Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Téma újranyitva, 150 oldal után.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hikari 2007.08.05. 10:16-kor.
Avatar
Ishi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2005.04.08. 20:32
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Ishi »

Már megint Maria-sama ga Miterut nézek. Eszméletlen, h többszöri újranézések után sem vagyok képes megunni....
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Amit nézek mostanában és ajánlani is tudom:
Mahoraba [まほらば -Heartful days-], mert nagyon aranyos, a hatodik rész ugyan rettentő unalmas volt, de a többi élvezhető ^^;; összesen 26 rész. Van benne néhány elég fárasztó poén, de nekem tetszik. Ami zavar benne, az egy Tamachan nevű hiperaktív kari... idegesítő tud lenni...

Néztem még:
The SoulTaker -魂狩-
Nem tetszett, viszont még nem néztem végig. Majd megpróbálok odafigyelni, mert elég érthetetlen volt számomra a sztori, kihagynak jeleneteket, amik érthetővé tennék. A színek lenyűgözöek, de túlkomplikálták a grafikát... túlzottan látványossá próbálták tenni és emiatt ütik egymást a jelenetek, túlzsúfolt az egész és alig látni a szereplők arcát [kivétel egy-két jelenet]... Mindegy, megpróbálom majd végignézni...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Konomi írta:Néztem még:
The SoulTaker -魂狩-
Nem tetszett, viszont még nem néztem végig. Majd megpróbálok odafigyelni, mert elég érthetetlen volt számomra a sztori, kihagynak jeleneteket, amik érthetővé tennék. A színek lenyűgözöek, de túlkomplikálták a grafikát... túlzottan látványossá próbálták tenni és emiatt ütik egymást a jelenetek, túlzsúfolt az egész és alig látni a szereplők arcát [kivétel egy-két jelenet]... Mindegy, megpróbálom majd végignézni...
Asszem egy részt láttam abból, és nem fogom megnézni, mert szerintem írtózatos nagy baromság... Teljes mértékben elment tőle a kedvem. Nem látom az értelmét.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Ma kezdtem el nézni a Gundam Winget csak úgy miért ne alapon. Eddig nem nagyon tetszik igaz, csak 4 részen vagyok túl, de eddig madjnem bealudtam rajta. Majd még kiderül, ha 10 részig nem történik semmi akkor azt hiszem abbahagyom....
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ayumi: ha nem tetszik, nézz helyette Gundam Seed-et
Kép
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Gundam Seedet már láttam, még év elején.
Hogy ne legyek nagyon off: Pluszba még a GW mellett, nézem az FMP TSR-t. Még mindig imádom Sousuke-t meg Kaname-t ^^
Kép
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Hát én mostanság Inuyasha-t nézzek továbbá a Yu Yu Hakushot is nézzem akkor még ott van a Cowboy Bebop is aminek néha igen eltalálták az aláfestő zenéjét. A Wolf's Raint is elkezdtem nézni ami úgyszint elég jóra sikerült. Hát egyelőre ennyi. :lol:
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Midori no hibi-t megint, aztán ha lejön végre megnézem a Rose of Versailles befejező részeit...aztán beterveztem a Mahoromatic-ot is...remélem lesz rá időm...
Kép
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Ayumi !

Láttad a SEED-et, akkor tessék belevágni a SEED Destiny-be ... Már csak 3 ep és vége annak is ... :mrgreen:

Egyébként meg Reinhard von Musel és Siegfried Kircheis RULZ ... Legend of the Galactic Heroes Gaiden: A Hundred Billion Stars, A Hundred Billion Lights. Bár olyan érzésem van, hogy a 4. és az 5. epizód között mintha hibádzna néhány ep.
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Még mindig a Kenshin, de már mindjárt vége T_T, a 91. résznél járok, azt hittem, kicsit tovább fog tartani... Bár napi 10-12 rész ^_^Nagyon jó!!! Imho a Kyoto-saga végéig a legjobb, szerintem azt kellett volna a végére hagyni, mert vannak érdekes ellenségek a 60. rész felett is, a történet sztem kicsit lapos lesz. A 2. és a 3. harmadot meg kellett volna cserélni ^^
És végre itt az Air Summer Special! ::jthrill:: Ha hazaérek, rögtön rávetem magam ^_^.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Ayumi a Gundam Seed Destiny-t is nézi és tudja, hogy márcsak 3 rész van hátra és elege is van a GSD-ből. Amúgy ez nagyon jó...írtam a 4. openinget illetően a gundamos topicba (igaz, hogy július 9-én) szal evidens, hogy nézem a GSD-t de mindegy....
Amúgy még mindig változatlanul GW-t nézek és végre kezd valami történni is benne...azt hiszem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ayumi-chan 2005.09.15. 21:23-kor.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ayumi: jah... Heero meghalasztja magát, zomg... harmadnapra feltámad a halottak közül...
Kép
Avatar
witch_23
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.09.14. 12:43
Tartózkodási hely: Magyarország

Fan!!!

Hozzászólás Szerző: witch_23 »

Én nagyon szeretem a SM-et, de sajna már nem tudom sehol sem nézni, mert nincs semilyen csatornán!
De mostanában a ShamanKing-et nézem, X-man Evolution, Tini Titan és még sok van, mert ha meglátok egy hírben valami újdonságot, akkor utána keresek, és megnézem a gépemen. :-P :lol: :D :o
Don't give up!

Soha ne azt nézd, hogy milyenek a körülted élők, hanem probálj meg magadnak tetszeni!
Szeresd a természetet, mert ő nagyon sokat adot neked, amit lehet hogy nem is tudsz róla!
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Most néztem meg az Eiken-t. Nos, 56 perc, amihez az ég világon nem tudok mit fűzni. Nagymellű lányok, akik közül az egyik állandoan banánt, hot dogot, és egyéb olyan alakú kajákat eszik, és még sorolhatnám.. o_O
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Keshik írta:Egyébként meg Reinhard von Musel és Siegfried Kircheis RULZ ... Legend of the Galactic Heroes Gaiden: A Hundred Billion Stars, A Hundred Billion Lights. Bár olyan érzésem van, hogy a 4. és az 5. epizód között mintha hibádzna néhány ep.
Öö, tudtommal nem hiányzik ott semmi, bár nagyon nem emlékszem az egészre. (A gaidenek valahogy nem fogtak meg... az igazi Yang és a souheki nélkül valahogy nem ugyanolyan az egész. T_T) És igen, Reinhard nagyon, nagyon rulz. xD <3
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

mufurc !

Lehet hogy csak egy apró produkciós hiba, de a bajom a következő: a negyedik ep végén néhány képsor elejéig bemutatják a következő epizód tartalmát, aminek a címe Traitor, part I, ott Reinchard és Kircheis egy rombolón szolgálnak ... Erre belekezdek az 5. epizódba és ott vagyunk, hogy kb. 2 évet ugrottunk a jövőbe és ama rombolón történt események csak megemítésre kerülnek, itt már Reinchard ezredes, és a katonai rendőrség kötelékébe irányították, a saját volt iskolájában nyomoz egy gyilkossági ügyben. Így bár túl sokat nem vesztettünk, én kíváncsi lettem volna látni, hogy Reinchard egy rombolóval hogyan alázta be az ellenséges cirkálót ... de igazad van, az eddig látottak alapján, attól eltekintve, hogy a grafika tisztább, nem igazán hozza ugyanazt a feelinget ... de már csakazártis megnézem, amíg le nem jön a maradék 65 ep az eredeti sorozatból ... lasan csorog a boxtorrent-ről ... :mrgreen:

PS
Ami a Hundred billion stars, hundred billion lighst Gaiden-t illeti: legtöbb helyen 24 epizódosként tüntetik fel, az ANN-en viszont 30 epizódosként, és itt a Gaiden az első négy epizód címén fut: Valley of white silver; link http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... hp?id=1800

Ezért mertem mondani, hogy nekem úgy tűnik hibádzik néhány ep.
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Maa, kicsit túl nagy időugrás. xDD Tisztább grafika... hát ja, ez már későbbi cucc, de a fő sorozat grafikája is ilyen már a harmadik-negyedik szezonban. Az első két szezont pedig digitálisan remasterelték egy-két éve (kicsit érdekes, kicsit fura, de általánosságban jó eredménnyel - vigyázat, spoilerek).

Egyébként ami a boxtorrentes torrentet illeti, az nem a full sorozat tudtommal, múltkor meglestem, hogy mi lehet ez, és csak a kilencven-akárhanyadik részig van benne (ráadásul iirc pont a 97. epizódig, ahol abbahagyni kb. a legundorítóbb dolog a világon -_-). A sub minőségéről nem tudok nyilatkozni, de nemrég volt egy-két torrent, amik angolra subolt verziót tartalmaztak, de mint kiderült, az angol subot kínai sub alapján készítették, és jobb esetben kicsi, rossz esetben zéró köze volt az eredetihez (meg az angol nyelvhez is). :/
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

mufurc !

Köszi ... Akkor marad a Central anime, igaz ott még csak a 45. epizódnál tartanak, de lassan le fog csorogni ott is; ha az eddigi tempót tartják, akkor kb. 1,5 év és végeztem a sorozattal ... :mrgreen:
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Most éppen DearS-t nézek. Nagyon aranyos, bár még alig pár részt láttam belőle. Kissé ecchi, de ez engem nem igazán zavar.
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Most néztem végig a Perfect Blue-t... Még egy kicsit össze vagyok zavarodva, de egyébként nagyon tetszett...
Kép
Avatar
romero83
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.01.01. 20:45
Tartózkodási hely: Nagykőrös
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: romero83 »

Végre sikerült időt szakítanom a Ghost in the Shell Stand Alone Complex sorozatra... Most járok a 10. résznél, eddig nagyon jó...
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Tudom hogy nem idevág de muszáj megkérdeznem hogy nem tudja-e valaki honnan/mivel szedhetnék Moero!Top Striker-t? Emule kilőve, de idáig nekem csak azt ajánlották :( Régen nagyon szerettem a sorozartot és kedvem támadt nosztalgiázni de nemtom honan szerezhetném be :/
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Yuri
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:30
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuri »

Tudtok vmi post-apocalyptic stílusú animét ajánlani? Aki ismeri a Fallout játékokat, az tudja miről beszélek. Lehetőleg vmi komolyabb darabot.
Trigunt meg Avengert már láttam. :)
War... War never changes.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Így elsőre...

Blue Submarine No.6
Wolf's Rain
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése