a fa alá. :(
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Igen, én is olvastam, hogy csak tavasszal várható. De én nem csodálkozom, egy éve ilyenkor a Ghibli-filmek kiadásával is el voltak csúszva.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: anubys »

(Számomra) meglepő dologot találtam. Holnaptól kapható a Bleach és a Death Note díszdobozos (5DVD-s) kiadása. Gondolom, mindkettőn 17-18 rész lehet összesen, így majd a DN 2, a Bleach 3 dobozra fog kijönni. És szerintem az ár is teljesen baráti. Még pont beférhet a fa alá. :D
(Hozzáteszem, úgy látom, csak a kölcsín ilyen szép, extrákban a legkevésbé sem "bővelkedik" a kiadvány...)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

A Perfect Blue-t én sajnálom, hogy nem jelent meg, de így legalább jövőre is lesz mire költeni. A DN díszdoboz viszont ott lesz a fa alatt, jónéhány mangával egyetemben. Egyébként a Xpressen egy nap alatt jól megdobtók az árát egy ezressel+ az átlagon felüli, magas szállítási költség. :weh: Áldom az eszem, hogy inkább a MangaFannál rendeltem meg. Egybként hivatalos forrás közölte, nem biztos, hogy lesz boltokban. :?
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: anubys »

Április elselyén újabb Ghibli animével bővül a haza kínálat az Umi ga Kikoeru "személyében".
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én már tudtam, hogy meg fog jelenni, csak azt nem, hogy mikor (köszi az infót), úgyhogy szerintem elő is rendelem nemsokára. Viszont a Perfect Blue-hoz még mindig csak annyit tud hozzászólni az xpress.hu keresője, hogy "NINCS TALÁLAT!"...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: anubys »

:(
Igen, sajnos én is hiába nézegetem minden héten, hátha feltűnik a kínálatban. :(
Húsvét magasságában azért már mindenképp illene megjelentetni.

Valamint aki eddig nem szerezte be a Ghibli-gyűjteményt, az most pótolhatja hiányosságát, egy rekem akció keretén belül. :)
Ghibli sorozat féláron.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Basszus, annyira utálom, hogy a végén mindig az szív, aki lelkiismeretes rajongó módjára már a megjelenéskor megrendeli a cuccokat, és a teljes árat leperkálja. :mad:
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Yuriko-chan írta:Basszus, annyira utálom, hogy a végén mindig az szív, aki lelkiismeretes rajongó módjára már a megjelenéskor megrendeli a cuccokat, és a teljes árat leperkálja. :mad:
Hagyd el, alapvetően megkapod a cuccot a pénzedért, az attól nem lesz kevesebb, hogy később kevesebbért is hozzá lehet jutni. Ha akkor úgy érezted, megéri, szerintem kár bánni utólag. Ha meg igen, akkor gondolkozz előre, kb. minden ilyen dolog olcsóbb lesz idővel - az idő így itt is pénz. Ha megéri a különbözet a várakozást, annyira nem sürgős a dolog, akkor igazából lehet várni. Ha nem, akkor azért az időért fizetsz, amennyivel előbb megkapod (akár úgy is vehetjük, hogy tovább birtoklod az adott jószágot). Kár a lelkiismeretet idekeverni - a leglelkiismeretesebb rajongó letölti, és az árat elküldi a készítő gárdának egy zárt borítékban, kiiktatva a kvázi fölösleges kiadói-terjesztői láncot (bár a terjesztés ehhez hasonló megreformálása még a (remélhetőleg elkövetkező * értsd lesz és élni fogunk, sőt ráérünk olyan, a közvetlen túlélés szempontjából merőben fölösleges dologgal foglalkozni, mint anime *) jövő zenéje :vigyor:

(Persze szinkronos cuccnál szét kell osztani a boríték tartalmát, és az itteni stábnak kell küldeni egy részét :!:)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Köszi, alvaro, most már sokkal jobban érzem magam. XD
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Yuriko-chan írta:Köszi, alvaro, most már sokkal jobban érzem magam. XD
Mostanában valahogy egyre nagyobb sikerrel vidítom fel magam körül az embereket :hammer: :knife: :hee:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: anubys »

Néha kicsit engem is bosszant az ilyen leértékelés, de most ezen nem húztam fel magam. Még hiányzik egy pár darab a gyűjteményből, lassan azokat is ideje lesz beszerezni.
Bár a legfőbb vágyam a Ghibli-k közül az egy Vadon hercegnője lenne! :cry:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kagain
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.10.19. 15:30
Nem: Férfi

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Kagain »

Én csak azt nem tudom, hogy a fenébe fogom ezt a 13. lemezt beletenni a 12 férőhelyes díszdobozomba?
Röhej.
I'll let some air come in the window
Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio
Coz they play shit, like... you know
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Én viszont tudom, hogy nem fogom egyszerre kiperkálni értük a pénzt, még féláron sem, inkább mindig veszek egy-két lemezt amikor úgy jön ki.
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

Áprilisban jön a Perfect Blue. Hírként már elküldtem remélem hamarosan kint is lesz. Egyben jön a Sky Blue című dél-koreai alkotás is.
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Narumi »

anubys írta:Bár a legfőbb vágyam a Ghibli-k közül az egy Vadon hercegnője lenne! :cry:
Ja persze, azt kihagyták, pedig én is nagyon kedvelem. De remélem, hogy egyszer újra felfedezik, és kiadják DVD-n.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Épp próbálnám előrendelni az Ocean Waves-t és a Perfect Blue-t, de nem enged be az xpress.hu, mert
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80040e31'

[Microsoft][ODBC SQL Server Driver]Timeout expired

/shop/login.asp, line 279
:?

Szerk.: a sokadik próbálkozásra sikerült bejelentkeznem, és nagy nehezen beraktam a kosárba a termékeket, de a rendelést nem tudom leadni... Iszonyatosan lassú az oldal. :mad:

Szerk.2.: f*sz*, most már a kosaram is spontán kiürült, és amikor újra bele akarnám tenni a terméket, a rendszer ahelyett, hogy elvégezné a műveletet, percekkel a gomb lenyomása után közli velem, hogy a kosaram jelenleg üres... ::argh:: Na jó, nekem erre most nincs időm...

Szerk.3.: közel 2 óra alatt sikerült leadni a rendelést 2 db termékre, gratulálok. De legalább csak egy visszaigazolást kaptam, és nem kellett szembesülnöm azzal, hogy esetleg 10-szer rendeltem meg ugyanazt.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hazai DVD kiadványok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én anno rendeltem tőlük egy IY DVD-t, mert minden újdonság náluk van kint az oldalon leghamarabb, és gondoltam úgy lesz a leggyorsabb. Ehhez képest egy hónap múlva hozták ki, amikor már minden sarki boltban kapni lehetett, én meg már úgy voltam vele, hogy tuti elfeledkeztek róla.
Megoldás: Használd te is "híroldalnak", mint én. :D Náluk szoktam megnézni, hogy mikor mi jelenik meg, hogy aztán egy gyorsabb/normálisabb boltban megvegyem. XD
Kép
Válasz küldése