Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Rui-chan írta: 2017.06.27. 20:27 Na, sikeresen beköltöztem a saját kecómba! :D A net működik, innentől kezdve pedig nincs túl sok problémám. XD Az már mellékes, hogy még zsákokban és dobozokban vannak a ruháim. X'D Ez a második napom és a lift már elromlott. Élvezet volt felmászni a hatodikra, főleg úgy, hogy kora este is még 35 fok van.
A bútoraim egy része összeszerelésre vár, a nappalim inkább hasonlít valami csatatérre. A felújítási munkák miatt pedig legalább hússzor még fel kell mosnom az egész lakást, hogy eltűnjön a por. ^^" Nyári Con után szabin leszek egy hétig, szerintem akkor fogok érdemben haladni. Úgy tervezem, hogy utána megosztok egy gyűjteményes fotót is, mert azzal még tartozom.
Amúgy álmomban nem gondoltam volna, hogy egy lakás bebútorozása ilyen költséges lesz. >_< Pedig igyekeztem olyan bútorokat választani, amik amellett, hogy tetszenek, még pénztárca kímélők is. Illetve ruhásszekrény nem is nagyon kellett, mert van két hatalmas beépített szekrényem.
Az első éjszakám elég álmatlanul telt, az új hely és ismeretlen zajok miatt kb. óránként felébredtem.
Gondolom megkérdezem, hol van az a gyűjteményes fotósorozat?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ha már több hete emlékeztetve lettem, hogy tartozom gyűjteményes fotókkal, legalább egy részét pótlom a hiányosságnak. Mangákról és egyéb cuccokról majd akkor teszek fel, ha 1)végre lesz könyvespolcom, 2)normálisan ki tudtam pakolni mindent.

Szóval, jöjjön egy július 19-i állapot a vitrinjeimről! :) Hiányzik két resin kit figurám, amiket egyelőre kénytelen voltam a szüleimnél hagyni az egyik vitrinben, mert nem találtam megfelelő szállítási eszközt. Sajnos törékenyek, mivel kézzel festett műgyanta figurákról van szó, ráadásul külön doboz nem jár hozzájuk, csak a alap műanyag, amiben szétszedett, festetlen állapotban érkeznek.
A kisebb vitrin legfelső polcára pedig tervezek kiemelőket tenni, hogy hátul a figmák ne vesszenek el annyira.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Nekem tetszik a gyűjtemény, de ami számomra kiemelkedik, az természetesen Korra. Már régóta tervezek beszerezni belőle egyet, de mindig arra juttok, hogy előbb Toph-ot kellene becserkészni, lehetőleg egy fiatal, egy középkorú és egy idős alakban. A polcos képeket majd akkor idővel kapjuk, de én várom :)
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Junchi »

DAT UTENA! *_*

Nekem is van egy, az az occóbb Segás változat, de ez valahogy sokkal impozánsabbnak tűnik, legalábbis amennyi látszik belőle.

Btw én most nagyban spórolgatok a már itt is beharangozott Yang figurára, már csak azért is, mert 1/8-as + Kotobukiya, szal 20k alatt biztos nem jön ki majd árban, de nem érdekel, kell belőle egy! :3
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Junchi írta: 2017.08.22. 07:21 DAT UTENA! *_*

Nekem is van egy, az az occóbb Segás változat, de ez valahogy sokkal impozánsabbnak tűnik, legalábbis amennyi látszik belőle.

Btw én most nagyban spórolgatok a már itt is beharangozott Yang figurára, már csak azért is, mert 1/8-as + Kotobukiya, szal 20k alatt biztos nem jön ki majd árban, de nem érdekel, kell belőle egy! :3
A Segás nekem is megvolt, de most már Catrin vitrinét díszíti. Úgy voltam vele, ha már Utena, legyen meg belőle a lehető legjobb. Kidolgozásban, anyaghasználatban sokkal jobb, cserébe az ára is impozáns, legalább is az előbb említett verzióhoz képest. :D Bár nekem szerencsém volt, másodkézből kicsit olcsóbban hozzájutottam.

Még mindig nem kezdtem el a LoGH-ot, de Yang tervben van megvételre nálam is. Amennyit olvastam/hallottam róla, abból lejött, hogy remek karakter. Ráadásul nem mindennapi, hogy ilyen régi animéből figurát jelentenek be. Mondjuk mintha elkezdődött volna valami, Card Captor Sakurát, Magic Knight Rayearth-ot is elővették. Ilyenek miatt jók az évfordulók. ^^
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Ide is jó régen vetődtem fel, de ha már időközben újra elkezdtem 'blogolni' (csak épp a wordpress helyett a Twitteren) akkor már itt is közzéteszem az elmúlt fél év beszerzéseit
SPOILER
2017.09.07.
[Good Smile Company] Fate/Unlimited Codes - Saber Lily ~Distant Avalon~ 1/7 (bontatlan első kiadás)
[Good Smile Company] Fate/Stay Night - Saber ~Triumphant Excalibur~ 1/7 (25cm magas)
[Max Factory] Fate/Stay Night Unlimited Blade Works - Tohsaka Rin figma #257
[Alter] Fate/Hollow Ataraxia - Caren Ortensia 1/8
[Cospa] Hayate no Gotoku! - Katsura Hinagiku dakimakura (párnahuzat + párna, 50x150cm)
[Broccoli] Hayate no Gotoku! - Katsura Hinagiku 3D egérpad (15x18cm)
Berserk Golden Age Arc Movie II: The Battle for Doldrey (1BD lemez), angol/japán nyelvű kiadás.
Berserk Golden Age Arc Movie I: Egg of the King Gyűjtői kiadás (1BD+1DVD, kiskönyvvel, digipack belsővel), angol/japán nyelvű kiadás.
Maria-sama ga Miteru - A teljes első évad (4DVD, 13 epizód, gyűjtődobozban), angol/japán nyelvű kiadás.
Maria-sama ga Miteru - A teljes második évad (4DVD, 13 epizód, gyűjtődobozban), angol/japán nyelvű kiadás.
Maria-sama ga Miteru - A teljes harmadik évad (3DVD, 5 epizód, gyűjtődobozban), angol/japán nyelvű kiadás.
Maria-sama ga Miteru - A teljes negyedik évad (4DVD, 13 epizód, gyűjtődobozban), angol/japán nyelvű kiadás.
The Idolmaster Animation Master Namassuka Special - Kisaragi Chihaya, Hagiwara Yukiho, Otonashi Kotori Character CD 05 (1CD, 14 szám)
The Idolmaster Live Theater - Kisaragi Chihaya, Kitazawa Shiho, Tanaka Kotoha, Tokoro Megumi Character CD 04 (1CD, 12 szám)
The Idolmaster Master Artist 2 -First Season- Kisaragi Chihaya Character CD 05 (1CD, 9 szám)
The Idolmaster Master Artist - Kisaragi Chihaya Character CD 05 (1CD, 14 szám)
187db The Idolmaster Weiss Schwarz játékkártya
40db The Idolmaster gyűjtőkártya
[Bushiroad] The Idolmaster - Kisaragi Chihaya Vol.114 kártyatartó doboz (51x97x71mm)
[Bushiroad] The Idolmaster - Kisaragi Chihaya HCG Vol.382 kártyatartó gyűjtemény (60db, 67x92mm)
[Broccoli] Fate stay/night - Tohsaka Rin kártyatartó gyűjtemény (60db, 67x92mm)
Dead or Alive 5 Last Round, dobozos PS4 játék
[Yen Press] OreGaIru - My Youth Romantic Comedy Is Wrong, As I Expected LN 2.kötet, kihajtható színes oldalakkal.
[Yen Press] No Game No Life LN 5.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Sword Art Online Progressive LN 4.kötet, angol nyelvű kiadás.

2017.09.02.
[Kotobukiya] The Idolmaster - Kikuchi Makoto ~Angelic Island ver~ 1/7 (26cm)
[Kotobukiya] The Idolmaster - Hoshii Miki ~Angelic Island ver~ 1/7 (26cm)
[Kotobukiya] The Idolmaster - Takatsuki Yayoi ~Angelic Island ver~ 1/7 (23cm)
[Kotobukiya] The Idolmaster - Hagiwara Yukiho ~Angelic Island ver~ 1/7 (25cm)
[Kotobukiya] The Idolmaster - Amami Haruka ~Angelic Island ver~ 1/7 (26cm)
+ öten együtt

2017.08.27.
[One Peace Books] Tate no Yuusha no Nariagari / The Rising of the Shield Hero LN 3.kötet, angol nyelvű kiadás.
[One Peace Books] Tate no Yuusha no Nariagari / The Rising of the Shield Hero LN 4.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Sword Art Online Progressive LN 3.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] No Game No Life LN 4.kötet, angol nyelvű kiadás.
Angel Beats! - A teljes első évad (2BD lemez, 13+1 epizód, belső borítóval), angol nyelvű kiadás.
Odin Sphere Leifthrasir PS4 - Storybook Edition

2017.08.24.
Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de DVD Vol.1 - Limitált kiadás (16+)
- Kuonji Shinra / Venice kétoldalas, 50x150cm-es dakimakura párnahuzattal
Hataraku Maou-sama! - A teljes első évad (2BD lemez, 13 epizód, belső borítóval), angol nyelvű kiadás.
Sengoku Basara - A teljes első évad (2BD lemez, 13 epizód, belső borítóval), angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu LN 3.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu LN 4.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Spice & Wolf LN 17.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Spice & Wolf LN 18.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Spice & Wolf LN 5.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Spice & Wolf manga 13.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Prison School Omnibusz manga 6 (11-12.kötet), angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Prison School Omnibusz manga 7 (13-14.kötet), angol nyelvű kiadás.
[VIZ Media] Black Lagoon manga 2.kötet, angol nyelvű kiadás.
[VIZ Media] Black Lagoon manga 3.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Seven Seas] Mahou Tsukai no Yome manga 1.kötet, angol nyelvű kiadás.
[TokyoPop] To LOVE-Ru Darkness manga 17.kötet, angol nyelvű kiadás.

2017.08.15.
[One Peace Books] Tate no Yuusha no Nariagari / The Rising of the Shield Hero LN 1.kötet, angol nyelvű kiadás.
[One Peace Books] Tate no Yuusha no Nariagari / The Rising of the Shield Hero LN 2.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] KonoSuba LN 2.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu LN 2.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] No Game No Life LN 3.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku LN 2.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Prison School Omnibusz manga 5 (9-10.kötet), angol nyelvű kiadás.
Valkyria Chronicles PS4 Remastered Europa Edition
Final Fantasy XIII PS3 Gyűjtői kiadás


2017.05.29
Amagami SS+ plus Visual Fanbook
Strike Witches - A teljes első évad (2BD lemez, 12 epizód, belső borítóval), angol nyelvű kiadás Ausztráliából.
[Yen Press] Spice & Wolf 11. mangakötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] KonoSuba LN 1.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] No Game No Life LN 2.kötet, angol nyelvű kiadás.

03.24.
Golden Boy - Gold Edition [3DVD] (francia gyűjtői kiadás, papírtokban)

03.27.
School Days - Gold Edition [3DVD] (francia gyűjtői kiadás, kartondobozban és digipack belsővel)
[Yasui Riosuke] Shocking Pink! (Hentai manga, angol nyelvű kiadás)

03.30.
[Yen Press] Overlord Vol.1 - The Undead King
[Yen Press] Overlord Vol.3 - The Bloody Valkyrie

Keménykötésű, angol light novel kiadások, kihajtható színes oldalakkal.
[Yen Press] Accel World 1-2-3-4. light novel kötet, angol nyelvű kiadások.
[Yen Press] Spice & Wolf 9. mangakötet, angol nyelvű kiadás.

04.04.
Parasyte -the maxim- Collection 1 Deluxe Edition - brit díszdobozos kiadás

04.10.
[C-Works] Bible Black - Saeki Kaori 1/6 ero figura
[YenPress] Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku LN 1.kötet, angol nyelvű kiadás
Újabb Fate/stay night wallscroll, 60 x 85 cm-es méretben

04.28.
Highschool of the Dead - The Complete Series & Drifters of the Dead OVA ( 2 Blu-Ray + 1 DVD ), brit kiadás
School Rumble - A teljes első évad (26 epizód, 6 DVD lemez + füzet), Francia díszdobozos kiadás, digipack belsővel.
Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de - Official Fan Book (144 oldal, mini poszter, 18+ tartalom)
[Yen Press] Prison School Omnibusz manga 3 (5-6.kötet), angol nyelvű kiadás
[Yen Press] Sword Art Online Light Novel: Aincrad Arc 1 - 2.kötet, angol nyelvű kiadások
Panty & Stocking with Garterbelt wallscroll / vászonposzter ( 80 x 120 cm-es )

05.02.
[Yen Press] Overlord LN 2.kötet - The Dark Warrior
Keménykötésű, angol nyelvű kiadás, kihajtható színes oldalakkal.
[Yen Press] Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu LN 1.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Seven Seas] Maou no Hajimekata ~The Comic~ 1.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] No Game No Life LN 1.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Yen Press] Sword Art Online Progressive LN 1.kötet, angol nyelvű kiadás.

05.10.
Kimi ga Nozomu Eien - A teljes sorozat (14 epizód, 3 DVD lemez + füzet), Francia díszdobozos kiadás, digipack belsővel.

05.17.
Bakemonogatari - Part 1 ( 2BD, 1-8. epizód )
Bakemonogatari - Part 2 ( 2BD, 9-15. epizód )

Brit kiadások, angol felirattal
[Yen Press] Prison School Omnibusz 4 (7 - 8.kötet), angol nyelvű kiadás
[Yen Press] Sword Art Online Progressive LN 2.kötet, angol nyelvű kiadás.
[Seven Seas] Maou no Hajimekata ~The Comic~ 2.kötet, angol nyelvű kiadás.
[VIZ Media] Sakisaka Io - Strobe Edge manga 1-10.kötet, a teljes sorozat angol nyelvű kiadásokban.
Spice & Wolf - Lawrence and Holo ( 60 x 80 cm-es )

05.19.
The Idolmaster Twins Precious Album - a játék Xbox 360-as verziójának 230 oldalas útmutató könyve.
The Idolmaster 2 Precious Album - a játék 184 oldalas útmutató könyve.
The Idolmaster - Visual Collection Vol.1 képes album, benne a borítón látható csoportkép 70 x 100 cm-es óriásposzter változatával.
The Idolmaster - Visual Collection Vol.2 képes album, benne a borítón látható csoportkép 70 x 100 cm-es óriásposzter változatával.

05.23.
Sony PlayStation 4 Slim 1TB konzol - Final Fantasy XV Limited "Luna" Edition
Benne:
- PS4 Slim 1TB alapgép, Hold mintás borítóval
- Final Fantasy XV Deluxe Edition játék, fémdobozban
- a Kingsglaive CG-animációs film, Blu-Ray lemezen
- exkluzív DLC kódok
Figurákból már van elég - persze azért bővül az a szekció is - úgyhogy mostanában inkább a light novelek vételezésére és olvasására álltam rá, míg az anime nézés jelenleg a háttérbe szorult és átadta a helyet a PS gamerkedésnek.
Avatar
weingartia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2008.07.17. 07:18
Nem: Férfi

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: weingartia »

-OJ- írta: 2017.09.08. 17:48 Ide is jó régen vetődtem fel, de ha már időközben újra elkezdtem 'blogolni' (csak épp a wordpress helyett a Twitteren) akkor már itt is közzéteszem az elmúlt fél év beszerzéseit
Szóval oda tűntél el? :) A blogodat olvasgattam régen, akkor mostantól a twittered fogom.
Úgy látom, jól belehúztak a light novel kiadásba az angolok. Helyes! :cool: Amúgy ezeket van időd elolvasni?
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

weingartia írta: 2017.09.12. 10:17Szóval oda tűntél el? :)
Nem egészen,
inkább az AA-ra mentem át, de mostanra teljesen kiábrándultam az ottani 'közösségből', így az AA bővítése helyett ismét van időm blogolni. Talán még a figura bemutató íráshoz is visszatérek :thumb:

weingartia írta: 2017.09.12. 10:17A blogodat olvasgattam régen, akkor mostantól a twittered fogom.
Köszi szépen ::beer::

weingartia írta: 2017.09.12. 10:17Úgy látom, jól belehúztak a light novel kiadásba az angolok. Helyes! :cool: Amúgy ezeket van időd elolvasni?
Természetesen, erre vannak az üres órák a melóhelyen. Bár a KonoSubába és a Re:Zeroba még nem kezdtem bele, a többivel viszont jól haladok.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Ez a hét is termékeny volt :vigyor:

[Alpha x Omega] Space Battleship Yamato 2199 - Yamato Girls Collection Niimi Kaoru 1/8 (22cm magas)

[Alpha x Omega] Space Battleship Yamato 2199 - Yamato Girls Collection Harada Makoto 1/8 (22cm magas)

[Phat Company] The Idolmaster TV Animation - Shijou Takane 1/7 (23cm magas)

[Max Factory] Kokoro Connect - Inaba Himeko 1/8 (19cm magas)

[Yen Press] Overlord LN 4.kötet - The Lizardman Heroes
Keménykötésű, angol nyelvű kiadás, kihajtható színes oldalakkal.

[Yen Press] OreGaIru - My Youth Romantic Comedy Is Wrong, As I Expected LN 1.kötet, angol nyelvű kiadás, kihajtható színes oldalakkal.

[Yen Press] No Game No Life LN 6.kötet, angol nyelvű kiadás. (Ezt dolgozza fel a "No Game No Life Zero" animefilm)

[Yen Press] KonoSuba LN 3.kötet, angol nyelvű kiadás.

Trinity Seven - A4-es méretű, kétoldalas irattartó

Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Kashiwazaki Sena & Mikazuki Yozora A4-es méretű, kétoldalas irattartó

Date A Live - A4-es méretű irattartó

Highschool of the Dead - Miyamoto Rei A4-es méretű, kétoldalas irattartó

Akame ga Kill! - Collection 2 (2BD lemez, 13-24 epizód, belső borítóval), angol/japán nyelvű kiadás.

Akame ga Kill! - Collection 1 Limitált Gyűjtői Kiadás (2BD+3DVD lemez, 1-12 epizód, exkluzív extrákkal), angol/japán nyelvű kiadás. Tartalma:
- A sorozat 1-12. epizódja, két Blu-Ray lemezen, belső borítós DVD tokban
- A sorozat 1-12. epizódja, három DVD lemezen, belső borítós DVD tokban
- The Red Book - Keménykötésű, 100oldalas kiskönyv
- Karton ajándékdoboz, benne egy Akame ga Kill matrica és négy lemosható tetoválás
- Akame & Esdeath - kétoldalas, A3-as méretű poszter

Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

A héten csak egy beszerzésem volt :drop:

Kisaragi Chihaya életnagyságú táblaképe, az Idolmaster animefilmből (75x180cm-es méretben)

Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

-OJ- írta: 2017.09.23. 16:26 A héten csak egy beszerzésem volt :drop:

Kisaragi Chihaya életnagyságú táblaképe, az Idolmaster animefilmből (75x180cm-es méretben)
Grat hozzá! :D Bár megnéztem Tsukin az adatlapját és majdnem ledőltem a székről az árától. ^^"

Nekem is volt pár beszerzésem az elmúlt hetekben.

Wonda-chan: egy kis apróság, de nagyon cuki.
Rita Mordio: itthoni gyűjtőtől jutottam hozzá, nevetségesen olcsó áron. Már régóta nézegettem és ennyiért nem tudtam kihagyni.
Rocket és Groot: bár nem animés, a Kotobukiya japán gyártó adta ki. Plusz úgy vettem észre, itt népszerű a Galaxis őrzői, szóval gondoltam megosztom. :)

A képek minősége nem a legjobb, gyorsan telefonnal lőttem mindegyiket.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Rui-chan írta: 2017.09.24. 22:16Grat hozzá! :D Bár megnéztem Tsukin az adatlapját és majdnem ledőltem a székről az árától. ^^"

Rita Mordio: itthoni gyűjtőtől jutottam hozzá, nevetségesen olcsó áron. Már régóta nézegettem és ennyiért nem tudtam kihagyni.
Köszi, és viszont grat :thumb:

Az eredeti áráért nekem sem kellett volna, de ezt én is ugyanattól a hazai gyűjtőtől vettem, szintén elképesztően alacsony áron (5000Ft+posta)
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

A múlt heti beszerzések:

[MegaHouse] The Idolmaster Brilliant Stage - Hagiwara Yukiho ~Vital Sunflower ver. ~ 1/7

[Wave] The Idolmaster - Hagiwara Yukiho Beach Queens 1/10

[Wave] Love Live! - Sonoda Umi Beach Queens 1/10

[Chara-Ani / Toy's Works] To Aru Kagaku no Railgun S - Saten Ruiko 1/8

[Kotobukiya] Mahou Shoujo Lyrical Nanoha The Movie 1st - Takamachi Nanoha ~Casual Clothes Ver.~ 1/8

[SEGA] To Aru Kagaku no Railgun S - Saten Ruiko

[F-Toys] Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova hajómakett szett
(összesen 10db, ebből 8 különböző és 2 duplázás)

5db tengerparti kiegészítő szett a Wave Beach Queens figuráihoz

The Idolmaster TV-anime + animefilm
9+1db japán, limitált első kiadású Blu-ray lemezen!

To Aru Kagaku no Railgun TV-anime 1.évada és a 2.évad 8.kiadványa
8+1db japán, limitált első kiadású Blu-ray lemezen, két gyűjtődobozban!

Hayate no Gotoku! - japán DVD-szett 1-2-3
A TV-animesorozat teljes első évada (52 epizód), összesen 13 DVD-lemezen.

Hoshi wo Ou Kodomo - japán limitált díszdobozos Blu-Ray kiadás
concept rajzos füzettel, manga részlettel és filmkockával

The voices of a distant star - japán manga kiadás

The voices of a distant star - japán normál DVD kiadás
információs füzettel

The voices of a distant star - Animage Könyvtár DVD-Könyv kiadás

The Place Promised In Our Early Days - japán normál Blu-Ray kiadás

The Place Promised In Our Early Days - japán normál DVD kiadás

The Place Promised In Our Early Days - Díszdobozos DVD Emlékkiadás

Sony PlayStation Portable játékkonzol
és hozzá a három IdolMaster Shiny Fiesta PSP ritmusjáték dobozos kiadása

[Ascii Media Works] Love Live! School Idol Collection Perfect Visual Book illusztrációs könyv (112 oldalas)

[Kadokawa] Kimi no Na wa. - Visual Guide Book információs könyv (128 oldalas)

[Ichijinsha] Tales of Berseria - Illustrations artbook (80 oldalas)

Tokyo-Under Ground Official Guide információs könyv (80 oldalas)

[Type-Moon] Mahou Tsukai no Yoru / Witch on the Holy Night - Limitált Első Kiadású visual novel, artbookkal

[Cospa] To Aru Majutsu no Index II / To Aru Kagaku no Railgun póló, XL-es méretben

[Broccoli] The World God Only Knows / Kami Nomi zo Shiru Sekai egérpad

[Broccoli] To Aru Kagaku no Railgun - Misaka Mikoto / Shirai Kuroko egérpad

[Broccoli] To Aru Kagaku no Railgun asztalvédő (deskmat)

[Chara-Ani] To Aru Kagaku no Railgun díszlegyező

[Broccoli] To Aru Kagaku no Railgun - Saten Ruiko kerámia bögre

[Cospa] Kami Nomi zo Shiru Sekai / The World God Only Knows - Elysia de Rux Ima kerámia bögre, fedővel

[Penguin Parade] To Aru Kagaku no Railgun S - fürdőszoba poszter

[Try-X] The Idolmaster (TV Animation) - 2013-as naptár

[Broccoli] To Aru Kagaku no Railgun - Misaka Mikoto / Shirai Kuroko vászonposzter

[Movic] To Aru Kagaku no Railgun S - Saten Ruiko vászonposzter

[Broccoli] Working'!! vászonposzter

Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

És az eheti adag:

[Kadokawa] Fate/Zero manga - 3.kötet limitált japán kiadása, kartondobozban, Saber kisfigurával

[Core Magazine] Bible Black - Visual Art Works illusztrációs könyv (126oldalas) +18

Nisekoi: False Love 1.évad 2/2 Blu-ray doboz
(11-20.epizód, 1BD lemezen, kartontokban, hat képeslappal), angol/japán nyelvű brit kiadás.

Nisekoi: False Love 1.évad 1/2 Blu-ray doboz
(1-10.epizód, 1BD lemezen, kartontokban, hat képeslappal), angol/japán nyelvű brit kiadás.

[Taito] IS: Infinite Stratos - Laura Bodewig menyasszony figura

[Taito] IS: Infinite Stratos - Laura Bodewig szövet egérpad

ef - a fairy tale of the two. - Miyamura Miyako / Shindou Kei lepedő (100x200cm)
SPOILER
Kép
:thumb:
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Gratula! :D Egyébként bankot rabolsz, vagy mi? :shock: :o
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Rui-chan írta: 2017.10.14. 19:40 Gratula! :D Egyébként bankot rabolsz, vagy mi? :shock: :o
Köszi :vigyor:
Ócón vettem őket. A múlt heti teljes pakk kb annyiba került, mint amiért te árulod Velvetet :wink:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta: 2017.10.14. 19:40 Egyébként bankot rabolsz, vagy mi? :shock: :o
Amúgy OJ, illetve Pati a magyar animefandom azon két embere, akiknél szerintem tömegek gondolkoznak azon, hogy "vajon mennyit kereshetnek és főleg hogyan, ha csak hobbira gond nélkül képesek ennyi pénzt elszórni heti/havi szinten?" és nem is féltékenységből, vagy irigységből, pusztán kíváncsiságból. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta: 2017.10.14. 20:26 Amúgy OJ, illetve Pati a magyar animefandom azon két embere, akiknél szerintem tömegek gondolkoznak azon, hogy "vajon mennyit kereshetnek és főleg hogyan, ha csak hobbira gond nélkül képesek ennyi pénzt elszórni heti/havi szinten?" és nem is féltékenységből, vagy irigységből, pusztán kíváncsiságból. XD
Most, hogy tudom, a töredékéért szerezte be a cuccokat, mint amire tippeltem, annyira nem hökkenek már meg. De még így is tiszteletre méltó teljesítmény, mert én folyamatosan adom el a figuráimat, hogy legyen pénz az újakra. XD
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Ha havonta vennék új megjelenésű figurákat, 40-50eFt-okért, akkor nem lenne pénzem másra.
Én viszont inkább a használt piacot figyelem (az itthonit és a japán aukciós oldalakat is), amiről jóval olcsóbban és többet tudok vásárolni.

Titkos írta: 2017.10.14. 20:26Amúgy OJ, illetve Pati a magyar animefandom azon két embere, akiknél szerintem tömegek gondolkoznak azon, hogy "vajon mennyit kereshetnek és főleg hogyan, ha csak hobbira gond nélkül képesek ennyi pénzt elszórni heti/havi szinten?" és nem is féltékenységből, vagy irigységből, pusztán kíváncsiságból. XD
Ki az a Pati? :weh:
Tömegek biztosan nem, hiszen annyian eleve nem olvassák a Twitter fiókomat.

Nem költök én ezekre annyit, mint azt sokan képzelik. A nyáron pl két hónapig alig volt új animés beszerzésem. Viszont mindig van tartalékom, így ha jön egy akciós ajánlat, azzal bármikor tudok élni - ilyen volt pl a múlt heti termés. Jó ismerősöm (akitől Rui is vette a Tales of Vesperia figut) felszámolta a gyűjteményét, és gyorsan kellett neki a pénz, én pedig egyben megvettem tőle az egészet, az eredeti ár apró töredékéért - csak az Idolmaster Blu-Rayek eredetileg kerültek 25-30.000Ft-ba, darabja - Mondhatjuk, hogy a nagy részéért nem is fizettem, csak a figurákért (és azokért sem a teljes árat), a többit pedig ingyen kaptam :thumb:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta: 2017.10.15. 11:24 Ki az a Pati? :weh:
paTKany, és így már biztos te is ismered, csak Surci mióta visszatért ide pár éve, rászokott arra, hogy még a nickneveket is nicknevesítette, aztán így lett a paTKanyból Pati, a Junchiból Juncs, a Titkosból Titki, stb. XDDD Szal Patira visszatérve: nem tudom, ma még ő is olyan keményen tolja-e ezt, mint 10-15 éve, de akkoriban olyan sztorik maradtak meg róla, hogy lefotózta a szobáját és full merch cucc volt az egész (szal még az ágy is tömve volt figurákkal, ergo felmerült bennünk, hogy akkor ő egy komplett szobát csak erre tart fenn, amolyan múzeum stílusban XD), illetve rémlik valami olyasmi történet, amikor írta, hogy Japánból egyszer nem akarták hazaengedni a cuccát a reptérről, mert annyi merchet vásárolt össze, hogy meghaladta a gépre felvihető maximum súlyt. XD
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Titkos írta: 2017.10.15. 14:45paTKany, és így már biztos te is ismered, csak Surci mióta visszatért ide pár éve, rászokott arra, hogy még a nickneveket is nicknevesítette, aztán így lett a paTKanyból Pati, a Junchiból Juncs, a Titkosból Titki, stb. XDDD
Jah, persze, így már ismerem. Nah, az ő gyűjteményéhez egyikünké sem fog soha felérni.
Nem mintha ez verseny lenne, de a tény az tény marad.

Engem nehéz lesz :vigyor:

Titkos írta: 2017.10.15. 14:45 lefotózta a szobáját és full merch cucc volt az egész (szal még az ágy is tömve volt figurákkal, ergo felmerült bennünk, hogy akkor ő egy komplett szobát csak erre tart fenn, amolyan múzeum stílusban XD),
Ez az én szobámról is elmondható - ami végülis nem is a szobám, mert nem ott alszom. Inkább az irodám, vagy a raktáram :kaminaglasses:

Titkos írta: 2017.10.15. 14:45illetve rémlik valami olyasmi történet, amikor írta, hogy Japánból egyszer nem akarták hazaengedni a cuccát a reptérről, mert annyi merchet vásárolt össze, hogy meghaladta a gépre felvihető maximum súlyt. XD
Ez is simán hihető, elég csak pár tucat mangát bedobni a bőröndbe, és máris kiakad a mérő.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Hú, valami hasonló nekem is kéne, démoni párjával egyetemben!

Hanem azt mondd meg nekem ezek után, hogy a lábszárny akkor most a lábából vagy a cipőjéből nő ki? Mert erre nem sikerült rájönnöm...

(A saját Homurámmal egyszerű: neki van egy négyszárnyú, microraptor-féle familiárisa. Na de mi van a kánon Madokával...?)
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

alvaro írta: 2017.10.17. 15:15 Hanem azt mondd meg nekem ezek után, hogy a lábszárny akkor most a lábából vagy a cipőjéből nő ki? Mert erre nem sikerült rájönnöm...
Nem lehet megállapítani, mivel az az egész lilás-rózsaszínes lábbeli egy hosszúszárú csizma :knife:
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Anime DVD/VHS/BD és merchandise gyűjteményed

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

-OJ- írta: 2017.10.17. 11:35 Egy pár új fotó a

[GSC] Mahou Shoujo Madoka★Magica - Ultimate Istennő Madoka 1/10-es figurámról ::jsmile::
Gratula, gyönyörű figura! :taps: Nekem sokkal jobban tetszik, mint az 1/8-as kiadás.
Kép
Válasz küldése