Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Én azt hallottam, hogy a második Bleach DVD-doboz akkora anyagi bukta volt, hogy az Elemental nem ad ki több anime DVDt, tehát a Bleach mellett az FMAt is végleg elkaszálták :roll:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Francba. :( IY sem lesz már soha az életben kiadva, az biztos, de reméltem, hogy Mangafanék azért jobban nyomják, mint az RTL klub.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Ezek szerint még rosszabbul, de ha egyszerűen nincs rá igény :neutral:

Úgyhogy jelenleg semmilyen magyar anime kiadásra nem számíthatunk.
Legutóbb is csak a CornerFilm hozta ki az Égenjárókat, ami valószínűleg nem lehetett valami nagy siker, mert azóta sem jelentettek be mást.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Mangafanéknak nem mehet túl jól a bolt, mert én úgy vettem észre mintha a DVD-k mellett a mangakiadás terén is visszavettek volna az utóbbi időben.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: scineram »

Nem tudom, hogy kelt az FMA, de nem lepődnék meg, ha a Brotherhood is betett volna nekik, amit még szívesebben látnának a népek. Szinkronja is már van egy ideje. Egyébként szerintem az egész magyarországi dvd kiadás halott ügy.

Új mangákat nem nagyon hozott ki a Mangafan, de a régi sorozataik azért jönnek, nem? Nana meg Naruto azért csak jönnek, vagy azokat sem veszik? Hellsing és Disznót már talán be is fejeződtek.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A DN-t és a Naturót szorgosan adják ki, de pl. Nana már régen volt. Engem leginkább az zavar, hogy a decemberben beharangozott 3 új cím közül eddig egyedül a VK-ból jött ki egy kötet, pedig már lassan fél év eltelt a bejelentés óta.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: anubys »

scineram írta:Egyébként szerintem az egész magyarországi dvd kiadás halott ügy.
Valószínűleg ez annak is köszönhető, hogy a hazai fandom jelentős része nem épp a fizetőképes réteghez tartozik. A másik tényező, hogy eléggé rá lettünk szoktatva az olcsó-DVD vásárlására. Én is inkább az akciókat szoktam figyelni. Kivétel ez alól, ha valami kedvencet adnak ki, így csaptam le pl annak idején a GitS limitált kiadására. De így voltam a Perfect Blue-val is.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Plusz ugye a "minek vegyem meg, ha le is tölthetem?" mentalitás is nagyon dívik nálunk. Míg a mangákra azért többen beruháznak, mert papíron olvasni mégis másabb, mint monitoron (bár épp a Conon mesélte az egyik eladó, hogy ott is inkább csak a magyar nyelvűeket veszik, a külföldi mangák árulása speciel veszteséges nekik), addig a DVD-nél gyakorlatilag nem is nagyon van különbség a két verzió között, max ha a magyar szinkron, vagy a szép díszdoboz miatt veszik meg. (Meg ha netán még extrák is kerülnek a lemezre, de anime esetében azt hiszem ez nálunk már tényleg ritkaság.) És persze tényleg ott van az ár is, jól mutatja ezt, hogy míg mangákból még most is folyamatosan tudok venni 2-3, nem éppen rövid sorozatot (ráadásul angolul), addig külföldi anime DVD-kből eddig egész életemben csak kemény két sorozatot vettem meg, azokat is azért, mert egyrészt "überalles" kategóriások nálam, másrészt, mert csak 26 részes mindkettő.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ez részben azért is van, mert valójában ez a jövő. DVD már csak a minőség miatt sem versenyképes. Hiába van meg a Paprika, ha a tévémre inkább az 1080p ripet teszem ki. Ezek után tényleg nem sok értelme van beruházni, az alkotók támogatásán túl. ttől függetlenül a kedvenc sorozataim megvételét én a legkevésbé sem bánom, de ez aligha fogja elvinni.

A mangakiadás is érdekes. Azért ha én olcsóbban tudok importálni, mintha bemennék az Animelandbe, úgy az, hogy a külföldi mangák veszteségesek, gyanús. Akkor miért is árulják őket? A hazaiak között meg szűkül a piac, a kínálat. Emlékszik még valaki arra, a Gravitation és az Angel Sanctuary is elkezdődtek valamikor? Nem hallom, hogy még most is futnának.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

A BluRay meg még drágább, még neccesebb kipengetni érte a sok pénzt, ráadásul sokaknak nem volt még kerete arra sem, hogy beújítson a megfelelő technikára. Én speciel nem terveztem, hogy egyhamar fogok, bár ez a "Bocs, már kb semmilyen letöltött cuccot nem tudsz megnézni, vegyé új gípet!" helyzet már nagyon idegesítő. :neutral: A technika túl gyorsan fejlődik ahhoz, hogy pénzeljem a lépéstartást. Pláne, hogy az esetek nagy részében bőven elég nekem a rongyosra nézett VHS minőség is. Nem egy olyan kazim van otthon, és elvagyok vele.

Juj, gyorsan egy ON-t: végigfutva az Xpress animerészlegét, már csak 1-2 olyan cím van, ami nincs meg ÉS lehet még érdemes lenne beszereznem.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

A mordályos nyul írta:A BluRay meg még drágább, még neccesebb kipengetni érte a sok pénzt, ráadásul sokaknak nem volt még kerete arra sem, hogy beújítson a megfelelő technikára. Én speciel nem terveztem, hogy egyhamar fogok, bár ez a "Bocs, már kb semmilyen letöltött cuccot nem tudsz megnézni, vegyé új gípet!" helyzet már nagyon idegesítő. :neutral: A technika túl gyorsan fejlődik ahhoz, hogy pénzeljem a lépéstartást. Pláne, hogy az esetek nagy részében bőven elég nekem a rongyosra nézett VHS minőség is. Nem egy olyan kazim van otthon, és elvagyok vele.
Szívemből szóltál.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Míg a mangákra azért többen beruháznak, mert papíron olvasni mégis másabb, mint monitoron (bár épp a Conon mesélte az egyik eladó, hogy ott is inkább csak a magyar nyelvűeket veszik, a külföldi mangák árulása speciel veszteséges nekik), addig a DVD-nél gyakorlatilag nem is nagyon van különbség a két verzió között, max ha a magyar szinkron, vagy a szép díszdoboz miatt veszik meg. (Meg ha netán még extrák is kerülnek a lemezre, de anime esetében azt hiszem ez nálunk már tényleg ritkaság.)
Tökéletesen összefoglaltad az álláspontomat. ^^
scineram írta:Azért ha én olcsóbban tudok importálni, mintha bemennék az Animelandbe, úgy az, hogy a külföldi mangák veszteségesek, gyanús. Akkor miért is árulják őket?
Na igen, és nem is kicsi az árkülönbség, mondjuk az Animeland még hagyján, a Trillian árai az igazán durvák.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko írta:a Trillian árai az igazán durvák.
Seconded!

Anno megfogadtam, hogy az én pénzemből soha többé nem fognak egy garast sem látni. Az utolsó csepp a pohárban az volt, mikor az egyik conon 3850 forintot kértek el egy szaros Fairy Tail mangáért.

Ha mangát akarok, akkor csakis Amazon. Már két éve innen rendelek mindent, ami kell és eddig egyszer sem okoztak csalódást. *kopp-kopp*
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Animeland tényleg tűrhető, igazából minden cuccnál meg kell nézni, hogy hogyan éri meg jobban, ha mondjuk bankkártyával berendeljük magunknak, és vállaljuk a posta/vám/minden fizetését, vagy megbízzuk vele AL-t, de valszeg ott hozzáírják az árhoz. Nagy "lehúzásokat" én tőlük még nem láttam, de persze volt már nekem is 1-2 olyan esetem, ahol olyan árat mondtak, hogy úgy voltam vele: "OK, inkább beszerzem magam."

Trillianék ellenben egy rablóbanda, ráadásul biztos vagyok benne, hogy tudják is magukról. Az a rossz, hogy sajnos a legutóbbi Conon is mintha ők hozták volna a legtöbb mangát, és hiába vagyok inkább AnimeLand/Comicsinvest párti, mivel csak Trilliannál volt FMA manga, ezért tőlük beszerváltam vagy 3-4 kötetet. Mondjuk az is igaz, hogy az "csak" pár száz forinttal volt drágább a többi eladó áraihoz képest, viszont ez a Fairy Tale tényleg ütött. Főleg, hogy ha jól emlékszem, Shounen Jump cucc, amit gyanítom, hogy akkor a VIZ ad ki Amerikában, ezeket a mangákat pedig jóérzésű eladó még 3000-ért sem adja, nemhogy majdnem négyért. :? (Talán a drágább havimangák szoktak olyan 3500-ba kerülni.) Szóval ja, ha tehetem, én is kerülöm őket, kivéve ha tényleg valami olyan kivételes ritkaság van a standjukon, ami másnál nincs, és nem bírok várni, amíg normális áron berendelem. (Ez meg kissé off, de az a szardobálás meg egyenesen nevetséges volt, amikor az egyik Trillianosnak felrótták, hogy pofátlanul drágák, mire rögtön az volt a reakció, hogy persze, mert ők eredetit árulnak, szemben a többiekkel, ahol mind használt manga... :roll: Legalább vallanák be, hogy "szeretünk rajtatok sokat keresni", úgyis mindenki tudja. :-P )

Ja, a másik témához: a Blu-Ray-el kapcsolatban igazatok van, de mondjuk azt is tegyük hozzá, hogy sok fan rohadtul sznob, és a full HD 5000x10.000-res felbontásnál (ja, szándékos túlzás :-P ) alább nem adják. Akkor pedig természetes, hogy szinte minden subbercsapat erre áll rá. Egyébként a "le tudja-e játszani a gép" egy dolog, de az az igazán durva, amikor az ember ki szeretné írni, és rájön, hogy 1-2 epizód elfoglal egy sima DVD-t. ^^" (Blu-Ray író vétel lesz ebből nálam, már látom, persze ez még jóval odébb van...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titkos 2011.06.03. 19:09-kor.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

A mordályos nyul írta:A BluRay meg még drágább, még neccesebb kipengetni érte a sok pénzt,
Attól függ melyik piacot nézed. Ha külföldről akar az ember animet rendelni, akkor most már sokkal jobban megéri a BD kiadásra beruházni, főleg ha 10dollár a különbség a DVDhez képest. Hiába nincs még lejátszód (ami mondjuk viszi is az amcsi régiós BDt) idővel majd lesz az is ::^_^::


anubys írta:
Valószínűleg ez annak is köszönhető, hogy a hazai fandom jelentős része nem épp a fizetőképes réteghez tartozik. A másik tényező, hogy eléggé rá lettünk szoktatva az olcsó-DVD vásárlására. Én is inkább az akciókat szoktam figyelni. Kivétel ez alól, ha valami kedvencet adnak ki, így csaptam le pl annak idején a GitS limitált kiadására. De így voltam a Perfect Blue-val is.
Azért egy havi 700-1000Ft nem vágja földhöz az iskolásokat sem (az összes DVD-mellékletes Mondot el szokták kapkodni a környéken). Valószínűbb, hogy inkább a letöltések miatt nincs rájuk elég kereslet :neutral:

Én még azokat is akciósan vettem :LOL:
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Péter »

Az én véleményem az erről, hogy a saját példámból kiindulva elenyészően kevés anime köt le/fog meg annyira, hogy egyszeri megnézésen és egy esetleges értékelésen túl később is elővegyem. Ami mégse ebbe a kategóriába esne bele, az vagy túl régi, és ezért nincs rá esély, hogy itthon kiadják, vagy egyszerűen nincs körülötte akkora hype.

A Magyar szinkron egy olyan dolog, hogy van amikor jó, van amikor nem, én inkább az angol szinkront preferálom, ha nem híresen rossz (aka Sailor Moon) ha az nincs akkor marad a felírat, bár azt akkor is bekapcsolom, ha angolul nézem, csak hogy lássam mennyire követi a kettő egymást. Tehát mivel nem vagyok a Magyar szinkronra szorulva, csak ezért külön nem veszem meg.

BRt se tudom kihasználni, mert a TV-m még CRT és a DVD lejátszóm is örül ha az avit elviszi. Pluszba a gépembe sincs blueray író, mert minek? Így marad töltött a 720/1080p-s MKV, amit a gépen a legjobb néznem, mert a monitorom, videokártyám tudja a FullHD-t kezelni.

Külföldről nem rendelgetek, annyit nekem nem ér az egész, még ha anyagilag nem is megterhelőbb. =)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: scineram »

Junchi írta:Ha mangát akarok, akkor csakis Amazon. Már két éve innen rendelek mindent, ami kell és eddig egyszer sem okoztak csalódást. *kopp-kopp*
Náluk milyenek a postaköltségek? Körülbelül mekkora értékű rendeléstől "éri már meg"?
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:Plusz ugye a "minek vegyem meg, ha le is tölthetem?" mentalitás is nagyon dívik nálunk.
Ez speciel biztos, hogy mindenhol általános jelenség, más kérdés, hogy nálunk valószínűleg nagyobb az aránya azoknak, akik szinte csak így szerzik be a cuccaikat.
scineram írta:Ez részben azért is van, mert valójában ez a jövő. DVD már csak a minőség miatt sem versenyképes. Hiába van meg a Paprika, ha a tévémre inkább az 1080p ripet teszem ki.
Ez igaz, de mégsem gondolom, hogy még ha lehetne kapni bőségesen BD-n animéket, akor megvennénk őket. Egyrészt mert túl drágák a DVD-khez képest még mindig, másrészt szerintem akkor is vagy berippelném a gépre, mert egyszerűen kényelmesebb, vagy attól függetlenül letölteném, mert az még egyszerűbb.
A mordályos nyul írta:Juj, gyorsan egy ON-t: végigfutva az Xpress animerészlegét, már csak 1-2 olyan cím van, ami nincs meg ÉS lehet még érdemes lenne beszereznem.
Nálam is hasonló a helyzet. Időről időre azért meg szoktam nézni, hogy van-e valami új a kínálatban, de sajnos az elmúlt másfél évben gyakorlatilag teljesen leálltak az újabb megjelentetésekkel. :(
Titkos írta:Animeland tényleg tűrhető, igazából minden cuccnál meg kell nézni, hogy hogyan éri meg jobban, ha mondjuk bankkártyával berendeljük magunknak, és vállaljuk a posta/vám/minden fizetését, vagy megbízzuk vele AL-t, de valszeg ott hozzáírják az árhoz. Nagy "lehúzásokat" én tőlük még nem láttam, de persze volt már nekem is 1-2 olyan esetem, ahol olyan árat mondtak, hogy úgy voltam vele: "OK, inkább beszerzem magam."
Animét, mangát eddig még csak hazai kiadásút vásároltam és nem is tervezem, hogy ez másképp lesz a jövőben. Ellenben LN-t csak angolt vettem (mondjuk nem is tudom, hogy lesz-e valaha magyar), abból a Gosick első kötetét az Animelandtól, abszolút megbízhatónak tűnnek, viszont ezen a részen nagyon drágák a cuccaik, sokkal jobban megéri egy sima angol-könyvesboltnál megrendelni őket.
Titkos írta:Egyébként a "le tudja-e játszani a gép" egy dolog, de az az igazán durva, amikor az ember ki szeretné írni, és rájön, hogy 1-2 epizód elfoglal egy sima DVD-t. ^^" (Blu-Ray író vétel lesz ebből nálam, már látom, persze ez még jóval odébb van...)
Az évek alatt összegyűlt nálam olyan cirka 600 DVD-nyi anime, ezek közül egyik sem HD, de amióta megvan az új gép és szinte csak ilyeneket töltök, már az archiválásra sem fordítok figyelmet. Amit megnéztem, egyszerűen letörlöm. A Db író/lemez még szerintem sokáig nagyon drága lesz, inkább egy ilyenre fogok most beruházni.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junchi »

scineram írta:
Junchi írta:Ha mangát akarok, akkor csakis Amazon. Már két éve innen rendelek mindent, ami kell és eddig egyszer sem okoztak csalódást. *kopp-kopp*
Náluk milyenek a postaköltségek? Körülbelül mekkora értékű rendeléstől "éri már meg"?
Változó. Vannak olyanok, amik eleve tartalmazzák már a posta árát, míg megint mások külön számolják azt fel. Átlagba 2000 + xy posta egy normál manga ára, summa ~2,4k.

Én azt mondom, három fölött simán megéri, de még a három is! Bár az, hogy végül mennyire is jössz ki, sok tényezős, de főleg attól függ, mennyire erős a dollár árfolyama.

Tavaly pölö egy nagyobb (hatos) rendelésnél alig fizettem többet 13k-nál, szal... jah, szerintem megéri. :3
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ezt én simán tudom überelni. ::^_^:: Nekem Bookdepositoryról rendelve, úgy átlagosan 1700 Ft-ba jön ki egy kötet, és már egy kötettől megéri rendelni, mert nincs postaköltség, plusz mivel az EU-n belülről jön a csomag, így a vámra sincs gond.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junchi »

o.O

Oké, már meg is van, honnan rendelem a következő adagot.

Millió+egy thx. :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nincs mit, mindig szívesen reklámozom az oldalt. ^^ Valamiért nagyon kevesen ismerik, pedig szerintem simán veri az Amazont.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amúgy akár erről a fenti oldalról, akár Amazonról hogyan rendeltek? Visa kell hozzá, vagy milyen kártya? Csak mert épp a múltkor fontolgattam, hogy kellene már egy normális bankkártya, amit a legtöbb helyen elfogadnak, és ilyen netshopokból rendelhetnék magamnak, ahelyett, hogy mindig kelljen valakit keresnem, akin keresztül meg tudom oldani.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: scineram »

Mezei MasterCard vagy Visa kártyákat mindenhol elfogadnak, úgyhogy abszolút semmi spéci. Nekem OTPtől utóbbi lett nemrég. Most 15500 pénzből kijött 7 manga és az új Haruhi kötet keménykötésben a Depositorytól. A Tokyopop csőd is szépen látszik, viszik őket mind a cukrot. Én még csak a 2. NHK ni Youkoso kötetről maradtam le, most már a többiből se mind elérhető. Majd Animelandből pótlom talán.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animem DVD/VHS gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Tényleg nem kell hozzá semmiféle extra bankkártya, én is azt használom, amit a folyószámlámhoz adott az OTP.
Kép
Válasz küldése