Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Surci »

Üdv közöttünk Matta, jó fórumozást, ha mondanivalód van, ne fogd vissza magad!

Én is örülök hogy mostanában ennyien idetalálnak. :D Remélhetőleg nem csak múló fellángolás, hanem tartósan is köreinkben tudhatjuk majd újdonsült fórumereinket.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Üdv itt Matta, érezd jól magad a fórumon. :3
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Szia Matta Üdv az Aoin!
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Leara »

Üdv itt, Matta :)!
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Üdv köztünk matta!
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Jalapegnome írta: 2017.05.20. 18:47 Huhh, most előre leszögezném hogy vélemény gyanánt egy nagyon elszállt ömlengés fog következni, mert akkora élményt adott nekem ez a cucc hogy max 2 - 3 ilyen volt eddig életemben (Code Geass, Steins Gate, Death Note: mondjuk ennél még kb. 14 körül lehettem, 20 éves fejjel lehet nem ütne akkorát), de kb. 3 - 4 hónapja rántott be úgy igazán az animés világ, mert kb. 13 éves korom óta próbálkozom ezzel a műfajjal de a fentebbi nagyon pozitív élményeket leszámítva hiába jött be a dolog, mindig belefásultam és jöttek ilyen 1 - 2 éves kihagyások. De aztán mostanra sikerült felfogni hogy lehet nem a fősodorbeli dolgokkal kéne próbálkozni, hanem az egyedibb cuccok felé kaccsintgatni (mondjuk ha jól tudom ezek a címek pont mind hype - olva vannak, na mindegy :D). Junchi listájára bukkantam rá valahogy a neten, és onnan választottam ezt ki, és asszem jóóó darabig el leszek ezzel a listával, mert ha a többi anime is ilyen minőségű lesz amiket láttam rajta és érdekelnek akkor asszem most már tényleg totálisan be fog szippantani ez a szubkultúra. :D
Nah, még a végén sikeres lesz Junchi térítő missziója. :vigyor: Üdv. nálunk, nézz sok jóságot.
Jalapegnome
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.16. 09:38
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Jalapegnome »

Catrin írta: 2017.05.20. 19:06
Jalapegnome írta: 2017.05.20. 18:47 Huhh, most előre leszögezném hogy vélemény gyanánt egy nagyon elszállt ömlengés fog következni, mert akkora élményt adott nekem ez a cucc hogy max 2 - 3 ilyen volt eddig életemben (Code Geass, Steins Gate, Death Note: mondjuk ennél még kb. 14 körül lehettem, 20 éves fejjel lehet nem ütne akkorát), de kb. 3 - 4 hónapja rántott be úgy igazán az animés világ, mert kb. 13 éves korom óta próbálkozom ezzel a műfajjal de a fentebbi nagyon pozitív élményeket leszámítva hiába jött be a dolog, mindig belefásultam és jöttek ilyen 1 - 2 éves kihagyások. De aztán mostanra sikerült felfogni hogy lehet nem a fősodorbeli dolgokkal kéne próbálkozni, hanem az egyedibb cuccok felé kaccsintgatni (mondjuk ha jól tudom ezek a címek pont mind hype - olva vannak, na mindegy :D). Junchi listájára bukkantam rá valahogy a neten, és onnan választottam ezt ki, és asszem jóóó darabig el leszek ezzel a listával, mert ha a többi anime is ilyen minőségű lesz amiket láttam rajta és érdekelnek akkor asszem most már tényleg totálisan be fog szippantani ez a szubkultúra. :D
Nah, még a végén sikeres lesz Junchi térítő missziója. :vigyor: Üdv. nálunk, nézz sok jóságot.
Hoppá, nem is láttam hogy van ilyen téma, ha ezt tudom akkor ezt a bekezdést kicsit kibővítve ide írom be, de akkor köszönöm az idézést és üdvözlést! :D
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Junchi listájára még nem sikerült pillantást vetnem, de ha már így is lett jótékony hatása, üdv itt Jalapegnome! :)
Kép Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Új taggal bővültünk, de jó! :D Üdv itt Jalapegnome! (Ui.: Tetszik a neved, elég egyedi. XD)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Üdv köztünk, Jalapegnome! :D A TTGL-es postodra meg csak azért nem reagáltam, mert kb. minden szavával egyetértek, így max egy "good posting" emotikont tudtam volna a végére odaszúrni. :D
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Üdvili itt! Remélem jól fogod magadat itt érezni. Amúgy meg nem te vagy az egyetlen akinek voltak megingásai az animázés területén.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Üdv köztünk, Jalapegnome! :mosoly:

(És azt se felejtsük el, amire Junchi hívta fel múltkor a figyelmet, hogy lehet Attisra is hatással volt a kis fórumunk! :D)
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Üdv itt, Jalapegnome!
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Üdv köreinkben, Jalapegnome!
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Üdv itt, Jalapegnome! ::^_^::
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ummm... az jó, ha ismétlem az előttem szólókat...? :oops:

Szóval üdv itt!
SadWindDragon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.05.30. 01:03
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: SadWindDragon »

ŰDV!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Szia! :)
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: alvaro »

SadWindDragon írta: 2017.05.30. 01:12ŰDV!
Hi!
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Üdv itt, SadWindDragon! :) Bővebben lehet tudni valamit rólad? :D
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Üdvili itt! Remélem jól fogod magadat itt érezni!
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
SadWindDragon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.05.30. 01:03
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: SadWindDragon »

Akosss írta: 2017.05.30. 17:56 Üdv itt, SadWindDragon! :) Bővebben lehet tudni valamit rólad? :D
csak idetévedtem... Nem fogok sokáig zavarni, elolvasok egy pár érdekes topicot és felszívodok :D
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Risa »

Helló mindenkinek~ *waves*

Nem nagyon tudom, mit illik ide írni, ráadásul sajnos már nem vagyok abban a korban, hogy szívesen beszéljek magamról. :'D Elég lesz annyi, hogy magyar és japán szakot végeztem, kb. 10 éve nézek animéket, jó pár évig foglalkoztam fansubbolással (most már csak nagyon indokolt esetben; indokolt eset = Uchouten Kazoku 2 basically), van egy neurotikus macskám (aki meglehetősen OOC módon Catrint láthatóan kedveli XD), és egy kicsit félek tőletek? ::jtears::
Ha nem elég, akkor tessék kérdezni. :D
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Üdvili itt! Remélem jól fogod magadat itt érezni! És nem eszünk (sok) emberhúst.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: tulokos »

Üdv köztünk Risa!

Bosszantani azt tudjuk egymást, de félni biztosan nem kell tőlünk, és már csak azért sem eszünk embert, mert a dögevők húsa gusztustalan! :mosoly: Persze, ha vegetáriánus vagy... Vegetáriánus vagy? Akkor ez lenne az én személyes kérdésem. :D
"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Válasz küldése