AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

LOL. THX, jó lesz havertalira! (A baráti-körömből mindenkire jut legalább egy cucc belőle, külön-külön természetesen, amire éljenezhet.XD)
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Jó lett! :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:
Rui-chan írta:Azt hiszem még Mordályos linkelte azt a fószert a zenés topicban, aki egy számot n+1 stílusban énekel el, de ugyan abban a dalban. Az egyik ilyen számára készítettek egy AMV-t és szerintem nagyon jó lett. :D
Akartam mondani, hogy zseniális... de sajn a végén volt egy-kettő ami nekem sántított ^^" (pl. az evangelionos... illetve a cowboy bebop az koncepciójában jó lett volna a végére de vágásban nem igazán) ... mindenesetre az első kétharmadában kb. mindegyik telitalálat volt.
Egyszer-kétszer tényleg nem találták el annyira a párosításokat (az EVA-nál én is néztem), de összességében így is nagyon szórakoztató és ötletes AMV lett. :D (Btw, az ilyen videókat mutogatnám azoknak, akik ugyan azt állítják, hogy a jó AMV elsősorban a jó ötleten alapul, de mégis úgy állnak hozzá, hogy amelyik nem valami Michael Bay-féle effektparádé, az már közepesnél jobb elvből nem lehet náluk. :? ) Azon egyébként külön röhögtem, hogy amikor "normál módban" megy a szám, akkor a Dragonballt és a Narutót vágták be alá. XD Haver pont a hétvégén mesélte, hogy "Nálam a színtiszta "kommerszizmus" a Linkin Park zenéjére vágott Naruto AMV.", mire én: "Ja, egy generációval korábban meg a Dragonball AMV-k voltak ezek ugyanezzel az együttessel." :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Hoztam még egyet. :) A német nyelv még mindig nem a szívem csücske, de ez egész kellemes kis AMV lett.
Kép
Avatar
Shirosaki
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.11.24. 04:03

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Shirosaki »

Az In the Endes brilliáns volt. Ez a német szám nekem nem tetszik, de a videó jó alá.

https://www.youtube.com/watch?v=yx6UFG183Jc

Ez nekem anno nagyon tetszett.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

valahogy ráakadtam a múltkorában az Assasin's Creed: Unity trailerére, és már korábban is találkoztam a hátterében szóló számmal, most valahog beleszerettem, pedig egyáltalán nem az én tipikus stílusom. (Lorde - Everybody wants to rule the world)
... és hát mit csinál az anime szeretű ember, ha véletlenül talál egy számot ami a világ számára is megfelelő népszerüséggel bír? keres, hogy milyen amvt készítettek reá.
Ezt a hangulatos, bár nem fergeteges gyöngyszemet találtam Fate/Zero témában:
https://www.youtube.com/watch?v=DnpUfc92pNA
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Annyira rajtam van most a telhetetlenség, hogy egyből három AMV-t is megosztok.^^

1. Az előző hozzászólásban nagyon megtetszett a Fate amv, plusz én is egy ideje rabja vagyok a számnak, így ráálltam az amv keresésre. Ezt a Steins;Gate-est találtam rá, ami nekem sztoriját/találékonyságát tekintve a Fate-esnél is jobban tetszett.

2. Az idei Gatsby, amit nem lehet nem imádni. XD Igazából lehetne jobb is: ha a köztes anime jelenetek számomra kedvesebb címekből lennének, nem ilyen Blood Ladból vagy miből és Kill la Killből, bár utóbbi nagyon találó rá, az izmos csávót pedig már látatlanban megszerettem tavaly (igazából, ha egyszer végig nézem a sorozatot az csak az ő fanservice-e miatt lesz XD ::jeye:: ). Még szerencse, hogy csodálatosan elhelyeztek az amv-ben egy kis Okabe-Kurisu jelenetet is. Na, de az egész klip alapját a Viva Namida adja (Space Dandy opening klipje), amit önmagában is szeretek, de a koreai teszemazagyamnyálgépmenő idolfiú csapatának a Big Bangnek dalához eszméletlenül jól passzol. Pontosabban az amv készítői remekül összepasszintották vele. :D Mondjuk az sem utolsó szempont, hogy a Fantastic Baby nálam az egyetlen fanolt/értékelhető szám a bandától *nagyon szereti*. Szóval jeeee, remek táncos amv lett ebből.

3. Minap mutattak nekem egy nagyon nagyon beteg, de vicces amv-t, Dragon Ball Z fanok előnyben. Szóval jah, már maga a szám fájdalmas, de nagyon kreatív volt, aki végül ezt kreálta belőle. :D (Hiába, a DBZ család témában és karakterekben nálam továbbra is veri az összes shounen fightot.XD)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Anno emiatt kezdtem el nézni a Mirai Nikkit, és a mai napig ez az AMV egyetlen olyan momentuma ennek a CUCCnak, amire szívesen emlékszem:

https://www.youtube.com/watch?v=H5BiTDw9zac

Ez meg az eddig látott legjobb Soul Eater AMV:

https://www.youtube.com/watch?v=Jf74i_pkhx0
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ugyan a Kill la Kill nem a szívem csücske, de ez tetszik. :D

Víííííí, Macross Frontier AMV! :vigyor: Tök jól összevágta a jelenteket a sorozatból és a mozifilmekből.
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^ :) Ezekbe én is nemrég futottam bele, a Kill la Killes motiváló. XD A Macross pedig valóban tetszetős, de abból nagyon válogatós vagyok... (ergo a nagyon hatásos, csak a minden képkockára azonnal ráismerő übermacrossb*zikat *erősen magára mutogat* megérintő macross anthology-n kívül nem találtam még számomra belőle igazán jó amv-t - pedig nagy kutató vagyok XD).
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ezt megosztanám, mert nem nagyon találtam normális Esca AMV-t eddig, és ez ráadásul pont az egyikkedvenckarakter EVER Dilandau-sama character-profile videója:

http://www.youtube.com/watch?v=3IDxkW1zYwo
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ha már felmerült... íme egy, amin elég jól szórakoztam. Effekt van, szóval előre is sorry mindenki. A zene és főleg a szöveg eleve komolytalannak készült, de (és) nagyon jól összeszedték a képpel.

https://www.youtube.com/watch?v=JiKxNI7_5dc

"The Nightmagi Cometh" Anime MV || by Kisanzi

Nightman szerepében Akemi Homura
Dayman szerepében Tomoe Mami

:vigyor:

Van benne valami, na :D
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nem az a baj, ha van bene effect, hanem ha csak az van. :D
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

A mordályos nyul írta:Nem az a baj, ha van bene effect, hanem ha csak az van. :D
EZ

És hogy pörögjön ez a topic is: egyikkedvenc klasszikus AMV - Bastard - Kamelot/Karma
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

alvaro írta:Ha már felmerült... íme egy, amin elég jól szórakoztam. Effekt van, szóval előre is sorry mindenki. A zene és főleg a szöveg eleve komolytalannak készült, de (és) nagyon jól összeszedték a képpel.

https://www.youtube.com/watch?v=JiKxNI7_5dc

"The Nightmagi Cometh" Anime MV || by Kisanzi

Nightman szerepében Akemi Homura
Dayman szerepében Tomoe Mami

:vigyor:

Van benne valami, na :D
Bevallom, azért annyira nem érdekelt, hogy végignézzem, de nem volt rossz, meg azon gondolkodtam végig, hogy ez véletlenül nem egy Tenacious D szám? XD Nem kerestem rá, de így stílusra engem nagyon azokra emlékeztetett. XD
Surci írta:És hogy pörögjön ez a topic is: egyikkedvenc klasszikus AMV - Bastard - Kamelot/Karma
Nekem is ott van az örök kedvenc AMV-im között. :D Ha pedig már Bastard, akkor ez is megkerülhetetlen. XD (Lehet linkeltem már ide korábban, de ezt nem lehet elégszer. XD)

Ja és mivel beszéltünk az Offban Member humoráról, meg az egyéb agyrohasztó, random idióta "poénokat" felvonultató AMV-kről, ez jutott közben eszembe. Nem mondom, hogy mestermű, vagy ilyesmi, de itt legalább látszik, hogy a kép és a szöveg igyekszik kapcsolatba kerülni egymással, ráadásul nem is túl hosszú, legalábbis nem egy 4-5 perces erőltetés. Szóval ha már valaki hasonlóra adja a fejét, szerintem kivitelezésben ennek kellene legalább a minimum lennie.
Kép
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Keelia »

Titkos írta:meg azon gondolkodtam végig, hogy ez véletlenül nem egy Tenacious D szám? XD Nem kerestem rá, de így stílusra engem nagyon azokra emlékeztetett. XD
Nem túl valószínű, metálon kívül nem is fogadnék el mást Tenacios D-ben :D
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Linkelem már ide is az AMV Project 1-4-et, hogyha az Off-ban elsüllyedne, itt meglegyen:

1, 2, 3, 4.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Titkos írta:Bevallom, azért annyira nem érdekelt, hogy végignézzem, de nem volt rossz, meg azon gondolkodtam végig, hogy ez véletlenül nem egy Tenacious D szám? XD Nem kerestem rá, de így stílusra engem nagyon azokra emlékeztetett. XD
A remix version of The Nightman and The Dayman songs from The Nightman Cometh , the thirteenth and last episode of the fourth season of It's Always Sunny in Philedelphia , made by Joman.
Mivel amúgy egyik úriembert (ill. bandát) se ismerem, ezért sokat nem tudok hozzáfűzni :drop:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Linkelem már ide is az AMV Project 1-4-et, hogyha az Off-ban elsüllyedne, itt meglegyen:

1, 2, 3, 4.
Köszönöm! :D (Amúgy nem gyenge az oldal, még "emlékezett" rá, hogy pl. a legelső részt már 2006 márciusában letöltöttem. XDDD Gondolom azóta lehetett egy teljes vinyóhalál és akkor semmisült meg ez is a gépemen, mert most egyik sincs rajta.)

Edit: Cruel postjáról eszembe jutott, hogy bizony abból a számból is készült nem egy király AMV.

K-ON-ék találkozása a metál ördögével. (Az első egy/másfél perc kb. a felvezetés, utána viszont beindul a buli. XD)

Ez pedig a YuGiOh - The Abridged Series változat. Itt a szöveget is megéri figyelni, mert nem éppen ugyanaz. XD (Néhány szót mondjuk elírtak, illetve lehagytak benne, de ha tudunk annyira angolul, hogy megértsük a szöveget, akkor azt a pár szót úgyis "kipótolja" az agyunk. XD)

Cruel linkjét előtte nézzétek meg, különben nem igazán fogjátok érteni, hogy a két AMV mit parodizál. Utóbbinál pedig akkor 100%-os az élmény, ha minimálisan ismerjük a YuGiOh - The Abridged Series poénjait, valamint az évfordulós YGO mozifilm alapsztoriját, de ezek nélkül is élvezhető. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Na, akkor már én is! Drill of Destiny :vigyor:

Illetve még néhány kedvencem, mivel Surci kért ajánlást.
Anime Eats
Technique Beat
Code Monkey (Meg kéne már néznem az animét. ^^")
Hold on to that feeling
Gatsby
Shiki - Dragula (Lehet ezt már linkeltem korábban.)
Vatality 2
Around the world

Egyelőre ennyi, hagyok későbbre is. XD
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:Ez pedig a YuGiOh - The Abridged Series változat. Itt a szöveget is megéri figyelni, mert nem éppen ugyanaz. XD
Favorit. Kár, hogy már csak ilyen fél évente egyszer jön új rész.
Rui-chan írta:Na, akkor már én is! Drill of Destiny :vigyor:
Ez meg zseniális volt.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Rui-chan írta: Vatality 2
Ennek a zenéjét le is szedtem, sok Kotoko-szám van meg, de ezt eddig nem ismertem, THX.

Na egy klasszikus megint: egyikkedvenc poén AMV-m EVER.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ugyan a MAR téma is el lett távolítva az Offtopicból, de azért még nem felejtettem el, hogy rá akartam kérdezni valamire, hátha emlékeztek rá, vagy valaki esetleg meg is találja nekem. Még PeCsás Conon vetítettek le ilyen elő-MAR szerű poénkodós AMV-t, viszont abban nem csak magyar szöveg volt. Amire emlékszem belőle, hogy a Chrono Crusade alá bevágták a Drágám, add az életedből az Apácashow paródiáját. Meg volt egy olyan rész, amikor Alucardot meglövik és akkor a Drakula halott és élveziből ment alatta ez a szöveg: "-Megsérült? -Á, meg se éreztem!". :lol: Ami még eszembe jut, az FMP Fumoffu focista kiképzős részéből, amikor futnak a srácok és a Kő egy csapatból van vágva rá ez az "induló".
Ennyire emlékszem belőle, de tudom, hogy ez is ilyen 10 percnél hosszabb alkotás volt.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Ugyan a MAR téma is el lett távolítva az Offtopicból, de azért még nem felejtettem el, hogy rá akartam kérdezni valamire, hátha emlékeztek rá, vagy valaki esetleg meg is találja nekem. Még PeCsás Conon vetítettek le ilyen elő-MAR szerű poénkodós AMV-t, viszont abban nem csak magyar szöveg volt. Amire emlékszem belőle, hogy a Chrono Crusade alá bevágták a Drágám, add az életedből az Apácashow paródiáját. Meg volt egy olyan rész, amikor Alucardot meglövik és akkor a Drakula halott és élveziből ment alatta ez a szöveg: "-Megsérült? -Á, meg se éreztem!". :lol: Ami még eszembe jut, az FMP Fumoffu focista kiképzős részéből, amikor futnak a srácok és a Kő egy csapatból van vágva rá ez az "induló".
Ennyire emlékszem belőle, de tudom, hogy ez is ilyen 10 percnél hosszabb alkotás volt.
Fú, erre én is emlékszem, csak sajnos a címére nem, pedig szintén szívesen újranézném. :(

Edit: Közben pár további videó, amíg nincs időm a korábbiakat végignézni és kommentálni. XD

-Nagyon veszélyes lehet, amikor egy háremhős kapja meg a Geass erejét.

-Na persze Lulut sem kell félteni, folyton Code Rollozza szegény Suzakut.

-Eközben Midlanden mindent ellepett a duplaszivárvány.

-És a Rakéta Csapat is újra támad.

-Ezt meg csak simán eltalálták. XDDD

-És a végére csak megtaláltam, amit kerestem. XD Komolyzenére úgyis elég ritkán vágnak AMV-t, másrészt kísérletnek sem lenne utolsó mondjuk conon két "epilepsziaroham" között levetíteni egy ilyet és figyelni az emberek reakcióit. :D
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Na, egy fél délutánomba került, de meglett! :vigyor: Tehát erről az AMV-ről beszéltem az előző postomban, Anime Paródia 2007 a címe. Gyorsan le is mentettem magamnak, hogy ezek után biztosan meglegyen.

Titkos: Egyébként ebben van a Lost Universe + az "Én vagyok az apád!" kombó.

Régebben láttam ezt a Memories AMV-t, de valahogy teljesen elfeledkeztem róla. Szerencsére ma újra szembe jött velem, úgyhogy örülök.
Kép
Válasz küldése