Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Erre a hónapra ismét ACCA, ezúttal Mauve, hogy nőciskedjünk is.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem olyan rég bejött a tippem a Disney-varánuszról, nézzük, még mindig olyan jó vagyok-e: Leara, a mostani avád ugye a Kincses bolygóból Long John Silver "papagája"? :D (Lehet nem LJS volt a neve, és hát a "papagáj" is inkább valami alakváltó Pom-Pom, de kvázi az ő inkarnációik voltak abban a világban. XD)
Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Leara »

Titkos írta: 2017.03.12. 01:53 Nem olyan rég bejött a tippem a Disney-varánuszról, nézzük, még mindig olyan jó vagyok-e: Leara, a mostani avád ugye a Kincses bolygóból Long John Silver "papagája"? :D
Igen-igen, Morph az ::jsmile:: . Nem gondoltam volna, hogy van még olyan régebbi Disney rajzfilm, amit még nem láttam és ennyire tetszeni fog XD. Morph pedig talán a legaranyosabb Disney sidekick az összes állatka/lény közül :D.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kirie Tuan, de az eredeti Redjuice illusztráció, nem az animés verzió.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

LOL, Vihar aláírása most baromi jó. :D (Franc, annyira megnéznék ebből a cuccból bármit, ha nem filmet/sorozatot, akkor akár ilyen hülye, négypaneles hivatalos heti képregényt is, csak bármit, ami offical. Már ott tartok, hogy OW Wikin olvasgatom a karik háttérsztoriját, de az messze nem elég. :( Amúgy gondolom olvastátok, hogy az OW részben a cancelelt Titan című MMO-ból lett végül átdolgozva, mibe, hogy a sztorit azért tálalják ilyen hülyén, mert eredetileg WoW mintára a küldetések közben bontódott volna ki? Csak így, hogy multi-lövölde lett végül, ezt már nem tudták megtenni, de a kidolgozott sztorit/karikat sem akarták a kukába dobni, ezért úgy nagyjából a háttérsztorijukat meghagyták, aztán hogy mi történik velük, azt ilyen rövid képregényekben, meg játékbeli szövegekben/utalásokban mesélik tovább, de ez kevés! :( Már lassan ott tartok, hogy fanficeket fogok olvasni ebből, pedig amúgy nagyon ritkán szoktam, talán az MLP volt az utolsó ilyen, de abból is inkább csak shipper témában... XDDDD)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Hosszú idő után lecseréltem a pingvin gárdát. Pár éve már vártam, hogy végre megjelenjen a Shingeki animében ez a jelenet, Ymir és Krista egy visszaemlékezésben. Annyira cukik együtt. ^^
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Catriiiiin, honnan van az új bannered??? Új jelenetek a BD lemezeken, or what? >_<
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

OMFG IGEN!!!, az utsó BD/DVD-n rajta lesz Yurio gála korija!!!, ami a sorozatba időszűkében nem fért már be... (tudod a madness zene ugye rajta volt már az albumon is) Remélem a páros korit is VÉGIG beleteszik. Mindenesetre ez az előzetes most KINYÍRT!!! :banan:
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Kép

OMG!!! Én is nagyon remélem, hogy akkor a teljes páros korit is beleteszik. Áááááá
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Követtem Vihar példáját és ha már mostanában úgyis OW-t hypolunk ezerrel, újítottam egy Tracerre. :D
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Péter »

Teáscsésze :mosoly:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta: 2017.04.30. 09:15 Teáscsésze :mosoly:
LOL. :D (De gondolom ez valamelyik új részből egy mém, amit még nem láttam, nem? XD)
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Kyousougiga avatarnak, és Jeanne d'Arc bannernek (és kivettem a DEVstance-t, mert valamiért a képet is linknek érzékelte).
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta: 2017.04.30. 15:06LOL. :D (De gondolom ez valamelyik új részből egy mém, amit még nem láttam, nem? XD)
Igen, ez konkrétan a 7. évad eleje. Mondjuk a mémmel magával, már korábban is találkoztam bronys felületeken, de direkt nem akartam lelőni, mi is ez? Viszont miután egyik haver addig nyafogott, hogy végül nem bírtam, és hagytam hogy lelője az egész epizódot, utána muszáj volt megnéznem élesben is. :mosoly:

Szvsz amúgy baromi jó rész volt, ez a poén meg külön ütött benne. :D
Kép
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Május alkalmából én is váltottam végre, mégpedig Homerun-chanra, Madokás hajszalaggal. :3
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Az aláírásomban mostantól Kagura-chan helyett az Akatsuki no Yona néhány szereplője cukiskodik.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

^Hoo, mindkettőtöké szépséges!^

És mielőtt megint elfelejtem, Michiko Malandro az ehavi nőm... a Michiko e Hatchinból.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Én is váltottam most teljes szettet. Úgy néz ki, Chartól most már ofisal nem bírok szabadulni, úgyhogy ezúttal (vagy inkább ismét) ő mosolyog vissza az avataromról. Ennél érdekesebb viszont az aláírat. A napokban találtam rá erre a Bakemonogataris képre, és egyből belezúgtam. Nem csak a színek és a dinamikus megjelenítés miatt, hanem elsősorban azért, mert ennél jobban semmi nem fejezi ki a Bake lényegét, mint ez a kép. :D
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

OMFG, az mi, hogy csak most esett le erről a képről, hogy ami leginkább hiányzik most már a monoból... hogy Araragit hímmel is shippelni lehessen!!!! (És nem, az eddigiekkel nem releváns, pofánkbafanservice kell!) OMFG Vajon mennyi otaku nézőt veszítene? XD
(Nézzétek el nekem, ma nagyon fáradt vagyok.XD)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Junchi írta: 2017.05.11. 18:02 Ennél érdekesebb viszont az aláírat. A napokban találtam rá erre a Bakemonogataris képre
Amit már linkeltem egyszer asszem a télen valahová a fórumon, láccik hogy nem kattintotok a linkjeimre. :P Mindenesetre hasonó módon fogott meg, szal :thumb:
Catrin írta: 2017.05.04. 21:16 És mielőtt megint elfelejtem, Michiko Malandro az ehavi nőm... a Michiko e Hatchinból.
Ami a sokadik hint után oda vezetett, hogy felvegyem PtW-re a MicsiHacsit, ez az ONNA túl FULLOS :cool: Amúgy láttam hogy 8-ast dobtál rá, az ilyenekről azé benyomhatnál ide pár sort, már ha minden vacak véleményezésére nincs is kedv.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Asszem egyelőre leragadok ennél a 2 nél egyelőre

Ava: Bleach - Menoly
Banner: Cato Sicarius vezette Ultramarine chapter harcol egy sírbolt világon az újonann felébredt Necron sereggekkel.

Kitten - Pedig a If the emperor had a text-to-speech device - Warhammer 40000 Youtube sorozat egyik főszereplője.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Surci írta: 2017.05.11. 22:47 Amit már linkeltem egyszer asszem a télen valahová a fórumon, láccik hogy nem kattintotok a linkjeimre. :P
P-pedig én de, szóval biztos csak elkerülte a figyelmem. (Na jó, az Ilyás linkek túloldalára csak ritkábban megyek, ezt bevallom. :D)
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Júniusi váltás (a'szem). Az aláírást nem kell magyarázni, az ava pedig mégnemjegyeztemmeghogyhívjákköcsögcsaj "kakkoii"X'D pillanata az Ace wo Nerae!-ből.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Kis általános hangulati, és felfogás miatti váltás egy cinikus Oda Nobunagára (Sors-univerzum).
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kicsit késve, de nekem is megérkezett a júniusi avatarom. Nina Drango szerepel rajta a Shingeki no Bahamut: Virgin Soul-ból. :)
Kép
Válasz küldése