AoiAnime Fórum

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos írta:Amúgy igazából tényleg fura így közepén, hirtelen azt hittem, hogy valamiért lassan tölti be a fórumot és Jim képe előtt még jön majd egy újabb. XD (Tudjátok, amikor egyszerre mondjuk 4-5 kép az aláírása valakinek és amíg a gép nem töltötte be véglegesen mindet, addig látod, ahogy a szemed előtt "pakolgatja" őket... XD)
:shock: ilyet még nem láttam ! :D Biztos érdekes lehet.
Hikari írta:Na közben mégis sikerült egyszerűen megoldani, hogy nem kellett belenyúlnom a kódba. Hozzáadtam a

Kód: Egész kijelölése

[center]TEXT[/center]
-t a használható bbcode-ok közé. Továbbra is a baloldalra rendezés híve vagyok, de a pontozásnál azért szebb ha tényleg középen van :)
Lásd a mintát az aláírásomban ideiglenesen.
Váó naon köszi ::^_^:: (rengeteg felesleges szöszöléstől kíméltél meg most :D)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta::shock: ilyet még nem láttam ! :D Biztos érdekes lehet.
Főleg külföldi fórumokon van esély ilyet látni, ahol divat mondjuk két sornyi gifet berakni egy aláírásba. Aztán ha ezt mindenki megcsinálja, egyetlen oldalon lesz vagy 30-40 gif, amiket értelemszerűen nem fog tudni egyszerre betölteni a gép. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ja hogy a gifes szörnyűlet amitől lefele se tudsz görgetni ? No az már ismerős. :)
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

A fejlécben az "Aoianime Fórum" felirat kicsit bénán néz ki, ezúton jelzem, hogy tisztában vagyok vele :D
Az ok hosszú és unalmas :p
Ez ideiglenesen így fog maradni, de ha lesz időm akkor a kódból kell törölnöm, hogy ne jelenítse meg.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hikari írta:http://myanimelist.net/clubs.php?cid=68096
ha valakit érdekel :P
Nekem nincs ilyen profilom érdemes odacsoszogni és létrehozni egyet?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

ViharTáncos írta: Nekem nincs ilyen profilom érdemes odacsoszogni és létrehozni egyet?
Attól függ. Nekem ezek a listák tartják számon, hogy mit is akartam megnézni (mert nem kezdek el minden érdekesnek tűnőt azonnal), hanyadik fejezetnél vagy epizódnál is tartottam (mert olyan ritkán jutok hozzá, hogy néha még közelit sem tudnék tippelni). Illetve számomra érdekes összehasonlítani, hogy az értékelések alapján mennyire egyezik ismerősökkel az ízlésem. Kicsit talán statisztika-geek is vagyok, mindig szeretek magamról/tevékenységeimről kimutatásokat nézni, így arról is, hogy hány animét láttam. Van egy MALgraph nevű oldal, ami plusz statisztikákat készít a listáimból - eskü, azt egy időben többet nézegettem, mint animét. :LOL: ::japtoun:: De ha téged egyik se vonz igazán, akkor nem biztos, hogy megéri, elvégre a sima információkat regi nélkül is eléred.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Hikari írta:http://myanimelist.net/clubs.php?cid=68096
ha valakit érdekel :P
Miért is ne.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hikari írta:http://myanimelist.net/clubs.php?cid=68096
ha valakit érdekel :P
Ez tök jó! :D
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Ayla »

De jó!! :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
NDJ
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.09.26. 03:21

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: NDJ »

Üdv!

Miért nem működik tisztességesen a beléptető motor? ::argh::
A kezdő oldalnál a fejlécben hiába próbálok bejelentkezni, folyton visszadobálja, hogy érvénytelen fn/jelszó, kérjek újat. :knife:
Le kell kérjem valakinek a részletes profilját és csak azon a felületen enged be. :o_O:
Megjegyzem katasztrofális helyzet, ami manapság a neten kialakult. A technikai problémákra pedig nem, vagy semmit mondó, sablon válaszok jönnek. A legtöbb oldal bugos, nem azt csinálja, amit a belépéskor várna a felhasználó,
be sem léptet, vagy átdob olyan helyre, amit nem kértem, egyből bepakol valamit a kosaramba, vagy egyszerűen képtelenség regisztrálni.
Az animés oldalakra ez hatványozottan igaz :wwall:
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Valaki más esetleg tapasztalta ezt a hibát?

Konkrétan a fórumról van szó vagy az aoianime.hu oldalról? Mi a pontos url ott, ahol a hiba előjön?
Nekem mindkét helyen hibátlanul működik a bejelentkezés.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nekem a fórum egyelőre semmi ilyesmit nem csinál, pedig napi egyszer minimum felnézek ide, szóval tutira feltűnne. XD Bár az is igaz, hogy én nem szoktam ki-be jelentkezgetni, loginnál beállítom, hogy emlékezzen rám és szépen "úgy is marad". :) A honlapot nem tudom, idejét sem tudom, hogy oda mikor jelentkeztem be utoljára. :dirr: Viszont mivel NDJ azt írja, hogy neki "ilyen az egész internet", nem csak az Aoi, ezért hajlok afelé is, hogy neki van valami jó kis malware-je, vagy hasonló reklámdobáló izé, de legalábbis egy AdBlocker lehet kéne a böngészőjéhez, mert konkrétan nekem nem csinál ilyeneket a gép, pedig én aztán néha legendásan béna tudok lenni, ha erről van szó. (A Facebook használatát pl. a mai napig "tanulom" bizonyos értelemben... XD)
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Én se tapasztalok ilyet, igaz, nem is lépek ki sose. Esélyes, hogy a kérdező készülékében van a hiba, főleg a
A legtöbb oldal bugos, nem azt csinálja, amit a belépéskor várna a felhasználó,
be sem léptet, vagy átdob olyan helyre, amit nem kértem, egyből bepakol valamit a kosaramba, vagy egyszerűen képtelenség regisztrálni.
rész miatt gondolom.
NDJ
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.09.26. 03:21

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: NDJ »

A főoldalon a bal felső bejelentkező mezőről van szó, a fejlécben, ahogy írtam is, remélem olvasható :weh: .
A fórum beléptető mező működik.
Nem dobál reklámot semmi, nem ugrálnak fel hirdetések, van fent biztonsági program, és a cacht is ürítem rendszeresen.
Többnyire nem a céges és vállalati lapoknál vannak hasonló hibák (de ott is tapasztalható), hanem a "magán" oldalakon (itt most konkrétan elég gyakran az animéseken pl.). Átdobtam pár ilyen linket ismerősöknek, aki vette a fáradságot és kipróbálta, szintén nem tudott regisztrálni bizonyos oldalakra, hibák jelentkeztek, válogatott az oldal a mail szolgáltatók közt. Van, ahol még régebben reggeltem, az működik is, de már képtelenség újra regisztrálni és, ha jól láttam a bejegyzéseket 2011 óta nem is reggelt senki, pedig az oldalon van forgalom. :roll: De úgy tapasztalom nagyjából 2005-07 óta a neten az oldlak működése összességében egyre silányabb sajnos :(
NDJ
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.09.26. 03:21

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: NDJ »

Mellesleg, amint írtam is korábban a reklamációkra sem érkezik válasz sok helyen, vagy csak előre megírt üzeneteket dobál:
látszik, hogy ezeknek a siteoknak nincs igazán gazdája.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Nálam továbbra is működik, saját usernevemmel, direkt tesztelésre létrehozott teszt userrel, javasripttel és anélkül is. Ettől függetlenül még lehet valami rejtett bug, meg az aoi saját kódolású.
Illetve még egy tippem van: a browseredben el van mentve a bejelentkezési név és jelszó, hogy egyből kitöltse a mezőket? Mert akkor előfordulhat, hogy a főoldalon rosszul van elmentve a jelszó a browserben. Mert ahogy írtad, valakinek a profiljából meg be tudsz lépni. Opera pl néha csinál ilyet...
NDJ
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015.09.26. 03:21

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: NDJ »

Kösz, hogy megnézted, nálam változatlan. (Milyen böngésző alól?) Először én is azt szoktam kipróbálni, hogy engedélyezem/letiltom az egyes funkciókat, ritkán beválik, többnyire nem. Foxom van, Operát régen (W 3.1x korszak) csíptem, de már lezúztam, egy hibakód volt az egész.
Nem mentem a jelszavakat, elég, ha én tudom, a hacker dolgozzon meg érte.
Lényeg, hogy legalább valamilyen szinten működik és a fórumból be lehet lépni.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Pislogtam egy kicsit, mire leesett, hogy a szerver nem állt át téli időszámításra. :D
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nemtom ki az Aoi csoport adminja Fészen, de engedjen már be, mert már vagy 3 hónapja elküldtem a csatlakozási kérelmemet, de azóta sincs válasz...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Nemtom ki az Aoi csoport adminja Fészen, de engedjen már be, mert már vagy 3 hónapja elküldtem a csatlakozási kérelmemet, de azóta sincs válasz...
Én erről ugyan nem tudtam, de a vicc az, hogy pár hete beszéltünk Aylával a csoportban ilyenekről, mint Lagann, Shingeki, stb. és még mondtam is, hogy "be kéne hívni Surcit, szerintem erre most lenne mit mondania...XD". Csak eddig én abban a hitben éltem, hogy vagy nem is tudsz arról, hogy egyáltalán létezik, vagy tudsz, de nem Facebookozol annyit, hogy tagja szeretnél lenni. (Ugye ez eredetileg ilyen fórum-pótléknak lett megnyitva, amikor az Aoi kb. hetek óta vacakolt, még a motorváltás előtt, viszont te akkor még nem tértél vissza, szal simán azt hittem, hogy neked ez az egész kimaradt.)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Én meg tudom nézni a member requesteket, de nem láttam ott semmit. :( Lehet tényleg csak az admin számára jelenik meg maga a felkérés, de akkor meg nem értem, miért elérhető számomra egy üres funkció? Megpróbálhatlak bevenni manuálisan, püben intézzük el a privát dolgokat.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Az offtopicos témára reagálva ide írom, hogy végülis hiányzik erről a fórumról egy rendes spoiler gomb. Tudjátok a kinyitós becsukós fajta. Szóval miért nincs? Kezd komolyan érdekelni. :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:Az offtopicos témára reagálva ide írom, hogy végülis hiányzik erről a fórumról egy rendes spoiler gomb. Tudjátok a kinyitós becsukós fajta. Szóval miért nincs? Kezd komolyan érdekelni. :)
Köszi, jó is hogy mondod, azt én is hozzá akartam tenni, hogy egyébként a tökéletes megoldás erre a problémára ez lenne, nem a szöveg színével való szórakozás. ^^"
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: AoiAnime Fórum

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Jelentem, hogy
SPOILER
kérésetek teljesítve lett :p

SPOILER
csak így lazán, munka előtt.

SPOILER
asszem elkések :p
Válasz küldése