AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

Shana írta:Kaxi:

fansub-osat. A fene se tököl dvd-sel, végülis nem akarok oszkárdíjat nyerni velük :D
Egyébként nem lenne gond a minőséggel, ha csinálhatnék 100megás cuccokat, csak azért mindenki nyafog, hogy sok. Pedig egy akkor mpeg-nek már van minősége! :) mellesleg nekem úgy vannak meg a klipjeim, és haveroknak dvd-n adom, menüvel meg minden :D
De így feltenni netre, úgy vagyok vele hogy jó van az, sokkal jobb minőségűt nem is szoktam látni (nah itt hozzátartozik az igazsághoz hogy nem is nézek túl sok amv-ét :oops: )
Szal ez van... ne hari. Majd igyekszem beszerezni jobb kodekeket, álítólag már van, csak lusta vagyok rákeresni, leszedni :)
Szia!
Én is funsubokat használok.
Hát, nem tudom de a file méret egyáltalán nem kicsi, mármint a minőséghez képest. Tényleg át kéne nyargalnod az mpeg-ről más kódekre, de nem kell vadonatúj megoldásokat keresni, elég ha xvidet vagy esetleg divxet használsz (előbbit ajánlom). Hasonló fájlméretet fogsz kapni sokkal jobb minőségben (ehhez persze az kell hogy a kezdő alapanyagod is jó minőségű legyen).
Amit most leginkább alkalmaznak, az a x.264-es kódolás mp4-be, ami még az xvidnél is jobban tömörít, a minőséget megőrizve (ennek már utánanéztem, nem bonyolult és tényleg jól tömörít, állítható minőségben persze).
Szerintem netre is a jobb minőségűt kéne kiraknod, hamár van saját tárhelyed akkor meg főleg. Ha valaki a méret miatt sír, annak jó a youtube is, azzal rögtön meg lehet nézni de borzasztó minőségben.
Személy szerint én inkább töltök még 10 percen keresztül, de a videominőség legyen jó, végülis, a videominőség sokat dob a vizuális élményen.
Szerintem mindenképpen próbáld ki valamelyik fentebb említett kódolási eljárást, mert ha már komolyabb videokat készítessz, érdemes a minőségre is odafigyelni.
Avatar
>Acosh<
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.09.28. 09:32
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: >Acosh< »

Nézzétek meg az én 1. AMV-met a http://www.hotdog.hu-n! Az ottani
nevem ABudai.
^__^
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

>Acosh< írta:Nézzétek meg az én 1. AMV-met a http://www.hotdog.hu-n! Az ottani
nevem ABudai.
Közvetlen link : http://www.hotdog.hu/video/video.hot?v_id=74970

-----

Na én is töltögettem kicsit youtube-ra.
Legújabb AMVm, bár még nyáron készítettem:

http://www.youtube.com/watch?v=WyXQuF58VhI

Érdekes, ahogy átkonvertálják maguknak (30 FPSbe), kicsit gyorsult, és így csúszik a lip sync és az ütemek, de previewnak elmegy.
Akit esetleg érdekel, az animemusicvideos.org on fennt van értelmes minőségben.
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Kaxi!
Itt egy jó minőségű régebbi klipem. Szerintem elég jó lett a képe.

link: --> http://rapidshare.com/files/3784619/Eva ... _Wolfi.avi

Érdekeségként elmondom, hogy a zenét Shana klipjében hallottam. Mondom magam erre nekem is muszáj klipet csinálnom.:D

Ha nem vagy jártas a rapidshare-n: Menj a Free gombra majd várd meg a visszaszámlálást és aztán mehet a letöltés.
Kép
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

wolfi írta:Kaxi!
Itt egy jó minőségű régebbi klipem. Szerintem elég jó lett a képe.

link: --> http://rapidshare.com/files/3784619/Eva ... _Wolfi.avi

Érdekeségként elmondom, hogy a zenét Shana klipjében hallottam. Mondom magam erre nekem is muszáj klipet csinálnom.:D

Ha nem vagy jártas a rapidshare-n: Menj a Free gombra majd várd meg a visszaszámlálást és aztán mehet a letöltés.
Na ez így már sokkal jobb, erre lehet értelmes értékelést adni, mivel lehet látni, hogy milyen is volt az eredeti video, illetve szinkronizáció (nem ez a buta youtube :D ).

Tehát:
Eredetiség:6 - Nem vettem észre különösebb originál megoldást, tipikus EVA AMV (bár a zene ad valamit a dologhoz)
Vizuális minőség:9 - Majdnem tökéletes minőség (interlace miatt vettem el 1 pontot)
Hangminőség:10 - Nem volt vele gond
Vágások, időzítések:8 - Többnyire minden passzolt, bár volt egy-két hely ahol nem éreztem a szinkront.
Effektek:7 - Szerintem sokkal több kellett volna bele, bár ami volt benne, nem volt rossz.
Összességében:8 - Magyar standardon ez egy nagyon jó AMV, büszke lehetsz magadra! :D

Bővebben:
Vizuális minőség: nagyon szép volt, 10est adtam volna, ha nem látszódott volna egy kis interlace (vízszintes vonalak megjelenése - itt leginkább a video első felében, az átmeneteknél lehetett látni (teljes képernyőre kitéve jobban látható).
Vágások, effektek: aki megnézi az AMVd, egyből észreveheti, hogy nem egy 3 óra alatt összedobott darabról van szó, bár gondolom nem töltöttél el vele heteket, de látható az igyekezet :D. Az első pár jelenetet (az első 2 mpt kivéve) csak 2. megtekintésre éreztem szinkronizáltnak, elsőre nem tűnt fel, hogy mire időzítetted a váltásokat, lehet hogy jobb lett volna inkább hosszabb átmenetekkel váltani a jeleneteket. 0:45-től 0:55-ig nem éreztem a szinkront, sokkal inkább olyan "kitöltős" jeleneteknek éreztem őket, nem is nagyon illettek a hangulatba, nem is nagyon kapcsolódtak az előző képsorokhoz (szerintem ez volt az AMVd legrosszabb része). 01:05-től 01:27-ig viszont nagyon tetszett, sztem a legjobb rész, tényleg elkaptad a zene pörgőssé válását, néha mintha csúsztál volna pár framet de nem különösebben volt zavaró. 1:28tól 1:39-ig, na itt nagyon hiányoltam az effekteket, sokkal jobban ment volna a zenéhez, ha valamilyen torzítást alkalmazol, bár a jelenetválasztás nagyon jó volt (mondjuk ha nem hirtelen váltogatsz egyikből a másikba, hanem fedésbe hozod a két videosávot, plusz még valami zenéhez menő torzítás, megdobta volna ezt a részt - de így sem volt egyébként rossz. 1:39től 1:50ig, nem volt rossz ötlet ez a ki-be közelítős effekt, átmenet, viszont engem zavart az, hogy mivel nem 640x480-as az aktuális kép, ha ránagyítassz a képre, a felső illetve alsó fekete csíkokba lóg a képanyag, amit biztos sok ember észre sem vesz, de mondjuk engem zavar, lehet téged is, megoldás rendkívül egyszerű, amikor már kész a video, csak lecroppolod még egyszer a választott képarányban (itt 720x480 ha jól láttam), és így nem fog kilógni semmi a fekete csíkokba (sokkal inkább mozis feelingje lesz) - ez ugyanúgy igaz arra az esetre is, ha mondjuk fehér villanás effektnél a fekete részek is színt váltanak - illúzióromboló hatása van, de croppal egyszerűen ki lehet védeni. A finale (innentől a végéig) úgyszintén nagyszerű volt, talán a zenére való szinkron is jobb volt egy picit.
Még esetleg azt tudom kiemelni, hogy az intro és outro tetszett, jól nézett ki, viszont az outro lehetett volna bővebb is pl: zene előadója, számcím,viszont a nevedet 2szer is beleraktad (amúgy ez alapból nem probléma :D), milyen programokat használtál, esetleg weblapcím, video üzenete, logód stb. (ezek már csak amolyan extrák, nem szükségesek :D).
Ha esetleg van még amvd vhova feltöltve, add meg a linket mert megnézném azokat is - ügye nem mindegyik EVAs?? :D (kicsit unom már a sok EVAs amvt, mondjuk ebbe az is belejátszhat, hogy nem tetszett a sorozat :D )
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Húú Kaxi ezt nevezem én elemzésnek. Nagyon köszi az értékelést.
Nos rengete amv-m van de némejik még nem az igazi és persze itt jön a képbe a rossz videominőség. Mert néha csak úgy tudtam a video anyagot megszerezni. Nézzük csak miből is van amv-m:
-Naruto, Evangelion, Rurouni Kenshin, Spriggan, Inuyasha, Wolf's Rain, Apleseed, Blood The Last Vampire ha jól tudom ennyi. Némejikből több van. De mivel nem csak amv szeretek vágni így filmből is van egy pár. Mint pl: Sin City, Kill Bill, Mackótestvér, Oroszlánkirály stb.

Majd meglátom, hogy mit töltök még fel.:D
Kép
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

wolfi írta:Húú Kaxi ezt nevezem én elemzésnek. Nagyon köszi az értékelést.
Nos rengete amv-m van de némejik még nem az igazi és persze itt jön a képbe a rossz videominőség. Mert néha csak úgy tudtam a video anyagot megszerezni. Nézzük csak miből is van amv-m:
-Naruto, Evangelion, Rurouni Kenshin, Spriggan, Inuyasha, Wolf's Rain, Apleseed, Blood The Last Vampire ha jól tudom ennyi. Némejikből több van. De mivel nem csak amv szeretek vágni így filmből is van egy pár. Mint pl: Sin City, Kill Bill, Mackótestvér, Oroszlánkirály stb.

Majd meglátom, hogy mit töltök még fel.:D
Wolf's Rain és Naruto jöhet, azok érdekelnek. Filmekből a Mackótestvér és az Oroszlánkirály, mert ezeket a filmeket láttam. Ha tudod, akkor oda töltsd ahova előzőleg töltötted, mert onnan le tudtam szedni.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Hú wolfi!
Most néztem meg a videódat, és eddig ha tizenegynyéhány AMV-t ha láttam, így nem mérvadó a véleményem, de ez szerintem ki****ott jó!!! ::sugoi::

Mindenkinek ajánlom a megtekintését!
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Idáig az NGE Engel volt a favorit..., mátol már ez! :D


Ha valaki még nem látta volna: AMV Hell 3! ROLF! :lol: Egyszer meg kell nézni :!:


Tud valaki mondani vmi komoly amvt tüctüc zenére? Csak ezt a GitS-eset láttam ami itt van, de az nagyon bejön!
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
atis
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.11.21. 22:43
Tartózkodási hely: Nagytétényi koli, vagy Söjtör... mikor hogy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atis »

Combat (FF7: AC+Mortal részekből) Tiestora

DBZ - Scooter
Scooter- One-ra

Every Time We Touch Cascada-Everytime we Touch és Kaleido Star kombó

Moonlight Vengeance - Feel the Rhythm E-Rotic - Moonlight Shadow (E-Rotic Remix) Inuxayha(nézd meg mindenképp eddigi egyik legjobb amv amit láttam inura megkomponálni)

otherworld 11 Inu+ Oh Fortuna(techno remix), nem a teljes zenére...

Terminator Girl Gunslinger Girl, Terminator 2 remix

Verano-Popcorn Elfen lied és Popcorn techno verzió


Most így hirtelen ezeket találtam, meg persze ugyanitt megtalálhatóak a Dance Dance revolution Projectek 1-4 iga az összes, de azok inkább dance zenék(bár a linkeltek közt is van ilyen).
Sajnos elég kevés amv-t komponálnak ilyen stílusú zenére és emellett nehéz olyant találni ami jó is...
David, és Gunther XD
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

ak írta:Tud valaki mondani vmi komoly amvt tüctüc zenére?
nem bírom megállni: Earth Girl Arjuna (Kai Tracid - Conscious) (youtube; animemusicvideos)
az egyik legjobb és legingényesebb videó, amit eddig láttam (aki látta a Arjunát és figyel a szövegre, megérti miért is (többek közt))
Kép
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Köszi a dicséreteket! (Még a végén a fejembe szál!!! :D )

Itt van újabb két klip:

Amv
Wolf's Rain: --> http://rapidshare.com/files/4678986/Wol ... _Wolfi.wmv
Itt megjegyezném, hogy a minőség nem a legjobb lett. Sajna a Wolf'Rain anime ami megvan nem egy dvd minőség.

Mv
Bambi 2: --> http://rapidshare.com/files/4682417/Bam ... _Wolfi.avi
Itt is megjegyezném, hogy itt is a minőség egy kicsit rossz. Igaz már akkor klipet csináltam belőle amikor még ki se adták. Itt van egy két hiba maszkolásnál. Ez direkt ilyen "érzelmi" klipnek akrtam. Remélem sikerült.

Kaxi, várom a kemény értékelést. :D De nem csak tőle másoktól is.
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Előszöris kössz atis!

Outsyder ilyeneket soha se tarts vissza!! Ez idáig tényleg ez a legigényesebb tüctücös amv amit valaha láttam!!!

De Te wolfi..., basszus szóhoz sem jutok. A Wolf's Rain-es amv.... tényleg szerintem minden passzol. A zene szövege, hangulata precízen összeillik a vágásaiddal. Nem vagyok én sem egy nagy amv szakértő, de nem kell 2szer megnéznem ahhoz, h úgy gonoljam remek munkáid/amv-id vannak(pedig eddig csak kettőt láttam :cry: , de azok pont olyanok amilyeneket látni szerettem volna már régóta)!!!
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Köszi ak! Továbbra is igyekezni fogog jobbnál jobb amvéket készíteni. ("Ez az én ninja utam!" - Naruto) :D
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Neked nincs tervbe véve az Ajuna - Kai tracid típusu amv? :D Nem tudom, h láttad-e az animet, de ez esetben is keresve sem találhattak volna összeilőbb zenét az animevel (mármint ilyen formában).

Időközben sikerült nekem is találnom vmi érdekeset. Gunslinger Girl Aphex Twin-re. Nem túl jó a minősége és maga az amv sem olyan színvonalú, mint az itteniek, de mégis van vmi hangulata...(bár szerintem csak a zene teszi :D)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

ak írta:Neked nincs tervbe véve az Ajuna - Kai tracid típusu amv? :D Nem tudom, h láttad-e az animet, de ez esetben is keresve sem találhattak volna összeilőbb zenét az animevel (mármint ilyen formában).
Ajuna-t még nem láttam, de mindenre vevő vagyok. Olyan anime nincs amire ne lehetne amvét csinálni. Majd ha megnézem és tetszeni fog, nagy esély lesz rá, hogy készül belőle majd egy zenés klip. :wink:
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

:D Nah, végre még vmi érdekes/inspirációs :D

Lényegében klasszikus zenére kerestem amv-t egésszen addig amíg rá nem akadtam erre: Excel Saga - AMV - Hungarian Dance Number 5

A másik inkább megoldásában érdekes: AMV - Various - Elvis vs. Anime

Biztos vagyok benne, h sok jó ötleted van amv-kre, úgyhogy csak remélhetem, h ezek is adnak egy kis inspirációt! :D
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

wolfi írta:Köszi a dicséreteket! (Még a végén a fejembe szál!!! :D )

Itt van újabb két klip:

Amv
Wolf's Rain: --> http://rapidshare.com/files/4678986/Wol ... _Wolfi.wmv
Itt megjegyezném, hogy a minőség nem a legjobb lett. Sajna a Wolf'Rain anime ami megvan nem egy dvd minőség.

Kaxi, várom a kemény értékelést. :D De nem csak tőle másoktól is.
Wolfi - Wolf's Rain - In the end AMV

A Wolf's Rain egyik kedvenc anime-m, plusz a Linkin Park - In the end-et is nagyon szeretem, egyik kedvenc Linkin Parkos számom. Bár AMVk terén Linkin Parkos videokból Dunát lehetne rekeszteni, szóval manapság igencsak túlhasznált, nem eredeti egy Linkin Park szám használata AMVkben. Ez a helyzet persze szerintem azért van, mert nagyon illik ez a fajta zene zenés videókhoz, jó rá szerkeszteni, könnyen át lehet vinni az érzelmi töltetet a zenéből a videóba. Mondhatni az ötlet nem eredeti, mármint az anime és zene választás, de nekem mondjuk ez nem okozott gondot, szeretem mindkettőt.


Eredetiség:6 - Fennt említett okok miatt
Vizuális minőség:7 - Néhol igencsak kockásodott (vagyis inkább úgy tűnt, mintha iszonyat alacsony felbontású lett volna - teljes képernyőre kitéve látszódott igazán), bár voltak kellemesen jó minőségű részek is
Hangminőség:10 - Nem volt vele gond - jó volt újra meghallgatni ezt a számot :D
Vágások, időzítések:8 - Hasonlóan az előző amvdhez, itt is voltak jó vágások, de sokszor éreztem kis csúszásokat (pár framenyieket)
Effektek:7 - Ez a szekció nagyon kettős érzést váltott ki belőlem, azaz van ami nagyon tetszett, van ami csak elvett a hangulatból.
Lip Sync:6 - Itt bizony még van hova fejlődni, nem volt rossz, de volt ahol igencsak nem passzolt.
Összességében:7 - Itt 7 és 8 között gondolkoztam, inkább 7et adtam, az EVAs amvd jobb volt, viszont személy szerint ez közelebb áll hozzám.


Bővebben:
Induljunk az elejéről - intro : nem volt rossz ötlet a kezdés, ez a farkasszem-kivágás, de valahogy nem tetszett a ráközelítős outfade, ahogy belement a szövegbe, egy egyszerű fekete outfade szerintem jobb lett volna, de lehet hogy csak nekem tetszett volna úgy egyszerűbben.
0:09 - 0:25 : Technikai szempontból érdekesebb ez a rész, én máshogy szinkronizáltam volna a zenére. Abban egyetértünk, hogy az a 3 zongora ütem, amire te is szinkronizáltál, kiemelkedik a többi közül, és megéri rá csinálni vmit, de annyira nem különbözik a többitől, hogy akkor azokat meg kihagyjuk. Én mondjuk úgy csináltam volna, hogy az alap zongora ütemekre is tettem volna valamit, mondjuk egy 2.-ik videosávban, nem kell hogy túl erős legyen, de menjen az is együtt a zenével, erre a 3 ütemre pedig, jók voltak a jelenetváltások, de ha mondjuk van egy kis színváltoztatás, vagy fényerőnövlés az elejükön, hogy megnyomd a vágás-szinkron hangsúlyosságát, sokkal jobbak lettek volna - szerintem.
0:26 : itt a lip sync a 3ik szónál már teljesen off
0:33 : ez egy érdekes rész a zenében, mármint technikai szempontból. Most nem tudom mit tettem volna rá én, de ez olyan semmilyen volt (fekete flashek)
0:33 - 0:36 : lip szintén csúszik
0:44 : itt is a lip ami lehetne pontosabb
0:54 : na ez viszont nagyon tetszett, kifejezetten jó ötletnek tartom ezt az effektet ide (ha jól láttam akkor chroma keyer-es effekt, legalábbis Vegasban)
1:01 : itt a fekete flashek egész jók voltak, kicsit nyomatékosítani lehetett volna őket
1:02 - 1:22 : ez a refrén rész a zenében, a legtöbb töltetet tartalmazó rész, és úgy érzem, hogy jól kihasználtad ezt. Nagyon jó, tetszenek a több videosávos megoldások, felveszik a zene ütemét.
1:23 - 1:27 : ez a jelenet hogy jött ide??
1:30 : érdekes megoldás a lip syncre, mindenesetre megnevetetett :D (2 hasonló kameranézetű jelenet)
1:47 - 1:56 : ez a megoldás is tetszett, jól illett ide
1:57 - 2:18 : szintén jó rész, élveztem
2:28 : itt a fekete villanások nagyon nem passzoltak
2:56 - 3:12 : szintén jó rész, bár kicsit visszafogottabb
3:12 : ez a ki-be közelítős effekt nem tetszett
Az végső pár mpre ugyanaz vonatkozik mint az elsőre.
Az outro jól illett a zenéhez, tetszett.

Szóval összeségében egyáltalán nem volt rossz, sőt, a magyar átlagnál biztos sokkal több időt szántáltál rá. Az hogy szőrszálhasogató voltam, nem azért van hogy leszóljalak, hanem hogy az észrevételek esetleges figyelembe vételével fejlődni tudjál, ne kövess el következő esetben hasonló hibát stb.
Egyébként örülök, hogyha a magyar WMM tömeg amvk közül bonyolultabb szerkesztővel készült jó AMVket látok, és ez bizonyosan azok közé tartozik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kaxi 2006.11.27. 12:08-kor.
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Kaxi pont ezt vártam tőled. :D Nos igen van még mit fejlődnöm, de azért haladok. Majd még rakok fel klipeket. Mindesetre köszi az értékelést. Tanulni fogok belőle.

ak köszi az inspirációkat.:D
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Igérem, h utoljára, de muszáj meg 1-szer megemlítenem.


AMV HELL 3

Amennyire idióta, annyira kidolgozott! Nagyon sok anime, nagyon változatos zenékre!
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

ak írta:Igérem, h utoljára, de muszáj meg 1-szer megemlítenem.


AMV HELL 3

Amennyire idióta, annyira kidolgozott! Nagyon sok anime, nagyon változatos zenékre!
Nekem nem tetszett, az AMV Hell 1 még jó volt, a többi szerintem már erőltetett, az AMV Hell 3 meg már Multi Editor Project, hosszú és szerintem nem is annyira ötletes (végig sem tudtam nézni).
Elkészült azóta az AMV Hell 0 is, azt nem is láttam.
Akit érdekel a AMV Hell 4, netán részt is vállalna benne, akkor még most lehetősége van rá. Nemrég indult ugyanis a jelentkezési listája az animemusicvideos.org forumán, szerintem aki jelentkezik, és készít valamit, lehet hogy a végleges verzióba is bekerül.
Forum linkje: http://www.animemusicvideos.org/phpBB/v ... hp?t=74559
Olvassátok el az első postot figyelmesen, és ha valakit érdekel, lehet jelentkezni!
Sok sikert hozzá!
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Pont fordítva voltam vele sztem az 1-2. kicsit erőltetett de a 3 nekem nagyon tetszett, bár lehet, h csak azért mert ilyet még nem láttam...

Úgy emlékszem említeted, h te is csináltál amv-ket. Hol lehet rájuk keresni?
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

ak írta:Pont fordítva voltam vele sztem az 1-2. kicsit erőltetett de a 3 nekem nagyon tetszett, bár lehet, h csak azért mert ilyet még nem láttam...

Úgy emlékszem említeted, h te is csináltál amv-ket. Hol lehet rájuk keresni?
Animemusicvideos.orgos profil : http://www.animemusicvideos.org/members ... _id=574927

Az első kettő ratyi, azokat ne nézd meg :D
Youtubon is van 4 (fennt vannak az animemusicvideos-on is, azokat ajánlom, a videominőség végett)
Profilnév: Syntaxerrorstudios
(itt vannak AMV-k egyik studiotársamtól, guy07-től is, a commentbe bele van írva melyik kié)

Te csináltál AMVket?
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Nagyon komolyan elhatároztam, de akkor még nem volt netem és hát a haveroknak asztán könyizhettem, h szedjék le ezt v. azta progit... Tehát ott áltam egy csomó ötlettel és egy windows movie makerrel, ami SEMMIRE nem jó. (legalábbis az elképzeléseimet egyeltalán nem tudtam volna kivitelezni)
Mostanra pedig semmi erőm nincsen komolyan foglalkozni akármivel is (meló miatt), tehát inkább itt keresem azokat amiket annó csinálni/látni akartam... :-P
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Kaxi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.11.08. 19:35

Hozzászólás Szerző: Kaxi »

ak írta:Nagyon komolyan elhatároztam, de akkor még nem volt netem és hát a haveroknak asztán könyizhettem, h szedjék le ezt v. azta progit... Tehát ott áltam egy csomó ötlettel és egy windows movie makerrel, ami SEMMIRE nem jó. (legalábbis az elképzeléseimet egyeltalán nem tudtam volna kivitelezni)
Mostanra pedig semmi erőm nincsen komolyan foglalkozni akármivel is (meló miatt), tehát inkább itt keresem azokat amiket annó csinálni/látni akartam... :-P
Hát igen aki nem tömeg WMM-es AMVket akar csinálni, annak 1. kell egy komolyabb szerkesztő program 2. sok idő és akaraterő hogy csinálni tudjon olyan AMVt, amit a fejében elképzelt. Sajnos amit elképzelsz, nem mindig lehet könnyen kivitelezni, még ha értessz is a progihoz amit használsz.
Válasz küldése