Avatar / aláírás

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:Bocs ha megijesztettelek, bár annak szerintem nem sok esélye van, hogy egy ennyire hardcore DB fan ide keveredjen. :D Ha mégis, szerintem nem sokáig bírná az iramot. :)
Semmi gond, így utólag már én is röhögök rajta, csak elsőre tényleg kiguvadt a szemem egy percre. :D Így utólag már csak az lep meg, hogy egyik kedvenc animéd egyik ikonikus karijáról pont egy ilyen "meggyalázott" képet raktál be avának. XD (Szal most úgyis a DP-ről beszélünk Dodgers-szel és arról jutott eszembe, hogy ez kb. olyan, mintha én DP-s avára váltanék, de direkt a Flash-ből raknék be képet valamelyik csajról. XD) Vagy úgy voltál vele, hogy a poén miatt megéri, mert ezzel a "régi Goku" érdemei nem csökkennek, viszont erről a failről muszáj minimum "megemlékezni"? XD
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Péter »

Gokut mai napig bírom, amíg az eredeti DB+DBZ duóról van szó. Ezen a képen viszont, olyan jót nevettem, hogy egyszerűen muszáj volt kitennem. :D Valahol persze szomorú, hogy mára idáig jutott a DB franchise, de úgy vagyok vele, hogy ha már szar, és nem tudok ellene mit tenni, legalább megpróbálom humorral lereagálni. :) Egyébként nem annyira új keletű ez, sok SM fan, miután kiakadt a Crystalon, poénból elkezdte Usagi derp fejét használni avatarnak, meg mindenfelé bevagdosni. :D
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ha már mindenki, akkor én is: elővettem egyik régi nagy kedvenc EVIL karimat. Lassan elkezdhetnének az animestúdiók újra összerakni valami karakteres gonoszt, mert kezdek kifogyni az avatar-alapanyagból. :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Vészesen közeleg Szeptember elseje, vagyis a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain megjelenése, úgyhogy gondoltam megér ez egy avatarcserét már csak azért is, mert elég régóta nem vártam már így játékmegjelenést. Maga az avatar pedig a játékbeli zsoldoscsapat (vagy inkább magánhadsereg), a Diamond Dogs (igen, David Bowie utalás) logója.
Kép Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Na, akkor már én is. :D Makoto (Sailor Jupiter, akik esetleg csak így ismernék) a második kedvencem az Inner Senshi-k közül és ez a jelenet nagyon szép volt a Crystal-ban, szóval gondoltam megörökítem avatarként.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:...de úgy vagyok vele, hogy ha már szar, és nem tudok ellene mit tenni, legalább megpróbálom humorral lereagálni. :)
Ez egyébként követendő hozzáállás. :D
Péter írta:Egyébként nem annyira új keletű ez, sok SM fan, miután kiakadt a Crystalon, poénból elkezdte Usagi derp fejét használni avatarnak, meg mindenfelé bevagdosni. :D
LOL, na igen, nem csodálom.... XD Apropó, nézz majd be a Viccek topicba, Cruel belinkelt egy fanart-képregényt, ami "elmagyarázza", hogy mi is történt itt. XDDD
Surci írta:Ha már mindenki, akkor én is: elővettem egyik régi nagy kedvenc EVIL karimat. Lassan elkezdhetnének az animestúdiók újra összerakni valami karakteres gonoszt, mert kezdek kifogyni az avatar-alapanyagból. :D
A CLAMP-féle X-ből a főgonosz? (Talán Fuuma...vagy Kamui, ezt a kettőt jegyeztem meg... XD) Vagy nagyon mellényúltam? :D
Dodgers írta:Vészesen közeleg Szeptember elseje, vagyis a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain megjelenése, úgyhogy gondoltam megér ez egy avatarcserét már csak azért is, mert elég régóta nem vártam már így játékmegjelenést. Maga az avatar pedig a játékbeli zsoldoscsapat (vagy inkább magánhadsereg), a Diamond Dogs (igen, David Bowie utalás) logója.
Tényleg, itt picit talán off, de ha jól emlékszem, te írtad még korábban, hogy alapvetően csak azért kezdted nézni a MonMusu-t, mert volt benne valami MGS paródia, vagy vártad, hogy mikor lesz benne, vagy valami ilyesmi. XD Nos, a legutóbbi részben megtörtént. XDDD
Rui-chan írta:Na, akkor már én is. :D Makoto (Sailor Jupiter, akik esetleg csak így ismernék) a második kedvencem az Inner Senshi-k közül és ez a jelenet nagyon szép volt a Crystal-ban, szóval gondoltam megörökítem avatarként.
Tényleg szép. :)
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Titkos írta:
Dodgers írta:Vészesen közeleg Szeptember elseje, vagyis a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain megjelenése, úgyhogy gondoltam megér ez egy avatarcserét már csak azért is, mert elég régóta nem vártam már így játékmegjelenést. Maga az avatar pedig a játékbeli zsoldoscsapat (vagy inkább magánhadsereg), a Diamond Dogs (igen, David Bowie utalás) logója.
Tényleg, itt picit talán off, de ha jól emlékszem, te írtad még korábban, hogy alapvetően csak azért kezdted nézni a MonMusu-t, mert volt benne valami MGS paródia, vagy vártad, hogy mikor lesz benne, vagy valami ilyesmi. XD Nos, a legutóbbi részben megtörtént. XDDD
Jól emlékszel, én írtam azt hogy csak az említett paródia eshetősége miatt kezdtem el csak nézni, és a legújabb részben valóban meg is érkezett az idézőjeles áldás, ráaádásul pont jókor, mert pont azon a napon kezdtem beleesni a TPP-be mint vak ló a gödörbe (és nem is fogok belőle egyhamar kimászni) :). Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogy a Pók Waifu tényleg szó szerint idézett-e a játékból (pontosabban az MGS4-ből és a Ground Zeroes-ból, azokban hangzik el az "age haven't slowed you down one bit" mondat), vagy csak a fordító gondolta úgy hogy egy extra utalás belefér, de örültem mint majom a farkának ettől függetlenül, és ez a lényeg. Bár a legkevésbé sem veszem be annak az eshetőségét, hogy a Lerche direkt ugyanarra a napra időzítette ezt a MonMusu részt amikor a legújabb MGS kijön.

(és hogy óvatosan -és utoljára- feszegessem a ontopic-offtopic határait, időközben rá is kaptam a MonMusu-ra a saját "erényei" miatt, az ultragáz hatodik részt leszámítva pontosan az a fajta bűnrossz sorozat, ami van annyira elborult és szégyentelen marhaság hogy tőlem zengjen az egész ház a részek túlnyomó többsége során)
Kép Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Titkos írta:A CLAMP-féle X-ből a főgonosz? (Talán Fuuma...vagy Kamui, ezt a kettőt jegyeztem meg... XD) Vagy nagyon mellényúltam?
Igen, valóban az X-ből (manga), de se nem Fuuma, se nem Kamui, hanem Sakurazuka Seishirou, aki az egyik legkarakteresebb gonosz, akivel eddig találkoztam. Főleg a Tokyo Babylonban és az X mangában alakít nagyot, valami iszonyat stílusos a hosszú kabátjával, napszemüvegével és a cigivel rajzolt pentagrammjaival - és ez az összes BL-vonalat feledteti. Juteszembe TRC mangóban is ő volt az egyik legkeményebb ellenség. És Seishirou tényleg GONOSZ, kb. mint Kira, nem amolyan megtévedt kis bárányka.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

D-D-D-Double post!

Soha nem gondoltam volna hogy ilyen hülye gifet teszek be egyszer aláírásnak, de ez a DN&WataMote gif annyira bejött hogy nem bírtam megállni. :vigyor:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem baj Surci, ami király, az király. :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

It's that time of the year again...
Na szóval, ő itt Yukine a Noragamiból, bár aki nem látta az animét/olvasta a mangát, jogosan teheti fel a kérdést: ez most mi? Amikor először bukkant fel a történetben, akkor így mutatták meg, ez a lélek alakja, mielőtt újra emberi formát öltött. Megacuki pompon. :3
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan, megkérdezhetem, hogy ki látható a mostani avatarodon? :D
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Rui-chan, megkérdezhetem, hogy ki látható a mostani avatarodon? :D
A One Punch Man egyik szereplője, Jigoku no Fubuki. Az animében még csak egy gyors cameo szerepet kapott, de a fandomon belül elég nagy népszerűségnek örvend. A B-osztályú hősök közül ő áll az első helyen, nővére Senritsu no Tatsumaki, aki hivatalosan a második legerősebb képességgel rendelkező egyén. (Persze mindenki tudja, hogy Saitama a legerősebb, de hát a Hős szervezeten belül sajnos vannak szabályok. XD)
Megtetszett róla ez a fanart és mivel az anime is bejött, gondoltam jó lesz új avatarnak. :D
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Új avi: Yoko Littner durci chibifeje :D Motivációnak :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Új avi: Yoko Littner durci chibifeje :D Motivációnak :D
:thumb:
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Vree »

Rui-chan írta:
Titkos írta:Rui-chan, megkérdezhetem, hogy ki látható a mostani avatarodon? :D
de a fandomon belül elég nagy népszerűségnek örvend
(Nem utolsósorban azért, mert az egész animében összvissz 2 db női szereplő van...
Úgy lehet őket megismerni, hogy a kettőből ő a nem-loli :p )
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

MaxMilit leváltottam VegBulra, nem tudom meddig.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: scineram »

Vree írta:Úgy lehet őket megismerni, hogy a kettőből ő a nem-loli :p )
Vagy ami ugyanaz, nem Yuuki Aoi. Aka loli vampire queen.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

iskariotes írta:Bár ez az én műveletlenségemet tükrözi, de azért megkérdezem, hogy mond Junchi ki az aki most az avatarod?
Ezt inkább ide. :) Jó kérdés, plusz engem az aláíráskép is érdekelne. :D
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám az avataron Kurome van, az aláírásra sajnos nem jöttem rá.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Gondoltam, áthozom az AA-s garnitúrát ide, ha már ott alig volt alkalmam "használni" őket.

Az avatar kapcsán Rui-chané a főnyeremény, valóban a Kurome ga Kill főhősnője van rajta (legújabb volume coverről egyébként). Az aláírás pedig a Saikyou Densetsu Kurosawa mangából a főhős és legjobb barátja, a közlekedést irányító segédrobot. Igen, megint egy beteg, lehangoló és kilátástalan mangát fogyasztok, méghozzá a Kaiji alkotójától. :D
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Hát ezt most muszáj. ::daisuki::
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Surci »

Az avatarja rendkívül jó ízlésről árulkodik, kedves Rui-san.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A régi Nanás kommentem előtúrása közben tűnt fel, hogy sallylla nevű felhasználónknak tök poén az aláírása. :D (Persze főleg akkor, ha az ember látta a filmet. XD) Az külön achievement, hogy bár itteni utolsó postja négy évvel korábbra tehető, a tavaly kijött Agymanók iránti tiszteletadás kedvéért újra feljött, csak azért, hogy aláírást váltson. :vigyor: További bónusz, hogy nekem az avatarja is ismerős, ha tippelnem kéne, akkor az 1990-es Mentőcsapat a kenguruk földjén (The Rescuers Down Under) Disney filmből a varánusz. XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Avatar / aláírás

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jim, baromi jó az új avád, szinte hallom lelki füleimmel, hogy "Meow, it's about time!" :lol:
Kép
Válasz küldése