AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Rég volt AMV linkelgetés, szóval a nyári conról most hozok kettőt:
Az első helyezett, igazi fujoshis, baromi kreatív! :thumb:
És a közönségkedvenc MULATÓS NGE!!! :hammer:

És ha már linkelek, innen se maradjon le az Otaku lyrics 101, hátha még nem láttátok. :dirr:

Szerk.: AZTA, mi jött nem rég bestamv-n!!!! Anime's Got Talent!!! :osdob:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:És ha már linkelek, innen se maradjon le az Otaku lyrics 101, hátha még nem láttátok. :dirr:
Mindegyik jó volt, amit linkeltél, de most így pihent aggyal ez fogott meg a legjobban. :dirr: Amúgy néhányban komoly igazságok is vannak, pl. ha belegondoltok, az Elfen Lied-nél lévő sorok magát a sorozatot foglalják össze dióhéjban. :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Egy kis cuki, tánci-tánci AMV. ::^_^::

Tökre örültem, hogy szembe jött velem egy Shingeki no Bahamut AMV, mert eddig nem sokkal találkoztam. Bár a zene itt se jön be 100%-osan, de attól még tetszik és mivel tavalyról az egyik kedvenc animém, alap hogy lementettem magamnak.

Ez meg szimplán csak nyugtató hatású és meglepő módon nincs is agyoneffektelve.

Egy másik táncos AMV, ami szerintem jól jöhet egy unalmas napon, hogy feldobja a hangulatot. Azt hiszem van egy új kedvencem. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Titkos írta:
Catrin írta:És ha már linkelek, innen se maradjon le az Otaku lyrics 101, hátha még nem láttátok. :dirr:
Mindegyik jó volt, amit linkeltél, de most így pihent aggyal ez fogott meg a legjobban. :dirr: Amúgy néhányban komoly igazságok is vannak, pl. ha belegondoltok, az Elfen Lied-nél lévő sorok magát a sorozatot foglalják össze dióhéjban. :lol:
Visszatért! :lol: (Nyarukóék most sem okoztak csalódást. XDDD Múltkor "Sons of bitches", most meg "Gay horse, gay horse, I want a gay horse!" XDDD De ezen kívül is van sok jóság ismét... :D)

Más: Tudvalevő, hogy nem vagyok egy Gainax-fanboy, de ez egy baromi jó összefoglaló lett. :) Mondjuk a készítési idő miatt "csak" 2004 körülig dolgozza fel a cég animéit, így pont az ilyenek, mint TTGL, Panty & Stocking, stb. már nem kerültek bele, de így is elég szórakoztató végignézni. (Főleg, hogy így még inkább látszik, hogyan "borultak el" teljesen és jutottak el az ilyen Nadia-szerű animéktől az ilyen FLCL-ekig. :dirr:)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Számomra jelenleg ez viszi a pálmát magasan:
https://www.youtube.com/watch?v=5NBEeN8MDsM

Az én kedvenc NGE-s alkotásom:
https://www.youtube.com/watch?v=6Sd8nbB5A_c
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sokan egy bizonyos messzi, messzi galaxisban játszódó történet hetedik részét nézték meg az elmúlt hétvégén, nekem azonban egy nem kevésbé hatásos sorozat hetedik részével volt dolgom, méghozzá az AMV Hell 7-el. :D Tudni kell, hogy az eredeti készítő, ötletgazda, főadmin, stb-stb. eredetileg a negyedik résszel le akarta zárni a sorozatot, de aztán ilyen vagy olyan okokból csináltak még egy ötödik és hatodik részt is. Sajnos ezeknél ő nem működött közre (legalábbis ötletszinten), kb. csak segített összevágni, amit mások beküldtek. Ez meg is látszott az eredményen, ugyan mindkettő meg lehetett nézni egyszer-kétszer, de a szokásos végigröhögős élmény, amit a 3 és a 4 hozott, ezeknél elmaradt. Viszont mivel a hetedik részt egyfajta búcsúprojectnek szánták, ezért itt újra mindenki visszatért és 101%-os ötletelés, illetv munka folyt a videó készítése során, ami meg is hozta az eredményt: a számomra etalon harmadik résszel vetekedő poénbombát sikerült elkészíteniük. :D Külön tetszett, hogy nem csak a jól eltalált anime + zene/hang párosítások lettek baromi jók, de ismét visszatértek az úgynevezett "intellektuális poénok", vagyis amikor önmagában a látott jelenet még nem is vicces, ellenben ha ismered a cucc ún. "netkulturális hátterét" akkor a hasadat fogod a röhögéstől. XD Pl. volt egy alig pár másodperces jelenet, ahol a Pokémonból ismert Omanyte-ok és Omastarok masíroznak épp bele a vízbe és alá bevágták a Panty & Stocking-ból azt, hogy "Anarchyyyyy!" Ez így elsőre totál WTF-nek tűnhet, de ha ismeri az ember a neten már egy ideje terjedő "Omanyte maga Cthulhu!" mémet, valamint ez a bizony C-betűs ősisten sem ismeretlen számára, akkor nagyon jót fog röhögni ezen az apró jeleneten is. XDDD Persze voltak ennél jóval egyértelműbb, úgymond "magukat adó" poénok is, pl. a Gokicha alá bevágott Bogaras Joe filmzene, amiben a csótányok énekelnek, stb-stb. XDDD Úgyhogy aki szereti a paródia AMV-ket, esetleg kifejezetten AMV Hell fan, annak mindenképpen ajánlom megnézésre a cuccot. :) (Ne riasszon el a másfél órányi játékidő, nevetve repül az idő. :wink: XDDD) Aki pedig esetleg eddig még sosem találkozott ezzel a sorozattal, annak most először és valszeg utoljára még itt van rá lehetősége. :) Nekem hiányozni fog, jólesett pár évente elröhögcsélni rajta, illetve emlékszem, hogy amikor még a MAR és hasonló magyar próbálkozások a fasorban sem voltak, a haverokkal már akkor ötleteket írtunk, hogy milyen lenne, ha mi csinálnánk egy "Hungary Hell"-t. Szóval elég erősen a kamaszkorom része volt ez a sorozat is. XD Ugyanakkor teljesen megértem, amit a fő agytröszt a fórumra írt búcsúzóul, hogy azért ennyi videó után már elfáradt, ráadásul manapság már sokkal nehezebb összehozni egy ilyet anélkül, hogy mindenféle jogi és egyéb problémákba ne botoljon az ember. Illetve nagyon tetszett az a mondata is, hogy "az AMV Hell most már bennetek van, ti vihetitek tovább az eszmét, rajtatok múlik, hogy milyen lesz." *sniff*
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:... Pl. volt egy alig pár másodperces jelenet, ahol a Pokémonból ismert Omanyte-ok és Omastarok masíroznak épp bele a vízbe és alá bevágták a Panty & Stocking-ból azt, hogy "Anarchyyyyy!" Ez így elsőre totál WTF-nek tűnhet, de ha ismeri az ember a neten már egy ideje terjedő "Omanyte maga Cthulhu!" mémet, valamint ez a bizony C-betűs ősisten sem ismeretlen számára, akkor nagyon jót fog röhögni ezen az apró jeleneten is....
Actually így látatlanban, leírásod alapján ez szerintem egy Twitch Plays Pokemon poén volt és Cthulhuhoz annyi köze van, hogy Omanyte egy istenség és csápos. d:
(Gyorsan azoknak, akik lemaradtak volna róla: Tavaly év elején valaki kitalálta, hogy emulátoron futó pokemon játékot közvetít Twitchen ahol a kommentelők tudják kommentben az irány/akció gombokat megadni, hogy mi történjen a játékban. A kihívás az volt, hogy vajon így lehet-e teljesíteni a játékot. Részben igen, részben a dolog teljes káoszba és ebből következő random poénokba torkollott a dolog. Rengeteg mém született a játék(okból), ebből a legjobban elterjedt a Helix Fossil az isten mém. Mivel ezt nem lehetett kidobni a táskából, ezért óhatatlanul a táska tetején lett egy idő után, így viszont random nyomkodás eredményeként igen gyakran megvizsgálta a főhős kalandos útjának folyamán ezen szent tárgyhoz imádkozott. Ez a mítosz bővült azzal, hogy a játék egy pontján kb. esélytelen volt a továbblépés ezért a szervező bevezette a demokrácia módot (szemben az alap anarchia móddal, ami annak előtte volt), ha a kommentelők elég sokszor mondják, hogy "democracy", akkor utána beadott utasítások szavazásként értelmeződnek kb. 30 mpként, a legtöbbet kért gomb fog történni, tehát így a többség előrehaladását nem tudják a random trollok gátolni. De az igaz hívők (értsd random trollok) szerint ez a működést blaszfémia, és Helix fossil anarchiáért kiállt.)
Kép

Szerk: Gyorsan elő is kerestem két videót, ami a TPP életérzést legjobban reprezentálja. Az első az az elsjő játék végig játszása alatt készült, megörökítve a szörnyűséges véres vasárnapot, amikor is a gonosz csábításának engedve két legjobb dögöt is elengedték. A második meg az utolsó rendes kör előtt készült a redditen a korábbi menetekből készült számolatlan artworkből, történéseket leíró narratívából, mémből.
Btw figyelitek, ezzel a szerkesztésemmel már már ontopik is lettem :v
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cruel Angel 2015.12.23. 10:19-kor.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Köszi a videókat! :D És akkor igazad lehet, dehát ezért jó ez a cucc, itt aztán tényleg deepek a poénok. :D (Haverral ketten néztük és így is sokszor egymásnak magyaráztuk, hogy ez vagy az honnan lett véve és mire utal. XD)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:Köszi a videókat! :D És akkor igazad lehet, dehát ezért jó ez a cucc, itt aztán tényleg deepek a poénok. :D (Haverral ketten néztük és így is sokszor egymásnak magyaráztuk, hogy ez vagy az honnan lett véve és mire utal. XD)
Nincs mit XD Igazából csodálkozom, hogy errefele nem jutott el anno a TPP fandom, mármint amikor az alapjátékot tolta twitch akkor amerre én jártam a neteken a csapból is ez folyt. De még utána is, olyannyira, hogy amikor a Twitch (mint weboldal) abban az évben valami előkelő díjat kapott, akkor kb. ők is köszönetet mondtak a Helix fossilnak. :dirr: (Sőt halványan rémlik, hogy mintha a Colbert showban is lett volna rá fél mondatos shoutout, de ezt nem sikerült megtalálnom így hirtelen, szóval lehet h tévedek.)

Anyways találtam még egy videót a fandom által, amivel eddig még nem is találkoztam, úgyhogy ezt is megosztom. Elsőre borzalmas a srác hangja, de végére szerintem belejön. https://www.youtube.com/watch?v=4uX6OaGtb3Q
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Deadpunch :D (Végülis hangulatban és főszereplőben valóban eléggé hasonló a kettő... XDDD)

Edit: Mondjuk az a rózsaszín fazon a videó közepéről, akit az akkor még hajas Saitamával mutatnak, nekem nem rémlik a sorozatból, ő valami OVA-ból vagy DVD extrából jött? (Eleve hajas-Saitama is csak a legelső rész flashbackjében szerepelt, szal...)
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Tudjátok hogy megy ez: az embernek tetszik egy anime, aztán valamikor eszébe jut amv-ket keresgélni róla. És csalódik. És csalódik. És csalódik. És miért is várt bármit is? És csalódik. És ritkán pedig örül. Nah, most bizonyos okok arra motiváltak, hogy Monster AMV után kutassak, és olyan unalmas és rémes cuccokat találtam, hogy hamar el is ment a kedvem. Aztán még épp megmentett egy, ami bár lehetne ennél is jobb, de fényt hozott a kút mélyébe, így boldogságosan kerültem végül ki az amv keresésre pazarolt időmből. Szóval ez lenne az, amit így hirtelen kudarcaimból, ötletességéből és megfelelő hosszúságából fakadóan pikk-pakk megszerettem (a szöveg, uhh, annyira jó választás hozzá, a dallam pörög, a vágás jó). De ha véletlenül bárki ismerne még minimum ennyire jó (lehetőleg nem első ending lassúságú számra vágott) videót belőle, az ne habozzon megosztani velem.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Rui-chan: A One Piece-s AMV nagyon bejött :thumb: a másik tetszik, de nekem kicsit túl hosszú.

Catrin: A jó pofa az AMV még úgyis, hogy nem ismerem magát a sorozatot. Bár mondjuk nekem azzal a számmal ez a kedvenc AMV-m.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Monogatari AMV, hátha Cruel kedvet kap hozzá, vagy még jobban elriasztja. XD Egyébként szerintem kifejezetten illik hozzá ez a zene.
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Nem feltétlenül nevezhető AMV-nek amikor a zene hozzáadásán kívül állítólag *semmi* változás nincs a videóban (ami a Heavy Object OP-je lenne), de ironikus módon pont ez az ami működőképessé teszi az OP-t a Snake Eater-el (Metal Gear Solid 3 főcímdala), hiszen kvázi olyan érzetet kelt az "AMV" mintha direkt ehhez az OP-hez írták volna az SE-t. Gondolok itt olyan pillanatokra, mint 0:11-nél a "what a thrill..."-re kiugró két főszereplő (?), 0:21-nél az anime címének becsúszásakor hallható halk süvítés, 0:40-től 0:55-ig minden, vagy 1:15-nél ahogy a zene üteme nagyjából egyezik a kiscsajra ráközelítő kamerával. Több példát is felhozhatnék, de mondom, komolyan meglep az hogy milyen jól jött ki a végeredmény ahhoz képest, hogy egy deki vágás vagy egyéb szerkesztés nincs a videóban (na meg ahhoz képest, hogy mind maga a szám, mind a belőle származó játék mondhatni kedves téma).
Kép Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Nekem tetszett a Monotogari AMV, de ettől még nem hiszem, hogy megnézem (jó tudom az AMV-vel nem én voltam a célközönség). Bár azt megkell hagyni, hogy a nagy hátizsákos kis csaj amióta megláttam mozgatja a fantáziámat (mármint, hogy milyen karakter meg mit tudd stb.).

A Heavy Object AMV pedig szerintem nagyon eltalált és nagyon tetszik. Számomra tényleg olyan mintha az opnak valóban ez lenne a zenéje, nekem személy szerint nagyon tetszik.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Egy ideje nem találkoztam olyan AMV-vel, amire azt mondhattam volna, hogy tényleg tetszik. Szerencsére a Delusionist megtörte a jeget. :)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Dupla, yay! :D

Ha már feléledt a Penguindrum topic, megosztanék 2 AMV-t, ami nagyon tetszett.
Electropenguin
Echo
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem tudtam, melyik topicba rakjam, de talán itt lesz a legjobb helye: Overwatch - anime style opening :D
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Hétvégi conon a napközben vetített AMV-k között láttam ezt a csodát. Amikor a Binan bishik megirigyelik a mawarus, fates és sailoros csajoktól a mahouságot és mahou bishik lesznek, majd hatalmas háborúba kezdenek a lányok ellen, az egészhez pedig csatlakoznak Madokáék és egyéb bishik is. Egyszerűen kib@szott jó. Nézzétek!

Plusz láttam egy HitagixHanekawa leszbi AMV-t, ami szintén megfogott, csak azóta még itthon nem leltem rá. :( Amint több időm lesz és előkotrom, linkelem, de azt sem bánom, ha valaki segít... mondjuk semmi sem rémlik már - se cím, se zene, talán Japan expo versenyére készült. Azt viszont tudom, hogy a végén Araragi képe elcseszi az egészet... annyira nem illett oda, inkább lett volna bármelyik csaj ott nextként, ha már nem Hitagi. Arrghhh.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Valóban az volt, köszönöm az élményt! :D (És újfent eszembe juttatta, hogy Takuto a best magical boy ever. XDDD)
Catrin írta:Plusz láttam egy HitagixHanekawa leszbi AMV-t, ami szintén megfogott, csak azóta még itthon nem leltem rá. :( Amint több időm lesz és előkotrom, linkelem, de azt sem bánom, ha valaki segít... mondjuk semmi sem rémlik már - se cím, se zene, talán Japan expo versenyére készült. Azt viszont tudom, hogy a végén Araragi képe elcseszi az egészet... annyira nem illett oda, inkább lett volna bármelyik csaj ott nextként, ha már nem Hitagi. Arrghhh.
Ez engem is érdekelne, szóljon, aki elsőként találja meg! :lol: Bár akkor már inkább lett volna valami Hanekawa Black x White shipre vágva, na mindegy... XD
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Titkos írta:
Valóban az volt, köszönöm az élményt! :D (És újfent eszembe juttatta, hogy Takuto a best magical boy ever. XDDD)
Örülök! És már megint egy Fall Out szám... lehet nem ártana jobban beléjük merülnöm, ezt az AMV-t is már annyiszor nyomattam, hogy egész nap a zenéje megy a fejemben. Mindegy. A sztorija tényleg annyira hatásvadász, hogy azt öröm nézni. Továbbra is ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!444
Titkos írta:
Catrin írta:Plusz láttam egy HitagixHanekawa leszbi AMV-t, ami szintén megfogott, csak azóta még itthon nem leltem rá. :( Amint több időm lesz és előkotrom, linkelem, de azt sem bánom, ha valaki segít... mondjuk semmi sem rémlik már - se cím, se zene, talán Japan expo versenyére készült. Azt viszont tudom, hogy a végén Araragi képe elcseszi az egészet... annyira nem illett oda, inkább lett volna bármelyik csaj ott nextként, ha már nem Hitagi. Arrghhh.
Ez engem is érdekelne, szóljon, aki elsőként találja meg! :lol: Bár akkor már inkább lett volna valami Hanekawa Black x White shipre vágva, na mindegy... XD
Végül csak megtaláltam, bár így újranézve már nem tetszik annyira, még nem is lenne baj, hogy többféleképp értelmezhető, de jobban örültem volna valami fullleszbisnek. Az igazi bajom vele viszont az, hogy csak elsőre volt érdekes... most már untam.
Válasz küldése