Ellenszenves animeszereplők

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Ellenszenves animeszereplők

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ha már van (volt?) kedvenc animeszereplő-topic, gondoltam ennek analógiájára legyen már egy ilyen topic is. Elvégre ahogy az élet sem csupa móka és kacagás, így az animékből sem szerethetünk mindenkit, sőt egynéhány karaktert kifejezetten útálni is lehet.

Tehát a kérdés adott... ^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Surci 2008.02.07. 22:40-kor.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

- Kikyou (Inuyasha)
- Kotori, Hinoto (X)
- Freezer, Zarbon, Dodoria (DBZ)
- Nakago (Fushigi Yuugi)
- Chiaki (Kamikaze Kaitou Jeanne)


Asszem most ennyi.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Andro írta: - Chiaki (Kamikaze Kaitou Jeanne)
nem is állok veled többet szóba XD

hmm.... Lee (Naruto) őt nagyon nem bírom... Asuka (NGE) most így más nem jut eszembe
Kép
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

újabban Asuka Langley (NGE) az, akit nagyon meg tudnék cincálni.. iszonyatosan idegesít a stílusa... általában az ilyen típusú emberek azok, akikkel csak hangosan és csúnyán tudom megértetni a dolgaim :evil:

ugyanakkor még mindig fekete listán van nálam Tsukasa (.hack//sign), bár ő nem a heves pattogásával idegesít, hanem azzal a végtelen nemtörődő nyugalmával.. amit meg amúgy sem szeretek egy animében, ha egy karakter "hirtelen" nemet változtat, és hát ő volt az egyike azoknak, akiket én majdnem egy teljes sorozat alatt más neműnek hittem, mint amilyen..

egy ideig Ed (Cowboy Bebop) is bizergált, de végül is őt megkedveltem ^^ azért a piszok nem elviszi a kutyát a végén?

ilyen "hullámvölgyet" élt meg nálam Seras Victoria (Hellsing) is, mert nagyon zavart, ahogy vámpírrá válása elején viselkedett.. de már vele is tisztáztam a dolgokat :lol:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Asuka- t én sem bírom. Meg Gendo-t sem.
Kép
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Naruto a Narutoból ^^" Ritka ellenszenves figura. Meg Matsuri a Sukisyoból :)
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

A pálmát nagyon hosszú ideje (és ez nem is fog változni) Naraku viszi az Inuyashából. Ilyen egy ritka &#ß@# alakot! :evil: Utána rögtön Nakago következik... Kifejezetten nem bírom az ilyen szereplőket.
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Raisu írta:Matsuri a Sukisyoból :)
Hoeee?? Miért Matsuri??? Tiszta poén az a gyerek XDD
Andro írta: - Kotori, Hinoto (X)
- Chiaki (Kamikaze Kaitou Jeanne)
Chiaki?? Kotori?? Miért??? Chiaki nem néz ki rosszul,Kotori meg aranyos...

hm.... akkor ellnszenves szereplők:
- AnC-ból a nagypapa....
- Gin és Vodka (Conan)
- Frey (Gundam Seed)
- Mia (Gundam Seed Destiny)
- Hinoto, nővére,Satsuki (X)
- Sumomo (Chobits)
hirtelen ennyi.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

kawai neko írta: ugyanakkor még mindig fekete listán van nálam Tsukasa (.hack//sign), bár ő nem a heves pattogásával idegesít, hanem azzal a végtelen nemtörődő nyugalmával..

egy ideig Ed (Cowboy Bebop) is bizergált, de végül is őt megkedveltem ^^
Oke... még valaki akivel nem állok szóba... ők is a kedvenceim között vannak XD
Ayumi-chan írta: - Frey (Gundam Seed)
- Mia (Gundam Seed Destiny)
Igaz.. róluk teljesen megfeledkeztem. Nem szeretem az ilyen ... hogyis mondjam.. prostituált jellegű karaktereket

Ayumi-chan írta: - Sumomo (Chobits)
Élőben idegesítene az biztos... de így animében hát én röhögtem rajta nagyokat
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hé, tetszik a topic címe, mert nem az lett, hogy "akiket utálsz", hanem "akik ellenszenvesek". Azért ez ugye (legalábbis nálam) két kategória ^^. Igazából utálni nem nagyon utálok senkit se... (na jó, talán most egy karaktert, de azt is csak azért mert egyszerűen túl sok szerepet kapott egy bizonyos animében #_#''' A bizonyos karakter pedig ki lenne más, mint Franz >_>').

Szóval aki teljesen ellenszenves számomra:
- Ayanami Rei (eva)
- Allen (esca)
- Taka (nem Tamahome!! - FY OVA)
- Chiaki (KKJ - igen, szerintem is szimplán bunkó).
- Fuuma (X... jó, ővele így konkrétan nem lenne bajom, inkább Clampékkal van, annyira nyilvánvaló hogy már mindenkivel össze akarják rajzolni #_#" Édes istenem mi a fenének? Rajzolják Kamuival ketten és kész >_>' Egyébként ilyen téren van még pár kifejezetten idegesítő figura az X-ben, ld. Keiichi >_>''' Na hogy ő mi a fészkes fenének kellett a mangába, az egy jó kérdés... >_>"""" ha a fanservice fájna... Clampék néha sikítanának -_-"")

Aztán vannak olyanok, akiket nem szerettem, de később kicsit jobban átértékeltem a helyzetüket, ill. elfogadtam őket. Ilyen pl. Eichi (FullMoon).

Megint más az, ha van egy anime, ami egy az egyben nem jön be, esetleg azért, mert még a karakter-felhozatala is borzalmas (ld. Weiss Kreuz. Hogy Aya-ról már ne is beszéljünk >_>"").

Aztán vannak idegesítő karakterek (nem utálnivalóak, csak egyszerűen zavaró amit csinálnak néha... ilyen pl. számomra Potato az Air-ben -_-).

Az meg a sokadik eset, mikor oké, hogy van egy karakter, aki teljesen segg, szemét, állat, őrült, stb. de ha egyszer jól hozza ezt a szerepet, akkor nem lehet utálni ^_^ (ilyen nálam pl. Nakago -FY, vagy Benedetto - Gankutsuou ^_^). Meg egyáltalán: van különbség stílusos szemét és szemét között imho ^_^.
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Cruel Angel írta: Oke... még valaki akivel nem állok szóba... ők is a kedvenceim között vannak XD
:cry: nyüssz... mindamellett bővítem a listát:
Ayame (Fruits Basket) ...egyszerűen zavar, na
Ritsu (szintén) ... tőle még félnék is ^^ valamint szintén elkövette a nemcsere-trükköt :evil:
Yuka (Elfen Lied) ..nem is tudom, miért
"Nyuuu" (szintén) ... Lucy az rendben, nade ez idegnyuuuzó (ígérem nincs több szóvicc)
Potato (Air) ...jó, hogy írtad, eszembe nem jutott volna magamtól.. uhh pedig mennyire tépem a hajam, ha valamilyen karakter folyton egy bizonyos hangot ad ki (egyébként őt átkereszteltem Burgonyává..)
Rei? őt szeretjük :(
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Cruel Angel írta:... hogyis mondjam.. prostituált jellegű karaktereket
Csatlakozom!!
- Sumomo (Chobits)
Élőben idegesítene az biztos... de így animében hát én röhögtem rajta nagyokat
én nem tudtam rajta röhögni,mert annyira idegesített -_- Főleg reggelente szeény Hidekiék....

Kawaii neko: Ayame miért?? XDD Annyira kész az a pasi,hogy csak szeretni lehet XDD (legalábbis én nagyon bírom)
Kép
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

nos.. számomra elég zavaróak a nemek közti átmenetek, így ha már a hangja és beszédstílusa eléggé nőies, akkor legalább ne női ruhákat tervezne.. de ezeket mind el is nézném neki, ha nem volna annyira goromba Yukival (We love Yuki, love Yuki, lolololove Yuki :lol:), és Tohru Hondát össze-vissza "rángatja" végig :mosoly:
Kép
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Egy néhai topicban írtam már egyszer, hogy nem szeretem a "retardált dagadt kölyök" archetípust. Akinek egy evésközpont és egy hülyebaromvagyokközpont van csak az agyában, és ezek hol egyszerre hol meg felváltva működnek. Jutott belőlük pl. a Meitantei Conanba meg a Creamy Mamiba.
És mielőtt valaki félreértené nem a kövérekkel van bajom, hanem éppenhogy azzal, hogy miért kell egy kövér szereplőnek "szükségszerűen" még mongoloid idiótának is lennie. Szerencsére ez a fajta szereplő kiveszőben van és vannak ellenpéldák (normális dagik) is pl. a Megami Kohuseiben vagy Mahou Sensei Negimában.

---

Továbbá van egy számomra ellenszenves szereplő akit név szerint is megneveznék. Ő pedig nem más, mint Anthony a Candy Candyből.
Mondjuk úgy, hogy nem igazán kedveltem azt a tökéletesre idealizált mindenféle jellemhibától mentes nyálbishounen virágkertész szőke herceget...
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Úgy látom, senki nem említette még: Aion a Chrno Crusade-ből. -_-
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Úgy látom, senki nem említette még: Aion a Chrno Crusade-ből. -_-
detto

Valamint hozzátenném még Kanna-t az Inuyashából. Több most nem jut eszembe, mert azért általában nem sűrűn fordul elő hogy valaki ellenszenvessé váljon úgy a számomra hogy ha csak eszembe jut ...grr...de ők ketten aszem ilyenek. :wink:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Maron írta:A pálmát nagyon hosszú ideje (és ez nem is fog változni) Naraku viszi az Inuyashából. Ilyen egy ritka &#ß@# alakot! :evil: Utána rögtön Nakago következik... Kifejezetten nem bírom az ilyen szereplőket.
A számból vetted ki a szót. :mrgreen:
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én meg elfelejtettem beírni az elején az én anti-favoritomat... ^^

Ez lehet, hogy sokakat meglep majd, de a legellenszenvesebb karakter számomra Griffith a Berserkből. Már az elején sem volt szimpatikus, és valahogy nem tudtam sajnálni a kínzókamrában sem, sőt a lelkem mélyén örültem is, hogy oda jutott az a rohadék... Az Eclipse aztán igazolta feltevéseimet... Igen, tudom, hogy remek karakter, blablabla, de lehet bármilyen zseniális, akkor is útálom.

Más most hirtelen nem jut az eszembe... ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Ynah írta:
Úgy látom, senki nem említette még: Aion a Chrno Crusade-ből. -_-
detto
Egen, Aion az animében rendkívül ellenszenves, mangában kevésbé - ott legalább nem próbálnak belemagyarázni mindenféle "magas" célokat a tetteibe, viszont ettől meg olyan... blah. :roll: (Érdekes, h. Aiont rendkívül sokan rühellik, mondjuk végülis ő a megtestesülése mindennek, ami ellenszenves, szóval nem csoda. :) )

Én spec. a Count Cain mangában utálom nagyon Alexist, Cain apját, abszolúte nem bánnám, ha történne vele néhány kellemetlen dolog (bár lehet, h. fog, de ott még nem tartok :D).

Maronhoz csatlakozva Nakago nekem sem a szívem csücske...
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

- Schuldig, Farfello, Takatori Reiji (Weiss Kreuz)
Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

IlParazzo, Nakago.
:ossick:
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Rei az Evából (Asuka pedig a nagy kedvencem onnan:) de csak azután, hogy kiderül a története)
Allent sem kedveltem (Esca)
Miroku (InuYasha - kiszámíthatóan unalmas poénjai vannak)

most így hirtelen ennyi.. ja nem. még 1, amiért érzem, le leszek ütve: a szépfiú Ayashiból ^^"" hogy is hívják? Tooya?
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Kaen írta:most így hirtelen ennyi.. ja nem. még 1, amiért érzem, le leszek ütve: a szépfiú Ayashiból ^^"" hogy is hívják? Tooya?
Igen, Tooya. Egyébként az ilyen übercool hűvös, szűkszavú szépfiúk nekem sem túl szimpik. Mondjuk Tooyával nincs különösebb bajom. ^^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Nah látom egy csomó számomra nagyon szimpatikus figurát soroltak itt fel az előttem szólók, úgyhogy én is elgondolkozom azon, hogy ki az akit ellenszenvesnek tartanék.

-Fuma (X) Nem tudom megmagyarázni miért. :?
-Sasuke (Naruto) Én még egy ilyen beképzelt pozőr emberkét nem láttam.
-Kusanagi (X/1999) Csak a filmben nem tetszett a személyisége. A sorozatban tök jól elkapták.

Hát asszem most csak ennyi, pedig tényleg alaposan átgondoltam. :D
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Asuka (NGE)
Hitomi, Van (Escaflown)
Miaka (Fushigi Yuugi)
Most hirtelen ezek jutottak eszembe, majd kiegészítem még.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Válasz küldése