Ecchi!

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.

Tetszenek az Ecchi animek? :D

Igen!!!! :dirr:
94
75%
Nem
31
25%
 
Szavazatok száma: 125

Avatar
cyberfaust
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.01.31. 22:08

Hozzászólás Szerző: cyberfaust »

Fűbenalvó írta:Az aoianimére nemrég felkerült egy ismertető, meglestem a műfajt, grafkó is tetszett hát nekiláttam. A leírásban szerepelet, hogy nem csak a nő nemű karakterek lesznek az ecchis jelenetek központjában hanem ugyanúgy a férfiak is célponttá válnak benne.
Nos mit ne mondjak, furcsa volt, mert az első rész máris minket céloz de nem gyengén. Nekem ez az első visszás élményem, és így már képzelhetem milyen lehet női szemmel ecchi-t nézni... :-P
Ettől eltekintve nem azt mondom, hogy nem tetszik az anime, mert nagyon is bejön, csak fura.
Vélemények? :)
nézd tovább. a második rész kemény még (én sírva röhögtem rajta), aztán 'kicsit' ebyhülni fog. mindenesetre nézd csak tovább. én a 20. résznél tartok, de ennél betegebb komédiát csak a dokuro-chan személyében láttam.
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Uhh nagyon beteeg! Isteneeem... ::jhihi::
Remélem azért sokat nem enged a másdik rész szintjéből a továbbiakban ^^
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Nah én most a He is my master-t néztem meg...Hát az az anime nagyon beteg ::hehe:: ::hehe::
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Sam Spayed
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.11.02. 08:24
Tartózkodási hely: Duel Academy

Hozzászólás Szerző: Sam Spayed »

A legjobb ecchi anime szerintem a Kiddy Grade.
Karamitsuku kaze ni sakarai, ushinatta kisetsu wo sagashiteiru.
Hyde: Season's Call (Blood+ Op2)
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

A Kiddy Grade??
Hát én nem láttam belőle sokat, de nem igazán mondanám ecchi.nek. (Szvsz)
Oké vannak benne kivillanó bugyik, meg szép leányzók, de én látni vicces ecchi-s jeleneteet ugyan nem láttam benne sehol... :weh:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

A sok kivillanó bugyi, azért szvsz már elég ecchi.

A legjobb ecchi, amit eddig láttam az egyértelműen a He is my master volt, illetve az ecchi vonalasak (ergo nem ez a főcélja, csak alkotó eleme) közül pedig a Tenjou Tenge.
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

a KG nem ecchi, csak van benne sok szép fanservice:3
a He is My Master már tényleg ecchi (nem is kicsit), meg ahogy elnézem, a Chobits sem szűkölködik az ecchis poénokban :D
Kép
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

A Chobits is inkább csak pár ecchi poénnal fűzerezett romantikus vígjáték. De hát a Chobits alapvető lényege amúgyis az, hogy Chii az anime világ legaranyosabb (nemloli) szereplőnője. :)
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ha már ecchi anime, akkor Futari Ecchi! :D Bár olykor inkább hentai felé hajlik egy kicsit, de nincs benne semmi durvaság vagy túl obszcén dolog. Egy olyan párról szól a történet, akik 25 éves koruk ellenére még sosem éltek nemi életet. Így most friss házastársakként, együtt próbálják felfedezni ezt az új élményt, több-kevesebb segítséggel. Egy régebbi OVA, ami csak 4 részes, de tele van humoros szituációkkal.
Kép
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Nem lehet rossz. Sztem megnézem! :lol:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Pal-chan írta:Ha már ecchi anime, akkor Futari Ecchi! :D Bár olykor inkább hentai felé hajlik egy kicsit, de nincs benne semmi durvaság vagy túl obszcén dolog. Egy olyan párról szól a történet, akik 25 éves koruk ellenére még sosem éltek nemi életet. Így most friss házastársakként, együtt próbálják felfedezni ezt az új élményt, több-kevesebb segítséggel. Egy régebbi OVA, ami csak 4 részes, de tele van humoros szituációkkal.
Az animét ugyan nem láttam, de a manga rulez, azzal együtt is, hogy az már "hivatalosan" is hentai. :wink: Aranyos a történet, és tényleg olyan az egész, mintha szexuális felvilágosító manga lenne. XD
Kép
Avatar
Asha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.04.07. 13:57
Tartózkodási hely: Üllő

Hozzászólás Szerző: Asha »

Nekem a legnagyobb kedvenc ecchi animém, a Green Green.Ez egy hentai játék alapján készült, bár a 12 rész ehhez képest gyengére sikeredett. :lol: De mondjuk a 13-nak mondott plusz rész már hentai jellegű. :lol:
"A hattyú gyönyörű és foltatlan, és édesen dalol, mikor meghal."
Avatar
paspusszpanic
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.03.19. 21:13
Nem:
Tartózkodási hely: Valahol :)
Kapcsolat:

Re: Ecchi!

Hozzászólás Szerző: paspusszpanic »

B Gata H Kei ::jsmile::
paspusszpanic
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Ecchi!

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Az ecchi animékkel bajom nincs, de nem is rajongok értük... Olyan animét nem hiszem hogy valaha is néztem volna, aminek fő alkotó eleme az ecchi, de olyan animét, amiben van pár ecchi jelenet néztem (vagy elkezdem nézni, de aztán lusta voltam folytatni) Egy ecchi sorozat is lehet jó, amíg van egy rendes sztorija.
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Válasz küldése