Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Kedves Tolna megyeiek (és mindenki), gyüjjetek ToMA CON-ra, idén is lesz! :) (A weboldal még nem frissült, de az idei dátum már biztosan szeptember 12.)
Avatar
Ryder93
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.13. 18:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Decs
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Ryder93 »

Köszi szépen, Ayla! Szükségem is lesz rá. :)

Bocsi, a tudatlanságomért, csak kérdezni szeretném, hogy várhatóan mennyi lesz a belépő?
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Üdv itt Ryder! ::jeye::
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Ryder93 írta:Bocsi, a tudatlanságomért, csak kérdezni szeretném, hogy várhatóan mennyi lesz a belépő?
1000 Ft. :mosoly:
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Yuriko-chan írta:1000 Ft. :mosoly:
Az igen baráti a pestiekhez képest!
Avatar
Ryder93
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.13. 18:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Decs
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Ryder93 »

Yuriko-chan írta:
Ryder93 írta:Bocsi, a tudatlanságomért, csak kérdezni szeretném, hogy várhatóan mennyi lesz a belépő?
1000 Ft. :mosoly:
Köszi szépen! :)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

alvaro írta:
Yuriko-chan írta:1000 Ft. :mosoly:
Az igen baráti a pestiekhez képest!
Válaszoltam a ToMA CON topicjában, ott kevésbé off a téma. :)
Avatar
Lu Siyuan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.07.12. 13:04
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Lu Siyuan »

Heló!
16 éves lány vagyok, egy Budapest közeli faluban éldegélek. Négy éve tudom mi az az anime (és azóta nem is tudom milyen lenne a világ nélküle), de már egész kicsi koromban is néztem Ghibli filmeket, amiket máig imádok. Az animék miatt kezdtem rajzolni is, ami mostanra szintén az egyik legfontosabb dologgá vált az életemben. Az a fajta ember vagyok, akit nagyobb valószínűséggel találsz meg egy sötét szobában a monitort bámulva mint bárhol máshol, és ez azt hiszem eleget elmond rólam.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Szia üdv az Aoi-n Lu Siyuan!

Kicsit "álmos" fórum de segitökész kedves emberekkel. ::^_^::

Sötét szobában ücsörgés meg 16 évesen megesik.
Ahogy velem is megtörtént ebben a korban.
Avatar
Lu Siyuan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.07.12. 13:04
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Lu Siyuan »

Jah, remélem majd én is kinövöm. Mármint a sötét szobában ücsörgést. :lol:
Avatar
Ryder93
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.13. 18:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Decs
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Ryder93 »

Szia, üdv itt a fórumon! :)
Avatar
LeSpookySkeleton
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.05.06. 18:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: LeSpookySkeleton »

Sziasztok!

Bár már 10 éve böngészem felületesen a fórumot, és lehet régen posztoltam is rá (?), egy új nickkel rászántam magam, hogy ismét felkeressem ezt az oldalt. Az összes magyar animefórum belterjes és halott, és pár emberes klikkek personal blog-ja, de ezek közül legalább azt választom, gondoltam, amelyet jó ízléssel rendelkező, kifinomult animefanok látogatnak. Itt biztosan lesznek értékes beszélgetések a kínai mesékkel kapcsolatban. :)
SPOILER
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Üdv! :D

Néztem is múltkor malon a sok aktivitásodat és agyaltam, hogy ki a fene vagy és hogy kerültél a friendjeim közé??? De egyik profil kommented elárulta a korábbi nickedet és így már berémlett valami. Bár az a ciki, hogy magam sem tudom már, hogy mi. Talán animax fórum, talán blogok? MSN? Vagy veled nem chateltem? Rohadtul nem emlékszem mááár. Ha neked jobban megvan felhomályosíthatsz. Sorry, hogy nem privátban támadtalak le ezügyben.

Kellemes időtöltést a fórumon! Reméljük megtérül a belénk vetett bizalom, attól függetlenül, hogy nagy forgalom itt nincs.^^
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Üdv itt! :) (Btw, jó az avatarod. XDDD) Amúgy ha régen már fórumoztál itt, még az is lehet, hogy én is ismerlek, de nyugi, túl lusta vagyok nyomozni, szóval nem én foglak "felfedni". XD
Kép
Avatar
LeSpookySkeleton
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.05.06. 18:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: LeSpookySkeleton »

Nihilus néven írtam itt egy-két posztot 2008 körül olyan 15 éves koromban. Mivel akkoriban rendkívül kínos kommunikációs skillekkel rendelkeztem, többet nem akarok ez ügyben nyomozni. :D

Catrin, szerintem olyan közel 10 éve lehettél ismerősöm valahonnan. Vicces, mert MAL-on olyan 3 év után lettem aktív manapság, és nézegettem a friend-listet, és én sem nagyon tudtalak hova tenni, de mintha derengett volna valami a tudatalattimban. Wordpress blog-hozzászólásokat írogattam pl. Junchi blogja alá anno, animax fórum szférában tényleg mozogtam, és MSN-en is sok emberrel beszéltem, de őszintén szólva mindhárom fogalom az enyészeté lett sajnos. Voltam Naruto-kun fórumon is tag, de az már a múltam olyan sötét szeglete, amit inkább elfelejtenék, ha lehet. :vigyor:
SPOILER
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Surci »

Üdvözlet az Aoi-n, reméljük nem leszel rest postolni :D A Nihilus nick is ismerős, jól emléxem hogy anno WP-s bogger is voltál olyan 2008-9 környékén? Valami dereng...

Egyébként ne zavarjon hogy XY animés topicba esetleg már hónapok, netán évek óta nem postolt senki, nyugodtan fel lehet éleszteni őket ha közlendőd van a témában, sanszos hogy páran rárepülnek :D Alapjáraton nyugis brigád vagyunk, de azért tudunk pörögni is, ha olyan a helyzet :cool:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
LeSpookySkeleton
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.05.06. 18:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: LeSpookySkeleton »

Surci írta:A Nihilus nick is ismerős, jól emléxem hogy anno WP-s bogger is voltál olyan 2008-9 környékén? Valami dereng...
Pont rátapintottál a dolog lényegére, az a szörnyűség a rémálmaimban kísért, ha miniszter lennék, zsarolni lehetne engem ezzel a bloggal, szórnám a közpénzt, hogy ne derüljön ki a sötét titkom, ne ugorjon ki a csontváz (heh) a szekrényből. :-P
SPOILER
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Junchi »

LeSpookySkeleton írta:Pont rátapintottál a dolog lényegére, az a szörnyűség a rémálmaimban kísért, ha miniszter lennék, zsarolni lehetne engem ezzel a bloggal, szórnám a közpénzt, hogy ne derüljön ki a sötét titkom, ne ugorjon ki a csontváz (heh) a szekrényből. :-P
Szerintem mindannyiunknak vannak olyan múltbéli dolgai, amiket legszívesebben törölne nem csak a saját, de mások tudatából is. Nekem pölö a HARDCORE Bleachtard korszakom lenne ez az Achilles-sarok. : P

Btw üdv itt (örülök, hogy végül rászántad magad a regre.)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Surci »

LeSpookySkeleton írta:
Surci írta:A Nihilus nick is ismerős, jól emléxem hogy anno WP-s bogger is voltál olyan 2008-9 környékén? Valami dereng...
Pont rátapintottál a dolog lényegére, az a szörnyűség a rémálmaimban kísért, ha miniszter lennék, zsarolni lehetne engem ezzel a bloggal, szórnám a közpénzt, hogy ne derüljön ki a sötét titkom, ne ugorjon ki a csontváz (heh) a szekrényből. :-P
Hehe, ugyan már XDDD Csak dettózni tudom Junchit, különösen hogy néha én is visszanézek a 8 évvel ezelőtti blogomra, aztán csak a fejem fogom, különösen a "gazdasági és politikai értekezések" c. éjsötét hülyeségeimen, meg sokszor a stíluson is XD. Azt mondjuk sajnálom hogy a linkek nagy része megdöglött, mert ritka sok animus baromságot lapátoltam össze a legtöbb postba :D Nem baj, legalább látja az ember honnan indult és hová jutott :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
LeSpookySkeleton
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.05.06. 18:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: LeSpookySkeleton »

Ideérkezésem örömére tele is szemeteltem egy-két topicot középszerű posztokkal, defibrillálva egy-két halott discussiont.
SPOILER
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

LeSpookySkeleton írta:Ideérkezésem örömére tele is szemeteltem egy-két topicot középszerű posztokkal, defibrillálva egy-két halott discussiont.
Nagyon helyes :mosoly: aoi-n mindig el kél a vérfrissítés.

Ja igen és üdvözlet itt!
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Balus »

Üdv mindenkinek!

23 éves egyetemista vagyok Budakesziről. Animéket kb. 2008 óta nézek rendszeresen, persze gyerekként nekem sem maradt ki pl. a Dragon Ball, de kis porbafingóként azt se tudtam, hogy az animét eszik vagy isszák. Az elmúlt 7 évben egy másik animés fórumon posztolgattam (nem írom le a nevét, valószínűleg úgyis tudja mindenki, hogy melyikről van szó). Azért döntöttem az említett fórum otthagyása mellett, mert az általam gyakran látogatott topikokban szép csendben kimúlt a diskurzus, és lényegében nem lehet érdemi kritikát megfogalmazni a legtöbb animével szemben, mert a rajongói rögtön vérszemet kapnak és verbálisan melegebb éghajlatra küldik az embert.

Remélem, hogy ezen a fórumon megtalálom a számításomat, és tudok majd értelmes párbeszédet folytatni az engem érdeklő témákról.
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Balus írta:...lényegében nem lehet érdemi kritikát megfogalmazni a legtöbb animével szemben, mert a rajongói rögtön vérszemet kapnak és verbálisan melegebb éghajlatra küldik az embert.
Errefelé nem ez a tipikus viselkedésminta. Mindenesetre üdv itt.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Üdvözlet! De jó, hogy egyre több az új ember errefelé! :)

(Főleg, hogy én már félig itt se vagyok, mint a Cheshire Cat)
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Surci »

Üdv a fórumon! Ha AA-hoz vagy szokva, ahhoz képest sokkal kevesebb lesz a napi (heti) postszám :D Mindenesetre tessék nyugodtan postolni, kontentet gyártani, új témát is lehet nyitni, esetleg évek óta hibernált topicokat is feléleszteni. Anyázdától nem kell tartani, ha van is ellenvélemény, a személyeskedés nem jellemző. A kulturált eszmecsere hívei vagyunk.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése