Új animék - frissen, ropogósan =)

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Shin »

Ami szerintem nagyon jó, az a Durarara.
A sztori iszonyat jó, baromi izgalmas, jók a zenék, és a grafika is habár kicsit fura, nagyon nagyon tetszetős.
Ajánlom mindenkinek :)
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Lehet már tudni, hogy a Bakuman. mikorra várható?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Őszre, pontos dátum még nincs, de valamikor szeptemberre vagy októberre várható.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Köszönöm! :thumb:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Csak én olvasom mindig a Bakumant Bakugannak? XD Aztán csodálkozom, hogy nem illik a szövegkörnyezetbe. XD
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Highschool of the Dead

Pont a zseniális Alien 4 után néztük meg öcsivel az első részt. Azért fogom végignézni, amiért megtekintettem a fogas kotonokról és nemiszervekről, óriás cápákról, vérbirkákról, frankenfish-ekről, cápaemberekről és zombikról szóló remekműveket is. :vigyor:

Mondjuk, jobban örültem volna, ha a temérdek pantyshot helyett a zombikat mutatták volna többször - vhogy ők jobban érdekelnek, mint egy elviselhetetlen hangon visítozó csaj bugyija. A mellméretek meg eleve akkorák, h önmagában elegendőek volnának ezek a tejcsárdák a zombifők széjjelzúzásához. :twisted: És miért nem eszik meg a zombik az agyakat???

OP és ED: Bitangul nem illik ehhez a cucchoz egyik sem. Az op lehetett volna vmi gore sz@r, az ed meg ökörködés zombichibikkel. :hammer:

Egyébként a lelkizős részeket leszámítva poén az egész. Aki bírja a zombikat és a belezést, annak ajánlom. ::^_^::
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Megnéztem az openinget, és hát az alapján akár hentai is lehetne a sorozat. :shock:
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mariko írta:Megnéztem az openinget, és hát az alapján akár hentai is lehetne a sorozat.
Hát, kb. Inkább a zombikra helyezném a hangsúlyt, főleg, mivel nem hinném, h annyira komolyan gondolják azt a sorozatot. A szereplők a horrorokban is csak a zombitáp szerepét töltik be - hát akkor meg? :vigyor:

Seikimatsu Occult Gakuin

Az első részről akaratlanul is egy pantyshot-mentes Highschool of the Dead-re asszociáltam (Highschool of the Dead Spirits? :twisted: ), aztán a rész végén felbukkant egy meztelen pasi, mint a Higashi no Eden-ben. Kíváncsian várom a folytatást. Egyelőre nem sokat tudunk, majd később ismerjük meg a többieket is jobban, akkor tudok többet mondani a sorozatról.
A főszereplő csaj nem túl szimpi, de a háttérsztorija alapján nem is csodálom, h ilyen lett a jelleme. A hangulat, háttérzenék és op tényleg jól el vannak találva. Az op-ban külön tetszettek a picit klisés motívumok mellett felbukkanó elvontabb képek és textúrák.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Mariko írta:Megnéztem az openinget, és hát az alapján akár hentai is lehetne a sorozat. :shock:
És tényleg. :dirr:

Én holnap (azaz már ma) kezdek neki a nyári szezonnal való ismerkedésnek, de komolyabb reményeket csak a Shikihez fûzök. (Mondjuk a tapasztalat eddig jobbára az volt, hogy amitôl sokat vártam, az nem jött be, de volt helyette valami váratlan befutó).
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

anubys írta:komolyabb reményeket csak a Shikihez fûzök
Nálam a shiki kérdőjeles, szóval várom a véleményeket. ::^_^::
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

zebra írta:Seikimatsu Occult Gakuin
Épp most csorog lefelé! :D
Igazából tartottam a sorozattól, mert a főszereplő csaj a trailerben úgy viselkedik, mint valami domina, de az alapján amit olvastam róla, egészen más karakter, úgyhogy elgördült minden akadály a sorozat elől. ^^

A Shikit én is nagyon várom, remélem nem fog csalódást okozni. A másik sorozat amire még nagyon rá vagyok készülve, az a Sengoku Basara 2 lesz, csak kezdődne már el.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

zebra írta:Seikimatsu Occult Gakuin
Köszönöm! XD Azt hittem ennek nincs is japán címe, mert mindenhol "Occult Academy" néven futott, és csodálkoztam is, hogy Animesukin hogy-hogy nincs még fent, de akkor ezt leszedem. :) Igazából magát a sztorit nekem találták ki (Titkos szereti a paranormális cuccokat XD), csak mivel animében (meg úgy ezer más sorozatban és filmben is XD) már ezer rókabőrt lehúztak a témáról, nem gondoltam, hogy pont ez lesz a "megváltó", de egyelőre mindenhonnan azt hallom, hogy legalább szórakoztató, és manapság már ennek is örülni kell. :D (Na meg azért láttunk mi már az okkult és vígjáték műfaj frigyéből jó animét, lásd Soul Eater, bár az talán inkább volt teljesen kattant, mint okkult, de... :D)

Más: Seitokai Yakuindomo

Igazából az egyetlen motivációm az volt, hogy ez egy yonkomából készült manga, amiknél már több kellemes tapasztalat is ért, így ezentúl már odafigyelek rájuk. A második kellemes meglepetés a rész átpörgetése közben ért, ugyanis mintha meglepően szép lenne az animáció, főleg ahhoz képest, hogy a sztori aztán tényleg "egy a millióból" típusú. A szálló cseresznyevirágszirmok is jól néznek ki, volt egy jelenet, ahol folyamatosan "zoomolt" a kamera, de nem a szokásos "toljuk a kamerát a szereplők felé" módon, hanem "first point of view"-ben, ergo, mintha a néző tényleg a szereplő szemén keresztül látna, stb. Szóval eddig meggyőző, persze lehet, hogy ez csak beetetés, hogy sokan kattanjanak rá a cuccra, de 1-2 epizódnyi időt mindenképpen adok neki, állítólag perszer poénokra számíthatunk a lányoktól. XD (Az ilyet a High School Girls óta fanolom, bár eddig olyan klisés a gárda, hogy ezekből nem nézném ki a dolgot, de a fene tudja, még bármi lehet, én reménykedek. :))

És akkor amiért a máglyára megyek: High School of the Dead

Izé...szerintem ez a cucc rohadtul túlértékelt. ^^" OK, nem mondom, hogy rossz, én is olvasgattam belőle még "mangakorában", kikapcsolódásnak biztos ideális, meg lehet, hogy az első rész még jó is, na de könyörgöm, minden zombis amcsi film ugyanerről szól. Lehetne a címe akár "Night of the living dead - the animation" vagy akármi. ^^" Azért ha a japánok csinálnak egy ilyen vérben tocsogó hentelős cuccot, valamit raknak is alá, legyen az csavaros sztori, elgondolkodtató kérdések, vagy legalább egy jól kitalált világ. Persze OK, néha megjelenik valami tök gagyi baromság (pl. Elfen Lied :twisted: ), de azért többnyire színvonalasan adnak elő még egy "darálj le mindenkit" sztorit is. Pár példa: a Doubt című manga "ki lehet a tégla?" agyalása, a Battle Royale pszichológiai dolgai, a Berserk ötletesen megmunkált fantasy univerzuma, vagy a Gantz "mi a franc ez az egész?" érzése. Na a High School zombimusicalben én ezek egyikét sem tapasztaltam, pedig azért nem egyetlen chapter után vontam le a következtetést. Amit viszont láttam:

1. A rajzolás szép, bár ha már ennyire fanservice-el, a melleken még gyakorolhatna, mert ezek kb. "doujinszínvonalon" mozognak, ahogy egy másik fórumon írták. XD

2. Fejből meg nem mondom, hogy hanyadik chapternél tart a manga, de történet, mint olyan, nincs. Semmi. Egy morzsányi infó nem derül ki, nem tudni honnan jönnek a zombik, miért hőseink a "kiválasztottak", akikből még nem lett sétáló hulla, és akkora karakterbemutatást vagy fejlődést sem láttam, ami ezeket a hiányosságokat feledtetné. (Max ilyen "X szerelmes Y-ba, de ő Z-re van ráizgulva" szinten.)

3. Helyette van hentelés (és ebben a kategóriában kapásból jobb pl. a Berserk vagy a Hellsing), meg fanservice véres, nagymellű csajokkal. (Itt meg nem is sorolom, hogy szerintem hány jobb cucc van, főleg, hogy én a "lightosat" szeretem, ha már vérben gázolva próbálnak ecchizni, az nekem kicsit sok. XD)

Szóval nem tudom, szerintem nem akkora nagy szám, amekkorának sokan már az első rész alapján kikiáltották, és nem is értem, hogy a mangák közül mivel tűnt ki, mivel ott aztán egy tucat hasonló seinen cucc kijön egy évben. (Animéből azért nem, szóval azt még értem valamilyen szinten.) Azért szóljatok, ha történik benne valami, talán Leonék eljutnak végre Racoon City-be és...ja bocs, másik zombis japán sztori, és az is jobb ennél. :D (XD)
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:Köszönöm!
Nm, anidb is your friend. :wink: :)
Titkos írta:Titkos szereti a paranormális cuccokat
Én már pöttyet unom őket.
Titkos írta:csak mivel animében (meg úgy ezer más sorozatban és filmben is XD) már ezer rókabőrt lehúztak a témáról
Pont ezért...
Titkos írta:Soul Eater
OMG, én azt még mindig nem láttam!
Titkos írta:tök gagyi baromság (pl. Elfen Lied :twisted: )
Ez volt az első anime, amit láttam, tök komolyan vettem, imádtam, de mai fejjel már azt mondom: +1.
Titkos írta:de történet, mint olyan, nincs. Semmi. Egy morzsányi infó nem derül ki, nem tudni honnan jönnek a zombik, miért hőseink a "kiválasztottak", akikből még nem lett sétáló hulla, és akkora karakterbemutatást vagy fejlődést sem láttam, ami ezeket a hiányosságokat feledtetné.
Nem hiszem, h a hentelésen és zombikon kívül bármi másért is olvasnák ezt az emberek. Én is csak azért nézem, mert a zs-kategóriás horrort, szörnyeket, zombikat imádoooom. :vigyor:

Zombie loves you!
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Lol, nem értem, miért várnak emberek világmegváltást a ForróD-től. :D

Szal nem to'om, lehet nekem nem voltak nagy elvárásaim, de én pontosan azt kaptam az első résztől, amit vártam: agyatlan zombik, sok vér, magát csak épphogy komolyan vevő "sztori", páncu, fanservice, hörr, ratata, monszták. :3

Tipikusan az a cucc, amit nem a sztori miatt néz az ember, hanem a már felemlegetett dolgai miatt. Leülök, megnézem, jót nevetek a kliséken, hopp, itt beleznek valakit, hopp, ott fújta fel a szél a csaj szoknyáját és kész. xD
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

zebra írta:Zombie loves you!
LOL! XD

Megnéztem a Seikimatsu Occult Gakuin első részét, jópofa cuccnak tűnik és a főhősnő is szimpi, viszont az OP alapján valami ritka töketlen férfi főhősre számíthatunk.

Ééés... elstartolt a Shiki is. :D Egyenlőre nem sok minden volt benne. Az Isten háta mögötti kis falu melletti kúriába egy titokzatos család költözik be az éjszaka közepén, és ezzel egy időben a faluban hirtelen megnő az egy főre jutó hullák száma.
A szereplők haját még szoknom kell, mert kb. annyira van hatással rájuk a fizika, mint a Dragon Ball beli sérókra. ^^
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mariko írta:valami ritka töketlen férfi főhősre számíthatunk
Nem tudom, ki bukik az ilyen srácokra, én biztosan nem. :neutral: Már a promókép is elég árulkodó volt mondjuk, mivel a csaj a srác hátán ült. Nahh, hátha virít azért valamit. (Nahh jó, itt nem feltétlenül a sudden naked guy appearance-re gondoltam. :vigyor: )
Mariko írta:A szereplők haját még szoknom kell, mert kb. annyira van hatással rájuk a fizika, mint a Dragon Ball beli sérókra.
:LOL: Aranyosan néz ki, de nincs kedvem vámpíros, misztikus, gyilkolós cucchoz - egyelőre elég a Highschool of the Dead. :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

zebra írta:
Titkos írta:Soul Eater
OMG, én azt még mindig nem láttam!
Erősen ajánlott, ha vevő vagy egy kb. Tim Burton látványvilágával megfejelt őrült vígjátékra. :)

HotD: Értem, szóval a Zs-kategóriának is vannak fanjai. XD
zebra írta:Nem tudom, ki bukik az ilyen srácokra, én biztosan nem. :neutral:
Tippem látatlanban: a lúzerek nem azért főszereplők sok esetben, mert bárki is "bukna rájuk", hanem mert az otakuk velük azonosulnak a legkönnyebben. :)
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos írta:kb. Tim Burton látványvilágával megfejelt őrült vígjáték
Csípem Tim Burtont-t. ::^_^::
Titkos írta:szóval a Zs-kategóriának is vannak fanjai
Naná! Leülsz, sörrel a kézben a haverokkal megnézni a legújabb szerzeményt, és közben szétröhögitek az agyatokat a hülyeségeken. Jó is az. :vigyor:
Titkos írta:a lúzerek nem azért főszereplők sok esetben, mert bárki is "bukna rájuk", hanem mert az otakuk velük azonosulnak a legkönnyebben.
Mondasz vmit...
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Tippem látatlanban: a lúzerek nem azért főszereplők sok esetben, mert bárki is "bukna rájuk", hanem mert az otakuk velük azonosulnak a legkönnyebben. :)
Ott a pont! És ezzel a sorozat célközönségét is sikerült belőnünk. :D
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

Shukufuku no Campanella
Ez olyan szinten negédes, hogy egyetlen rész is maradandóan megfeküdte a gyomrom. Fantasy környezet, nemes család, és mindenki olyan kedves-bályos, hogy az már tényleg emészthetetlen. Az elsô részt is csak azért néztem végig, hátha a végén beüt a ménykô, és kiderül, hogy mégsem medvecukor az éjszakai égbolt és vattacukor az égen a felhô, de sajnos nem történt ilyesmi. Az elsô rész alapján senkinek nem ajánlom.

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi
Szerencsétlen, komplexusos fiú fôhôsnek megtetszik a nôi fôszereplô. Alapjáraton persze semmi esélye nem lenne nála, de elôre vetítek egy alapos jellemfejlôdést, és a végén elnyeri a szeretett lány kezét. Egy-két alkalommal sikerült ugyan elmosolyodnom rajta, de annyira nem hatott meg, hogy folytassam is.

Mitsudomoe
Komolyan gondolkozom, minek is kezdtem el nézni, mikor elôra borítékoltam a végeredményt és persze nem kellett csalódnom.
Új tanár érkezik az iskolába, kap is a kezei közé három nevelhetetlen loit. Vicces(nek szánt) helyzetek tömkelege és az említett tanár nonstop szivatása áll a középpontban. Kerülendô

Amagami SS
Az iskola üdvöskéje felfigyel az átlagos (de végre nem szerencsétlen) fiúra. Végig a határon állt, hogy unalmasnak mondjam, valami mégis ott tartotta a figyelmem. A sok nôi szereplô miatt borítékolhatóak a harem elemek, de az átalgos indítás ellenére is teszek vele majd még próbát.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

A második részlet:

Seitokai Yakuindomo
Új diák érkezik a városba és a frissen, lányiskolából koedukálttá alakított iskolába iratkozott be. Cirka minden 25 lányra jut egy fiú, úgyhogy sejthetô, merre fog menni a történet. A karakterek rettentô sablnosak, és bár a poénok egészen elviselhetôek, a szezonból az Amagami SS egy fokkal jobbnak tûnik, egy ilyen jellegû sorozat pedig bôven elég egyszerre.

High School of the Dead
A elsô részben a plot rettentô gagyi volt, minden annak van alárendelve, hogy legyenek nagy zombiirtások. Továbbá hozzá társul tonnányi pantyshot, meg himbálódzó mellek. Viszont vannak benne kifejezetten jó poénok, pl a "legjobb barátnôk vagyunk" páros instant bedarálása, így adok még neki esélyt egy rész erejéig, aztán meglátjuk...

Seikimatsu Occult Gakuin
Elôször valami komoly cuccra készültem, aztán jöttek a beteg poénok, úgyhogy nem is kérdéses, hogy ezt bizony folytatni kell. Nem gondolom, hogy ez lesz az év sorozata, de szórakozásra kiváló választásnak tûnik. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mariko, van SengoBasa 2! :D

Tegnap már meglestem és... ÓSZOM! Nem hiába vártam rá ennyit.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: zebra »

anubys írta:Cirka minden 25 lányra jut egy fiú
Áááá, tuti, nem lesz hárem meg love polygon... Előítéletes vagy! :vigyor:
anubys írta:minden annak van alárendelve, hogy legyenek nagy zombiirtások.
Több zombit és kevesebb pantsu-t akarooooook!!! Amúgy is olyan csúnya a karakterdesign, nekem abszolút nem tetszik. Egyedül a geek srác tűnik jó arcnak, a többi szereplőt nyugodtan felzabálhatják a zombik felőlem. :twisted:
anubys írta:himbálódzó mellek
A sulidoki volt ilyen szempontból a mélypont. Azok a tőgyek... Nem vagyok kompetens, de sztem a tőgyei látványa inkább impotenciát okoz, mintsem az ellenkezőjét. :-P
anubys írta:Seikimatsu Occult Gakuin
Elôször valami komoly cuccra készültem, aztán jöttek a beteg poénok, úgyhogy nem is kérdéses, hogy ezt bizony folytatni kell. Nem gondolom, hogy ez lesz az év sorozata, de szórakozásra kiváló választásnak tûnik.
+1.
anubys írta:Új tanár érkezik az iskolába, kap is a kezei közé három nevelhetetlen loit. Vicces(nek szánt) helyzetek tömkelege és az említett tanár nonstop szivatása áll a középpontban. Kerülendô
KnJ karikatúrafejű lolikkal?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Junchi írta:Mariko, van SengoBasa 2! :D

Tegnap már meglestem és... ÓSZOM! Nem hiába vártam rá ennyit.
Tegnap én is lecsekkoltam, pont akkora állatság, mint az első szezon volt! :D Egyedül az ellennel nem vagyok megelégedve, ezek így elsőre jóval elmaradnak szociopataság terén az első szezon beliektől.

BTW: a High School of the Dead rendezője azt nyilatkozta, kutatásokat végeznek, hogy minél hitelesebben tudják ábrázolni a sok boing-boingot! LOL! XD
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Új animék - frissen, ropogósan =)

Hozzászólás Szerző: anubys »

zebra írta:KnJ karikatúrafejű lolikkal?
Kodomo-hoz nem volt szerencsém. Vagy ez a szerencsém? :D
De kb elképzelésem szerint az is ilyesmi lehet.

Sikerült végeznem a maradékkal, így most ritka korán végére értem a szezonnal való ismerkedésnek.

Densetsu no Yuusha no Densetsu
Kissé szerencsétlen, de nagy hatalmú fôhôssel megáldott fantasy, sok baromkodással. Az ilyesmit rendre visszadobja a gyomrom, ezúttal sem volt másként.

Asobi ni Iku yo!
Jelentem, mesteri szintre hozták az egy részbe besûríthetô baromságok számát. Földön kívüli boing-hôsnô megérkezik, természetesen senki nem furcsállja, hogy macskafarka és füle van, valamint, hogy folyékonyan beszél Japánul. Továbbá természetesen nem is jelenti senki az esetet a hatóságoknak. Rövid idôn belül a fôszereplô ágyában landol, majd megjelenik a színen a fôhôs iskolás szomszédja (aki véletlenül bérgyilkos-tanonc), a tanára (aki egy terrorista-szekta tagja), valamint egy jóbarátja (aki szintén valami földön kívüli lány-lény).
Ez leírva számomra órási baromságnak tûnik, nézni viszont majdnem fizikai fájdalommal is jár.
Amúgy mit jelent a cím? Megyek játszani?

Shiki
Az elôzetes után lényegesen darkosabb darabra számítottam, a szereplôk is eléggé antipatikusak, úgyhogy dobnám is, de voltak benne ígéretek megmozdulások is, úgyhogy nem tudom, hányadán is állok vele. Azt hiszem, a legjobb, ha megvárom, míg lemegy jópá rész, aztán majd megkérdelek titeket, érdemes-e folytatni...

Nurarihyon no Mago
Hangulatos ugyan, de elsôre igen csak átlagos shounen-nek ígérkezik, ráadásul futó manga, úgyhogy nagyon ne tudom, érdemes-e folytatni....

Összegzés:
A 11 kostolóból egyedül a Seikimatsu Occult Gakuin-t folytatom garantáltan. Viszont több olyan is akad, aminek azért van esélye. Számomra kissé gyenge a mostani felhozatal, klasszikus pedig szerintem egyikbôl sem lesz.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése