Anime-Cosplay-ek!!!!!^^

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Én is erre gondoltam de mondom jobb ha megkérdezem baj nem lehet belőle..
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ssj2Viko, ha jól tudom, te csoportos Tekken cosplay-re készülsz, ugye? Meg lehet tudni, mely karaktereket fogjátok megszemélyesíteni? :D
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Pal-chan: Meglehet tudni, bár igencsak változgat hogy végül ki lesz és ki nem.
Most úgy néz ki, hogy Lei (én), Hwoarang, Bryan, Asuka.
Devil Jin kérdőjeles.
De változhat még.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah, tudom hogy erre felé elméletileg páran keresgéltek/nek csoportos cosplayhez bandatagokat. Szóval nyílt neki egy topic az animecon fórumán, gondoltam szólok, hogy ott is lehetne hirdetni :3

Klikk ide
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Cosplay videokat nézegetve találtam egyet csoportos Bleach cosplay show-t ami az itteni a Bleach rajongóknak lehet hogy tetszene(vagy nem) http://www.youtube.com/watch?v=1sDIC1btb0o&NR
nekem mint laikusként tetszett,főleg a 2 perc utáni küzdelem. Remélem eljön majd az az idő nálunk is amikor több mint 3 perces show-t lehet előadni a cosplayen :mrgreen: .

Ha már cosplay video akkor linkelnék egyet ami miskolcon készült Zacky-vel és velem ::^_^:: http://www.youtube.com/watch?v=hFtfhXhV2Mw&NR
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

egy újabb érv, h kimenjek conra és megnézzem a cosplayt :D :D :D


---------------
EDIT:
nem kimondottan cosplay... de ilyen kontaktlencsét én is kérek :mrgreen: :dirr:
Avatar
Elora
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.10.08. 20:19
Tartózkodási hely: Konohagakure

Hozzászólás Szerző: Elora »

Keresek egy olyan valakit, aki úgy-ahogy hasonlít a Lovelessből Kouya-ra, és bevállalna majd velem valamikor egy Zero (girl) cosplayt! ^_^; Ha van valaki esetleg, az írjon onegai! ^_^/
"Mindenki olyan könnyedén használja azt a szót, hogy 'szeretni'". (Aoyagi Ritsuka - Loveless)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat..mar kapok levegot..ezt erdemes vegigbongeszni es a kommenteket szinte kotelezo elolvasni, mert vmi kimeletlen..Ne hagyd ki!!
Avatar
Cassidy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.03.23. 00:47
Tartózkodási hely: in CLAMP's wonderland

Hozzászólás Szerző: Cassidy »

Húúúú háta cosplay az nagggyon nagggyon jó dolog:)
Imádok beöltözni és átalakulni egy kedvenc anime karakterré:).Pedig régen milyen furcsának találtam ezt a szokását a többi fanatikusnak...
Aztán most még én is mániákusan csinálom amikor csak lehet:)

Egyszer voltam egy külföldi animetalin,és hát nem kell mondanom,hogy milyen ruhák,hajak,>>kontaklencsék<<,cipők,kardok(egyik volt kb 3-4méteres) voltak...
De úgy látom ,hogy ahoz képest,hogy nálunk milyen nehéz jól legyártani egy ruhát,hozzá megszerezni vagy csinálni egy jó hajat+a kiegészítők,még mindíg azt mondhatom,hogy elég jók vagyunk,és a színvonal is sokat fejlődik:) ::taka::

jah meg a külföldi arcokról:Ők azért már nem csak simán rajongók,hanem elég súlyosan kattantak is,mivel nem egy pasit láttam kislány karakternek,ill. egy "nagyon helyes" pasit Faye Valentine-nak beöltözve, úgy hogy a szőrös "popsija" elég nagy mértékben kilátszott bár ha úgy vesszük ez passzolt a szőrös hasához illetve végtagjaihoz ::are::
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Man-Faye rulz. :3 (Sailor Bubba is.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Anyuuuu :cry: :osangry:
Avatar
Cassidy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.03.23. 00:47
Tartózkodási hely: in CLAMP's wonderland

Hozzászólás Szerző: Cassidy »

Úgy hallottam,hogy Japánban sokan járnak cpben,vagy akár csak kis cica fülekkel még az utcán is.Szilveszterkor általában az ember vagy nagyon csioni,vagy hozza a formáját,de sokan vesznek fel valami spéci cuccot,pl ilyen zizegős pompomokat,amik leginkább bogárcsápra hasonlítanak,ezért úgy gondoltam,hogy idén minimum Feliciáéhoz hasonló cicafüleket "növesztek".Nah ezekből jött a következő gondolat:Mi miért nem merjük itthon bevállalni ezeket?Ha már égig meredő Punk tarajok meg extrémebbnél extrémebb,az önmegvalósítás útján járó emberek bevállalják magukat,akkor mi mint animések miért nem tesszük?Jó persze benne van az is ,hogy kinevetnek vagy ilyesmi,de lehet ,hogy csak kedvesen megmosolyognak(ezt azért írom ,mert ma két nagyon nagy pompomot csináltam a hajamból és egyáltalán nem fikázta senki,pedig elég érdekes lett:) )
nah mindegy ez az én gondolatom,kérdésem.
Aki akar reagál aki nem az meg nem:)
::jblush2::
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Hát én főleg azért nem venném fel az Ishidás cosplayemet szilveszterkor mert félteném hogy valami baja lesz. :neutral:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

körkérdés: Nincs valaki vállalkozó szellemű egyén, aki szívesen cosplayezne Light-ot vagy Ryukot májusi (vagy nyári) conon? Misánk és L-ünk már van
Kép
Avatar
Cassidy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.03.23. 00:47
Tartózkodási hely: in CLAMP's wonderland

Hozzászólás Szerző: Cassidy »

raz86 írta:Hát én főleg azért nem venném fel az Ishidás cosplayemet szilveszterkor mert félteném hogy valami baja lesz. :neutral:
Nah azért én sem kockáztatnám a lepkés kimonómat,de nem is arra gondoltam,hanem csak annyira,hogy hordhatnánk cicafület,chobits fület,Narutós fejkendőt meg ilyesmiket.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Na igen ez beleférne,bár akkor már sub-zeros maszk!A macska meg chobits füleket meghagyom a csajoknak,ralytam nem állnának jól! :D
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Öltözz be helyeírási szótárnak. Bocs de ilyet eddig azért még nem láttam! Jó cucc az a ly betű,de azé nem minden szónak áll jól nahh! :x_x:
Kép
Avatar
benji
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.11.17. 10:27
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: benji »

Cruel Angel írta:körkérdés: Nincs valaki vállalkozó szellemű egyén, aki szívesen cosplayezne Light-ot vagy Ryukot májusi (vagy nyári) conon? Misánk és L-ünk már van
Hát egy Ryuku cosplay összehozása elég nagy kihívás szerintem. Csak egy jótanács: gyúrjatok a szereplők jellemére. Mert a shinigamit leszámítva maga a jelmez nem akkora kunszt, itt inkább a karakterek jellegzetes tulajdonságait kellene kiemelni. Elég illúzióromboló, mikor egy cosplay csapat bevonul a színpadra, aztán állnak mint akik karót nyeltek, nincs egy épkézláb megmozdulásuk, épp csak annyit szólalnak meg, amit a músorvezető harapófogóval kihúz belőlük. Szóval tessék megpróbálni eljátszani a karaktereket :)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jo csak amikor ott allsz kismillio ember elott, vhogy nem biztos h mindig az jon ki a szadon amit feltetlen kene, meg szeretned..meg amitol otthon fetrengtel a rohogestol, mar hirtelen nem biztos h annyi ember elott is poen.. :-P
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

szeretném módosítani fenti apró hírdetésem:P mán csak Ryuk (vagy Rem XD) hiányzik.. Lightot találtunk haveri körből XD
Kép
Avatar
Cassidy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.03.23. 00:47
Tartózkodási hely: in CLAMP's wonderland

Hozzászólás Szerző: Cassidy »

Boldog új évet mindenkinek!
Na most fértem csak géphez és úgy voltam vele,hogy rögtön hozzá kell szólnom ehez a témához.Ugye rajtatok volt valami jellegzetes animés ismertető?:)
én csak cica fülekkel vágtam neki az új évnek,de a sikere nem maradt el,bár kíváncsi lennék ,ha az utcán is így mászkálnék,ahoz mit szólnának..:)
::neko::
A lényeg az,hogy mindenkinek legyen nagyon klassz és animében bővelkedő a 2007es év!! ::jcheers::
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Pár linket megnéztem amiket beírtatok...Enyhén szólva kiakadtam...

http://www.acparadise.com/display.php?a=10763

itt van egy tőlem is. Kiváncsi vagyok mit szóltok hozzájuk. Írjatok be az ottani keresőbe karaktereket, ki fog adni egy pár érdekes darabot... XD
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

hmmmm....

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

sokszor gondoltam én is már arra h vmi feltűnő cuccot vegyek fel(pl a cicafülek,mint fentebb olvastam ::hehe:: ),de még nem nagyon jutottam el odáig
sajnos nincs egy olyan anime szereplő se akit igazán tudnék utánozni(esetleg shreknek,de az nem animéből vanXD)
mitzukira talán hasonlítok kissé,de nem vagyok 150cm magas és 40 kgXD
mindenesetre néha kissé középkoriasan öltözködömXD(fekete-.piros elől fűzős rövidujjú felső alatta zöld v fekete hosszúujjú felső,vagy esetleg más szinűXD)
egyelőr ebeérem annyival h képeken láthatok cosplayeseketXD
Hmmm....Haseo forever:

http://images.google.hu/images?q=tbn:Qe ... ru/051.jpg
Nézzétek meg,naon király sztem.:D
Állati jól beöltözött,tiszta Haseo.:D
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Őszi animecon-ra szeretnék begyűjteni egy Morinozuka Takashi-t és egy Haninozuka Mitsukuni (Honey) -t .Valaki jelentkezik a nemes feladatra?
A többi szereplő már megvan... (Ouran H.S.H.C)
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

végre lesz ouran cp?! XDDDD akkor tuti ott leszek
Honey-nak beajánlanám a 6 éves öcsémet XD külsőre majdnem olyan (gomen csak vicc volt)
Válasz küldése