Hogyan ismertétek meg az animéket?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Inuyasha volt az első anime, amiről tudtam is, hogy az. :D Egyébként az Ezüstnyíl. Az Inuyashát, meg osztálytárson keresztül ismertem meg, odaadta az első két részt, onnantól meg már jött a többi...

Sajnos tv-ben nem tudtam nézni, mivel sokáig nem volt RTLklubbunk, úgyhogy Dragon Ball Z, Pokémon, YuGiOh és társai kimaradt az életemből, és már kétlem hogy lenne türelmem hozzájuk.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Az első anime amit láttam az a Sailor Moon volt, sajnos akkoriban még nem tudtam hogy anime ^^' Aztán amiről tudtam hogy anime az az Inuyasha volt habár először nem tartottam érdekesnek de amikor elkezdtem nézni beleszerettem az animékbe ::hamham::
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Nekem első animésnek mondható élményem egy játékban, a Shadow Warrior ban volt. :lol: Egyszer csak mentem a pályán,vízesés,egy női énekhang.Bementem a vízesés mögé,ott egy lengén öltözött fürdő csaj.Hehe :-P Aztán bekerültem középsuliba,és ott volt egy gyerek,aki nézett ilyeneket.Kaptam tőle egy rakás dvd-t,azon Bleach,meg mindenféle anime,és rákattantam.A Bleach volt ez első,mint olyan,aminek rajongója lettem.Aztán vittem át vinyót is,és röpke 40 giga animét néztem.Most már egyre nagyobb adagok vannak a gépen,meg egy rakás dvd-re kiírva.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Én is emlékszem a shadow warriorban arra a mangáscsajra :D Kék haja volt nem? :)
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Azt hiszem igen.Rövid kékes haja volt.De a haldokló mester melletti loli ar ari.De Bruce Lee sírja is ott van.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Hogyan ismertétek meg az animéket?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Az RTL Klubon futó animéket néztem kiskoromban ugyan, de akkor nemigen vágtam, mi fán terem az anime. :) Az első tudatosan kiválasztott animém az Elfen Lied volt, amibe akkor, tavaly decemberben beleszerettem, de azóta reálisabban viszonyulok hozzá, látom a tömérdek hibáját is, ami mondjuk nem árt... Persze, az érzelmi kötelék azért örökre megmarad.
Avatar
Szasza-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.11.05. 21:55
Nem:

Re: Hogyan ismertétek meg az animéket?

Hozzászólás Szerző: Szasza-chan »

hogy hogyan? hát az egy szép hosszú történet :lol: több évig tartó folyamat volt XD
először még réges-régen, amikor kicsi voltam én is a Dragon Ball-lal és a Sailor Moon-nal kezdtem, csak fogalmam se volt róla, hogy japán mindkettő és hogy anime-knek hívják őket XD nagyapáméknál hétvégente néztem az SM-et, bár csak annyi maradt meg bennem, hogy a "gonoszok" mind nagyon rondák XD ill. itthon is volt olyan, hogy reggel azt igyekeztem anyámnak elmutogatni - reggel nem szeretek beszélni XD - hogy kapcsoljon át a német adóra, mert megy az SM. egyszer láttam, hogy megy ott, de sose néztem. a DB-vel meg egyetlen emlékem van, amikor Pesten nagyanyámnál néztem (vmi oasmi volt h Shon Goku ült a felhőjén és akkor vki - talán Bulma? - meghúzta a farkát és teljesen kiakadt hogy utálja ha huzogatják a farkát XD) és egyik nap mondtam neki "mama, nézni szeretném nézni azt a mesét... tudod, amibe a verekedős fiú van. - nahát verekszik? ez nem szép dolog tőle" XD
teltek az évek, és berobbant a Pokémon láz (úristen... el se merem hinni, hogy hétvégén az egész osztály a Pokémont nézte és gyűjtötte azokat a hülye tazokat XD igaz, azok nekem még monst is megvannak XD)
mikor ez elmúlt újabb pár év, akkor jött az Inuyasha. kisebb-nagyobb megszakításokkal, de néztem és hamar a függőjévé váltam, azonban, amikor az 52. résznél megakadtak akkor enyhén kiborultam XD meg voltam győződve, hogy az IY a legjobb és minden más ami a csatornán megy egy... izé... hülyeség XD aztán jött az a bizonyos nap, amikor végleg anime fanná váltam, amikor végigültem annak a bizonyos anime-nek egy bizonyos részét... ez az anime a Yu Yu Hakusho volt XD a kövi nap nem néztem, de aztán harmadnap megint valahogy előtte ragadtam és végül azon kaptam magam, hogy minden nap nézem XD utána már kicsi jobban mertem netezni, YYH oldalakra járni, és így egyre több anime-vel ismerkedtem meg. előbb Elfen Lied (jó kezdet XD sztem nincs olyan akkori 13 éves aki ne ezzel kezdte volna XD) Rurouni Kenshin és onnan már tényleg a totális anime fanság XD

anime-s pályafutásom kezdete dióhéjban... amennyire tőlem tellett XD
Kép
Válasz küldése